[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2005/2006, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orion Mrozowo 13 33 11 0 2 49-20 7 0 0 31-9 4 0 2 18-11
2.  GLZS Sadki 14 28 9 1 4 44-16 5 0 1 19-3 4 1 3 25-13
3.  Wulkan Turzyn 14 25 8 1 5 36-31 5 0 3 20-18 3 1 2 16-13
4.  Zieloni Zalesie 13 24 8 0 5 37-29 4 0 2 13-12 4 0 3 24-17
5.  Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 13 18 6 0 7 33-46 4 0 2 19-18 2 0 5 14-28
6.  Iskra Samoklęski Duże 13 17 5 2 6 25-26 2 1 3 10-12 3 1 3 15-14
7.  Agropin Pińsko 13 13 4 1 8 29-41 3 0 4 18-23 1 1 4 11-18
8.  Polonia Mamlicz 14 11 3 2 9 26-46 2 2 3 17-18 1 0 6 9-28
9.  Pałuki Królikowo 13 7 2 1 10 27-51 2 1 4 20-26 0 0 6 7-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Orion Mrozowo    3-2 6-0 4-2 10-3 3-1 2-1 3-0 
 2 GLZS Sadki    0-2 3-1 4-0 3-0 3-0 6-0* 
 3 Wulkan Turzyn2-3 0-4     5-4 3-1 1-3 2-1 4-1 3-1 
 4 Zieloni Zalesie1-4 2-0 2-1     0-4 5-3 3-0 
 5 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko4-3 1-6 1-2     4-2 4-3 5-2 
 6 Iskra Samoklęski Duże0-4 1-1 3-1     1-2 1-2 4-2 
 7 Agropin Pińsko2-0 2-5 1-9 1-2 2-4     6-1 4-2 
 8 Polonia Mamlicz0-4 1-1 4-5 2-3 3-2 1-1 6-2     
 9 Pałuki Królikowo2-4 4-3 0-7* 1-3 4-5 2-2 7-2     

Kolejka 1 - 4 września

Pauza: Agropin Pińsko.
 
Iskra Samoklęski Duże 3-1 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Polonia Mamlicz 2-3 Zieloni Zalesie
GLZS Sadki 6-0 Pałuki Królikowo
(wo)
Wulkan Turzyn 2-3 Orion Mrozowo

Kolejka 2 - 11 września

Pauza: Noteć II Łabiszyn-Jabłówko.
 
Orion Mrozowo 2-1 Agropin Pińsko
Pałuki Królikowo 0-7 Wulkan Turzyn
(wo)
Zieloni Zalesie 2-0 GLZS Sadki
Iskra Samoklęski Duże 1-2 Polonia Mamlicz

Kolejka 3 - 18 września

Pauza: Orion Mrozowo.
 
Polonia Mamlicz 3-2 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
GLZS Sadki 3-0 Iskra Samoklęski Duże
Wulkan Turzyn 5-4 Zieloni Zalesie
Agropin Pińsko 4-2 Pałuki Królikowo

Kolejka 4 - 25 września

Pauza: Pałuki Królikowo.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 4-3 Orion Mrozowo
Zieloni Zalesie 5-3 Agropin Pińsko
Iskra Samoklęski Duże 1-1 Wulkan Turzyn
Polonia Mamlicz 1-1 GLZS Sadki

Kolejka 5 - 2 października

Pauza: Zieloni Zalesie.
 
GLZS Sadki 4-0 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Wulkan Turzyn 4-1 Polonia Mamlicz
Agropin Pińsko 2-4 Iskra Samoklęski Duże
Orion Mrozowo 3-0 Pałuki Królikowo

Kolejka 6 - 9 października

Pauza: Iskra Samoklęski Duże.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 5-2 Pałuki Królikowo
Zieloni Zalesie 1-4 Orion Mrozowo
Polonia Mamlicz 6-2 Agropin Pińsko
GLZS Sadki 0-2 Wulkan Turzyn

Kolejka 7 - 16 października

Pauza: Polonia Mamlicz.
 
Wulkan Turzyn 3-1 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Agropin Pińsko 2-5 GLZS Sadki
Orion Mrozowo 3-1 Iskra Samoklęski Duże
Pałuki Królikowo 1-3 Zieloni Zalesie

Kolejka 8 - 23 października

Pauza: GLZS Sadki.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 1-2 Zieloni Zalesie
Iskra Samoklęski Duże 4-2 Pałuki Królikowo
Polonia Mamlicz 0-4 Orion Mrozowo
Wulkan Turzyn 2-1 Agropin Pińsko

Kolejka 9 - 30 października

Pauza: Wulkan Turzyn.
 
Agropin Pińsko 1-2 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Orion Mrozowo 3-2 GLZS Sadki
Pałuki Królikowo 7-2 Polonia Mamlicz
Zieloni Zalesie 0-4 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 10 - 22 kwietnia

Pauza: Agropin Pińsko.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 4-2 Iskra Samoklęski Duże
Zieloni Zalesie 3-0 Polonia Mamlicz
Pałuki Królikowo 4-3 GLZS Sadki
Orion Mrozowo 6-0 Wulkan Turzyn

Kolejka 11 - 29 kwietnia

Pauza: Noteć II Łabiszyn-Jabłówko.
 
Agropin Pińsko 2-0 Orion Mrozowo
Wulkan Turzyn 3-1 Pałuki Królikowo
GLZS Sadki 3-1 Zieloni Zalesie
Polonia Mamlicz 1-1 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 12 - 6 maja

Pauza: Orion Mrozowo.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 4-3 Polonia Mamlicz
Iskra Samoklęski Duże 0-4 GLZS Sadki
Zieloni Zalesie 2-1 Wulkan Turzyn
Pałuki Królikowo 2-2 Agropin Pińsko

Kolejka 13 - 13 maja

Pauza: Pałuki Królikowo.
 
Orion Mrozowo 10-3 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Agropin Pińsko 1-9 Zieloni Zalesie
Wulkan Turzyn 1-3 Iskra Samoklęski Duże
GLZS Sadki 3-0 Polonia Mamlicz

Kolejka 14 - 20 maja

Pauza: Zieloni Zalesie.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 1-6 GLZS Sadki
Polonia Mamlicz 4-5 Wulkan Turzyn
Iskra Samoklęski Duże 1-2 Agropin Pińsko
Pałuki Królikowo 2-4 Orion Mrozowo

Kolejka 15 - 27 maja

Pauza: Iskra Samoklęski Duże.
 
Pałuki Królikowo 4-5 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Orion Mrozowo 4-2 Zieloni Zalesie
Agropin Pińsko 6-1 Polonia Mamlicz
Wulkan Turzyn 0-4 GLZS Sadki

Kolejka 16 - 3 czerwca

Pauza: Polonia Mamlicz.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko - Wulkan Turzyn
GLZS Sadki - Agropin Pińsko
Iskra Samoklęski Duże - Orion Mrozowo
Zieloni Zalesie - Pałuki Królikowo

Kolejka 17 - 10 czerwca

Pauza: GLZS Sadki.
 
Zieloni Zalesie - Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Pałuki Królikowo - Iskra Samoklęski Duże
Orion Mrozowo - Polonia Mamlicz
Agropin Pińsko - Wulkan Turzyn

Kolejka 18 - 17 czerwca

Pauza: Wulkan Turzyn.
 
Noteć II Łabiszyn-Jabłówko - Agropin Pińsko
GLZS Sadki - Orion Mrozowo
Polonia Mamlicz - Pałuki Królikowo
Iskra Samoklęski Duże - Zieloni Zalesie

Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2005/2006 (Bydgoszcz IV)

Klasa C 2005/2006 (Bydgoszcz I)
Klasa C 2005/2006 (Bydgoszcz II)
Klasa C 2005/2006 (Bydgoszcz IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas