[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 31 lipca
Wiarus Szczecin - wolny los do II rzutu
Ina Nadarzyn - wolny los do II rzutu
Remor II Recz - wolny los do II rzutu
Orkan Rów - wolny los do II rzutu

Orzeł Prusinowo 1-3 Sparta Gryfice
Bałtyk Gostyń 2-8 Korona Stuchowo
Grot Gardno - Iskra Banie
Dąbrovia II Chlebowo - Dąb Dębice
Znicz Wysoka Kamieńska - Vineta Wolin
Orzeł Łożnica 1-2 Pomorzanin Nowogard
Unia Stargard Szczeciński 5-1 Radovia Radowo Małe
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Fagus Kołbacz
Czarni Marianowo 0-1 Zorza Dobrzany
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-2 Hutnik Szczecin
Chrobry/Dąb II Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice
Jantar Dziwnów - Vineta Wolin
Zorza Tychowo - Pomorzanin Krąpiel
Gardominka Mechowo - Wicher Brojce
Ina Ińsko - Polonia Płoty
Piast Chociwel - Mewa Resko
Orkan Dalewo - Sparta Węgorzyno
Sława Sławęcin - Drawa Drawno
Leśnik Kliniska - KP Police
Błękitni Trzygłów - Zieloni Wyszobór
Fala/Flota II Międzyzdroje 3-1 Iskra Golczewo
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-13 Świt Skolwin (Szczecin)
w Śmierdnicy
Iskra II Golczewo - Promień Mosty
Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa
Piast Piaseczno - Sparta Godków
Grom Krajnik Dolny - Morzycko Moryń
Ehrle Polska Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo
KLUKS Krzywin - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Gryf Objezierze - Pogoń II Barlinek
Piast Kolin - Sęp Brzesko
Jedność Przewłoki - Woda Rzecko
GKS Golenice 0-8 Stal Lipiany
Gwiazda Żalęcino - Unia Dolice
Czarni Czarnówko 0-3 Stal Szczecin
Sowianka Sowno 0-2 Światowid Łobez
Świt Barnimie - Remor Recz
Mieszko II Mieszkowice - Myśla Dargomyśl
Koral Mostkowo - Gryf Sulimierz
Rosnowianka Rosnowo 0-6 Dąb Dębno
Piast Karsko 1-10 Sokół Pyrzyce
Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia
Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki
Sokół Przyjezierze - Odra II Chojna
Rybak Trzebież 1-4 Salos Szczecin
Bałtyk Międzywodzie 0-4 Bizon Cerkwica
Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin
Znicz Sulibórz - Orzeł Pęzino
Orzeł Grzędzice 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Sparta Skalin - WODR Barzkowice
Bryza Reńsko - Piast Chociwel
- Wiarus Szczecin
Znicz Niedźwiedź - Dąbrovia Stara Dąbrowa
- Orkan Rów
Orły Lubiechów Górny - Pomorzanin Cychry
Pionier Nawrocko - Kłos Kamienny Jaz
- Ina Nadarzyn
Remor II Recz -
Sokół Różańsko - Mercury Nowogródek Pomorski
Trojan Strąpie - Klon Krzęcin
Polonia Giżyn 1-1 Kłos Pełczyce
pd. k. 3-5
Pionier Żarnowo 3-2 Sarmata Dobra
Gryf Kobylanka - Orkan Suchań
Klon Krzymów 3-0 Rurzyca Nawodna
(wo)

II runda - 17 sierpnia

Błękitni Trzygłów 0-3 Wicher Brojce
Jantar Dziwnów 2-1 Korona Stuchowo
Czarni Lubanowo 5-6 Odrzanka Radziszewo
Grot Gardno 2-4 Hutnik Szczecin
Dąb Dębice 1-2 Pomorzanin Nowogard
Unia Stargard Szczeciński 3-1 Zorza Dobrzany
KP II Police 4-1 Stal Szczecin
Fala/Flota II Międzyzdroje 0-2 Vineta Wolin
Fagus Kołbacz 0-2 Salos Szczecin
Wiarus Szczecin 0-9 Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Różańsko 0-4 Mieszko Mieszkowice
Zorza Tychowo 3-8 Unia Dolice
Orzeł Grzędzice 0-6 Masovia Maszewo
Mewa Resko 2-1 Polonia Płoty
Orzeł Pęzino 1-3 Sparta Węgorzyno
Gryf Objezierze 5-1 Sława Sławęcin
WODR Barzkowice 0-2 Promień Mosty
Piast Piaseczno 1-3 Myśla Dargomyśl
Sęp Brzesko 1-3 Sokół Pyrzyce
Jedność Przewłoki 0-1 Stal Lipiany
Bizon Cerkwica 2-6 Światowid Łobez
Iskra Pomień 1-3 Świt Barnimie
Klon Krzymów 2-4 Morzycko Moryń
Orkan Rów 6-2 Koral Mostkowo
Odra II Chojna 2-0 Czcibor Cedynia
Orły Lubiechów Górny 3-4 Dąb Dębno
Znicz Niedźwiedź 0-3 Piast Chociwel
Ina Nadarzyn 0-2 Kłos Pełczyce
Pionier Nawrocko 1-13 Orzeł Trzcińsko Zdrój
Remor II Recz 4-6 Orkan Suchań
Sokół II/Wicher Przelewice 2-0 Trojan Strąpie
Pionier Żarnowo 1-3 Sparta Gryfice

III runda - 14 września

Jantar Dziwnów 0-5 Vineta Wolin 14 września, 17:00
Wicher Brojce 5-2 Sparta Gryfice 14 września, 17:00
Sokół II/Wicher Przelewice 1-0 Unia Dolice 14 września, 17:00
Odrzanka Radziszewo 2-1 Sokół Pyrzyce 14 września, 17:00
KP II Police 1-4 Świt Skolwin (Szczecin) 14 września, 17:00
Unia Stargard Szczeciński 1-2 Masovia Maszewo 14 września, 17:00
Myśla Dargomyśl 1-0 Dąb Dębno 14 września, 17:00
Promień Mosty 1-2 Światowid Łobez 14 września, 17:00
Gryf Objezierze 2-3 Kłos Pełczyce 14 września, 17:00
Świt Barnimie 3-0 Orkan Suchań 14 września, 17:00
(wo)
Orkan Rów 4-5 Stal Lipiany 14 września, 17:00
Odra II Chojna 4-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój 14 września, 17:00
Piast Chociwel 3-0 Pomorzanin Nowogard 14 września, 17:00
Mewa Resko 0-1 Sparta Węgorzyno 14 września, 17:00
Hutnik Szczecin 3-2 Salos Szczecin 14 września, 17:00
Morzycko Moryń 0-2 Mieszko Mieszkowice 14 września, 17:00

IV runda - 12-26 października

Vineta Wolin 3-2 Flota Świnoujście 12 października, 15:30
pd.
po 90 minutach 2-2
Wicher Brojce 2-3 Gryf Kamień Pomorski 12 października, 15:30
Sokół II/Wicher Przelewice 3-2 Stal Lipiany 12 października, 16:00
Odrzanka Radziszewo 1-2 Pogoń II Szczecin 12 października, 15:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Victoria 95 Przecław 12 października, 15:30
Masovia Maszewo 4-3 Energetyk Gryfino 12 października, 15:30
Myśla Dargomyśl 0-4 Osadnik Myślibórz 12 października, 15:30
Światowid Łobez 3-5 Wybrzeże Rewalskie Rewal 12 października, 15:30
pd.
po 90 minutach 3-3
Kłos Pełczyce 4-3 Błękitni Stargard Szczeciński 12 października, 15:30
Świt Barnimie 2-6 Piast Choszczno 12 października, 15:30
mecz odbył się w Drawnie z powodu remontu boiska w Barnimiu
Sparta Węgorzyno 0-3 Ina Goleniów 12 października, 15:30
Piast Chociwel 1-0 Rega-Merida Trzebiatów 12 października, 15:30
Mieszko Mieszkowice 2-1 Pogoń Barlinek 12 października, 15:30
Hutnik Szczecin 4-2 GKS Mierzyn 12 października, 15:30
Arkonia Szczecin 3-2 KP Police 26 października, 15:00
Odra II Chojna 0-12 Odra Chojna 4 października

V runda - 4 marca

Świt Skolwin (Szczecin) 4-3 Pogoń II Szczecin 19 kwietnia, 17:00
Vineta Wolin 1-0 Gryf Kamień Pomorski 4 marca, 14:00
Masovia Maszewo 0-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 19 kwietnia, 17:00
Hutnik Szczecin 0-2 Arkonia Szczecin 4 marca, 12:00
Piast Chociwel 3-5 Ina Goleniów 4 marca, 12:00
Mieszko Mieszkowice 1-1 Odra Chojna 4 marca, 12:00
pd. k. 5-6
po 90 minutach 0-0
Sokół II/Wicher Przelewice 1-5 Piast Choszczno 19 kwietnia, 17:00
Kłos Pełczyce 1-0 Osadnik Myślibórz 19 kwietnia, 17:00

1/4 finału - 10 maja

Świt Skolwin (Szczecin) 4-2 Piast Choszczno 10 maja, 17:30
Kłos Pełczyce 2-1 Odra Chojna 10 maja, 17:30
pd.
Arkonia Szczecin 3-2 Ina Goleniów 10 maja, 17:30
pd.
Vineta Wolin 0-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 maja, 17:30

1/2 finału - 17 maja

Świt Skolwin (Szczecin) 2-7 Arkonia Szczecin 17 maja, 17:30
Kłos Pełczyce 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 17 maja, 17:30

Finał - 7 czerwca

Kłos Pełczyce 3-1 Arkonia Szczecin 7 czerwca, 17:30

Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas