[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawiak Włocławek 30 76 24 4 2 121-25 13 1 1 78-12 11 3 1 43-13
2.  Notecianka Pakość 30 73 23 4 3 108-32 14 1 0 66-11 9 3 3 42-21
3.  Piast Złotniki Kujawskie 30 55 17 4 9 57-38 10 2 3 33-15 7 2 6 24-23
4.  Noteć Łabiszyn 30 51 15 6 9 56-55 10 2 3 35-23 5 4 6 21-32
5.  Ziemowit Osięciny 30 50 15 5 10 45-44 7 3 5 23-23 8 2 5 22-21
6.  Jagiellonka Nieszawa 30 46 14 4 12 52-61 9 1 5 26-19 5 3 7 26-42
7.  LTP Lubanie 30 39 9 12 9 47-46 5 6 4 22-18 4 6 5 25-28
8.  Dąb Barcin 30 38 10 8 12 52-56 6 4 5 28-25 4 4 7 24-31 2 3 1 0 1 2-2
9.  Unia Gniewkowo 30 38 10 8 12 50-52 7 5 3 31-19 3 3 9 19-33 2 3 1 0 1 2-2
10.  Szubinianka Szubin 30 33 9 6 15 48-60 6 3 6 31-30 3 3 9 17-30 2 4 1 1 0 7-3
11.  Kujawiak Kowal 30 33 9 6 15 60-68 5 5 5 35-26 4 1 10 25-42 2 1 0 1 1 3-7
12.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 31 9 4 17 33-75 5 2 8 20-32 4 2 9 13-43
13.  Noteć Inowrocław 30 30 8 6 16 38-57 3 4 8 17-25 5 2 8 21-32 2 3 1 0 1 2-2
14.  Start Radziejów 30 30 8 6 16 25-57 5 2 8 14-30 3 4 8 11-27 2 3 1 0 1 2-2
15.  Gopło Kruszwica 30 29 8 5 17 50-62 4 4 7 26-29 4 1 10 24-33
16.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 22 6 4 20 34-88 5 1 9 19-35 1 3 11 15-53
W lutym 2006 pierwsza drużyna Kujawiaka Włocławek przeniosła się do Bydgoszczy, zaś rezerwy stały się pierwszym zespołem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kujawiak Włocławek    5-1 5-0 6-1 3-2 5-1 3-3 3-0 4-0 4-0 5-0 13-1 1-2 7-0 3-1 11-0 
 2 Notecianka Pakość4-3     4-2 5-2 5-0 9-0 6-0 4-0 3-0 3-0 7-1 5-1 1-1 2-0 3-1 5-0 
 3 Piast Złotniki Kujawskie0-1 1-1     3-0 2-1 2-0 2-0 1-1 4-1 3-1 1-4 4-0 3-4 2-0 1-0 4-1 
 4 Noteć Łabiszyn2-3 2-1 1-3     1-3 7-2 2-2 4-2 1-1 2-1 3-0 1-0 2-1 2-1 2-1 3-2 
 5 Ziemowit Osięciny0-1 1-4 1-0 1-1     1-1 1-0 3-3 1-3 0-2 3-2 1-2 3-1 2-0 3-2 2-1 
 6 Jagiellonka Nieszawa1-4 1-4 3-0 1-0 1-0     1-2 0-0 5-2 3-1 1-3 2-0 2-1 2-0 1-2 2-0 
 7 LTP Lubanie0-2 1-0 1-2 2-2 2-2 3-5     1-1 1-0 0-0 1-1 0-1 2-0 3-1 1-1 4-0 
 8 Dąb Barcin0-3 2-2 1-1 3-4 2-3 1-1 1-3     1-0 2-4 3-0 3-0 4-1 1-1 2-1 2-1 
 9 Unia Gniewkowo0-0 0-1 2-0 4-1 0-1 3-1 1-1 2-1     0-0 4-2 4-1 3-0 2-2 2-4 4-4 
 10 Szubinianka Szubin2-3 1-5 1-3 1-1 0-2 2-3 3-1 1-3 3-3     5-1 2-1 2-2 1-0 4-2 3-0 
 11 Kujawiak Kowal3-3 2-4 1-3 1-2 3-4 2-0 1-1 2-3 3-1 2-2     4-0 5-0 1-1 4-1 1-1 
 12 Kujawianka Izbica Kujawska0-8 1-1 2-1 3-1 0-1 0-3 0-1 2-1 1-4 4-0 2-1     1-3 0-1 1-3 3-3 
 13 Noteć Inowrocław0-4 1-4 0-1 1-2 0-1 1-1 2-2 3-1 2-2 2-0 2-3 2-2     0-1 0-1 1-0 
 14 Start Radziejów1-1 1-6 0-3 0-2 0-1 2-1 2-1 1-4 1-0 2-1 0-4 1-1 1-2     2-1 0-2 
 15 Gopło Kruszwica0-1 1-3 0-4 1-1 1-1 2-3 2-2 3-2 3-0 0-4 3-2 1-2 0-3 1-1     8-0 
 16 Orlęta Aleksandrów Kujawski0-6 1-5 1-1 0-1 1-0 2-4 1-6 1-2 0-2 3-1 2-1 0-1 2-0 1-2 4-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Noteć Łabiszyn 14 sierpnia, 16:00
Unia Gniewkowo 1-1 LTP Lubanie 13 sierpnia, 18:00
Start Radziejów 0-3 Piast Złotniki Kujawskie 13 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 4-1 Noteć Inowrocław 13 sierpnia, 17:00
Kujawiak Włocławek 13-1 Kujawianka Izbica Kujawska 14 sierpnia, 11:00
Kujawiak Kowal 2-2 Szubinianka Szubin 17 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 1-0 Ziemowit Osięciny 13 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość 3-1 Gopło Kruszwica 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Noteć Łabiszyn 2-1 Gopło Kruszwica 21 sierpnia, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-4 Notecianka Pakość 24 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 2-3 Jagiellonka Nieszawa 20 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Kujawiak Kowal 20 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 0-4 Kujawiak Włocławek 20 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Dąb Barcin 21 sierpnia, 12:00
LTP Lubanie 3-1 Start Radziejów 20 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Unia Gniewkowo 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Unia Gniewkowo 4-1 Noteć Łabiszyn 28 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 0-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 sierpnia, 13:00
Dąb Barcin 1-3 LTP Lubanie 27 sierpnia, 17:00
Kujawiak Włocławek 5-0 Piast Złotniki Kujawskie 28 sierpnia, 17:00
Kujawiak Kowal 5-0 Noteć Inowrocław 28 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Kujawianka Izbica Kujawska 28 sierpnia, 14:00
Notecianka Pakość 3-0 Szubinianka Szubin 27 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 1-1 Ziemowit Osięciny 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Noteć Łabiszyn 1-3 Ziemowit Osięciny 4 września, 15:00
Szubinianka Szubin 4-2 Gopło Kruszwica 4 września, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Notecianka Pakość 3 września, 11:00
Noteć Inowrocław 1-1 Jagiellonka Nieszawa 3 września, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-4 Kujawiak Kowal 3 września, 16:00
LTP Lubanie 0-2 Kujawiak Włocławek 3 września, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Dąb Barcin 4 września, 16:00
Unia Gniewkowo 2-2 Start Radziejów 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Start Radziejów 0-2 Noteć Łabiszyn 10 września, 17:00
Dąb Barcin 1-0 Unia Gniewkowo 10 września, 17:00
Kujawiak Włocławek 11-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 września, 11:00
Kujawiak Kowal 1-1 LTP Lubanie 11 września, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 10 września, 17:00
Notecianka Pakość 1-1 Noteć Inowrocław 10 września, 16:00
Gopło Kruszwica 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 10 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-2 Szubinianka Szubin 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Noteć Łabiszyn 2-1 Szubinianka Szubin 18 września, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Ziemowit Osięciny 17 września, 16:00
Noteć Inowrocław 0-1 Gopło Kruszwica 18 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Notecianka Pakość 18 września, 12:00
LTP Lubanie 3-5 Jagiellonka Nieszawa 17 września, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Kujawiak Kowal 18 września, 14:00
Unia Gniewkowo 0-0 Kujawiak Włocławek 17 września, 17:00
Start Radziejów 1-4 Dąb Barcin 17 września, 13:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Dąb Barcin 3-4 Noteć Łabiszyn 25 września, 11:00
Kujawiak Włocławek 7-0 Start Radziejów 25 września, 14:00
Kujawiak Kowal 3-1 Unia Gniewkowo 25 września, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 25 września, 14:00
Notecianka Pakość 6-0 LTP Lubanie 24 września, 15:00
Gopło Kruszwica 0-4 Piast Złotniki Kujawskie 24 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 3-1 Noteć Inowrocław 25 września, 16:00
Szubinianka Szubin 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 25 września, 11:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Noteć Łabiszyn 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 2 października, 15:00
Noteć Inowrocław 2-0 Szubinianka Szubin 1 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Ziemowit Osięciny 2 października, 11:00
LTP Lubanie 1-1 Gopło Kruszwica 1 października, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-5 Notecianka Pakość 2 października, 14:00
Unia Gniewkowo 3-1 Jagiellonka Nieszawa 1 października, 16:00
Start Radziejów 0-4 Kujawiak Kowal 1 października, 16:00
Dąb Barcin 0-3 Kujawiak Włocławek 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Kujawiak Włocławek 6-1 Noteć Łabiszyn 9 października, 14:00
Kujawiak Kowal 2-3 Dąb Barcin 9 października, 15:00
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Start Radziejów 8 października, 15:00
Notecianka Pakość 3-0 Unia Gniewkowo 8 października, 16:00
Gopło Kruszwica 8-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 października, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-0 LTP Lubanie 9 października, 14:00
