[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2005/2006, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 26 71 23 2 1 108-14 13 0 0 73-8 10 2 1 35-6
2.  Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 26 60 19 3 4 85-31 11 0 2 53-14 8 3 2 32-17
3.  Kujawianka Strzelno 26 54 17 3 6 59-30 11 0 2 38-10 6 3 4 21-20
4.  Kujawy Markowice 26 52 15 7 4 54-30 7 4 2 28-10 8 3 2 26-20
5.  LZS Jadowniki 26 51 17 0 9 70-52 11 0 2 41-19 6 0 7 29-33
6.  Kometa Więcławice 26 42 13 3 10 52-36 7 3 3 32-13 6 0 7 20-23
7.  Pogoń II Mogilno 26 40 13 1 12 43-51 9 0 4 26-14 4 1 8 17-37
8.  Arkadia Jaksice 26 30 8 6 12 39-68 6 4 3 27-20 2 2 9 12-48
9.  LZS Świątkowo Cerekwica 26 26 7 5 14 38-56 6 2 5 21-19 1 3 9 17-37
10.  Czarni Wierzchosławice 26 25 7 4 15 30-53 6 2 5 22-21 1 2 10 8-32
11.  Gopło II Kruszwica-Racice 26 24 7 3 16 28-53 5 2 6 21-24 2 1 10 7-29
12.  Zagłębie Piechcin 26 19 5 4 17 16-51 4 1 8 10-19 1 3 9 6-32
13.  Sparta II Janowiec Wielkopolski 26 17 5 2 19 30-73 3 1 9 21-31 2 1 10 9-42
14.  Dąb Bąkowo 26 11 2 5 19 29-83 2 5 6 21-25 0 0 13 8-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko    2-1 3-1 6-0 4-1 4-2 7-1 11-0 4-0 3-0* 9-1 2-0 2-0 16-1 
 2 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo1-3     4-1 1-3 4-1 3-0 3-2 8-0 7-0 7-1 3-0* 5-0 3-2 4-1 
 3 Kujawianka Strzelno2-1 0-1     2-3 3-2 2-1 2-0 3-1 1-0 1-0 2-0 6-0 10-1 4-0 
 4 Kujawy Markowice0-3 0-0 3-0     4-1 0-1 4-1 1-1 1-1 0-0 5-1 3-0 4-0 3-1 
 5 LZS Jadowniki0-5 2-6 4-2 4-0     3-0 1-0 5-0 5-3 3-1 1-0 2-0 6-0 5-2 
 6 Kometa Więcławice1-1 3-1 1-1 2-2 1-0     7-1 4-1 1-0 1-2 0-1 2-0 0-1 9-2 
 7 Pogoń II Mogilno0-2 1-2 1-4 0-2 3-2 3-0     3-0 3-2 2-0 2-0 2-0 5-0 1-0 
 8 Arkadia Jaksice1-2 2-4 0-0 1-1 1-2 2-0 3-2     8-5 1-1 3-2 1-1 3-0 1-0 
 9 LZS Świątkowo Cerekwica1-1 0-2 2-3 0-2 1-3 2-1 1-2 3-0*     3-2 1-0 1-1 3-2 3-0 
 10 Czarni Wierzchosławice0-5 2-2 1-1 1-5 2-1 0-2 7-1 1-2 1-0     1-0 1-0 1-2 4-0 
 11 Gopło II Kruszwica-Racice0-4 3-4 1-4 0-1 3-6 0-2 1-1 2-0 2-1 2-0     5-0 1-1 1-0 
 12 Zagłębie Piechcin0-3 1-3 0-2 2-4 0-1 1-2 0-1 1-3 0-0 2-0 1-0     1-0 1-0 
 13 Sparta II Janowiec Wielkopolski0-2 0-5 0-1 0-2 3-4 2-6 0-2 3-1 1-2 4-1 1-1 1-3     6-1 
 14 Dąb Bąkowo0-3 1-1 0-1 1-1 4-5 1-3 1-3 3-3 3-3 3-0 0-1 1-1 3-0*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zagłębie Piechcin 2-4 Kujawy Markowice 21 sierpnia, 17:00
Arkadia Jaksice 0-0 Kujawianka Strzelno 21 sierpnia, 17:00
Kometa Więcławice 3-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 21 sierpnia, 17:00
LZS Jadowniki 5-2 Dąb Bąkowo 21 sierpnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 1-0 LZS Świątkowo Cerekwica 20 sierpnia, 17:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-2 Pogoń II Mogilno 21 sierpnia, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 0-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Kujawy Markowice 0-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 27 sierpnia, 17:00
Pogoń II Mogilno 2-0 Gopło II Kruszwica-Racice 28 sierpnia, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-2 Sparta II Janowiec Wielkopolski 28 sierpnia, 11:00
Dąb Bąkowo 3-0 Czarni Wierzchosławice 28 sierpnia, 12:30
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 4-1 LZS Jadowniki 28 sierpnia, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Kometa Więcławice 28 sierpnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 1-3 Arkadia Jaksice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Arkadia Jaksice 1-1 Kujawy Markowice 4 września, 17:00
Kometa Więcławice 2-0 Zagłębie Piechcin 4 września, 16:00
LZS Jadowniki 4-2 Kujawianka Strzelno 4 września, 11:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3 września, 17:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 6-1 Dąb Bąkowo 4 września, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 4 września, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-1 Pogoń II Mogilno 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Kujawy Markowice 4-1 Pogoń II Mogilno 11 września, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11 września, 11:00
Dąb Bąkowo 0-1 Gopło II Kruszwica-Racice 11 września, 12:30
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-2 Sparta II Janowiec Wielkopolski 11 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Czarni Wierzchosławice 10 września, 17:00
Zagłębie Piechcin 0-1 LZS Jadowniki 11 września, 17:00
Arkadia Jaksice 2-0 Kometa Więcławice 11 września, 17:00

Kolejka 5 - 18 września

Kometa Więcławice 2-2 Kujawy Markowice 18 września, 15:00
LZS Jadowniki 5-0 Arkadia Jaksice 18 września, 11:00
Czarni Wierzchosławice 1-0 Zagłębie Piechcin 18 września, 16:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-1 Kujawianka Strzelno 18 września, 16:00
Gopło II Kruszwica-Racice 3-4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 18 września, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16-1 Dąb Bąkowo 18 września, 16:00
Pogoń II Mogilno 3-2 LZS Świątkowo Cerekwica 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 25 września

Kujawy Markowice 1-1 LZS Świątkowo Cerekwica 25 września, 15:00
Dąb Bąkowo 1-3 Pogoń II Mogilno 25 września, 12:30
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 25 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-0 Gopło II Kruszwica-Racice 25 września, 16:00
Zagłębie Piechcin 1-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 25 września, 16:00
Arkadia Jaksice 1-1 Czarni Wierzchosławice 25 września, 17:00
Kometa Więcławice 1-0 LZS Jadowniki 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

LZS Jadowniki 4-0 Kujawy Markowice 2 października, 11:00
Czarni Wierzchosławice 0-2 Kometa Więcławice 1 października, 16:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 3-1 Arkadia Jaksice 2 października, 15:00
Gopło II Kruszwica-Racice 5-0 Zagłębie Piechcin 2 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 Kujawianka Strzelno 1 października, 16:00
Pogoń II Mogilno 1-2 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 2 października, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-0 Dąb Bąkowo 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 9 października

Kujawy Markowice 3-1 Dąb Bąkowo 9 października, 15:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 7-0 LZS Świątkowo Cerekwica 9 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 2-0 Pogoń II Mogilno 9 października, 15:00
Zagłębie Piechcin 0-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9 października, 15:00
Arkadia Jaksice 3-2 Gopło II Kruszwica-Racice 9 października, 15:00
Kometa Więcławice 0-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 9 października, 14:00
LZS Jadowniki 3-1 Czarni Wierzchosławice 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Czarni Wierzchosławice 1-5 Kujawy Markowice 15 października, 15:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 3-4 LZS Jadowniki 16 października, 15:00
Gopło II Kruszwica-Racice 0-2 Kometa Więcławice 16 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11-0 Arkadia Jaksice 15 października, 16:00
Pogoń II Mogilno 2-0 Zagłębie Piechcin 16 października, 15:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-3 Kujawianka Strzelno 16 października, 11:00
Dąb Bąkowo 1-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 16 października, 12:00

Kolejka 10 - 23 października

Kujawy Markowice 0-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 23 października, 14:00
Kujawianka Strzelno 4-0 Dąb Bąkowo 23 października, 15:00
Zagłębie Piechcin 0-0 LZS Świątkowo Cerekwica 23 października, 14:00
Arkadia Jaksice 3-2 Pogoń II Mogilno 23 października, 15:00
Kometa Więcławice 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 23 października, 14:00
LZS Jadowniki 1-0 Gopło II Kruszwica-Racice 23 października, 11:00
Czarni Wierzchosławice 1-2 Sparta II Janowiec Wielkopolski 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-2 Kujawy Markowice 30 października, 14:00
Gopło II Kruszwica-Racice 2-0 Czarni Wierzchosławice 30 października, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-1 LZS Jadowniki 29 października, 15:00
Pogoń II Mogilno 3-0 Kometa Więcławice 30 października, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-0 Arkadia Jaksice 30 października, 11:00
(wo)
drużyna gości w 88. minucie opuściła boisko przy stanie 3-1
Dąb Bąkowo 1-1 Zagłębie Piechcin 30 października, 12:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 4-1 Kujawianka Strzelno 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Kujawy Markowice 3-0 Kujawianka Strzelno 6 listopada, 14:00
Zagłębie Piechcin 1-3 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 6 listopada, 13:00
Arkadia Jaksice 1-0 Dąb Bąkowo 6 listopada, 14:00
Kometa Więcławice 1-0 LZS Świątkowo Cerekwica 6 listopada, 13:00
LZS Jadowniki 1-0 Pogoń II Mogilno 6 listopada, 11:00
Czarni Wierzchosławice 0-5 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5 listopada, 13:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 1-1 Gopło II Kruszwica-Racice 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-13 listopada

Gopło II Kruszwica-Racice 0-1 Kujawy Markowice 13 listopada, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 11 listopada, 14:00
Pogoń II Mogilno 2-0 Czarni Wierzchosławice 13 listopada, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-3 LZS Jadowniki 13 listopada, 11:00
Dąb Bąkowo 1-3 Kometa Więcławice 13 listopada, 12:30
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 8-0 Arkadia Jaksice 13 listopada, 12:00
Kujawianka Strzelno 6-0 Zagłębie Piechcin 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 maja

Kujawy Markowice 3-0 Zagłębie Piechcin 3 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-1 Arkadia Jaksice 3 maja, 15:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-0 Kometa Więcławice 3 maja, 11:00
Dąb Bąkowo 4-5 LZS Jadowniki 3 maja, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-2 Czarni Wierzchosławice 3 maja, 11:00
Pogoń II Mogilno 5-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 4 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9-1 Gopło II Kruszwica-Racice 4 maja, 17:00

Kolejka 15 - 18-20 kwietnia

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6-0 Kujawy Markowice 18 kwietnia, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 1-1 Pogoń II Mogilno 20 kwietnia, 17:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica 20 kwietnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 4-0 Dąb Bąkowo 19 kwietnia, 17:30
LZS Jadowniki 2-6 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 19 kwietnia, 16:00
Kometa Więcławice 1-1 Kujawianka Strzelno 19 kwietnia, 17:30
Arkadia Jaksice 1-1 Zagłębie Piechcin 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Kujawy Markowice 1-1 Arkadia Jaksice 1 kwietnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 1-2 Kometa Więcławice 2 kwietnia, 11:00
Kujawianka Strzelno 3-2 LZS Jadowniki 2 kwietnia, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 7-1 Czarni Wierzchosławice 2 kwietnia, 15:00
Dąb Bąkowo 3-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 2 kwietnia, 12:30
(wo)
Goście nie dojechali na zawody.
LZS Świątkowo Cerekwica 1-0 Gopło II Kruszwica-Racice 2 kwietnia, 11:00
Pogoń II Mogilno 0-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 9 kwietnia

Pogoń II Mogilno 0-2 Kujawy Markowice 9 kwietnia, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 LZS Świątkowo Cerekwica 9 kwietnia, 16:00
Gopło II Kruszwica-Racice 1-0 Dąb Bąkowo 9 kwietnia, 15:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-5 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 9 kwietnia, 11:00
Czarni Wierzchosławice 1-1 Kujawianka Strzelno 9 kwietnia, 15:00
LZS Jadowniki 2-0 Zagłębie Piechcin 9 kwietnia, 11:00
Kometa Więcławice 4-1 Arkadia Jaksice 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Kujawy Markowice 0-1 Kometa Więcławice 15 kwietnia, 16:30
Arkadia Jaksice 1-2 LZS Jadowniki 15 kwietnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 2-0 Czarni Wierzchosławice 15 kwietnia, 11:00
Kujawianka Strzelno 10-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 15 kwietnia, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-0 Gopło II Kruszwica-Racice 15 kwietnia
(wo)
goście nie dojechali
Dąb Bąkowo 0-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 15 kwietnia, 12:30
LZS Świątkowo Cerekwica 1-2 Pogoń II Mogilno 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 23 kwietnia

LZS Świątkowo Cerekwica 0-2 Kujawy Markowice 23 kwietnia, 11:00
Pogoń II Mogilno 1-0 Dąb Bąkowo 23 kwietnia, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 23 kwietnia, 11:00
Gopło II Kruszwica-Racice 1-4 Kujawianka Strzelno 23 kwietnia, 15:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 1-3 Zagłębie Piechcin 23 kwietnia, 10:00
Czarni Wierzchosławice 1-2 Arkadia Jaksice 23 kwietnia, 15:00
LZS Jadowniki 3-0 Kometa Więcławice 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Kujawy Markowice 4-1 LZS Jadowniki 30 kwietnia, 16:00
Kometa Więcławice 1-2 Czarni Wierzchosławice 30 kwietnia, 16:00
Arkadia Jaksice 3-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 30 kwietnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 1-0 Gopło II Kruszwica-Racice 30 kwietnia, 11:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 29 kwietnia, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-2 Pogoń II Mogilno 30 kwietnia, 16:00
Dąb Bąkowo 3-3 LZS Świątkowo Cerekwica 30 kwietnia, 12:30

Kolejka 21 - 6-7 maja

Dąb Bąkowo 1-1 Kujawy Markowice 7 maja, 12:30
LZS Świątkowo Cerekwica 0-2 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 7 maja, 11:00
Pogoń II Mogilno 1-4 Kujawianka Strzelno 7 maja, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-0 Zagłębie Piechcin 6 maja, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 2-0 Arkadia Jaksice 7 maja, 15:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 2-6 Kometa Więcławice 7 maja, 16:00
Czarni Wierzchosławice 2-1 LZS Jadowniki 7 maja, 15:00

Kolejka 22 - 14 maja

Kujawy Markowice 0-0 Czarni Wierzchosławice 13 maja, 17:30
LZS Jadowniki 6-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 14 maja, 11:00
Kometa Więcławice 0-1 Gopło II Kruszwica-Racice 14 maja, 16:00
Arkadia Jaksice 1-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 14 maja, 17:00
Zagłębie Piechcin 0-1 Pogoń II Mogilno 14 maja, 11:00
Kujawianka Strzelno 1-0 LZS Świątkowo Cerekwica 14 maja, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 4-1 Dąb Bąkowo 14 maja, 14:30

Kolejka 23 - 20-21 maja

Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-3 Kujawy Markowice 21 maja, 16:00
Dąb Bąkowo 0-1 Kujawianka Strzelno 21 maja, 12:30
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Zagłębie Piechcin 21 maja, 11:00
Pogoń II Mogilno 3-0 Arkadia Jaksice 21 maja, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-2 Kometa Więcławice 20 maja, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 3-6 LZS Jadowniki 21 maja, 15:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 4-1 Czarni Wierzchosławice 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28 maja

Kujawy Markowice 4-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 28 maja
Czarni Wierzchosławice 1-0 Gopło II Kruszwica-Racice 28 maja, 15:00
LZS Jadowniki 0-5 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 28 maja, 11:00
Kometa Więcławice 7-1 Pogoń II Mogilno 28 maja, 16:00
Arkadia Jaksice 8-5 LZS Świątkowo Cerekwica 28 maja, 16:00
Zagłębie Piechcin 1-0 Dąb Bąkowo 28 maja, 11:00
Kujawianka Strzelno 0-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 28 maja, 16:00

Kolejka 25 - 4 czerwca

Kujawianka Strzelno 2-3 Kujawy Markowice 4 czerwca, 11:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 5-0 Zagłębie Piechcin 4 czerwca, 11:00
Dąb Bąkowo 3-3 Arkadia Jaksice 4 czerwca, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-1 Kometa Więcławice 4 czerwca, 11:00
Pogoń II Mogilno 3-2 LZS Jadowniki 4 czerwca, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-0 Czarni Wierzchosławice 4 czerwca, 11:00
(wo)
Gopło II Kruszwica-Racice 1-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 4 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 11 czerwca

Kujawy Markowice 5-1 Gopło II Kruszwica-Racice 11 czerwca, 11:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11 czerwca, 11:00
Czarni Wierzchosławice 7-1 Pogoń II Mogilno 11 czerwca, 11:00
LZS Jadowniki 5-3 LZS Świątkowo Cerekwica 11 czerwca, 11:00
Kometa Więcławice 9-2 Dąb Bąkowo 11 czerwca, 11:00
Arkadia Jaksice 2-4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 11 czerwca, 11:00
Zagłębie Piechcin 0-2 Kujawianka Strzelno 11 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2005/2006 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2005/2006 (Toruń)
Klasa A 2005/2006 (Włocławek)

Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas