[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promień Opalenica 26 75 25 0 1 142-15 13 0 0 89-6 12 0 1 53-9
2.  Obra Zbąszyń 26 54 17 3 6 58-34 9 1 3 25-15 8 2 3 33-19
3.  Korona Bukowiec 26 53 16 5 5 66-43 8 3 2 37-21 8 2 3 29-22
4.  Czarni Wróblewo 26 51 16 3 7 55-40 8 2 3 35-19 8 1 4 20-21
5.  Sparta Szamotuły 26 47 14 5 7 46-32 9 2 2 30-14 5 3 5 16-18
6.  Warta Międzychód 26 43 13 4 9 53-46 7 1 5 30-15 6 3 4 23-31
7.  GKS Kaźmierz 26 36 10 6 10 52-56 7 3 3 34-19 3 3 7 18-37
8.  Pogoń Lwówek 26 33 10 3 13 50-42 7 1 5 34-18 3 2 8 16-24 2 6 2 0 0 8-1
9.  Sparta Brody 26 33 9 6 11 40-59 3 5 5 21-31 6 1 6 19-28 2 0 0 0 2 1-8
10.  Sokół Duszniki 26 26 7 5 14 43-65 6 2 5 31-28 1 3 9 12-37
11.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 24 7 3 16 38-57 5 1 7 21-18 2 2 9 17-39
12.  Patria Buk 26 18 5 3 18 31-78 4 1 8 19-29 1 2 10 12-49 2 4 1 1 0 3-1
13.  Sokół II Pniewy 26 18 4 6 16 25-62 2 4 7 11-26 2 2 9 14-36 2 1 0 1 1 1-3
14.  LZS Wronczyn 26 8 2 2 22 20-90 2 1 10 12-31 0 1 12 8-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Promień Opalenica    2-0 5-1 5-0 2-0 14-1 9-1 4-0 5-2 8-0 9-1 9-0 6-0 11-0 
 2 Obra Zbąszyń1-0     1-2 3-1 0-1 0-1 3-3 1-0 2-1 2-1 3-1 3-2 2-1 4-1 
 3 Korona Bukowiec1-5 3-3     1-3 4-2 4-1 3-3 3-1 0-0 5-0 2-0 6-0 3-2 2-1 
 4 Czarni Wróblewo2-4 4-2 1-4     1-2 4-0 4-1 1-1 4-2 2-0 4-2 6-0 1-1 1-0 
 5 Sparta Szamotuły2-4 1-2 5-1 2-0     0-0 3-2 1-1 2-0 4-1 3-1 3-2 2-0 2-0 
 6 Warta Międzychód0-3 2-4 0-1 1-2 0-0     4-1 3-0 0-1 2-0 2-0 5-1 2-1 9-1 
 7 GKS Kaźmierz0-3 1-3 2-2 4-1 1-1 2-1     1-3 6-1 2-2 2-0 1-0 6-1 6-1 
 8 Pogoń Lwówek0-4 1-0 0-5 0-1 2-0 3-4 0-1     3-0 2-0 3-1 10-1 1-1 9-0 
 9 Sparta Brody0-8 1-3 2-2 1-3 4-1 1-1 0-0 1-5     3-2 2-2 2-2 0-2 4-0 
 10 Sokół Duszniki3-8 3-5 0-2 1-1 2-1 2-2 3-1 1-2 0-1     4-2 2-1 7-1 3-1 
 11 Tarnovia Tarnowo Podgórne0-4 1-1 2-3 0-1 0-1 0-1 4-0 2-1 1-2 3-0     0-3 3-0 5-1 
 12 Patria Buk0-1 0-4 1-2 1-2 0-4 1-3 3-2 2-1 4-5 1-1 2-3     3-1 1-0 
 13 Sokół II Pniewy0-5 0-2 2-1 0-1 1-2 0-5 0-1 2-1 1-3 1-1 2-2 0-0     2-2 
 14 LZS Wronczyn0-4 0-4 1-3 2-4 1-1 0-3 1-2 2-0 0-1 2-4 1-2 2-0 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LZS Wronczyn 2-4 Czarni Wróblewo 21 sierpnia, 14:00
Sokół Duszniki 3-1 GKS Kaźmierz 21 sierpnia, 15:00
Pogoń Lwówek 3-4 Warta Międzychód 20 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Sparta Szamotuły 20 sierpnia, 16:00
Korona Bukowiec 3-3 Obra Zbąszyń 21 sierpnia, 15:00
Promień Opalenica 5-2 Sparta Brody 21 sierpnia, 16:00
Patria Buk 3-1 Sokół II Pniewy 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Sparta Szamotuły 2-0 Sokół II Pniewy 28 sierpnia, 16:00
Promień Opalenica 9-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 sierpnia, 16:00
Korona Bukowiec 0-0 Sparta Brody 28 sierpnia, 15:00
Warta Międzychód 2-4 Obra Zbąszyń 28 sierpnia, 14:00
GKS Kaźmierz 1-3 Pogoń Lwówek 28 sierpnia, 15:00
LZS Wronczyn 2-4 Sokół Duszniki 28 sierpnia, 14:00
Patria Buk 1-2 Czarni Wróblewo 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Sokół Duszniki 1-1 Czarni Wróblewo 4 września, 15:00
Pogoń Lwówek 9-0 LZS Wronczyn 3 września, 16:00
Obra Zbąszyń 3-3 GKS Kaźmierz 4 września, 16:00
Sparta Brody 1-1 Warta Międzychód 3 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Korona Bukowiec 3 września, 16:00
Sokół II Pniewy 0-5 Promień Opalenica 4 września, 15:00
Patria Buk 0-4 Sparta Szamotuły 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 11 września

Promień Opalenica 9-0 Patria Buk 11 września, 16:00
Korona Bukowiec 3-2 Sokół II Pniewy 11 września, 15:00
Warta Międzychód 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 września, 14:00
GKS Kaźmierz 6-1 Sparta Brody 11 września, 15:00
LZS Wronczyn 0-4 Obra Zbąszyń 11 września, 14:00
Sokół Duszniki 1-2 Pogoń Lwówek 11 września, 15:00
Sparta Szamotuły 2-0 Czarni Wróblewo 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Obra Zbąszyń 2-1 Sokół Duszniki 18 września, 16:00
Sparta Brody 4-0 LZS Wronczyn 17 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 GKS Kaźmierz 17 września, 16:00
Sokół II Pniewy 0-5 Warta Międzychód 18 września, 15:00
Patria Buk 1-2 Korona Bukowiec 17 września, 16:00
Sparta Szamotuły 2-4 Promień Opalenica 18 września, 16:00
Czarni Wróblewo 1-1 Pogoń Lwówek 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Czarni Wróblewo 2-4 Promień Opalenica 25 września, 15:00
Korona Bukowiec 4-2 Sparta Szamotuły 25 września, 15:00
Warta Międzychód 5-1 Patria Buk 25 września, 14:00
GKS Kaźmierz 6-1 Sokół II Pniewy 25 września, 15:00
LZS Wronczyn 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 września, 14:00
Sokół Duszniki 0-1 Sparta Brody 25 września, 15:00
Pogoń Lwówek 1-0 Obra Zbąszyń 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Obra Zbąszyń 3-1 Czarni Wróblewo 2 października, 15:00
Sparta Brody 1-5 Pogoń Lwówek 1 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Sokół Duszniki 1 października, 15:00
Sokół II Pniewy 2-2 LZS Wronczyn 2 października, 15:00
Patria Buk 3-2 GKS Kaźmierz 1 października, 15:00
Sparta Szamotuły 0-0 Warta Międzychód 2 października, 15:00
Promień Opalenica 5-1 Korona Bukowiec 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Czarni Wróblewo 1-4 Korona Bukowiec 9 października, 15:00
Warta Międzychód 0-3 Promień Opalenica 9 października, 14:00
GKS Kaźmierz 1-1 Sparta Szamotuły 9 października, 15:00
LZS Wronczyn 2-0 Patria Buk 9 października, 14:00
lub 2-1
Sokół Duszniki 7-1 Sokół II Pniewy 9 października, 15:00
Pogoń Lwówek 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 października, 15:00
Obra Zbąszyń 2-1 Sparta Brody 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Sparta Brody 1-3 Czarni Wróblewo 15 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Obra Zbąszyń 15 października, 15:00
Sokół II Pniewy 2-1 Pogoń Lwówek 16 października, 15:00
Patria Buk 1-1 Sokół Duszniki 15 października, 15:00
Sparta Szamotuły 2-0 LZS Wronczyn 16 października, 15:00
Promień Opalenica 9-1 GKS Kaźmierz 16 października, 15:00
Korona Bukowiec 4-1 Warta Międzychód 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Czarni Wróblewo 4-0 Warta Międzychód 23 października, 15:00
GKS Kaźmierz 2-2 Korona Bukowiec 23 października, 15:00
LZS Wronczyn 0-4 Promień Opalenica 23 października, 14:00
Sokół Duszniki 2-1 Sparta Szamotuły 23 października, 15:00
Pogoń Lwówek 10-1 Patria Buk 22 października, 15:00
Obra Zbąszyń 2-1 Sokół II Pniewy 23 października, 15:00
Sparta Brody 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Czarni Wróblewo 29 października, 14:00
Sokół II Pniewy 1-3 Sparta Brody 30 października, 14:00
Patria Buk 0-4 Obra Zbąszyń 29 października, 15:00
Sparta Szamotuły 1-1 Pogoń Lwówek 30 października, 14:00
Promień Opalenica 8-0 Sokół Duszniki 30 października, 14:00
Korona Bukowiec 2-1 LZS Wronczyn 30 października, 14:00
Warta Międzychód 4-1 GKS Kaźmierz 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Czarni Wróblewo 4-1 GKS Kaźmierz 6 listopada, 13:00
LZS Wronczyn 0-3 Warta Międzychód 6 listopada, 13:00
Sokół Duszniki 0-2 Korona Bukowiec 6 listopada, 13:00
Pogoń Lwówek 0-4 Promień Opalenica 5 listopada, 13:00
Obra Zbąszyń 0-1 Sparta Szamotuły 6 listopada, 13:00
Sparta Brody 2-2 Patria Buk 5 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Sokół II Pniewy 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Sokół II Pniewy 0-1 Czarni Wróblewo 11 listopada, 13:00
Patria Buk 2-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 13:00
Sparta Szamotuły 2-0 Sparta Brody 11 listopada, 13:00
Promień Opalenica 2-0 Obra Zbąszyń 11 listopada, 13:00
Korona Bukowiec 3-1 Pogoń Lwówek 11 listopada, 13:00
Warta Międzychód 2-0 Sokół Duszniki 11 listopada, 13:00
GKS Kaźmierz 6-1 LZS Wronczyn 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Obra Zbąszyń 1-2 Korona Bukowiec 19 kwietnia, 17:00
Sparta Brody 0-8 Promień Opalenica 25 marca, 15:00
Sokół II Pniewy 0-0 Patria Buk 12 kwietnia, 17:00
Czarni Wróblewo 1-0 LZS Wronczyn 19 kwietnia, 17:00
GKS Kaźmierz 2-2 Sokół Duszniki 19 kwietnia, 17:00
Warta Międzychód 3-0 Pogoń Lwówek 19 kwietnia, 17:00
Sparta Szamotuły 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Czarni Wróblewo 6-0 Patria Buk 2 kwietnia, 15:00
Sokół II Pniewy 1-2 Sparta Szamotuły 2 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-4 Promień Opalenica 1 kwietnia, 16:00
Sparta Brody 2-2 Korona Bukowiec 1 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 0-1 Warta Międzychód 2 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 0-1 GKS Kaźmierz 1 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 3-1 LZS Wronczyn 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Czarni Wróblewo 2-0 Sokół Duszniki 9 kwietnia, 15:00
LZS Wronczyn 2-0 Pogoń Lwówek 9 kwietnia, 14:00
GKS Kaźmierz 1-3 Obra Zbąszyń 9 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 0-1 Sparta Brody 8 kwietnia, 14:00
Korona Bukowiec 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 kwietnia, 15:00
Promień Opalenica 6-0 Sokół II Pniewy 9 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 3-2 Patria Buk 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Czarni Wróblewo 1-2 Sparta Szamotuły 15 kwietnia, 16:00
Patria Buk 0-1 Promień Opalenica 15 kwietnia, 17:00
Sokół II Pniewy 2-1 Korona Bukowiec 15 kwietnia, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Warta Międzychód 15 kwietnia, 16:00
Sparta Brody 0-0 GKS Kaźmierz 15 kwietnia, 11:00
Obra Zbąszyń 4-1 LZS Wronczyn 15 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 2-0 Sokół Duszniki 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pogoń Lwówek 0-1 Czarni Wróblewo 22 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 3-5 Obra Zbąszyń 23 kwietnia, 15:00
LZS Wronczyn 0-1 Sparta Brody 23 kwietnia, 14:00
GKS Kaźmierz 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 2-1 Sokół II Pniewy 23 kwietnia, 14:00
Korona Bukowiec 6-0 Patria Buk 23 kwietnia, 15:00
Promień Opalenica 2-0 Sparta Szamotuły 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Promień Opalenica 5-0 Czarni Wróblewo 30 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 5-1 Korona Bukowiec 30 kwietnia, 16:00
Patria Buk 1-3 Warta Międzychód 29 kwietnia, 17:00
Sokół II Pniewy 0-1 GKS Kaźmierz 30 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 LZS Wronczyn 29 kwietnia, 16:00
Sparta Brody 3-2 Sokół Duszniki 29 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 1-0 Pogoń Lwówek 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3 maja

Czarni Wróblewo 4-2 Obra Zbąszyń 3 maja, 15:00
Pogoń Lwówek 3-0 Sparta Brody 3 maja, 16:00
Sokół Duszniki 4-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 maja, 15:00
LZS Wronczyn 0-3 Sokół II Pniewy 3 maja, 14:00
GKS Kaźmierz 1-0 Patria Buk 3 maja, 15:00
Warta Międzychód 0-0 Sparta Szamotuły 3 maja, 14:00
Korona Bukowiec 1-5 Promień Opalenica 3 maja, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Korona Bukowiec 1-3 Czarni Wróblewo 7 maja, 15:00
Promień Opalenica 14-1 Warta Międzychód 7 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 3-2 GKS Kaźmierz 7 maja, 16:00
Patria Buk 1-0 LZS Wronczyn 6 maja, 17:00
Sokół II Pniewy 1-1 Sokół Duszniki 6 maja, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Pogoń Lwówek 6 maja, 16:00
Sparta Brody 1-3 Obra Zbąszyń 6 maja, 16:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Czarni Wróblewo 4-2 Sparta Brody 14 maja, 15:00
Obra Zbąszyń 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 1-1 Sokół II Pniewy 13 maja, 18:00
Sokół Duszniki 2-1 Patria Buk 14 maja, 15:00
LZS Wronczyn 1-1 Sparta Szamotuły 14 maja, 14:00
GKS Kaźmierz 0-3 Promień Opalenica 14 maja, 15:00
Warta Międzychód 0-1 Korona Bukowiec 14 maja, 14:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

Warta Międzychód 1-2 Czarni Wróblewo 21 maja, 14:00
Korona Bukowiec 3-3 GKS Kaźmierz 21 maja, 15:00
Promień Opalenica 11-0 LZS Wronczyn 21 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 4-1 Sokół Duszniki 21 maja, 16:00
Patria Buk 2-1 Pogoń Lwówek 20 maja, 17:00
Sokół II Pniewy 0-2 Obra Zbąszyń 21 maja, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Sparta Brody 20 maja, 16:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Czarni Wróblewo 4-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 czerwca, 18:00
Sparta Brody 0-2 Sokół II Pniewy 27 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 3-2 Patria Buk 28 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 2-0 Sparta Szamotuły 27 maja, 16:00
Sokół Duszniki 3-8 Promień Opalenica 28 maja, 15:00
LZS Wronczyn 1-3 Korona Bukowiec 28 maja, 14:00
GKS Kaźmierz 2-1 Warta Międzychód 28 maja, 15:00

Kolejka 25 - 4 czerwca

GKS Kaźmierz 4-1 Czarni Wróblewo 4 czerwca, 13:00
Warta Międzychód 9-1 LZS Wronczyn 4 czerwca, 13:00
Korona Bukowiec 5-0 Sokół Duszniki 4 czerwca, 13:00
Promień Opalenica 4-0 Pogoń Lwówek 4 czerwca, 13:00
Sparta Szamotuły 1-2 Obra Zbąszyń 4 czerwca, 13:00
Patria Buk 4-5 Sparta Brody 31 maja, 18:00
Sokół II Pniewy 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 11 czerwca

Czarni Wróblewo 1-1 Sokół II Pniewy 11 czerwca, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 Patria Buk 11 czerwca, 14:00
Sparta Brody 4-1 Sparta Szamotuły 11 czerwca, 14:00
Obra Zbąszyń 1-0 Promień Opalenica 11 czerwca, 14:00
Pogoń Lwówek 0-5 Korona Bukowiec 11 czerwca, 14:00
Sokół Duszniki 2-2 Warta Międzychód 11 czerwca, 14:00
LZS Wronczyn 1-2 GKS Kaźmierz 11 czerwca, 14:00

IV liga 2005/2006 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2005/2006 (Piła)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Poznań (wschód))

Klasa A 2005/2006 (Poznań I)
Klasa A 2005/2006 (Poznań II)
Klasa A 2005/2006 (Poznań III)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas