[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2001/2002, grupa: Koszalin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rasel Dygowo 26 57 18 3 5 77-32 11 1 1 47-11 7 2 4 30-21
2.  Gryf Białogard 26 55 16 7 3 82-27 8 3 2 41-14 8 4 1 41-13
3.  Żaki 94 Kołobrzeg 26 49 15 4 7 66-33 9 2 2 34-11 6 2 5 32-22
4.  Orzeł Lubiechowo 26 46 14 4 8 60-38 10 1 2 37-12 4 3 6 23-26 2 6 2 0 0 11-1
5.  Saturn G±ski 26 46 14 4 8 71-64 9 3 1 33-20 5 1 7 38-44 2 0 0 0 2 1-11
6.  Wrzos Wrzosowo 26 42 13 3 10 45-37 9 0 4 25-17 4 3 6 20-20
7.  Pomorze Go¶cino 26 41 12 5 9 54-41 9 1 3 35-19 3 4 6 19-22
8.  Wicher R±bino 26 39 12 3 11 53-48 8 2 3 30-15 4 1 8 23-33 4 7 2 1 1 9-11
9.  Radew Białogórzyno 26 39 12 3 11 58-47 9 2 2 41-18 3 1 9 17-29 4 6 2 0 2 11-10
10.  Syrena/Grot Rymań 26 39 11 6 9 57-51 7 4 2 34-22 4 2 7 23-29 4 4 1 1 2 10-9
11.  Mechanik II/Grom ¦wielino 26 25 7 4 15 47-84 4 3 6 32-34 3 1 9 15-50
12.  Legion Dobrzyca 26 21 6 3 17 40-63 4 2 7 26-29 2 1 10 14-34
13.  Drzewiarz Krosino 26 19 6 1 19 53-86 6 1 6 38-33 0 0 13 15-53
14.  Orzeł Stanomino 26 3 1 0 25 19-131 1 0 12 12-62 0 0 13 7-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Rasel Dygowo    2-3 1-0 3-1 3-1 2-0 1-1 3-2 3-0 1-0 8-1 2-1 5-1 13-0 
 2 Gryf Białogard2-0     1-1 1-1 7-1 4-1 1-1 2-3 3-0 1-4 6-0 2-0 6-1 5-1 
 3 Żaki 94 Kołobrzeg0-1 0-0     2-1 6-1 2-0 1-0 3-0 0-2 2-2 5-0 3-1 5-3 5-0 
 4 Orzeł Lubiechowo1-2 0-2 3-3     6-0 2-0 3-1 2-1 2-0 2-1 3-0 4-1 3-0* 6-1 
 5 Saturn G±ski4-1 1-1 1-0 1-5     2-2 3-1 2-1 3-2 3-3 4-1 3-2 3-1 3-0* 
 6 Wrzos Wrzosowo2-0 1-0 1-3 3-0 0-8     1-2 0-1 1-0 2-1 7-0 3-0* 3-2 1-0 
 7 Pomorze Go¶cino2-3 0-4 2-1 1-2 2-2 1-0     5-0 3-2 4-1 2-0 2-1 3-2 8-1 
 8 Wicher R±bino4-0 1-3 2-3 2-1 1-2 1-0 0-0     4-1 4-3 4-1 1-1 3-0 3-0* 
 9 Radew Białogórzyno1-3 2-2 2-1 2-2 3-2 1-2 4-0 6-0     3-2 6-1 3-0 4-3 4-0 
 10 Syrena/Grot Rymań2-2 0-5 1-4 3-0* 4-3 1-1 2-1 1-1 4-1     2-2 6-0 4-1 4-1 
 11 Mechanik II/Grom ¦wielino3-3 1-4 3-8 2-3 4-3 2-2 2-2 2-3 4-1 1-2     0-1 4-0 4-2 
 12 Legion Dobrzyca0-4 2-8 0-4 2-2 1-2 1-2 2-1 2-1 1-1 1-2 1-2     6-0 7-0 
 13 Drzewiarz Krosino0-2 3-3 4-2 4-2 4-7 1-2 2-4 4-3 1-4 5-0 1-3 3-0*     6-1 
 14 Orzeł Stanomino0-9 0-6 1-2 0-3 3-6 0-8 0-5 1-7 0-3* 0-2 1-4 2-6 4-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Wicher R±bino 4-3 Syrena/Grot Rymań
Mechanik II/Grom ¦wielino 2-2 Pomorze Go¶cino
Radew Białogórzyno 1-2 Wrzos Wrzosowo
Rasel Dygowo 3-1 Saturn G±ski
Drzewiarz Krosino 3-0 Legion Dobrzyca
(wo)
Na boisku 0-0
Żaki 94 Kołobrzeg 5-0 Orzeł Stanomino
Mecz w Stanominie za zgod± OZPN
Orzeł Lubiechowo 0-2 Gryf Białogard

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Syrena/Grot Rymań 0-5 Gryf Białogard
Orzeł Stanomino 0-3 Orzeł Lubiechowo
Legion Dobrzyca 0-4 Żaki 94 Kołobrzeg
Saturn G±ski 3-1 Drzewiarz Krosino
Wrzos Wrzosowo 2-0 Rasel Dygowo
Pomorze Go¶cino 3-2 Radew Białogórzyno
Wicher R±bino 4-1 Mechanik II/Grom ¦wielino

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Mechanik II/Grom ¦wielino 1-2 Syrena/Grot Rymań
Radew Białogórzyno 6-0 Wicher R±bino
Rasel Dygowo 1-1 Pomorze Go¶cino
Drzewiarz Krosino 1-2 Wrzos Wrzosowo
Żaki 94 Kołobrzeg 6-1 Saturn G±ski
Orzeł Lubiechowo 4-1 Legion Dobrzyca
Gryf Białogard 5-1 Orzeł Stanomino

Kolejka 4 - 2 wrze¶nia

Syrena/Grot Rymań 4-1 Orzeł Stanomino
Legion Dobrzyca 2-8 Gryf Białogard
Saturn G±ski 1-5 Orzeł Lubiechowo
Wrzos Wrzosowo 1-3 Żaki 94 Kołobrzeg
Pomorze Go¶cino 3-2 Drzewiarz Krosino
Wicher R±bino 4-0 Rasel Dygowo
Mechanik II/Grom ¦wielino 4-1 Radew Białogórzyno

Kolejka 5 - 9 wrze¶nia

Radew Białogórzyno 3-2 Syrena/Grot Rymań
Rasel Dygowo 8-1 Mechanik II/Grom ¦wielino
Drzewiarz Krosino 4-3 Wicher R±bino
Żaki 94 Kołobrzeg 1-0 Pomorze Go¶cino 9 kwietnia
Orzeł Lubiechowo 2-0 Wrzos Wrzosowo
Gryf Białogard 7-1 Saturn G±ski
Orzeł Stanomino 2-6 Legion Dobrzyca

Kolejka 6 - 16 wrze¶nia

Syrena/Grot Rymań 6-0 Legion Dobrzyca
Saturn G±ski 3-0 Orzeł Stanomino
(wo)
Wrzos Wrzosowo 1-0 Gryf Białogard
Pomorze Go¶cino 1-2 Orzeł Lubiechowo
Wicher R±bino 2-3 Żaki 94 Kołobrzeg
Mechanik II/Grom ¦wielino 4-0 Drzewiarz Krosino
Radew Białogórzyno 1-3 Rasel Dygowo

Kolejka 7 - 23 wrze¶nia

Rasel Dygowo 1-0 Syrena/Grot Rymań
Drzewiarz Krosino 1-4 Radew Białogórzyno
Żaki 94 Kołobrzeg 5-0 Mechanik II/Grom ¦wielino
Orzeł Lubiechowo 2-1 Wicher R±bino
Gryf Białogard 1-1 Pomorze Go¶cino
Orzeł Stanomino 0-8 Wrzos Wrzosowo
Legion Dobrzyca 1-2 Saturn G±ski

Kolejka 8 - 30 wrze¶nia

Syrena/Grot Rymań 4-3 Saturn G±ski
Wrzos Wrzosowo 3-0 Legion Dobrzyca
(wo)
Na boisku 3-3 (3-1)
Pomorze Go¶cino 8-1 Orzeł Stanomino
Wicher R±bino 1-3 Gryf Białogard
Mechanik II/Grom ¦wielino 2-3 Orzeł Lubiechowo
Radew Białogórzyno 2-1 Żaki 94 Kołobrzeg
Rasel Dygowo 5-1 Drzewiarz Krosino

Kolejka 9 - 7 paĽdziernika

Drzewiarz Krosino 5-0 Syrena/Grot Rymań
Żaki 94 Kołobrzeg 0-1 Rasel Dygowo
Orzeł Lubiechowo 2-0 Radew Białogórzyno
Gryf Białogard 6-0 Mechanik II/Grom ¦wielino
Orzeł Stanomino 1-7 Wicher R±bino
Legion Dobrzyca 2-1 Pomorze Go¶cino
Saturn G±ski 2-2 Wrzos Wrzosowo

Kolejka 10 - 14 paĽdziernika

Syrena/Grot Rymań 1-1 Wrzos Wrzosowo
Pomorze Go¶cino 2-2 Saturn G±ski
Wicher R±bino 1-1 Legion Dobrzyca
Mechanik II/Grom ¦wielino 4-2 Orzeł Stanomino
Radew Białogórzyno 2-2 Gryf Białogard
Rasel Dygowo 3-1 Orzeł Lubiechowo
Drzewiarz Krosino 4-2 Żaki 94 Kołobrzeg

Kolejka 11 - 21 paĽdziernika

Żaki 94 Kołobrzeg 2-2 Syrena/Grot Rymań
Orzeł Lubiechowo 3-0 Drzewiarz Krosino
(wo)
Na boisku 1-2 (0-0)
Gryf Białogard 2-0 Rasel Dygowo
Orzeł Stanomino 0-3 Radew Białogórzyno
(wo)
Na boisku 3-3 (2-1)
Legion Dobrzyca 1-2 Mechanik II/Grom ¦wielino
Saturn G±ski 2-1 Wicher R±bino
Wrzos Wrzosowo 1-2 Pomorze Go¶cino

Kolejka 12 - 28 paĽdziernika

Syrena/Grot Rymań 2-1 Pomorze Go¶cino
Wicher R±bino 1-0 Wrzos Wrzosowo
Mechanik II/Grom ¦wielino 4-3 Saturn G±ski
Radew Białogórzyno 3-0 Legion Dobrzyca
Rasel Dygowo 13-0 Orzeł Stanomino
Drzewiarz Krosino 3-3 Gryf Białogard
Żaki 94 Kołobrzeg 2-1 Orzeł Lubiechowo

Kolejka 13 - 4 listopada

Orzeł Lubiechowo 2-1 Syrena/Grot Rymań
Gryf Białogard 1-1 Żaki 94 Kołobrzeg
Orzeł Stanomino 4-1 Drzewiarz Krosino
Legion Dobrzyca 0-4 Rasel Dygowo
Saturn G±ski 3-2 Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo 7-0 Mechanik II/Grom ¦wielino
Pomorze Go¶cino 5-0 Wicher R±bino

Kolejka 14 - 24 marca

Syrena/Grot Rymań 1-1 Wicher R±bino
Pomorze Go¶cino 2-0 Mechanik II/Grom ¦wielino
Wrzos Wrzosowo 1-0 Radew Białogórzyno
Saturn G±ski 4-1 Rasel Dygowo
Legion Dobrzyca 6-0 Drzewiarz Krosino
Orzeł Stanomino 1-2 Żaki 94 Kołobrzeg
Mecz w Kołobrzegu za zgod± OZPN
Gryf Białogard 1-1 Orzeł Lubiechowo

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Gryf Białogard 1-4 Syrena/Grot Rymań
Orzeł Lubiechowo 6-1 Orzeł Stanomino
Żaki 94 Kołobrzeg 3-1 Legion Dobrzyca
Drzewiarz Krosino 4-7 Saturn G±ski
Rasel Dygowo 2-0 Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno 4-0 Pomorze Go¶cino
Mechanik II/Grom ¦wielino 2-3 Wicher R±bino

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Syrena/Grot Rymań 2-2 Mechanik II/Grom ¦wielino
Wicher R±bino 4-1 Radew Białogórzyno
Pomorze Go¶cino 2-3 Rasel Dygowo
Wrzos Wrzosowo 3-2 Drzewiarz Krosino
Saturn G±ski 1-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Legion Dobrzyca 2-2 Orzeł Lubiechowo
Orzeł Stanomino 0-6 Gryf Białogard

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Orzeł Stanomino 0-2 Syrena/Grot Rymań
Gryf Białogard 2-0 Legion Dobrzyca
Orzeł Lubiechowo 6-0 Saturn G±ski
Żaki 94 Kołobrzeg 2-0 Wrzos Wrzosowo
Drzewiarz Krosino 2-4 Pomorze Go¶cino
Rasel Dygowo 3-2 Wicher R±bino
Radew Białogórzyno 6-1 Mechanik II/Grom ¦wielino

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Syrena/Grot Rymań 4-1 Radew Białogórzyno
Mechanik II/Grom ¦wielino 3-3 Rasel Dygowo
Wicher R±bino 3-0 Drzewiarz Krosino
Pomorze Go¶cino 2-1 Żaki 94 Kołobrzeg
Wrzos Wrzosowo 3-0 Orzeł Lubiechowo
Saturn G±ski 1-1 Gryf Białogard
Legion Dobrzyca 7-0 Orzeł Stanomino

Kolejka 19 - 1 maja

Legion Dobrzyca 1-2 Syrena/Grot Rymań
Orzeł Stanomino 3-6 Saturn G±ski
Gryf Białogard 4-1 Wrzos Wrzosowo
Orzeł Lubiechowo 3-1 Pomorze Go¶cino
Żaki 94 Kołobrzeg 3-0 Wicher R±bino
Drzewiarz Krosino 1-3 Mechanik II/Grom ¦wielino
Rasel Dygowo 3-0 Radew Białogórzyno

Kolejka 20 - 5 maja

Syrena/Grot Rymań 2-2 Rasel Dygowo
Radew Białogórzyno 4-3 Drzewiarz Krosino
Mechanik II/Grom ¦wielino 3-8 Żaki 94 Kołobrzeg
Wicher R±bino 2-1 Orzeł Lubiechowo
Pomorze Go¶cino 0-4 Gryf Białogard
Wrzos Wrzosowo 1-0 Orzeł Stanomino
Saturn G±ski 3-2 Legion Dobrzyca

Kolejka 21 - 12 maja

Saturn G±ski 3-3 Syrena/Grot Rymań
Legion Dobrzyca 1-2 Wrzos Wrzosowo
Orzeł Stanomino 0-5 Pomorze Go¶cino
Gryf Białogard 2-3 Wicher R±bino
Orzeł Lubiechowo 3-0 Mechanik II/Grom ¦wielino
Żaki 94 Kołobrzeg 0-2 Radew Białogórzyno
Drzewiarz Krosino 0-2 Rasel Dygowo

Kolejka 22 - 18-19 maja

Syrena/Grot Rymań 4-1 Drzewiarz Krosino
Rasel Dygowo 1-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Radew Białogórzyno 2-2 Orzeł Lubiechowo
Mechanik II/Grom ¦wielino 1-4 Gryf Białogard
Wicher R±bino 3-0 Orzeł Stanomino
(wo)
Na boisku 3-1 (0-0)
Pomorze Go¶cino 2-1 Legion Dobrzyca
Wrzos Wrzosowo 0-8 Saturn G±ski

Kolejka 23 - 26 maja

Wrzos Wrzosowo 2-1 Syrena/Grot Rymań
Saturn G±ski 3-1 Pomorze Go¶cino
Legion Dobrzyca 2-1 Wicher R±bino
Orzeł Stanomino 1-4 Mechanik II/Grom ¦wielino
Gryf Białogard 3-0 Radew Białogórzyno
Orzeł Lubiechowo 1-2 Rasel Dygowo
Żaki 94 Kołobrzeg 5-3 Drzewiarz Krosino

Kolejka 24 - 2 czerwca

Syrena/Grot Rymań 1-4 Żaki 94 Kołobrzeg
Drzewiarz Krosino 4-2 Orzeł Lubiechowo
Rasel Dygowo 2-3 Gryf Białogard
Radew Białogórzyno 4-0 Orzeł Stanomino
Mechanik II/Grom ¦wielino 0-1 Legion Dobrzyca
Wicher R±bino 1-2 Saturn G±ski
Pomorze Go¶cino 1-0 Wrzos Wrzosowo

Kolejka 25 - 9 czerwca

Pomorze Go¶cino 4-1 Syrena/Grot Rymań
Wrzos Wrzosowo 0-1 Wicher R±bino
Saturn G±ski 4-1 Mechanik II/Grom ¦wielino
Legion Dobrzyca 1-1 Radew Białogórzyno
Orzeł Stanomino 0-9 Rasel Dygowo
Gryf Białogard 6-1 Drzewiarz Krosino
Orzeł Lubiechowo 3-3 Żaki 94 Kołobrzeg

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Syrena/Grot Rymań 3-0 Orzeł Lubiechowo
(wo)
Przerwany w 85 min. przy stanie 1-1
Żaki 94 Kołobrzeg 0-0 Gryf Białogard
Drzewiarz Krosino 6-1 Orzeł Stanomino
Rasel Dygowo 2-1 Legion Dobrzyca
Radew Białogórzyno 3-2 Saturn G±ski
Mechanik II/Grom ¦wielino 2-2 Wrzos Wrzosowo
Wicher R±bino 0-0 Pomorze Go¶cino

Klasa okręgowa 2001/2002 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2001/2002 (Koszalin (północ))

Klasa A 2001/2002 (Koszalin I)
Klasa A 2001/2002 (Koszalin III)

Autor: Robert Szychowski

 

Napisz do nas