Szubinianka Szubin 1-3 Piast Złotniki Kujawskie 8 października, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Noteć Inowrocław 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Noteć Łabiszyn 2-1 Noteć Inowrocław 16 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska 15 października, 16:00
LTP Lubanie 0-0 Szubinianka Szubin 15 października, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Ziemowit Osięciny 16 października, 14:00
Unia Gniewkowo 2-4 Gopło Kruszwica 15 października, 16:00
Start Radziejów 1-6 Notecianka Pakość 15 października, 15:00
Dąb Barcin 1-1 Jagiellonka Nieszawa 15 października, 16:00
Kujawiak Włocławek 5-0 Kujawiak Kowal 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Kujawiak Kowal 1-2 Noteć Łabiszyn 23 października, 14:00
Jagiellonka Nieszawa 1-4 Kujawiak Włocławek 23 października, 14:00
Notecianka Pakość 4-0 Dąb Barcin 22 października, 15:00
Gopło Kruszwica 1-1 Start Radziejów 22 października, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-3 Unia Gniewkowo 23 października, 14:00
Szubinianka Szubin 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 23 października, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 LTP Lubanie 22 października, 14:00
Noteć Inowrocław 0-1 Piast Złotniki Kujawskie 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Noteć Łabiszyn 1-3 Piast Złotniki Kujawskie 30 października, 14:00
LTP Lubanie 2-0 Noteć Inowrocław 30 października, 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 30 października, 14:00
Unia Gniewkowo 0-0 Szubinianka Szubin 30 października, 14:00
Start Radziejów 0-1 Ziemowit Osięciny 29 października, 14:00
Dąb Barcin 2-1 Gopło Kruszwica 30 października, 14:00
Kujawiak Włocławek 5-1 Notecianka Pakość 30 października, 12:00
Kujawiak Kowal 2-0 Jagiellonka Nieszawa 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Jagiellonka Nieszawa 1-0 Noteć Łabiszyn 5 listopada, 14:00
Notecianka Pakość 7-1 Kujawiak Kowal 5 listopada, 14:00
Gopło Kruszwica 0-1 Kujawiak Włocławek 5 listopada, 12:00
Ziemowit Osięciny 3-3 Dąb Barcin 6 listopada, 14:00
Szubinianka Szubin 1-0 Start Radziejów 5 listopada, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-4 Unia Gniewkowo 6 listopada, 13:00
Noteć Inowrocław 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 listopada, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 LTP Lubanie 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Noteć Łabiszyn 2-2 LTP Lubanie 13 listopada, 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 13 listopada, 14:00
Unia Gniewkowo 3-0 Noteć Inowrocław 11 listopada, 12:00
Start Radziejów 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 13 listopada, 13:00
Dąb Barcin 2-4 Szubinianka Szubin 12 listopada, 13:00
Kujawiak Włocławek 3-2 Ziemowit Osięciny 13 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 4-1 Gopło Kruszwica 13 listopada, 13:00
Jagiellonka Nieszawa 1-4 Notecianka Pakość 12 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Notecianka Pakość 5-2 Noteć Łabiszyn 19 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 2-3 Jagiellonka Nieszawa 19 listopada, 12:00
Ziemowit Osięciny 3-2 Kujawiak Kowal 20 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 2-3 Kujawiak Włocławek 19 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Dąb Barcin 19 listopada, 12:00
Noteć Inowrocław 0-1 Start Radziejów 19 listopada, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Unia Gniewkowo 20 listopada, 12:00
LTP Lubanie 4-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Noteć Łabiszyn 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 1-0 Unia Gniewkowo 19 kwietnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 Start Radziejów 19 kwietnia, 17:00
Noteć Inowrocław 3-1 Dąb Barcin 19 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-8 Kujawiak Włocławek 19 kwietnia, 17:00
Szubinianka Szubin 5-1 Kujawiak Kowal 19 kwietnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-1 Jagiellonka Nieszawa 19 kwietnia, 17:00
Gopło Kruszwica 1-3 Notecianka Pakość 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 9-10 maja

Gopło Kruszwica 1-1 Noteć Łabiszyn 10 maja, 17:00
Notecianka Pakość 5-0 Ziemowit Osięciny 10 maja, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Szubinianka Szubin 10 maja
Kujawiak Kowal 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska 10 maja, 17:00
Kujawiak Włocławek 1-2 Noteć Inowrocław 26 marca, 14:00
Dąb Barcin 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 9 maja, 17:00
Start Radziejów 2-1 LTP Lubanie 10 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 4-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 10 maja, 17:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Noteć Łabiszyn 1-1 Unia Gniewkowo 2 kwietnia, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Start Radziejów 2 kwietnia, 11:00
LTP Lubanie 1-1 Dąb Barcin 2 kwietnia, 13:00
we Włocławku
Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Kujawiak Włocławek 1 kwietnia, 16:00
Noteć Inowrocław 2-3 Kujawiak Kowal 1 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-3 Jagiellonka Nieszawa 2 kwietnia, 15:00
we Włocławku
Szubinianka Szubin 1-5 Notecianka Pakość 1 kwietnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 3-2 Gopło Kruszwica 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Ziemowit Osięciny 1-1 Noteć Łabiszyn 9 kwietnia, 15:00
Gopło Kruszwica 0-4 Szubinianka Szubin 8 kwietnia, 15:00
Notecianka Pakość 5-1 Kujawianka Izbica Kujawska 8 kwietnia, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 2-1 Noteć Inowrocław 8 kwietnia, 16:00
Kujawiak Kowal 1-3 Piast Złotniki Kujawskie 9 kwietnia, 15:00
Kujawiak Włocławek 3-3 LTP Lubanie 9 kwietnia, 17:00
Dąb Barcin 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 kwietnia, 15:00
Start Radziejów 1-0 Unia Gniewkowo 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Noteć Łabiszyn 2-1 Start Radziejów 15 kwietnia, 11:00
Unia Gniewkowo 2-1 Dąb Barcin 15 kwietnia, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-6 Kujawiak Włocławek 15 kwietnia, 16:00
LTP Lubanie 1-1 Kujawiak Kowal 15 kwietnia, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 Jagiellonka Nieszawa 15 kwietnia, 16:00
Noteć Inowrocław 1-4 Notecianka Pakość 15 kwietnia, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Gopło Kruszwica 15 kwietnia, 13:00
Szubinianka Szubin 0-2 Ziemowit Osięciny 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Szubinianka Szubin 1-1 Noteć Łabiszyn 22 kwietnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 23 kwietnia, 16:00
Gopło Kruszwica 0-3 Noteć Inowrocław 22 kwietnia, 16:00
Notecianka Pakość 4-2 Piast Złotniki Kujawskie 22 kwietnia, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 1-2 LTP Lubanie 22 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 23 kwietnia, 17:00
Kujawiak Włocławek 4-0 Unia Gniewkowo 23 kwietnia, 15:00
Dąb Barcin 1-1 Start Radziejów 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Noteć Łabiszyn 4-2 Dąb Barcin 30 kwietnia, 15:00
Start Radziejów 1-1 Kujawiak Włocławek 29 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 4-2 Kujawiak Kowal 29 kwietnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-4 Jagiellonka Nieszawa 30 kwietnia, 11:00
LTP Lubanie 1-0 Notecianka Pakość 29 kwietnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Gopło Kruszwica 29 kwietnia, 16:00
Noteć Inowrocław 0-1 Ziemowit Osięciny 29 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-0 Szubinianka Szubin 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Noteć Łabiszyn 3 maja, 17:00
Szubinianka Szubin 2-2 Noteć Inowrocław 3 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 3 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 2-2 LTP Lubanie 3 maja, 15:00
Notecianka Pakość 5-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 maja, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 5-2 Unia Gniewkowo 3 maja, 16:00
Kujawiak Kowal 1-1 Start Radziejów 2 maja, 17:00
Kujawiak Włocławek 3-0 Dąb Barcin 3 maja, 13:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Noteć Łabiszyn 2-3 Kujawiak Włocławek 6 maja, 15:00
Dąb Barcin 3-0 Kujawiak Kowal 6 maja, 16:00
Start Radziejów 2-1 Jagiellonka Nieszawa 7 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 0-1 Notecianka Pakość 6 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-3 Gopło Kruszwica 7 maja, 11:00
LTP Lubanie 2-2 Ziemowit Osięciny 6 maja, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Szubinianka Szubin 6 maja, 16:00
Noteć Inowrocław 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Noteć Inowrocław 1-2 Noteć Łabiszyn 13 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 13 maja, 17:00
Szubinianka Szubin 3-1 LTP Lubanie 13 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 maja, 18:00
Gopło Kruszwica 3-0 Unia Gniewkowo 13 maja, 16:00
Notecianka Pakość 2-0 Start Radziejów 13 maja, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 0-0 Dąb Barcin 13 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 3-3 Kujawiak Włocławek 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Noteć Łabiszyn 3-0 Kujawiak Kowal 21 maja, 15:00
Kujawiak Włocławek 5-1 Jagiellonka Nieszawa 21 maja, 15:00
Dąb Barcin 2-2 Notecianka Pakość 20 maja, 17:00
Start Radziejów 2-1 Gopło Kruszwica 20 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 0-1 Ziemowit Osięciny 20 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Szubinianka Szubin 21 maja, 11:00
LTP Lubanie 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 20 maja, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-4 Noteć Inowrocław 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24 maja

Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Noteć Łabiszyn
Noteć Inowrocław 2-2 LTP Lubanie
Kujawianka Izbica Kujawska 3-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 maja, 17:00
Szubinianka Szubin 3-3 Unia Gniewkowo
Ziemowit Osięciny 2-0 Start Radziejów 23 maja, 18:00
Gopło Kruszwica 3-2 Dąb Barcin
Notecianka Pakość 4-3 Kujawiak Włocławek 24 maja, 17:30
Jagiellonka Nieszawa 1-3 Kujawiak Kowal

Kolejka 28 - 27-28 maja

Noteć Łabiszyn 7-2 Jagiellonka Nieszawa 28 maja, 15:00
Kujawiak Kowal 2-4 Notecianka Pakość 28 maja, 17:00
Kujawiak Włocławek 3-1 Gopło Kruszwica 28 maja, 15:00
Dąb Barcin 2-3 Ziemowit Osięciny 27 maja, 17:00
Start Radziejów 2-1 Szubinianka Szubin 27 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 4-1 Kujawianka Izbica Kujawska 27 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-0 Noteć Inowrocław 28 maja, 11:00
LTP Lubanie 1-2 Piast Złotniki Kujawskie 27 maja, 18:00

Kolejka 29 - 4 czerwca

LTP Lubanie 2-2 Noteć Łabiszyn 3 czerwca, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 czerwca, 17:00
Noteć Inowrocław 2-2 Unia Gniewkowo 1 czerwca, 18:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Start Radziejów 3 czerwca, 17:00
Szubinianka Szubin 1-3 Dąb Barcin 3 czerwca, 17:00
Ziemowit Osięciny 0-1 Kujawiak Włocławek 3 czerwca, 17:00
Gopło Kruszwica 3-2 Kujawiak Kowal 3 czerwca, 17:00
Notecianka Pakość 9-0 Jagiellonka Nieszawa 3 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 10-11 czerwca

Noteć Łabiszyn 2-1 Notecianka Pakość 10 czerwca, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 1-2 Gopło Kruszwica 10 czerwca, 17:00
Kujawiak Kowal 3-4 Ziemowit Osięciny 10 czerwca, 17:00
Kujawiak Włocławek 4-0 Szubinianka Szubin 10 czerwca, 17:00
Dąb Barcin 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 10 czerwca, 17:00
Start Radziejów 1-2 Noteć Inowrocław 10 czerwca, 17:00
Unia Gniewkowo 2-0 Piast Złotniki Kujawskie 10 czerwca, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-6 LTP Lubanie 10 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)

IV liga 2005/2006 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2005/2006 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2005/2006 (Toruń)
Klasa A 2005/2006 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas