[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PUG Bielany (Warszawa) 28 66 21 3 4 82-27 10 0 4 41-14 11 3 0 41-13
2.  Wkra Pomiechówek 28 61 19 4 5 79-35 11 1 2 51-18 8 3 3 28-17
3.  FC Stars Warszawa 28 53 16 5 7 68-22 8 2 4 39-11 8 3 3 29-11
4.  Hutnik II Warszawa 28 52 15 7 6 60-39 8 4 2 30-13 7 3 4 30-26
5.  NTP II Wyszków 28 50 15 5 8 71-61 11 2 1 37-16 4 3 7 34-45
6.  Junak Warszawa 28 48 14 6 8 69-45 7 5 2 40-22 7 1 6 29-23
7.  Huragan II Wołomin 28 47 15 2 11 78-44 10 1 3 53-13 5 1 8 25-31
8.  Dąb Wieliszew 28 43 13 4 11 67-52 6 3 5 34-27 7 1 6 33-25
9.  Marcovia 2000 II Marki 28 36 11 3 14 55-82 8 1 5 38-33 3 2 9 17-49
10.  Nadnarwianka II Pułtusk 28 29 9 2 17 46-95 7 1 6 27-36 2 1 11 19-59 2 3 1 0 1 7-5
11.  Spójnia Warszawa 28 29 8 5 15 43-65 5 2 7 22-29 3 3 8 21-36 2 3 1 0 1 5-7
12.  Mazur II Radzymin 28 25 7 4 17 50-68 5 3 6 37-33 2 1 11 13-35 2 4 1 1 0 3-1
13.  Rotavia Nieporęt 28 25 6 7 15 30-63 5 4 5 16-22 1 3 10 14-41 2 1 0 1 1 1-3
14.  KP Bielany (Warszawa) 28 21 6 3 19 44-102 5 3 6 30-41 1 0 13 14-61
15.  KS II Łomianki 28 12 2 6 20 30-72 2 1 11 14-35 0 5 9 16-37
Wkra Andzin została ukarana odebraniem licencji i wycofaniem z rozgrywek za pobicie sędziego.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 PUG Bielany (Warszawa)    4-1 0-1 2-5 4-0 3-2 2-0 0-2 3-0 8-1 1-0 3-0* 0-1 8-1 3-0* 
 2 Wkra Pomiechówek2-3     3-2 1-4 1-1 4-2 5-2 2-0 8-1 3-0* 9-0 2-1 5-1 4-0 2-1 
 3 FC Stars Warszawa0-2 0-1     1-2 0-1 3-0* 1-0 6-0 1-1 9-1 1-1 3-1 2-0 7-0 5-1 
 4 Hutnik II Warszawa0-2 0-0 2-2     4-1 1-1 1-2 2-2 4-1 2-1 1-0 2-0 1-0 8-1 2-0 
 5 NTP II Wyszków0-0 0-6 1-0 6-0     3-0* 4-2 3-2 3-0 1-0 2-0 2-1 2-2 7-3 3-0 
 6 Junak Warszawa2-5 2-2 1-1 0-3* 3-3     3-0 2-1 2-1 7-0 3-3 7-1 7-2 1-0 0-0 
 7 Huragan II Wołomin1-1 2-3 1-2 5-1 6-0 2-0     2-3 9-0 8-0 3-0* 4-2 3-0* 3-0 4-1 
 8 Dąb Wieliszew3-4 1-1 1-5 1-4 3-2 0-1 1-2     5-2 7-1 3-2 3-0 0-0 5-2 1-1 
 9 Marcovia 2000 II Marki1-5 4-3 0-3 1-2 5-3 2-3 2-2 2-1     2-5 6-2 3-1 3-1 4-1 3-1 
 10 Nadnarwianka II Pułtusk0-2 0-2 2-1 1-0 4-4 0-7 1-0 1-7 1-2     5-2 0-3 5-3 5-2 2-1 
 11 Spójnia Warszawa2-4 2-3 0-2 0-2 0-5 2-0 4-2 1-2 3-0 3-2     1-0 2-2 0-3 2-2 
 12 Mazur II Radzymin2-2 1-2 0-1 3-3 3-4 1-2 4-3 3-1 4-5 4-3 0-2     2-0 5-0 5-5 
 13 Rotavia Nieporęt0-2 1-0 0-0 1-0 3-0* 1-2 2-4 1-5 1-1 0-0 0-6 1-1     2-0 3-1 
 14 KP Bielany (Warszawa)0-5 0-1 0-8 2-2 7-5 1-5 1-4 0-3* 4-1 4-3 1-1 3-0* 5-1     2-2 
 15 KS II Łomianki0-4 0-3* 0-1 2-2 2-5 0-4 0-2 0-4 1-2 1-2 1-2 1-2 4-1 2-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Mazur II Radzymin 0-1 FC Stars Warszawa
termin nieznany
NTP II Wyszków 0-0 PUG Bielany (Warszawa)
Wkra Andzin - Wkra Pomiechówek
było 0-3, anulowany
Dąb Wieliszew 0-0 Rotavia Nieporęt
Marcovia 2000 II Marki 2-5 Nadnarwianka II Pułtusk
Spójnia Warszawa 0-3 KP Bielany (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 2-0 KS II Łomianki
Junak Warszawa 3-0 Huragan II Wołomin

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

FC Stars Warszawa 1-0 Huragan II Wołomin
KS II Łomianki 0-4 Junak Warszawa
KP Bielany (Warszawa) 2-2 Hutnik II Warszawa
Rotavia Nieporęt 1-1 Marcovia 2000 II Marki
PUG Bielany (Warszawa) - Wkra Andzin
było 8-0, anulowany
Mazur II Radzymin 3-4 NTP II Wyszków
Spójnia Warszawa 3-2 Nadnarwianka II Pułtusk
Dąb Wieliszew 1-1 Wkra Pomiechówek 14 września

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

NTP II Wyszków 1-0 FC Stars Warszawa 14 września
Wkra Andzin - Mazur II Radzymin
było 1-3, anulowany
Dąb Wieliszew 3-4 PUG Bielany (Warszawa)
Marcovia 2000 II Marki 4-3 Wkra Pomiechówek
Spójnia Warszawa 2-2 Rotavia Nieporęt
Hutnik II Warszawa 2-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Junak Warszawa 1-0 KP Bielany (Warszawa)
Huragan II Wołomin 4-1 KS II Łomianki

Kolejka 4 - 31 sierpnia

FC Stars Warszawa 5-1 KS II Łomianki
KP Bielany (Warszawa) 1-4 Huragan II Wołomin
Nadnarwianka II Pułtusk 0-7 Junak Warszawa 19-20 listopada
Rotavia Nieporęt 1-0 Hutnik II Warszawa
Wkra Pomiechówek 9-0 Spójnia Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 Marcovia 2000 II Marki
Mazur II Radzymin 3-1 Dąb Wieliszew
NTP II Wyszków - Wkra Andzin
było 6-0, anulowany

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: FC Stars Warszawa.
 
Dąb Wieliszew 3-2 NTP II Wyszków
Marcovia 2000 II Marki 3-1 Mazur II Radzymin
Spójnia Warszawa 2-4 PUG Bielany (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 0-0 Wkra Pomiechówek
Junak Warszawa 7-2 Rotavia Nieporęt
Huragan II Wołomin 8-0 Nadnarwianka II Pułtusk
KS II Łomianki 2-1 KP Bielany (Warszawa)

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Dąb Wieliszew.
 
FC Stars Warszawa 7-0 KP Bielany (Warszawa)
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 KS II Łomianki 26 listopada
Rotavia Nieporęt 2-4 Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek 4-2 Junak Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) 2-5 Hutnik II Warszawa
Mazur II Radzymin 0-2 Spójnia Warszawa
NTP II Wyszków 3-0 Marcovia 2000 II Marki

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Marcovia 2000 II Marki.
 
Dąb Wieliszew 1-5 FC Stars Warszawa
Spójnia Warszawa 0-5 NTP II Wyszków
Hutnik II Warszawa 2-0 Mazur II Radzymin
Junak Warszawa 2-5 PUG Bielany (Warszawa)
Huragan II Wołomin 2-3 Wkra Pomiechówek
KS II Łomianki 4-1 Rotavia Nieporęt
KP Bielany (Warszawa) 4-3 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: Spójnia Warszawa.
 
FC Stars Warszawa 9-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Rotavia Nieporęt 2-0 KP Bielany (Warszawa)
Wkra Pomiechówek 2-1 KS II Łomianki
PUG Bielany (Warszawa) 2-0 Huragan II Wołomin
Mazur II Radzymin 1-2 Junak Warszawa
NTP II Wyszków 6-0 Hutnik II Warszawa
Dąb Wieliszew 5-2 Marcovia 2000 II Marki

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Hutnik II Warszawa.
 
Marcovia 2000 II Marki 0-3 FC Stars Warszawa
Spójnia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew
Junak Warszawa 3-3 NTP II Wyszków
Huragan II Wołomin 4-2 Mazur II Radzymin
KS II Łomianki 0-4 PUG Bielany (Warszawa)
Nadnarwianka II Pułtusk 5-3 Rotavia Nieporęt
Wkra Pomiechówek 4-0 KP Bielany (Warszawa)

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Junak Warszawa.
 
FC Stars Warszawa 2-0 Rotavia Nieporęt
Wkra Pomiechówek 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk
(wo)
goście nie stawili się na mecz
PUG Bielany (Warszawa) 8-1 KP Bielany (Warszawa)
Mazur II Radzymin 5-5 KS II Łomianki
NTP II Wyszków 4-2 Huragan II Wołomin
Dąb Wieliszew 1-4 Hutnik II Warszawa
Marcovia 2000 II Marki 6-2 Spójnia Warszawa

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
Spójnia Warszawa 0-2 FC Stars Warszawa
Hutnik II Warszawa 4-1 Marcovia 2000 II Marki
Junak Warszawa 2-1 Dąb Wieliszew
KS II Łomianki 2-5 NTP II Wyszków
KP Bielany (Warszawa) 3-0 Mazur II Radzymin
(wo)
na boisku 2-3
Nadnarwianka II Pułtusk 0-2 PUG Bielany (Warszawa)
Rotavia Nieporęt 1-0 Wkra Pomiechówek

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: KS II Łomianki.
 
FC Stars Warszawa 0-1 Wkra Pomiechówek
PUG Bielany (Warszawa) 0-1 Rotavia Nieporęt
Mazur II Radzymin 4-3 Nadnarwianka II Pułtusk
NTP II Wyszków 7-3 KP Bielany (Warszawa)
Dąb Wieliszew 1-2 Huragan II Wołomin
Marcovia 2000 II Marki 2-3 Junak Warszawa
Spójnia Warszawa 0-2 Hutnik II Warszawa

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: KP Bielany (Warszawa).
 
Hutnik II Warszawa 2-2 FC Stars Warszawa
Huragan II Wołomin 9-0 Marcovia 2000 II Marki
KS II Łomianki 0-4 Dąb Wieliszew
Nadnarwianka II Pułtusk 4-4 NTP II Wyszków
Rotavia Nieporęt 1-1 Mazur II Radzymin
Wkra Pomiechówek 2-3 PUG Bielany (Warszawa)
Spójnia Warszawa 2-0 Junak Warszawa

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: Nadnarwianka II Pułtusk.
 
FC Stars Warszawa 0-2 PUG Bielany (Warszawa)
Mazur II Radzymin 1-2 Wkra Pomiechówek
NTP II Wyszków 2-2 Rotavia Nieporęt
Dąb Wieliszew 5-2 KP Bielany (Warszawa)
Marcovia 2000 II Marki 3-1 KS II Łomianki
Spójnia Warszawa 4-2 Huragan II Wołomin
Hutnik II Warszawa 1-1 Junak Warszawa

Kolejka 15 - 11-13 listopada

Pauza: Rotavia Nieporęt.
 
Junak Warszawa 1-1 FC Stars Warszawa
Huragan II Wołomin 5-1 Hutnik II Warszawa
KS II Łomianki 1-2 Spójnia Warszawa
KP Bielany (Warszawa) 4-1 Marcovia 2000 II Marki
Nadnarwianka II Pułtusk 1-7 Dąb Wieliszew
Wkra Pomiechówek 1-1 NTP II Wyszków
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 Mazur II Radzymin
(wo)

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Pauza: Wkra Pomiechówek.
 
FC Stars Warszawa 3-1 Mazur II Radzymin
PUG Bielany (Warszawa) 4-0 NTP II Wyszków
Rotavia Nieporęt 1-5 Dąb Wieliszew
Nadnarwianka II Pułtusk 1-2 Marcovia 2000 II Marki
KP Bielany (Warszawa) 1-1 Spójnia Warszawa
KS II Łomianki 2-2 Hutnik II Warszawa
Huragan II Wołomin 2-0 Junak Warszawa

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pauza: PUG Bielany (Warszawa).
 
Nadnarwianka II Pułtusk 5-2 Spójnia Warszawa 12 kwietnia
Wkra Pomiechówek 2-0 Dąb Wieliszew 31 maja
Huragan II Wołomin 1-2 FC Stars Warszawa 10 maja
Junak Warszawa 0-0 KS II Łomianki
Hutnik II Warszawa 8-1 KP Bielany (Warszawa) 5 kwietnia
Marcovia 2000 II Marki 3-1 Rotavia Nieporęt
termin nieznany
NTP II Wyszków 2-1 Mazur II Radzymin 17 maja

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
FC Stars Warszawa 0-1 NTP II Wyszków
PUG Bielany (Warszawa) 0-2 Dąb Wieliszew
Wkra Pomiechówek 8-1 Marcovia 2000 II Marki
Rotavia Nieporęt 0-6 Spójnia Warszawa
Nadnarwianka II Pułtusk 1-0 Hutnik II Warszawa
KP Bielany (Warszawa) 1-5 Junak Warszawa
KS II Łomianki 0-2 Huragan II Wołomin

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pauza: NTP II Wyszków.
 
KS II Łomianki 0-1 FC Stars Warszawa
Huragan II Wołomin 3-0 KP Bielany (Warszawa)
Junak Warszawa 7-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Hutnik II Warszawa 1-0 Rotavia Nieporęt
Spójnia Warszawa 2-3 Wkra Pomiechówek
Marcovia 2000 II Marki 1-5 PUG Bielany (Warszawa)
Dąb Wieliszew 3-0 Mazur II Radzymin

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Pauza: FC Stars Warszawa.
 
NTP II Wyszków 3-2 Dąb Wieliszew 14 kwietnia
Mazur II Radzymin 4-5 Marcovia 2000 II Marki 14 kwietnia
PUG Bielany (Warszawa) 1-0 Spójnia Warszawa
Wkra Pomiechówek 1-4 Hutnik II Warszawa 13 kwietnia
Rotavia Nieporęt 1-2 Junak Warszawa 13 kwietnia
Nadnarwianka II Pułtusk 1-0 Huragan II Wołomin
KP Bielany (Warszawa) 2-2 KS II Łomianki

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: Dąb Wieliszew.
 
KP Bielany (Warszawa) 0-8 FC Stars Warszawa
KS II Łomianki 1-2 Nadnarwianka II Pułtusk
Huragan II Wołomin 3-0 Rotavia Nieporęt
(wo)
goście nie dojechali
Junak Warszawa 2-2 Wkra Pomiechówek
Hutnik II Warszawa 0-2 PUG Bielany (Warszawa)
Spójnia Warszawa 1-0 Mazur II Radzymin
Marcovia 2000 II Marki 5-3 NTP II Wyszków

Kolejka 22 - 29 kwietnia-1 maja

Pauza: Marcovia 2000 II Marki.
 
FC Stars Warszawa 6-0 Dąb Wieliszew
NTP II Wyszków 2-0 Spójnia Warszawa
Mazur II Radzymin 3-3 Hutnik II Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) 3-2 Junak Warszawa
Wkra Pomiechówek 5-2 Huragan II Wołomin
Rotavia Nieporęt 3-1 KS II Łomianki
Nadnarwianka II Pułtusk 5-2 KP Bielany (Warszawa)

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pauza: Spójnia Warszawa.
 
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 FC Stars Warszawa
KP Bielany (Warszawa) 5-1 Rotavia Nieporęt
KS II Łomianki 0-3 Wkra Pomiechówek
(wo)
na boisku 3-1
Huragan II Wołomin 1-1 PUG Bielany (Warszawa)
Junak Warszawa 7-1 Mazur II Radzymin
Hutnik II Warszawa 4-1 NTP II Wyszków
Marcovia 2000 II Marki 2-1 Dąb Wieliszew

Kolejka 24 - 6-7 maja

Pauza: Hutnik II Warszawa.
 
KP Bielany (Warszawa) 0-1 Wkra Pomiechówek
FC Stars Warszawa 1-1 Marcovia 2000 II Marki
Dąb Wieliszew 3-2 Spójnia Warszawa
NTP II Wyszków 3-0 Junak Warszawa
(wo)
na boisku 1-4, za grę nieuprawnionego zawodnika
Mazur II Radzymin 4-3 Huragan II Wołomin
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 KS II Łomianki
(wo)
na boisku 2-2, za grę nieuprawnionego zawodnika
Rotavia Nieporęt 0-0 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pauza: Junak Warszawa.
 
Rotavia Nieporęt 0-0 FC Stars Warszawa
Nadnarwianka II Pułtusk 0-2 Wkra Pomiechówek
KP Bielany (Warszawa) 0-5 PUG Bielany (Warszawa)
KS II Łomianki 1-2 Mazur II Radzymin
Huragan II Wołomin 6-0 NTP II Wyszków
Hutnik II Warszawa 2-2 Dąb Wieliszew
Spójnia Warszawa 3-0 Marcovia 2000 II Marki

Kolejka 26 - 20-21 maja

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
FC Stars Warszawa 1-1 Spójnia Warszawa
Marcovia 2000 II Marki 1-2 Hutnik II Warszawa
Dąb Wieliszew 0-1 Junak Warszawa
NTP II Wyszków 3-0 KS II Łomianki
Mazur II Radzymin 5-0 KP Bielany (Warszawa)
PUG Bielany (Warszawa) 8-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Wkra Pomiechówek 5-1 Rotavia Nieporęt

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pauza: KS II Łomianki.
 
Wkra Pomiechówek 3-2 FC Stars Warszawa
Rotavia Nieporęt 0-2 PUG Bielany (Warszawa)
Nadnarwianka II Pułtusk 0-3 Mazur II Radzymin
KP Bielany (Warszawa) 7-5 NTP II Wyszków
Huragan II Wołomin 2-3 Dąb Wieliszew
Junak Warszawa 2-1 Marcovia 2000 II Marki 26 maja
Hutnik II Warszawa 1-0 Spójnia Warszawa

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Pauza: KP Bielany (Warszawa).
 
Junak Warszawa 3-3 Spójnia Warszawa
FC Stars Warszawa 1-2 Hutnik II Warszawa
Marcovia 2000 II Marki 2-2 Huragan II Wołomin
Dąb Wieliszew 1-1 KS II Łomianki
NTP II Wyszków 1-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Mazur II Radzymin 2-0 Rotavia Nieporęt
PUG Bielany (Warszawa) 4-1 Wkra Pomiechówek

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pauza: Nadnarwianka II Pułtusk.
 
PUG Bielany (Warszawa) 0-1 FC Stars Warszawa
Wkra Pomiechówek 2-1 Mazur II Radzymin
Rotavia Nieporęt 3-0 NTP II Wyszków
(wo)
goście nie stawili się na mecz
KP Bielany (Warszawa) 0-3 Dąb Wieliszew
(wo)
nieprzygotowane boisko
KS II Łomianki 1-2 Marcovia 2000 II Marki
Huragan II Wołomin 3-0 Spójnia Warszawa
(wo)
brak kart zawodników
Junak Warszawa 0-3 Hutnik II Warszawa
(wo)
nieprzygotowane boisko

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Pauza: Rotavia Nieporęt.
 
FC Stars Warszawa 3-0 Junak Warszawa
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Hutnik II Warszawa 1-2 Huragan II Wołomin
Spójnia Warszawa 2-2 KS II Łomianki
Marcovia 2000 II Marki 4-1 KP Bielany (Warszawa)
Dąb Wieliszew 7-1 Nadnarwianka II Pułtusk
NTP II Wyszków 0-6 Wkra Pomiechówek
Mazur II Radzymin 2-2 PUG Bielany (Warszawa)

Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa II)

Klasa A 2005/2006 (Warszawa I)
Klasa A 2005/2006 (Warszawa II)

Klasa B 2005/2006 (Warszawa I)
Klasa B 2005/2006 (Warszawa II)
Klasa B 2005/2006 (Warszawa III)
Klasa B 2005/2006 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas