[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Wieliczka 26 64 20 4 2 79-14 12 0 1 59-7 8 4 1 20-7
2.  Wiarusy Igołomia 26 55 17 4 5 60-28 8 2 3 32-19 9 2 2 28-9
3.  Strażak Kokotów 26 51 15 6 5 48-35 8 3 2 27-15 7 3 3 21-20
4.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 26 44 13 5 8 54-42 7 3 3 34-19 6 2 5 20-23
5.  Wawrzynianka Wawrzeńczyce 26 40 10 10 6 45-34 6 3 4 24-15 4 7 2 21-19
6.  Piłkarz Podłęże 26 37 10 7 9 42-36 7 3 3 25-15 3 4 6 17-21
7.  LKS Śledziejowice 26 33 9 6 11 46-46 4 3 6 18-22 5 3 5 28-24
8.  Nadwiślanka Nowe Brzesko 26 32 9 5 12 43-40 6 3 4 29-16 3 2 8 14-24
9.  Promień Zakrzowiec 26 31 8 7 11 35-41 5 5 3 22-12 3 2 8 13-29
10.  LZS Czarnochowice 26 28 8 4 14 36-59 4 2 7 18-24 4 2 7 18-35 2 3 1 0 1 4-2
11.  Czarni Staniątki 26 28 8 4 14 49-70 5 4 4 29-21 3 0 10 20-49 2 3 1 0 1 2-4
12.  Wolni Kłaj 26 27 7 6 13 38-60 4 4 5 23-24 3 2 8 15-36
13.  KS Rożnowa 26 18 4 6 16 38-70 2 2 9 19-34 2 4 7 19-36 2 3 1 0 1 5-4
14.  Wisła Niepołomice 26 18 4 6 16 26-64 2 3 8 11-26 2 3 8 15-38 2 3 1 0 1 4-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik II Wieliczka    3-1 5-0 2-0 4-1 2-1 1-2 2-1 5-1 8-0 6-0 6-0 7-0 8-0 
 2 Wiarusy Igołomia2-0     2-4 3-0 2-3 3-1 2-4 2-1 1-1 3-1 2-1 5-1 4-1 1-1 
 3 Strażak Kokotów0-2 0-0     5-1 0-0 1-1 3-1 2-0 2-0 1-3 3-2 3-2 5-3 2-0 
 4 Zjednoczeni Branice (Kraków)1-4 1-2 0-2     1-1 2-1 2-1 4-2 3-0 2-0 5-1 9-1 2-2 2-2 
 5 Wawrzynianka Wawrzeńczyce0-1 0-5 1-2 5-2     1-1 1-1 1-1 1-2 2-0 6-0 1-0 3-0* 2-0 
 6 Piłkarz Podłęże0-3 0-3 0-1 1-0 1-1     4-0 1-1 3-2 4-0 3-1 3-0 2-2 3-1 
 7 LKS Śledziejowice1-1 1-0 1-2 0-1 2-2 1-3     2-1 1-2 1-4 4-0 2-1 1-1 1-4 
 8 Nadwiślanka Nowe Brzesko0-0 0-2 3-0 0-2 2-1 0-0 2-2     4-1 5-0 6-2 0-1 1-4 6-1 
 9 Promień Zakrzowiec2-2 0-0 0-0 1-2 1-1 2-1 2-1 1-0     1-2 6-0 1-2 1-1 4-0 
 10 LZS Czarnochowice0-0 2-6 0-2 2-4 1-3 0-1 2-1 2-3 3-0     3-0 1-3 1-0 1-1 
 11 Czarni Staniątki0-2 0-1 2-2 1-2 1-1 4-3 1-2 5-0 2-2 2-1     3-3 6-2 2-0 
 12 Wolni Kłaj0-1 1-3 0-0 0-0 3-5 4-2 2-2 0-3 3-1 3-3 1-2     3-1 3-1 
 13 KS Rożnowa1-2 1-2 2-4 2-2 0-1 0-1 1-8 2-0 1-0 1-2 4-7 1-1     3-4 
 14 Wisła Niepołomice0-2 0-3 4-2 1-4 1-1 1-1 1-3 0-1 0-1 2-2 0-4 1-0 0-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Wawrzynianka Wawrzeńczyce 6-0 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 1-1 KS Rożnowa
Promień Zakrzowiec 1-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Górnik II Wieliczka 8-0 Wisła Niepołomice
Piłkarz Podłęże 4-0 LZS Czarnochowice
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-2 Strażak Kokotów
Wolni Kłaj 1-3 Wiarusy Igołomia

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Czarni Staniątki 0-1 Wiarusy Igołomia
Strażak Kokotów 3-2 Wolni Kłaj
LZS Czarnochowice 2-4 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wisła Niepołomice 1-1 Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-0 Górnik II Wieliczka
KS Rożnowa 1-0 Promień Zakrzowiec
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-1 LKS Śledziejowice

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LKS Śledziejowice 4-0 Czarni Staniątki
Promień Zakrzowiec 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Górnik II Wieliczka 7-0 KS Rożnowa 14 listopada
pierwotnie mecz się nie odbył - gospodarze nie stawili się
Piłkarz Podłęże 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-2 Wisła Niepołomice
Wolni Kłaj 3-3 LZS Czarnochowice
Wiarusy Igołomia 2-4 Strażak Kokotów

Kolejka 4 - 4-5 września

Czarni Staniątki 2-2 Strażak Kokotów
LZS Czarnochowice 2-6 Wiarusy Igołomia
Wisła Niepołomice 1-0 Wolni Kłaj
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
KS Rożnowa 0-1 Piłkarz Podłęże
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-1 Górnik II Wieliczka
LKS Śledziejowice 1-2 Promień Zakrzowiec

Kolejka 5 - 11-12 września

Promień Zakrzowiec 6-0 Czarni Staniątki
Górnik II Wieliczka 1-2 LKS Śledziejowice
Piłkarz Podłęże 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-2 KS Rożnowa
Wolni Kłaj 0-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia 1-1 Wisła Niepołomice
Strażak Kokotów 1-3 LZS Czarnochowice

Kolejka 6 - 18-19 września

Czarni Staniątki 2-1 LZS Czarnochowice
Wisła Niepołomice 4-2 Strażak Kokotów
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Wiarusy Igołomia
KS Rożnowa 1-1 Wolni Kłaj
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 5-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
LKS Śledziejowice 1-3 Piłkarz Podłęże
Promień Zakrzowiec 2-2 Górnik II Wieliczka

Kolejka 7 - 25-26 września

Górnik II Wieliczka 6-0 Czarni Staniątki
Piłkarz Podłęże 3-2 Promień Zakrzowiec
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 LKS Śledziejowice
Wolni Kłaj 3-5 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wiarusy Igołomia 4-1 KS Rożnowa
Strażak Kokotów 2-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko
LZS Czarnochowice 1-1 Wisła Niepołomice

Kolejka 8 - 2-3 października

Czarni Staniątki 2-0 Wisła Niepołomice
Nadwiślanka Nowe Brzesko 5-0 LZS Czarnochowice
KS Rożnowa 2-4 Strażak Kokotów
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-5 Wiarusy Igołomia
LKS Śledziejowice 2-1 Wolni Kłaj
Promień Zakrzowiec 1-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Górnik II Wieliczka 2-1 Piłkarz Podłęże

Kolejka 9 - 9-10 października

Piłkarz Podłęże 3-1 Czarni Staniątki
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-4 Górnik II Wieliczka
Wolni Kłaj 3-1 Promień Zakrzowiec
Wiarusy Igołomia 2-4 LKS Śledziejowice
Strażak Kokotów 0-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
LZS Czarnochowice 1-0 KS Rożnowa
Wisła Niepołomice 0-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko

Kolejka 10 - 16-17 października

Czarni Staniątki 5-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko
KS Rożnowa 3-4 Wisła Niepołomice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-0 LZS Czarnochowice
LKS Śledziejowice 1-2 Strażak Kokotów
Promień Zakrzowiec 0-0 Wiarusy Igołomia
Górnik II Wieliczka 6-0 Wolni Kłaj
Piłkarz Podłęże 1-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)

Kolejka 11 - 23-24 października

Wolni Kłaj 4-2 Piłkarz Podłęże
Wiarusy Igołomia 2-0 Górnik II Wieliczka
Strażak Kokotów 2-0 Promień Zakrzowiec
LZS Czarnochowice 2-1 LKS Śledziejowice
Wisła Niepołomice 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-4 KS Rożnowa
Czarni Staniątki 1-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)

Kolejka 12 - 30 października

Czarni Staniątki 6-2 KS Rożnowa
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice 1-4 Wisła Niepołomice
Promień Zakrzowiec 1-2 LZS Czarnochowice
Górnik II Wieliczka 5-0 Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże 0-3 Wiarusy Igołomia
Wolni Kłaj 0-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Wolni Kłaj 1-2 Czarni Staniątki
Wiarusy Igołomia 3-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Strażak Kokotów 1-1 Piłkarz Podłęże
LZS Czarnochowice 0-0 Górnik II Wieliczka
Wisła Niepołomice 0-1 Promień Zakrzowiec
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-2 LKS Śledziejowice
KS Rożnowa 0-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Czarni Staniątki 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 27 kwietnia
KS Rożnowa 1-8 LKS Śledziejowice 27 kwietnia
Nadwiślanka Nowe Brzesko 4-1 Promień Zakrzowiec 27 kwietnia
Wisła Niepołomice 0-2 Górnik II Wieliczka 27 kwietnia
LZS Czarnochowice 0-1 Piłkarz Podłęże
Strażak Kokotów 5-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 27 kwietnia
Wiarusy Igołomia 5-1 Wolni Kłaj 27 kwietnia

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Wiarusy Igołomia 2-1 Czarni Staniątki
Wolni Kłaj 0-0 Strażak Kokotów
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-0 LZS Czarnochowice
w Czarnochowicach?
Piłkarz Podłęże 3-1 Wisła Niepołomice
Górnik II Wieliczka 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Promień Zakrzowiec 1-1 KS Rożnowa
LKS Śledziejowice 2-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Czarni Staniątki 1-2 LKS Śledziejowice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-2 Promień Zakrzowiec
KS Rożnowa 1-2 Górnik II Wieliczka
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-0 Piłkarz Podłęże
Wisła Niepołomice 1-4 Zjednoczeni Branice (Kraków)
LZS Czarnochowice 1-3 Wolni Kłaj
Strażak Kokotów 0-0 Wiarusy Igołomia

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Strażak Kokotów 3-2 Czarni Staniątki
Wiarusy Igołomia 3-1 LZS Czarnochowice
Wolni Kłaj 3-1 Wisła Niepołomice
Zjednoczeni Branice (Kraków) 4-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Piłkarz Podłęże 2-2 KS Rożnowa
Górnik II Wieliczka 4-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Promień Zakrzowiec 2-1 LKS Śledziejowice

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Czarni Staniątki 2-2 Promień Zakrzowiec
LKS Śledziejowice 1-1 Górnik II Wieliczka
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-1 Piłkarz Podłęże
KS Rożnowa 2-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-1 Wolni Kłaj
Wisła Niepołomice 0-3 Wiarusy Igołomia
LZS Czarnochowice 0-2 Strażak Kokotów

Kolejka 19 - 7-8 maja

LZS Czarnochowice 3-0 Czarni Staniątki
Strażak Kokotów 2-0 Wisła Niepołomice
Wiarusy Igołomia 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wolni Kłaj 3-1 KS Rożnowa
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Piłkarz Podłęże 4-0 LKS Śledziejowice
Górnik II Wieliczka 5-1 Promień Zakrzowiec

Kolejka 20 - 14-15 maja

Czarni Staniątki 0-2 Górnik II Wieliczka
Promień Zakrzowiec 2-1 Piłkarz Podłęże
LKS Śledziejowice 0-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-0 Wolni Kłaj
KS Rożnowa 1-2 Wiarusy Igołomia
Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-0 Strażak Kokotów
Wisła Niepołomice 2-2 LZS Czarnochowice

Kolejka 21 - 21-22 maja

Wisła Niepołomice 0-4 Czarni Staniątki
LZS Czarnochowice 2-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Strażak Kokotów 5-3 KS Rożnowa
Wiarusy Igołomia 2-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wolni Kłaj 2-2 LKS Śledziejowice
Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-0 Promień Zakrzowiec
Piłkarz Podłęże 0-3 Górnik II Wieliczka

Kolejka 22 - 28-29 maja

Czarni Staniątki 4-3 Piłkarz Podłęże
Górnik II Wieliczka 2-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Promień Zakrzowiec 1-2 Wolni Kłaj
LKS Śledziejowice 1-0 Wiarusy Igołomia
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-2 Strażak Kokotów
KS Rożnowa 1-2 LZS Czarnochowice
Nadwiślanka Nowe Brzesko 6-1 Wisła Niepołomice

Kolejka 23 - 5 czerwca

Nadwiślanka Nowe Brzesko 6-2 Czarni Staniątki
Wisła Niepołomice 0-2 KS Rożnowa
LZS Czarnochowice 1-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1 czerwca
termin niepotwierdzony
Strażak Kokotów 3-1 LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia 1-1 Promień Zakrzowiec
Wolni Kłaj 0-1 Górnik II Wieliczka
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Piłkarz Podłęże

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 5-1 Czarni Staniątki
Piłkarz Podłęże 3-0 Wolni Kłaj
Górnik II Wieliczka 3-1 Wiarusy Igołomia
Promień Zakrzowiec 0-0 Strażak Kokotów
LKS Śledziejowice 1-4 LZS Czarnochowice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-0 Wisła Niepołomice
KS Rożnowa 2-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko

Kolejka 25 - 19 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 9-1 Wolni Kłaj
KS Rożnowa 4-7 Czarni Staniątki
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wisła Niepołomice 1-3 LKS Śledziejowice
LZS Czarnochowice 3-0 Promień Zakrzowiec
Strażak Kokotów 0-2 Górnik II Wieliczka
Wiarusy Igołomia 3-1 Piłkarz Podłęże

Kolejka 26 - 25 czerwca

Czarni Staniątki 3-3 Wolni Kłaj
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-2 Wiarusy Igołomia
Piłkarz Podłęże 0-1 Strażak Kokotów
Górnik II Wieliczka 8-0 LZS Czarnochowice
Promień Zakrzowiec 4-0 Wisła Niepołomice
LKS Śledziejowice 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-0 KS Rożnowa
(wo)
goście nie przyjechali

Liga okręgowa 2004/2005 (Kraków)

Klasa A 2004/2005 (Kraków I)
Klasa A 2004/2005 (Kraków II)
Klasa A 2004/2005 (Kraków IV (Myślenice))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas