[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

I runda

Błękitni Stary Jarosław 1-4 Gwardia/Granica Koszalin
Zieloni Rusko 3-7 Darłovia Darłowo
Wrzos Wrzosowo 4-1 Rasel Dygowo
Start Mokre 4-2 Gryf Polanów
Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-2 Victoria Sianów
pd. k. 3-5
Mewa Jamno 5-1 Saturn Mielno
Tęcza Czarnowęsy 0-8 MKS Karlino
Wybrzeże Biesiekierz 5-2 Płomień Myślino
Gryf Białogard 2-4 Pomorzanin Sławoborze
pd.
Żaki 94 Kołobrzeg 3-2 Piast Drzonowo
Pogoń Wierzchowo 2-1 Mechanik Bobolice
Passat Bukowo Morskie 7-4 Wiekowianka Wiekowo
pd.
Jantar II Charzyno 2-5 Iskra Białogard
Zryw Kretomino 7-0 Głaz Tychowo
Calisia Kalisz Pomorski 5-0 Kolejarz Wierzchowo
Drawa II/Orzeł Gudowo 1-12 Drzewiarz Świerczyna
Bytyń Nakielno 1-4 LZS Karsibór
Błyskawica Parsęcko 3-3 Błonie Barwice
pd. k. 5-4
Jantar Siemyśl 3-3 Lech Czaplinek
pd. k. 9-10
Jedność Tuczno 0-2 Wspólni Różewo
Graf Bukówko 3-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Legion Strączno 2-0 Orzeł Wałcz
Parsęta Rościęcino 2-5 Spójnia Świdwin
Redłovia Redło 4-5 Olimp Złocieniec
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-2 Orzeł Łubowo
pd.
Darzbór II Szczecinek 5-2 Zawisza Grzmiąca

II runda - 7 sierpnia

Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Gwardia/Granica Koszalin 17 sierpnia
Mewa Jamno 0-12 Victoria Sianów 7 sierpnia, 16:00
Start Mokre 0-2 Sława Sławno 7 sierpnia, 16:00
Pogoń Wierzchowo 1-5 Zefir Wyszewo 7 sierpnia, 16:00
Passat Bukowo Morskie 1-5 Darłovia Darłowo 7 sierpnia, 16:00
Grom Giżyno 1-0 Lech Czaplinek 7 sierpnia, 16:00
Legion Strączno 3-6 Drzewiarz Świerczyna 7 sierpnia, 16:00
Pamet Świdwin 0-4 Pomorzanin Sławoborze 7 sierpnia, 16:00
Błyskawica Parsęcko 4-0 Darzbór II Szczecinek 7 sierpnia, 16:00
Syrena/Grot Rymań 1-2 MKS Karlino 7 sierpnia, 16:00
pd.
Wrzos Wrzosowo 3-2 Spójnia Świdwin 7 sierpnia, 16:00
Żaki 94 Kołobrzeg 1-3 Iskra Białogard 7 sierpnia, 16:00
Wspólni Różewo 0-2 LZS Karsibór 7 sierpnia, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 3-5 Olimp Złocieniec 7 sierpnia, 16:00
Orzeł Łubowo 6-0 Hubertus Biały Bór 7 sierpnia, 16:00
Graf Bukówko 2-2 Zryw Kretomino 7 sierpnia, 16:00
pd. k. 3-2

III runda - 14 września
Zestaw par niepełny.

Wrzos Wrzosowo 1-4 Kotwica Kołobrzeg 14 września, 17:00
Tyrakowski 86 (k) - Olejnik 44, Galant 74, Majchrzak 80, 84
Grom Giżyno 2-4 Drawa Drawsko Pomorskie 14 września, 17:00
LZS Karsibór 1-5 Darzbór Szczecinek 14 września, 17:00
Bogusław 41 - Bęben 35, 39, Bernatek 67, Gehrke 75, Sadzik 84
Graf Bukówko 3-5 Leśnik/Rossa Manowo 14 września, 17:00
Iskra Białogard 5-4 Mirstal Mirosławiec 14 września, 17:00
Ładny 1, 7, 12 (k), Kozłowski 19, Uliczny 22 - Koczan 18, 33, 81, Muzyka 60
Darłovia Darłowo 0-3 Astra Ustronie Morskie
Kapeliński 25, Lenkiewicz 28, Spychalski 65 (k)
przełożony

IV runda - 20 kwietnia

MKS Karlino 3-0 Olimp Złocieniec
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Kotwica Kołobrzeg 5-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Rybkiewicz 50, Batista 57, Szymański 63, Grocholski 72, Jackiewicz 75
Sława Sławno 3-0 Darzbór Szczecinek
(wo)
na boisku 1-3, udział nieuprawnionego zawodnika
Darzbór II Szczecinek 0-5 Victoria Sianów
Iskra Białogard 4-1 Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Łubowo 3-4 Leśnik Manowo
Zefir Wyszewo 2-1 Gwardia/Granica Koszalin
Rozkosz 66, 76 - Pastwa 45 (k)
przerwany w 84. minucie przy stanie 2-1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko - awansował Zefir
Pomorzanin Sławoborze 2-7 Astra Ustronie Morskie
Skrzyniarz 36, Peszczyński 48 (k) - Drozdowski 13, Spychalski 14, Kapeliński 51, Lenkiewicz 66, Chojnacki 79, Dzik 85, Boryszewski 88 (k)

V runda - 24 maja

Leśnik Manowo 3-0 Zefir Wyszewo 24 maja, 17:00
Perkowski 6, Wenerski 15 (k), Cieślak 72
Victoria Sianów 3-2 Sława Sławno 24 maja, 17:00
Skrzypkowski 44, Kroczek 49, Bednarczyk 78 (s) - Grajper 24 (k), Ostrowąż 90
Iskra Białogard 1-2 Astra Ustronie Morskie 24 maja, 17:00
Pokuciński 84 - Konarski 36, Chołys 72
MKS Karlino 0-4 Kotwica Kołobrzeg 24 maja, 17:00
Majchrzak 5, Miłoszewicz 70, Jackiewicz 72, Wudarczyk 81

1/2 finału - 31 maja
(Losowanie - 26 maja 2006)

Victoria Sianów 1-5 Kotwica Kołobrzeg 31 maja, 17:00
Miętek 86 - Różycki 6, 60, Grodzicki 45, Jackiewicz 83, Ariel Lewandowki 88
Leśnik Manowo 1-2 Astra Ustronie Morskie 31 maja
Duda 65 - Rodak 88, Zwoliński 90

Finał - 7 czerwca

Astra Ustronie Morskie 0-3 Kotwica Kołobrzeg 7 czerwca, 17:30
Kowalczyk ?, Jackiewicz ?, Grodzicki ?

Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN - Szczecin)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas