[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2001/2002, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Czaplinek 30 80 26 2 2 107-30 13 2 0 60-12 13 0 2 47-18
2.  Olimp Złocieniec 30 60 19 3 8 73-43 13 1 1 45-12 6 2 7 28-31
3.  Drzewiarz Świerczyna 30 56 17 5 8 71-42 11 2 2 49-17 6 3 6 22-25
4.  Hubertus Biały Bór 30 55 16 7 7 56-38 9 4 2 38-19 7 3 5 18-19
5.  Mirstal Mirosławiec 30 54 16 6 8 67-43 10 2 3 34-19 6 4 5 33-24
6.  Zawisza Grzmiąca 30 46 13 7 10 53-47 8 2 5 33-25 5 5 5 20-22
7.  Jedność Tuczno 30 45 13 6 11 53-53 10 2 3 28-17 3 4 8 25-36
8.  Korona Człopa 30 44 12 8 10 43-48 7 4 4 23-19 5 4 6 20-29
9.  Pogoń Połczyn Zdrój 30 42 11 9 10 46-54 7 5 3 30-25 4 4 7 16-29
10.  Spójnia Świdwin 30 40 11 7 12 54-57 7 3 5 28-21 4 4 7 26-36
11.  Orzeł Łubowo 30 35 10 5 15 49-56 6 2 7 21-21 4 3 8 28-35
12.  Błękitni Barwice 30 31 9 4 17 54-73 7 3 5 33-30 2 1 12 21-43
13.  Calisia Kalisz Pomorski 30 26 7 5 18 50-67 5 4 6 33-29 2 1 12 17-38
14.  Orzeł Gudowo 30 23 6 5 19 45-76 4 3 8 29-33 2 2 11 16-43
15.  Strażak/Wielim Gwda Wielka 30 21 6 3 21 37-77 5 1 9 21-33 1 2 12 16-44
16.  Wspólni Różewo 30 20 6 2 22 45-99 6 2 7 32-34 0 0 15 13-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Czaplinek    2-1 4-1 2-0 4-0 2-2 5-1 3-0* 2-2 4-1 2-1 4-0 5-0 7-0 4-3 10-0 
 2 Olimp Złocieniec5-0     4-0 0-2 2-0 3-0 3-2 0-0 1-0 3-2 4-1 3-1 4-1 2-1 5-1 6-1 
 3 Drzewiarz Świerczyna3-5 7-1     2-3 2-2 4-0 3-2 4-0 0-0 6-0 2-1 1-0 4-2 2-0 6-1 3-0* 
 4 Hubertus Biały Bór0-2 2-2 3-0     1-0 2-2 2-1 2-2 4-0 1-4 2-2 6-2 4-0 4-2 2-0 3-0* 
 5 Mirstal Mirosławiec0-2 0-2 2-1 2-2     3-2 2-2 2-0 2-0 2-0 2-0 3-0 0-3* 5-1 5-3 4-1 
 6 Zawisza Grzmiąca0-2 0-2 1-1 0-1 4-3     4-6 2-1 3-0 2-0 6-2 3-3 3-1 0-2 2-0 3-1 
 7 Jedność Tuczno1-5 2-1 0-0 2-0 0-1 1-0     5-1 4-1 3-3 1-0 1-5 1-0 3-0 1-0 3-0 
 8 Korona Człopa1-5 0-2 1-3 1-1 1-1 0-1 1-1     2-0 1-1 3-1 2-1 3-0 3-1 2-1 2-0 
 9 Pogoń Połczyn Zdrój1-0 3-3 1-3 4-2 1-6 1-1 3-1 0-1     2-1 1-1 3-2 3-1 1-1 0-0 6-2 
 10 Spójnia Świdwin2-3 3-1 0-1 0-0 1-4 1-2 2-0 4-1 1-1     0-2 2-1 4-1 2-2 3-0 3-2 
 11 Orzeł Łubowo1-3 2-4 2-1 0-1 2-1 1-2 2-2 0-2 0-2 0-1     6-0 2-2 1-0 1-0 1-0 
 12 Błękitni Barwice0-7 2-1 2-2 1-3 2-2 1-1 2-0 2-4 1-2 2-4 4-1     1-0 4-0 2-1 7-2 
 13 Calisia Kalisz Pomorski0-1 4-2 0-1 3-0* 1-4 0-0 3-1 1-2 3-3 1-2 3-3 3-1     2-3 3-3 6-3 
 14 Orzeł Gudowo2-5 0-1 0-2 0-2 3-3 3-1 1-2 1-1 3-4 3-3 2-4 2-1 2-1     2-3 5-0 
 15 Strażak/Wielim Gwda Wielka0-3 3-2 2-4 0-1 0-3 0-2 2-3 1-1 0-1 4-2 0-3* 2-1 1-5 3-1     3-1 
 16 Wspólni Różewo2-4 1-3 3-2 2-0 0-3 0-4 1-1 2-4 3-0* 2-2 3-6 2-3 1-0 4-2 6-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Błękitni Barwice 2-4 Spójnia Świdwin
Orzeł Gudowo 0-1 Olimp Złocieniec
Zawisza Grzmiąca 4-6 Jedność Tuczno
Wspólni Różewo 3-6 Orzeł Łubowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-1 Pogoń Połczyn Zdrój
Korona Człopa 1-3 Drzewiarz Świerczyna
Calisia Kalisz Pomorski 0-1 Lech Czaplinek
Mirstal Mirosławiec 2-2 Hubertus Biały Bór

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Spójnia Świdwin 0-0 Hubertus Biały Bór
Lech Czaplinek 4-0 Mirstal Mirosławiec
Drzewiarz Świerczyna 4-2 Calisia Kalisz Pomorski
Pogoń Połczyn Zdrój 0-1 Korona Człopa
Orzeł Łubowo 1-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Jedność Tuczno 3-0 Wspólni Różewo
Olimp Złocieniec 3-0 Zawisza Grzmiąca
Błękitni Barwice 4-0 Orzeł Gudowo

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orzeł Gudowo 3-3 Spójnia Świdwin
Zawisza Grzmiąca 3-3 Błękitni Barwice
Wspólni Różewo 1-3 Olimp Złocieniec
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-3 Jedność Tuczno
Korona Człopa 3-1 Orzeł Łubowo
Calisia Kalisz Pomorski 3-3 Pogoń Połczyn Zdrój
Mirstal Mirosławiec 2-1 Drzewiarz Świerczyna
Hubertus Biały Bór 0-2 Lech Czaplinek

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Spójnia Świdwin 2-3 Lech Czaplinek
Drzewiarz Świerczyna 2-3 Hubertus Biały Bór
Pogoń Połczyn Zdrój 1-6 Mirstal Mirosławiec
Orzeł Łubowo 2-2 Calisia Kalisz Pomorski
Jedność Tuczno 5-1 Korona Człopa
Olimp Złocieniec 5-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Błękitni Barwice 7-2 Wspólni Różewo
Orzeł Gudowo 3-1 Zawisza Grzmiąca

Kolejka 5 - 1-2 września

Zawisza Grzmiąca 2-0 Spójnia Świdwin
Wspólni Różewo 4-2 Orzeł Gudowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-1 Błękitni Barwice
Korona Człopa 0-2 Olimp Złocieniec
Calisia Kalisz Pomorski 3-1 Jedność Tuczno
Mirstal Mirosławiec 2-0 Orzeł Łubowo 18 listopada
Hubertus Biały Bór 4-0 Pogoń Połczyn Zdrój
Lech Czaplinek 4-1 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 6 - 8-9 września

Spójnia Świdwin 0-1 Drzewiarz Świerczyna
Pogoń Połczyn Zdrój 1-0 Lech Czaplinek
Orzeł Łubowo 0-1 Hubertus Biały Bór
Jedność Tuczno 0-1 Mirstal Mirosławiec
Olimp Złocieniec 4-1 Calisia Kalisz Pomorski
Błękitni Barwice 2-4 Korona Człopa
Orzeł Gudowo 2-3 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Zawisza Grzmiąca 3-1 Wspólni Różewo

Kolejka 7 - 15-16 września

Wspólni Różewo 2-2 Spójnia Świdwin
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-2 Zawisza Grzmiąca
Korona Człopa 3-1 Orzeł Gudowo
Calisia Kalisz Pomorski 3-1 Błękitni Barwice
Mirstal Mirosławiec 0-2 Olimp Złocieniec
Hubertus Biały Bór 2-1 Jedność Tuczno
Lech Czaplinek 2-1 Orzeł Łubowo
Drzewiarz Świerczyna 0-0 Pogoń Połczyn Zdrój

Kolejka 8 - 22-23 września

Spójnia Świdwin 1-1 Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Łubowo 2-1 Drzewiarz Świerczyna
Jedność Tuczno 1-5 Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec 0-2 Hubertus Biały Bór
Błękitni Barwice 2-2 Mirstal Mirosławiec
Orzeł Gudowo 2-1 Calisia Kalisz Pomorski
Zawisza Grzmiąca 2-1 Korona Człopa
Wspólni Różewo 6-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka

Kolejka 9 - 29-30 września

Strażak/Wielim Gwda Wielka 4-2 Spójnia Świdwin
Korona Człopa 2-0 Wspólni Różewo
Calisia Kalisz Pomorski 0-0 Zawisza Grzmiąca
Mirstal Mirosławiec 5-1 Orzeł Gudowo
Hubertus Biały Bór 6-2 Błękitni Barwice
Lech Czaplinek 2-1 Olimp Złocieniec
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Jedność Tuczno
Pogoń Połczyn Zdrój 1-1 Orzeł Łubowo

Kolejka 10 - 7 października

Spójnia Świdwin 0-2 Orzeł Łubowo
Jedność Tuczno 4-1 Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec 4-0 Drzewiarz Świerczyna
Błękitni Barwice 0-7 Lech Czaplinek
Orzeł Gudowo 0-2 Hubertus Biały Bór
Zawisza Grzmiąca 4-3 Mirstal Mirosławiec
Wspólni Różewo 1-0 Calisia Kalisz Pomorski
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-1 Korona Człopa

Kolejka 11 - 13-14 października

Korona Człopa 1-1 Spójnia Świdwin
Calisia Kalisz Pomorski 3-3 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Mirstal Mirosławiec 4-1 Wspólni Różewo
Hubertus Biały Bór 2-2 Zawisza Grzmiąca
Lech Czaplinek 7-0 Orzeł Gudowo
Drzewiarz Świerczyna 1-0 Błękitni Barwice
Pogoń Połczyn Zdrój 3-3 Olimp Złocieniec
Orzeł Łubowo 2-2 Jedność Tuczno

Kolejka 12 - 20-21 października

Spójnia Świdwin 2-0 Jedność Tuczno
Olimp Złocieniec 4-1 Orzeł Łubowo
Błękitni Barwice 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Gudowo 0-2 Drzewiarz Świerczyna
Zawisza Grzmiąca 0-2 Lech Czaplinek
Wspólni Różewo 2-0 Hubertus Biały Bór
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-3 Mirstal Mirosławiec
Korona Człopa 3-0 Calisia Kalisz Pomorski

Kolejka 13 - 27-28 października

Calisia Kalisz Pomorski 1-2 Spójnia Świdwin
Mirstal Mirosławiec 2-0 Korona Człopa
Hubertus Biały Bór 2-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Lech Czaplinek 10-0 Wspólni Różewo
Drzewiarz Świerczyna 4-0 Zawisza Grzmiąca
Pogoń Połczyn Zdrój 1-1 Orzeł Gudowo
Orzeł Łubowo 6-0 Błękitni Barwice
Jedność Tuczno 2-1 Olimp Złocieniec

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Spójnia Świdwin 3-1 Olimp Złocieniec
Błękitni Barwice 2-0 Jedność Tuczno
Orzeł Gudowo 2-4 Orzeł Łubowo
Zawisza Grzmiąca 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój
Wspólni Różewo 3-2 Drzewiarz Świerczyna
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-3 Lech Czaplinek
Korona Człopa 1-1 Hubertus Biały Bór
Calisia Kalisz Pomorski 1-4 Mirstal Mirosławiec

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Mirstal Mirosławiec 2-0 Spójnia Świdwin
Hubertus Biały Bór 4-0 Calisia Kalisz Pomorski
Lech Czaplinek 3-0 Korona Człopa
(wo)
Drzewiarz Świerczyna 6-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Pogoń Połczyn Zdrój 6-2 Wspólni Różewo
Orzeł Łubowo 1-2 Zawisza Grzmiąca
Jedność Tuczno 3-0 Orzeł Gudowo
Olimp Złocieniec 3-1 Błękitni Barwice 10 marca

Kolejka 16 - 16-17 marca

Spójnia Świdwin 2-1 Błękitni Barwice
Olimp Złocieniec 2-1 Orzeł Gudowo
Jedność Tuczno 1-0 Zawisza Grzmiąca
Orzeł Łubowo 1-0 Wspólni Różewo
Pogoń Połczyn Zdrój 0-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Drzewiarz Świerczyna 4-0 Korona Człopa
Lech Czaplinek 5-0 Calisia Kalisz Pomorski 30 marca
Hubertus Biały Bór 1-0 Mirstal Mirosławiec

Kolejka 17 - 23-24 marca

Hubertus Biały Bór 1-4 Spójnia Świdwin
Mirstal Mirosławiec 0-2 Lech Czaplinek
Calisia Kalisz Pomorski 0-1 Drzewiarz Świerczyna
Korona Człopa 2-0 Pogoń Połczyn Zdrój
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-3 Orzeł Łubowo 8 maja
(wo)
Na boisku 1-1 (0-0)
Wspólni Różewo 1-1 Jedność Tuczno
Zawisza Grzmiąca 0-2 Olimp Złocieniec
Orzeł Gudowo 2-1 Błękitni Barwice 24 kwietnia

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Spójnia Świdwin 2-2 Orzeł Gudowo
Błękitni Barwice 1-1 Zawisza Grzmiąca
Olimp Złocieniec 6-1 Wspólni Różewo
Jedność Tuczno 1-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Orzeł Łubowo 0-2 Korona Człopa
Pogoń Połczyn Zdrój 3-1 Calisia Kalisz Pomorski
Drzewiarz Świerczyna 2-2 Mirstal Mirosławiec
Lech Czaplinek 2-0 Hubertus Biały Bór

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Lech Czaplinek 4-1 Spójnia Świdwin
Hubertus Biały Bór 3-0 Drzewiarz Świerczyna
Mirstal Mirosławiec 2-0 Pogoń Połczyn Zdrój
Calisia Kalisz Pomorski 3-3 Orzeł Łubowo
Korona Człopa 1-1 Jedność Tuczno
Strażak/Wielim Gwda Wielka 3-2 Olimp Złocieniec
Wspólni Różewo 2-3 Błękitni Barwice
Zawisza Grzmiąca 0-2 Orzeł Gudowo

Kolejka 20 - 21 kwietnia

Spójnia Świdwin 1-2 Zawisza Grzmiąca
Orzeł Gudowo 5-0 Wspólni Różewo
Błękitni Barwice 2-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Olimp Złocieniec 0-0 Korona Człopa
Jedność Tuczno 1-0 Calisia Kalisz Pomorski
Orzeł Łubowo 2-1 Mirstal Mirosławiec
Pogoń Połczyn Zdrój 4-2 Hubertus Biały Bór
Drzewiarz Świerczyna 3-5 Lech Czaplinek

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Drzewiarz Świerczyna 6-0 Spójnia Świdwin
Lech Czaplinek 2-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór 2-2 Orzeł Łubowo 10 marca
Mirstal Mirosławiec 2-2 Jedność Tuczno
Calisia Kalisz Pomorski 4-2 Olimp Złocieniec
Korona Człopa 2-1 Błękitni Barwice
Strażak/Wielim Gwda Wielka 3-1 Orzeł Gudowo
Wspólni Różewo 0-4 Zawisza Grzmiąca

Kolejka 22 - 1 maja

Spójnia Świdwin 3-2 Wspólni Różewo
Zawisza Grzmiąca 2-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Orzeł Gudowo 1-1 Korona Człopa
Błękitni Barwice 1-0 Calisia Kalisz Pomorski
Olimp Złocieniec 2-0 Mirstal Mirosławiec
Jedność Tuczno 2-0 Hubertus Biały Bór
Orzeł Łubowo 1-3 Lech Czaplinek
Pogoń Połczyn Zdrój 1-3 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 23 - 4-5 maja

Pogoń Połczyn Zdrój 2-1 Spójnia Świdwin
Drzewiarz Świerczyna 2-1 Orzeł Łubowo
Lech Czaplinek 5-1 Jedność Tuczno
Hubertus Biały Bór 2-2 Olimp Złocieniec
Mirstal Mirosławiec 3-0 Błękitni Barwice
Calisia Kalisz Pomorski 2-3 Orzeł Gudowo
Korona Człopa 0-1 Zawisza Grzmiąca
Strażak/Wielim Gwda Wielka 3-1 Wspólni Różewo

Kolejka 24 - 11-12 maja

Spójnia Świdwin 3-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Wspólni Różewo 2-4 Korona Człopa 6 czerwca
Zawisza Grzmiąca 3-1 Calisia Kalisz Pomorski
Orzeł Gudowo 3-3 Mirstal Mirosławiec
Błękitni Barwice 1-3 Hubertus Biały Bór
Olimp Złocieniec 5-0 Lech Czaplinek
Jedność Tuczno 0-0 Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Łubowo 0-2 Pogoń Połczyn Zdrój

Kolejka 25 - 18-19 maja

Orzeł Łubowo 0-1 Spójnia Świdwin
Pogoń Połczyn Zdrój 3-1 Jedność Tuczno
Drzewiarz Świerczyna 7-1 Olimp Złocieniec
Lech Czaplinek 4-0 Błękitni Barwice
Hubertus Biały Bór 4-2 Orzeł Gudowo
Mirstal Mirosławiec 3-2 Zawisza Grzmiąca
Calisia Kalisz Pomorski 6-3 Wspólni Różewo
Korona Człopa 2-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka

Kolejka 26 - 25-26 maja

Spójnia Świdwin 4-1 Korona Człopa
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-5 Calisia Kalisz Pomorski
Wspólni Różewo 0-3 Mirstal Mirosławiec
Zawisza Grzmiąca 0-1 Hubertus Biały Bór
Orzeł Gudowo 2-5 Lech Czaplinek
Błękitni Barwice 2-2 Drzewiarz Świerczyna
Olimp Złocieniec 1-0 Pogoń Połczyn Zdrój 5 czerwca
Jedność Tuczno 1-0 Orzeł Łubowo

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Jedność Tuczno 3-3 Spójnia Świdwin
Orzeł Łubowo 2-4 Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój 3-2 Błękitni Barwice
Drzewiarz Świerczyna 2-0 Orzeł Gudowo
Lech Czaplinek 2-2 Zawisza Grzmiąca
Hubertus Biały Bór 3-0 Wspólni Różewo
(wo)
Mirstal Mirosławiec 5-3 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Calisia Kalisz Pomorski 1-2 Korona Człopa

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Spójnia Świdwin 4-1 Calisia Kalisz Pomorski
Korona Człopa 1-1 Mirstal Mirosławiec
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-1 Hubertus Biały Bór
Wspólni Różewo 2-4 Lech Czaplinek
Zawisza Grzmiąca 1-1 Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Gudowo 3-4 Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni Barwice 4-1 Orzeł Łubowo
Olimp Złocieniec 3-2 Jedność Tuczno

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Olimp Złocieniec 3-2 Spójnia Świdwin
Jedność Tuczno 1-5 Błękitni Barwice
Orzeł Łubowo 1-0 Orzeł Gudowo
Pogoń Połczyn Zdrój 1-1 Zawisza Grzmiąca
Drzewiarz Świerczyna 3-0 Wspólni Różewo
(wo)
Lech Czaplinek 4-3 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Hubertus Biały Bór 2-2 Korona Człopa
Mirstal Mirosławiec 0-3 Calisia Kalisz Pomorski
(wo)
Na boisku 7-0 (3-0)

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Spójnia Świdwin 1-4 Mirstal Mirosławiec
Calisia Kalisz Pomorski 3-0 Hubertus Biały Bór
(wo)
Korona Człopa 1-5 Lech Czaplinek
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-4 Drzewiarz Świerczyna
Wspólni Różewo 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój
(wo)
Na boisku 3-5 (3-2)
Zawisza Grzmiąca 6-2 Orzeł Łubowo
Orzeł Gudowo 1-2 Jedność Tuczno
Błękitni Barwice 2-1 Olimp Złocieniec

IV liga 2001/2002 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2001/2002 (Koszalin (północ))

Klasa A 2001/2002 (Koszalin I)
Klasa A 2001/2002 (Koszalin II)
Klasa A 2001/2002 (Koszalin III)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas