[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skra Paterek 22 51 16 3 3 57-33 8 2 1 31-18 8 1 2 26-15
2.  Zorza Ślesin 22 39 13 0 9 54-41 6 0 5 20-19 7 0 4 34-22 2 3 1 0 1 6-5
3.  Spójnia Białe Błota 22 39 12 3 7 64-29 6 1 4 37-15 6 2 3 27-14 2 3 1 0 1 5-6
4.  Victoria Kołaczkowo 22 38 12 2 8 44-32 7 1 3 21-12 5 1 5 23-20
5.  Iskra Zamość-Rynarzewo 22 36 10 6 6 30-21 6 2 3 15-7 4 4 3 15-14
6.  Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 22 32 10 2 10 43-56 7 2 2 25-22 3 0 8 18-34
7.  GLZS Sośno/Czarni Rogalin 22 31 9 4 9 35-26 5 3 3 22-10 4 1 6 13-16
8.  Victoria II Koronowo 22 30 8 6 8 44-38 5 2 4 23-18 3 4 4 21-20
9.  Kanał Występ 22 25 7 4 11 41-55 5 2 4 25-22 2 2 7 16-33
10.  Vittra Kusowo 22 23 6 5 11 33-50 3 3 5 20-27 3 2 6 13-23
11.  KS Łochowo 22 22 5 7 10 40-57 4 3 4 24-27 1 4 6 16-30
12.  Sokół Lubiewo 22 8 2 2 18 22-69 2 1 8 13-34 0 1 10 9-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Skra Paterek    3-1 5-2 1-0 1-1 3-2 1-2 4-2 3-2 3-1 4-4 3-1 
 2 Zorza Ślesin4-0     1-3 3-2 0-1 2-1 2-1 1-5 1-3 0-1 3-0 3-2 
 3 Spójnia Białe Błota2-4 2-5     2-3 0-2 3-0* 1-0 1-1 7-0 6-0 7-0 6-0 
 4 Victoria Kołaczkowo1-0 3-0 2-4     0-0 1-2 1-0 0-2 4-1 3-1 3-2 3-0* 
 5 Iskra Zamość-Rynarzewo1-2 1-2 1-0 2-0     3-0 0-1 1-1 1-1 1-0 1-0 3-0 
 6 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz1-1 1-6 1-0 2-6 3-2     1-1 3-2 3-2 3-1 4-0 3-1 
 7 GLZS Sośno/Czarni Rogalin2-3 3-1 1-2 2-2 0-1 8-0     2-0 3-1 0-0 0-0 1-0 
 8 Victoria II Koronowo0-1 3-4 0-3 3-2 0-0 3-4 2-1     4-1 1-1 3-1 4-0 
 9 Kanał Występ1-3 2-3 2-2 3-1 3-1 4-0 3-1 1-1     2-3 1-5 3-2 
 10 Vittra Kusowo0-4 2-4 0-3 2-4 4-2 2-1 2-4 0-0 2-2     3-3 3-0* 
 11 KS Łochowo3-6 1-8 1-1 0-1 1-1 4-3 0-1 5-1 3-0 3-2     3-3 
 12 Sokół Lubiewo0-2 1-0 0-7 0-2 2-4 1-5 3-1 2-6 2-3 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Victoria II Koronowo 0-0 Iskra Zamość-Rynarzewo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-1 Vittra Kusowo
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 1-0 Sokół Lubiewo
Zorza Ślesin 1-3 Kanał Występ
KS Łochowo 0-1 Victoria Kołaczkowo
Skra Paterek 5-2 Spójnia Białe Błota

Kolejka 2 - 3-4 września

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-0 Spójnia Białe Błota
Victoria Kołaczkowo 1-0 Skra Paterek
Kanał Występ 1-5 KS Łochowo 13 listopada
Sokół Lubiewo 1-0 Zorza Ślesin
Vittra Kusowo 2-4 GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Victoria II Koronowo 3-4 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz

Kolejka 3 - 11 września

Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 2-0 Victoria II Koronowo
Zorza Ślesin 0-1 Vittra Kusowo
KS Łochowo 3-3 Sokół Lubiewo
Skra Paterek 3-2 Kanał Występ
Spójnia Białe Błota 2-3 Victoria Kołaczkowo
mecz w Kołaczkowie

Kolejka 4 - 17-18 września

Iskra Zamość-Rynarzewo 2-0 Victoria Kołaczkowo
Kanał Występ 2-2 Spójnia Białe Błota
Sokół Lubiewo 0-2 Skra Paterek
Vittra Kusowo 3-3 KS Łochowo
Victoria II Koronowo 3-4 Zorza Ślesin
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-1 GLZS Sośno/Czarni Rogalin

Kolejka 5 - 25 września

GLZS Sośno/Czarni Rogalin 0-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
Zorza Ślesin 2-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
KS Łochowo 5-1 Victoria II Koronowo
Skra Paterek 3-1 Vittra Kusowo
Spójnia Białe Błota 6-0 Sokół Lubiewo
Victoria Kołaczkowo 4-1 Kanał Występ

Kolejka 6 - 1-2 października

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-1 Kanał Występ
Sokół Lubiewo 0-2 Victoria Kołaczkowo
Vittra Kusowo 0-3 Spójnia Białe Błota
Victoria II Koronowo 0-1 Skra Paterek
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 4-0 KS Łochowo 20 listopada
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 3-1 Zorza Ślesin

Kolejka 7 - 9 października

Zorza Ślesin 0-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
KS Łochowo 0-1 GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Skra Paterek 3-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Spójnia Białe Błota 1-1 Victoria II Koronowo
Victoria Kołaczkowo 3-1 Vittra Kusowo
Kanał Występ 3-2 Sokół Lubiewo

Kolejka 8 - 15-16 października

Iskra Zamość-Rynarzewo 3-0 Sokół Lubiewo
Vittra Kusowo 2-2 Kanał Występ
Victoria II Koronowo 3-2 Victoria Kołaczkowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-0 Spójnia Białe Błota
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 2-3 Skra Paterek
Zorza Ślesin 3-0 KS Łochowo

Kolejka 9 - 23 października

KS Łochowo 1-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek 3-1 Zorza Ślesin
Spójnia Białe Błota 1-0 GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Victoria Kołaczkowo 1-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Kanał Występ 1-1 Victoria II Koronowo
Sokół Lubiewo 1-3 Vittra Kusowo

Kolejka 10 - 30 października

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-0 Vittra Kusowo
Victoria II Koronowo 4-0 Sokół Lubiewo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-2 Kanał Występ
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 2-2 Victoria Kołaczkowo
Zorza Ślesin 1-3 Spójnia Białe Błota
KS Łochowo 3-6 Skra Paterek

Kolejka 11 - 6 listopada

Skra Paterek 1-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
Spójnia Białe Błota 7-0 KS Łochowo
Victoria Kołaczkowo 3-0 Zorza Ślesin
Kanał Występ 3-1 GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Sokół Lubiewo 1-5 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Vittra Kusowo 0-0 Victoria II Koronowo

Kolejka 12 - 2 kwietnia

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-1 Victoria II Koronowo 2 kwietnia, 15:00
Vittra Kusowo 2-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2 kwietnia, 14:00
Sokół Lubiewo 3-1 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 2 kwietnia, 14:00
Kanał Występ 2-3 Zorza Ślesin 2 kwietnia, 16:00
Victoria Kołaczkowo 3-2 KS Łochowo 2 kwietnia, 14:00
Spójnia Białe Błota 2-4 Skra Paterek 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Spójnia Białe Błota 0-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek 1-0 Victoria Kołaczkowo
KS Łochowo 3-0 Kanał Występ
Zorza Ślesin 3-2 Sokół Lubiewo
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 0-0 Vittra Kusowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-2 Victoria II Koronowo

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Iskra Zamość-Rynarzewo 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Victoria II Koronowo 2-1 GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Vittra Kusowo 2-4 Zorza Ślesin
Sokół Lubiewo 1-1 KS Łochowo
Kanał Występ 1-3 Skra Paterek
Victoria Kołaczkowo 2-4 Spójnia Białe Błota
w Białych Błotach

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Victoria Kołaczkowo 0-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 30 kwietnia, 14:00
Spójnia Białe Błota 7-0 Kanał Występ 29 kwietnia, 16:30
Skra Paterek 3-1 Sokół Lubiewo 29 kwietnia, 17:00
KS Łochowo 3-2 Vittra Kusowo 30 kwietnia, 11:00
Zorza Ślesin 1-5 Victoria II Koronowo 30 kwietnia, 13:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 8-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Iskra Zamość-Rynarzewo 0-1 GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-6 Zorza Ślesin
Victoria II Koronowo 3-1 KS Łochowo
Vittra Kusowo 0-4 Skra Paterek
Sokół Lubiewo 0-7 Spójnia Białe Błota
Kanał Występ 3-1 Victoria Kołaczkowo

Kolejka 17 - 13-14 maja

Kanał Występ 3-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
Victoria Kołaczkowo 3-0 Sokół Lubiewo
(wo)
Spójnia Białe Błota 6-0 Vittra Kusowo
Skra Paterek 4-2 Victoria II Koronowo
KS Łochowo 4-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Zorza Ślesin 2-1 GLZS Sośno/Czarni Rogalin

Kolejka 18 - 21 maja

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-2 Zorza Ślesin 21 maja, 15:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 0-0 KS Łochowo 21 maja, 14:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-1 Skra Paterek 21 maja, 16:00
Victoria II Koronowo 0-3 Spójnia Białe Błota 21 maja, 15:00
Vittra Kusowo 2-4 Victoria Kołaczkowo 21 maja, 14:00
Sokół Lubiewo 2-3 Kanał Występ 21 maja, 15:00

Kolejka 19 - 28 maja

Sokół Lubiewo 2-4 Iskra Zamość-Rynarzewo 28 maja, 15:00
Kanał Występ 2-3 Vittra Kusowo 28 maja, 16:00
Victoria Kołaczkowo 0-2 Victoria II Koronowo 28 maja, 13:30
Spójnia Białe Błota 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 28 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie Spółdzielcy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Skra Paterek 1-2 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 28 maja, 17:00
KS Łochowo 1-8 Zorza Ślesin 28 maja, 11:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-0 KS Łochowo
Zorza Ślesin 4-0 Skra Paterek
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 1-2 Spójnia Białe Błota
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-6 Victoria Kołaczkowo
Victoria II Koronowo 4-1 Kanał Występ
Vittra Kusowo 3-0 Sokół Lubiewo
(wo)
Wynik boiskowy 4:2. W drużynie Sokoła brał udział nieuprawniony zawodnik pauzujacy za 4 ż. kartki.

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Vittra Kusowo 4-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Sokół Lubiewo 2-6 Victoria II Koronowo
Kanał Występ 4-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Victoria Kołaczkowo 1-0 GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Spójnia Białe Błota 2-5 Zorza Ślesin
Skra Paterek 4-4 KS Łochowo

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-2 Skra Paterek
KS Łochowo 1-1 Spójnia Białe Błota
Zorza Ślesin 3-2 Victoria Kołaczkowo
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 3-1 Kanał Występ
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-1 Sokół Lubiewo
Victoria II Koronowo 1-1 Vittra Kusowo

Klasa A 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2005/2006 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz IV)

Klasa C 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa C 2005/2006 (Bydgoszcz II)
Klasa C 2005/2006 (Bydgoszcz III)
Klasa C 2005/2006 (Bydgoszcz IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas