[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Dziecinów 32 74 23 5 4 121-33 11 3 2 60-19 12 2 2 61-14 2 3 1 0 1 5-5
2.  GKP II Targówek (Warszawa) 32 74 23 5 4 131-49 14 1 1 87-19 9 4 3 44-30 2 3 1 0 1 5-5
3.  Victoria II Sulejówek 32 68 22 2 8 94-56 11 1 4 52-27 11 1 4 42-29
4.  WKS Puznów 32 64 21 1 10 99-56 11 0 5 54-28 10 1 5 45-28 2 6 2 0 0 2-0
5.  Bór Regut 32 64 20 4 8 72-50 10 3 3 37-20 10 1 5 35-30 2 0 0 0 2 0-2
6.  UKS Siekierki (Warszawa) 32 62 19 5 8 104-52 9 3 4 62-23 10 2 4 42-29
7.  Vistula Nadbrzeż 32 61 19 4 9 79-55 10 2 4 43-25 9 2 5 36-30
8.  Watra Mrozy 32 58 17 7 8 69-42 10 3 3 36-16 7 4 5 33-26
9.  PKS II Radość (Warszawa) 32 52 16 4 12 71-73 9 3 4 39-24 7 1 8 32-49
10.  KS Puznówka 1996 32 51 16 3 13 95-62 9 0 7 54-32 7 3 6 41-30
11.  Wrzos Celestynów 32 38 11 5 16 63-76 7 2 7 36-31 4 3 9 27-45
12.  Rokola Otwock Wielki 32 33 9 6 17 53-75 5 2 9 25-32 4 4 8 28-43
13.  Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 32 26 8 2 22 52-100 7 1 8 35-36 1 1 14 17-64
14.  Korona Jadów 32 23 7 2 23 48-138 5 2 9 32-55 2 0 14 16-83
15.  Impet Łajski 32 19 5 4 23 36-84 4 4 8 26-36 1 0 15 10-48
16.  KS Olesin-Ruda 32 12 4 0 28 37-130 3 0 13 23-58 1 0 15 14-72
17.  Laura II Chylice 32 7 2 1 29 24-117 1 0 15 11-55 1 1 14 13-62
ZWAR II Międzylesie wycofał się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Wisła Dziecinów    3-0* 2-0 1-0 1-2 4-3 2-2 0-0 3-0* 4-4 3-1 2-4 3-0 7-2 3-0* 13-0 9-1 
 2 GKP II Targówek (Warszawa)5-2     1-4 4-1 4-0 5-1 3-1 7-0 4-1 2-2 2-1 10-1 6-1 13-0 5-0 7-2 9-2 
 3 Victoria II Sulejówek1-4 1-3     0-4 2-1 6-4 1-2 4-1 8-3 2-0 7-3 2-0 0-0 8-1 3-0 4-1 3-0* 
 4 WKS Puznów0-4 1-4 3-5     1-0 1-2 4-1 5-3 7-2 1-2 4-1 5-0 8-3 3-0 3-0 5-0 3-1 
 5 Bór Regut2-2 3-5 2-4 0-1     0-0 3-2 1-1 3-2 3-1 3-0 2-1 4-1 3-0 3-0 2-0 3-0* 
 6 UKS Siekierki (Warszawa)0-1 5-7 5-2 3-0 2-2     1-3 2-3 9-1 2-2 3-0 2-2 9-0 5-0 5-0 6-0 3-0* 
 7 Vistula Nadbrzeż0-4 1-1 2-1 4-4 0-1 2-4     2-1 2-0 4-2 2-3 3-1 3-0 6-1 4-2 3-0 5-0 
 8 Watra Mrozy0-0 0-2 2-0 6-3 5-0 1-0 4-1     1-2 4-1 1-1 1-1 3-0 3-0 2-0 3-2 0-3* 
 9 PKS II Radość (Warszawa)1-3 3-3 0-1 2-6 4-1 1-1 2-2 0-1     1-0 5-1 4-0 4-1 4-1 2-1 3-0* 3-2 
 10 KS Puznówka 19960-2 1-4 2-3 2-1 4-5 2-4 2-4 0-1 6-2     4-1 2-1 6-0 7-2 4-1 5-1 7-0 
 11 Wrzos Celestynów3-2 1-1 0-3 1-4 2-4 0-1 0-1 1-0 1-2 1-5     4-3 4-1 8-1 3-1 7-2 0-0 
 12 Rokola Otwock Wielki1-3 3-1 1-2 1-4 1-3 0-2 1-2 1-1 0-2 0-1 3-3     3-2 0-3 3-1 3-0 4-2 
 13 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)0-10 3-1 2-3 1-3 1-4 1-2 1-4 1-1 2-3 3-1 3-1 2-3     7-0 3-0 2-0 3-0* 
 14 Korona Jadów1-9 3-4 3-3 0-3 0-1 1-6 3-0* 0-3* 1-4 0-10 2-4 3-3 3-2     2-1 7-2 3-0* 
 15 Impet Łajski0-6 1-1 1-2 2-3 0-3 3-4 0-1 1-6 1-1 0-3 2-2 1-1 5-2 4-0     2-1 3-0* 
 16 KS Olesin-Ruda0-5 0-2 2-5 1-5 3-6 1-6 1-5 1-3 1-4 3-4 1-2 0-4 3-1 1-4 1-0     4-2 
 17 Laura II Chylice0-4 1-5 1-4 0-3* 0-2 1-2 2-5 0-8 0-3 0-3 0-3 0-3* 0-3 4-1 2-3 0-3*     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: KS Olesin-Ruda.
 
Vistula Nadbrzeż 0-1 Bór Regut 8 września
przełożony
Wisła Dziecinów 7-2 Korona Jadów
GKP II Targówek (Warszawa) 5-0 Impet Łajski
KS Puznówka 1996 6-2 PKS II Radość (Warszawa)
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 2-3 Victoria II Sulejówek
Rokola Otwock Wielki 1-1 Watra Mrozy
Laura II Chylice 0-3 Wrzos Celestynów
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 WKS Puznów

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Wisła Dziecinów.
 
Bór Regut 0-1 WKS Puznów
Wrzos Celestynów 0-1 UKS Siekierki (Warszawa)
Watra Mrozy 0-3 Laura II Chylice
(wo)
na boisku 2-0
Victoria II Sulejówek 2-0 Rokola Otwock Wielki
PKS II Radość (Warszawa) 4-1 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
Impet Łajski 0-3 KS Puznówka 1996
Korona Jadów 3-4 GKP II Targówek (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 3-0 KS Olesin-Ruda

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: GKP II Targówek (Warszawa).
 
KS Olesin-Ruda 3-6 Bór Regut
Wisła Dziecinów 2-2 Vistula Nadbrzeż
KS Puznówka 1996 7-2 Korona Jadów
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Impet Łajski
Rokola Otwock Wielki 0-2 PKS II Radość (Warszawa)
Laura II Chylice 1-4 Victoria II Sulejówek
UKS Siekierki (Warszawa) 2-3 Watra Mrozy
WKS Puznów 4-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Pauza: KS Puznówka 1996.
 
Bór Regut 3-0 Wrzos Celestynów
Watra Mrozy 6-3 WKS Puznów
Victoria II Sulejówek 6-4 UKS Siekierki (Warszawa)
PKS II Radość (Warszawa) 3-2 Laura II Chylice
Impet Łajski 1-1 Rokola Otwock Wielki
Korona Jadów 3-2 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
Vistula Nadbrzeż 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)
KS Olesin-Ruda 0-5 Wisła Dziecinów

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock).
 
Wisła Dziecinów 1-2 Bór Regut
GKP II Targówek (Warszawa) 7-2 KS Olesin-Ruda
KS Puznówka 1996 2-4 Vistula Nadbrzeż
Rokola Otwock Wielki 0-3 Korona Jadów
Laura II Chylice 2-3 Impet Łajski
UKS Siekierki (Warszawa) 9-1 PKS II Radość (Warszawa)
WKS Puznów 3-5 Victoria II Sulejówek
lub 4-5
Wrzos Celestynów 1-0 Watra Mrozy

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Rokola Otwock Wielki.
 
Bór Regut 1-1 Watra Mrozy
Victoria II Sulejówek 7-3 Wrzos Celestynów
PKS II Radość (Warszawa) 2-6 WKS Puznów
Impet Łajski 3-4 UKS Siekierki (Warszawa)
Korona Jadów 3-0 Laura II Chylice
(wo)
Vistula Nadbrzeż 3-0 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
KS Olesin-Ruda 3-4 KS Puznówka 1996
Wisła Dziecinów 3-0 GKP II Targówek (Warszawa)
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 3-1

Kolejka 7 - 14 września

Pauza: Laura II Chylice.
 
GKP II Targówek (Warszawa) 4-0 Bór Regut
KS Puznówka 1996 0-2 Wisła Dziecinów
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 2-0 KS Olesin-Ruda
Rokola Otwock Wielki 1-2 Vistula Nadbrzeż
UKS Siekierki (Warszawa) 5-0 Korona Jadów
WKS Puznów 3-0 Impet Łajski
Wrzos Celestynów 1-2 PKS II Radość (Warszawa)
Watra Mrozy 2-0 Victoria II Sulejówek

Kolejka 8 - 17-18 września

Pauza: UKS Siekierki (Warszawa).
 
Bór Regut 2-4 Victoria II Sulejówek
PKS II Radość (Warszawa) 0-1 Watra Mrozy
Impet Łajski 2-2 Wrzos Celestynów
Korona Jadów 0-3 WKS Puznów
Vistula Nadbrzeż 5-0 Laura II Chylice
KS Olesin-Ruda 0-4 Rokola Otwock Wielki
Wisła Dziecinów 3-0 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
GKP II Targówek (Warszawa) 2-2 KS Puznówka 1996

Kolejka 9 - 24-25 września

Pauza: WKS Puznów.
 
KS Puznówka 1996 4-5 Bór Regut
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 3-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Rokola Otwock Wielki 1-3 Wisła Dziecinów
Laura II Chylice 0-3 KS Olesin-Ruda
(wo)
na boisku 3-1
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Vistula Nadbrzeż
Wrzos Celestynów 8-1 Korona Jadów
Watra Mrozy 2-0 Impet Łajski
Victoria II Sulejówek 8-3 PKS II Radość (Warszawa)

Kolejka 10 - 1-2 października

Pauza: Wrzos Celestynów.
 
Bór Regut 3-2 PKS II Radość (Warszawa)
Impet Łajski 1-2 Victoria II Sulejówek
Korona Jadów 0-3 Watra Mrozy
(wo)
Vistula Nadbrzeż 4-4 WKS Puznów
KS Olesin-Ruda 1-6 UKS Siekierki (Warszawa)
Wisła Dziecinów 9-1 Laura II Chylice
GKP II Targówek (Warszawa) 10-1 Rokola Otwock Wielki
KS Puznówka 1996 6-0 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 11 - 8-9 października

Pauza: Watra Mrozy.
 
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 1-4 Bór Regut
Rokola Otwock Wielki 0-1 KS Puznówka 1996
Laura II Chylice 1-5 GKP II Targówek (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 Wisła Dziecinów
WKS Puznów 5-0 KS Olesin-Ruda
Wrzos Celestynów 0-1 Vistula Nadbrzeż
Victoria II Sulejówek 8-1 Korona Jadów
PKS II Radość (Warszawa) 2-1 Impet Łajski

Kolejka 12 - 15-16 października

Pauza: Victoria II Sulejówek.
 
Bór Regut 3-0 Impet Łajski
Korona Jadów 1-4 PKS II Radość (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 2-1 Watra Mrozy
KS Olesin-Ruda 1-2 Wrzos Celestynów
Wisła Dziecinów 1-0 WKS Puznów
GKP II Targówek (Warszawa) 5-1 UKS Siekierki (Warszawa)
KS Puznówka 1996 7-0 Laura II Chylice
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 2-3 Rokola Otwock Wielki

Kolejka 13 - 22-23 października

Pauza: PKS II Radość (Warszawa).
 
Rokola Otwock Wielki 1-3 Bór Regut
Laura II Chylice 0-3 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 KS Puznówka 1996
WKS Puznów 1-4 GKP II Targówek (Warszawa)
Wrzos Celestynów 3-2 Wisła Dziecinów
Watra Mrozy 3-2 KS Olesin-Ruda
Victoria II Sulejówek 1-2 Vistula Nadbrzeż
Impet Łajski 4-0 Korona Jadów

Kolejka 14 - 29-30 października

Pauza: Impet Łajski.
 
Bór Regut 3-0 Korona Jadów
Vistula Nadbrzeż 2-0 PKS II Radość (Warszawa)
KS Olesin-Ruda 2-5 Victoria II Sulejówek
Wisła Dziecinów 0-0 Watra Mrozy
GKP II Targówek (Warszawa) 2-1 Wrzos Celestynów
KS Puznówka 1996 2-1 WKS Puznów
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 1-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Rokola Otwock Wielki 4-2 Laura II Chylice

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pauza: Korona Jadów.
 
Laura II Chylice 0-2 Bór Regut
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Rokola Otwock Wielki
WKS Puznów 8-3 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
Wrzos Celestynów 1-5 KS Puznówka 1996
Watra Mrozy 0-2 GKP II Targówek (Warszawa)
Victoria II Sulejówek 1-4 Wisła Dziecinów
PKS II Radość (Warszawa) 3-0 KS Olesin-Ruda
(wo)
goście nie stawili się na meczu
Impet Łajski 0-1 Vistula Nadbrzeż

Kolejka 16 - 11-13 listopada

Pauza: Bór Regut.
 
Vistula Nadbrzeż 6-1 Korona Jadów
KS Olesin-Ruda 1-0 Impet Łajski
Wisła Dziecinów 3-0 PKS II Radość (Warszawa)
(wo)
goście nie dojechali
GKP II Targówek (Warszawa) 1-4 Victoria II Sulejówek
KS Puznówka 1996 0-1 Watra Mrozy
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 3-1 Wrzos Celestynów
Rokola Otwock Wielki 1-4 WKS Puznów
Laura II Chylice 1-2 UKS Siekierki (Warszawa)

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Pauza: Vistula Nadbrzeż.
 
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Bór Regut
WKS Puznów 3-1 Laura II Chylice
Wrzos Celestynów 4-3 Rokola Otwock Wielki
Watra Mrozy 3-0 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
Victoria II Sulejówek 2-0 KS Puznówka 1996
PKS II Radość (Warszawa) 3-3 GKP II Targówek (Warszawa)
Impet Łajski 0-6 Wisła Dziecinów
Korona Jadów 7-2 KS Olesin-Ruda

Kolejka 18 - 5 kwietnia

Pauza: KS Olesin-Ruda.
 
Bór Regut 3-2 Vistula Nadbrzeż
Korona Jadów 1-9 Wisła Dziecinów
Impet Łajski 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)
PKS II Radość (Warszawa) 1-0 KS Puznówka 1996
Victoria II Sulejówek 0-0 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
w Wólce Mlądzkiej
Watra Mrozy 1-1 Rokola Otwock Wielki
Wrzos Celestynów 0-0 Laura II Chylice
WKS Puznów 1-2 UKS Siekierki (Warszawa)

Kolejka 19 - 25-26 marca

Pauza: Wisła Dziecinów.
 
WKS Puznów 1-0 Bór Regut 10 maja
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Wrzos Celestynów 31 maja
Laura II Chylice 0-8 Watra Mrozy
Rokola Otwock Wielki 1-2 Victoria II Sulejówek 19 kwietnia
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 2-3 PKS II Radość (Warszawa) 12 kwietnia
KS Puznówka 1996 4-1 Impet Łajski 24 maja
GKP II Targówek (Warszawa) 13-0 Korona Jadów 19 kwietnia
KS Olesin-Ruda 1-5 Vistula Nadbrzeż

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

Pauza: GKP II Targówek (Warszawa).
 
Bór Regut 2-0 KS Olesin-Ruda
Vistula Nadbrzeż 0-4 Wisła Dziecinów
Korona Jadów 0-10 KS Puznówka 1996
Impet Łajski 5-2 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 10 maja
PKS II Radość (Warszawa) 4-0 Rokola Otwock Wielki
Victoria II Sulejówek 3-0 Laura II Chylice 24 maja
(wo)
goście nie dojechali
Watra Mrozy 1-0 UKS Siekierki (Warszawa)
Wrzos Celestynów 1-4 WKS Puznów

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Pauza: KS Puznówka 1996.
 
Wrzos Celestynów 2-4 Bór Regut
WKS Puznów 5-3 Watra Mrozy
UKS Siekierki (Warszawa) 5-2 Victoria II Sulejówek
Laura II Chylice 0-3 PKS II Radość (Warszawa)
Rokola Otwock Wielki 3-1 Impet Łajski
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 7-0 Korona Jadów
GKP II Targówek (Warszawa) 3-1 Vistula Nadbrzeż
Wisła Dziecinów 13-0 KS Olesin-Ruda

Kolejka 22 - 15 kwietnia

Pauza: Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock).
 
Bór Regut 2-2 Wisła Dziecinów
KS Olesin-Ruda 0-2 GKP II Targówek (Warszawa) 13-14 kwietnia
Vistula Nadbrzeż 4-2 KS Puznówka 1996 14 kwietnia
Korona Jadów 3-3 Rokola Otwock Wielki
Impet Łajski 3-0 Laura II Chylice 13-15 kwietnia
(wo)
PKS II Radość (Warszawa) 1-1 UKS Siekierki (Warszawa)
Victoria II Sulejówek 0-4 WKS Puznów
Watra Mrozy 1-1 Wrzos Celestynów 13 kwietnia

Kolejka 23 - 22-23 kwietnia

Pauza: Rokola Otwock Wielki.
 
Watra Mrozy 5-0 Bór Regut
Wrzos Celestynów 0-3 Victoria II Sulejówek
WKS Puznów 7-2 PKS II Radość (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 5-0 Impet Łajski
Laura II Chylice 4-1 Korona Jadów
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 1-4 Vistula Nadbrzeż
KS Puznówka 1996 5-1 KS Olesin-Ruda
GKP II Targówek (Warszawa) 5-2 Wisła Dziecinów

Kolejka 24 - 26 kwietnia

Pauza: Laura II Chylice.
 
Bór Regut 3-5 GKP II Targówek (Warszawa) 27 kwietnia
Wisła Dziecinów 4-4 KS Puznówka 1996
KS Olesin-Ruda 3-1 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
Vistula Nadbrzeż 3-1 Rokola Otwock Wielki
Korona Jadów 1-6 UKS Siekierki (Warszawa)
Impet Łajski 2-3 WKS Puznów
PKS II Radość (Warszawa) 5-1 Wrzos Celestynów
Victoria II Sulejówek 4-1 Watra Mrozy

Kolejka 25 - 29 kwietnia-1 maja

Pauza: UKS Siekierki (Warszawa).
 
Victoria II Sulejówek 2-1 Bór Regut
Watra Mrozy 1-2 PKS II Radość (Warszawa)
Wrzos Celestynów 3-1 Impet Łajski
WKS Puznów 3-0 Korona Jadów
Laura II Chylice 2-5 Vistula Nadbrzeż
Rokola Otwock Wielki 3-0 KS Olesin-Ruda
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 0-10 Wisła Dziecinów
KS Puznówka 1996 1-4 GKP II Targówek (Warszawa)
lub 1-5

Kolejka 26 - 3-4 maja

Pauza: WKS Puznów.
 
Bór Regut 3-1 KS Puznówka 1996
GKP II Targówek (Warszawa) 6-1 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
Wisła Dziecinów 2-4 Rokola Otwock Wielki
KS Olesin-Ruda 4-2 Laura II Chylice
Vistula Nadbrzeż 2-4 UKS Siekierki (Warszawa)
Korona Jadów 2-4 Wrzos Celestynów
Impet Łajski 1-6 Watra Mrozy
PKS II Radość (Warszawa) 0-1 Victoria II Sulejówek

Kolejka 27 - 6-7 maja

Pauza: Wrzos Celestynów.
 
PKS II Radość (Warszawa) 4-1 Bór Regut
Victoria II Sulejówek 3-0 Impet Łajski
Watra Mrozy 3-0 Korona Jadów
WKS Puznów 4-1 Vistula Nadbrzeż
UKS Siekierki (Warszawa) 6-0 KS Olesin-Ruda
Laura II Chylice 0-4 Wisła Dziecinów
Rokola Otwock Wielki 3-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 3-1 KS Puznówka 1996

Kolejka 28 - 13-14 maja

Pauza: Watra Mrozy.
 
Bór Regut 4-1 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
KS Puznówka 1996 2-1 Rokola Otwock Wielki
GKP II Targówek (Warszawa) 9-2 Laura II Chylice
Wisła Dziecinów 4-3 UKS Siekierki (Warszawa)
KS Olesin-Ruda 1-5 WKS Puznów
Vistula Nadbrzeż 2-3 Wrzos Celestynów
Korona Jadów 3-3 Victoria II Sulejówek
Impet Łajski 1-1 PKS II Radość (Warszawa)

Kolejka 29 - 17-18 maja

Pauza: Victoria II Sulejówek.
 
Impet Łajski 0-3 Bór Regut
PKS II Radość (Warszawa) 4-1 Korona Jadów
Watra Mrozy 4-1 Vistula Nadbrzeż
Wrzos Celestynów 7-2 KS Olesin-Ruda
WKS Puznów 0-4 Wisła Dziecinów
UKS Siekierki (Warszawa) 5-7 GKP II Targówek (Warszawa)
Laura II Chylice 0-3 KS Puznówka 1996
Rokola Otwock Wielki 3-2 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 30 - 20-21 maja

Pauza: PKS II Radość (Warszawa).
 
Bór Regut 2-1 Rokola Otwock Wielki
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Laura II Chylice
(wo)
KS Puznówka 1996 2-4 UKS Siekierki (Warszawa)
GKP II Targówek (Warszawa) 4-1 WKS Puznów
Wisła Dziecinów 3-1 Wrzos Celestynów
KS Olesin-Ruda 1-3 Watra Mrozy
Vistula Nadbrzeż 2-1 Victoria II Sulejówek
Korona Jadów 2-1 Impet Łajski

Kolejka 31 - 27-28 maja

Pauza: Impet Łajski.
 
Korona Jadów 0-1 Bór Regut
PKS II Radość (Warszawa) 2-2 Vistula Nadbrzeż
Victoria II Sulejówek 4-1 KS Olesin-Ruda
Watra Mrozy 0-0 Wisła Dziecinów
Wrzos Celestynów 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)
WKS Puznów 1-2 KS Puznówka 1996
UKS Siekierki (Warszawa) 9-0 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
Laura II Chylice 0-3 Rokola Otwock Wielki
(wo)

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Pauza: Korona Jadów.
 
Bór Regut 3-0 Laura II Chylice
(wo)
Rokola Otwock Wielki 0-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 1-3 WKS Puznów
KS Puznówka 1996 4-1 Wrzos Celestynów
GKP II Targówek (Warszawa) 7-0 Watra Mrozy
Wisła Dziecinów 2-0 Victoria II Sulejówek
KS Olesin-Ruda 1-4 PKS II Radość (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 4-2 Impet Łajski

Kolejka 33 - 10-11 czerwca

Pauza: Bór Regut.
 
Korona Jadów 3-0 Vistula Nadbrzeż
(wo)
Impet Łajski 2-1 KS Olesin-Ruda
PKS II Radość (Warszawa) 1-3 Wisła Dziecinów
Victoria II Sulejówek 1-3 GKP II Targówek (Warszawa)
Watra Mrozy 4-1 KS Puznówka 1996
Wrzos Celestynów 4-1 Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock)
WKS Puznów 5-0 Rokola Otwock Wielki
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Laura II Chylice
(wo)

Kolejka 34 - 17-18 czerwca

Pauza: Vistula Nadbrzeż.
 
Bór Regut 0-0 UKS Siekierki (Warszawa)
Laura II Chylice 0-3 WKS Puznów
(wo)
Rokola Otwock Wielki 3-3 Wrzos Celestynów
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 1-1 Watra Mrozy
KS Puznówka 1996 2-3 Victoria II Sulejówek
GKP II Targówek (Warszawa) 4-1 PKS II Radość (Warszawa)
Wisła Dziecinów 3-0 Impet Łajski
(wo)
KS Olesin-Ruda 1-4 Korona Jadów

Klasa A 2005/2006 (Warszawa I)
Klasa A 2005/2006 (Warszawa II)
Klasa A 2005/2006 (Warszawa III)

Klasa B 2005/2006 (Warszawa I)
Klasa B 2005/2006 (Warszawa II)
Klasa B 2005/2006 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas