[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Noteć Rosko 34 75 23 6 5 83-28 14 2 1 52-16 9 4 4 31-12
2.  Leśnik Margonin 34 64 20 4 10 89-47 10 3 4 57-24 10 1 6 32-23
3.  Sokół Szamocin 34 56 17 5 12 62-43 11 2 4 41-20 6 3 8 21-23
4.  Zamek Gołańcz 34 53 16 5 13 63-57 9 4 4 34-21 7 1 9 29-36 2 4 1 1 0 3-1
5.  Zjednoczeni Kaczory 34 53 16 5 13 57-50 9 2 6 35-28 7 3 7 22-22 2 1 0 1 1 1-3
6.  Fortuna Wieleń 34 52 14 10 10 35-36 8 5 4 18-15 6 5 6 17-21
7.  Unia Wapno 34 51 15 6 13 59-52 10 4 3 36-19 5 2 10 23-33
8.  Polonia Jastrowie 34 50 14 8 12 57-56 9 2 6 28-22 5 6 6 29-34
9.  Sparta Złotów 34 49 14 7 13 52-41 6 5 6 22-20 8 2 7 30-21
10.  Drawa Krzyż Wielkopolski 34 46 13 7 14 45-50 9 4 4 25-13 4 3 10 20-37
11.  Pogoń Łobżenica 34 45 13 6 15 42-44 6 3 8 19-22 7 3 7 23-22
12.  Włókniarz Okonek 34 44 10 14 10 49-58 6 7 4 29-27 4 7 6 20-31 4 7 2 1 1 4-4
13.  Noteć Czarnków 34 44 12 8 14 45-41 6 5 6 24-23 6 3 8 21-18 4 6 2 0 2 8-3
14.  Unia Ujście 34 44 13 5 16 51-52 9 2 6 25-16 4 3 10 26-36 4 4 1 1 2 2-7
15.  Tarnovia Tarnówka 34 43 12 7 15 54-68 6 3 8 25-29 6 4 7 29-39 2 4 1 1 0 3-0
16.  Wełna Skoki 34 43 12 7 15 51-62 8 2 7 32-31 4 5 8 19-31 2 1 0 1 1 0-3
17.  GLKS Wysoka 34 37 10 7 17 58-82 7 5 5 37-34 3 2 12 21-48
18.  Orzeł Osiek nad Notecią 34 9 2 3 29 21-106 1 0 16 12-42 1 3 13 9-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Noteć Rosko    2-1 2-0 6-3 3-0 1-0 5-0 4-1 1-0 4-1 0-2 2-2 1-0 4-2 7-3 0-0 3-1 7-0 
 2 Leśnik Margonin0-0     3-0 0-2 1-3 4-2 4-2 2-3 5-2 6-2 1-0 8-0 2-2 3-3 7-0 0-2 5-1 6-0 
 3 Sokół Szamocin1-4 6-2     0-1 2-1 0-1 6-2 3-3 2-0 5-1 3-1 1-1 0-3 1-0 1-0 1-0 2-0 7-0 
 4 Zamek Gołańcz1-0 1-3 0-3     1-1 0-0 1-0 4-2 2-5 1-0 4-0 1-1 2-1 4-1 2-3 1-1 5-0 4-0 
 5 Zjednoczeni Kaczory2-4 2-4 3-1 0-2     4-0 1-0 1-3 2-2 2-0 0-3 3-0 2-0 3-2 5-2 3-1 1-1 1-3 
 6 Fortuna Wieleń1-0 3-0 0-5 1-0 1-0     0-0 1-1 1-0 1-0 1-2 0-0 1-3 1-2 0-0 2-2 1-0 3-0 
 7 Unia Wapno1-0 1-2 1-1 3-1 2-1 1-2     2-2 0-2 3-0* 2-1 1-0 3-1 1-1 3-2 3-2 8-0 1-1 
 8 Polonia Jastrowie1-0 0-2 0-1 0-3 1-1 1-2 3-0     2-1 2-2 2-1 2-1 1-0 1-0 2-4 1-2 2-1 7-1 
 9 Sparta Złotów1-1 2-1 1-0 4-1 0-1 2-1 1-0 2-2     1-2 1-1 0-3* 0-2 0-0 1-2 1-2 4-0 1-1 
 10 Drawa Krzyż Wielkopolski0-1 0-1 2-1 1-1 2-0 0-0 2-0 0-0 2-1     0-3 1-2 2-2 1-0 3-0 2-0 4-1 3-0* 
 11 Pogoń Łobżenica0-1 1-0 2-1 2-0 1-3 0-1 3-2 0-0 0-4 1-1     0-0 1-3 1-2 0-1 6-1 0-2 1-0 
 12 Włókniarz Okonek1-1 0-0 2-3 2-4 0-0 2-1 2-0 2-1 1-1 3-5 3-2     0-2 1-0 4-4 1-1 2-2 3-0 
 13 Noteć Czarnków1-1 0-2 0-0 2-1 2-3 0-0 1-3 3-0 1-3 1-0 3-0* 1-2     5-0 1-1 2-1 0-5 1-1 
 14 Unia Ujście0-2 2-1 1-0 7-0 1-0 0-1 2-2 2-1 1-2 0-2 0-1 1-1 1-0     0-1 3-1 1-0 3-1 
 15 Tarnovia Tarnówka0-2 1-4 1-1 1-4 0-2 2-2 0-4 0-4 0-1 1-0 0-0 2-3 1-0 2-0     3-0 4-2 7-0 
 16 Wełna Skoki2-5 0-3 0-2 3-2 1-2 2-1 0-3 6-2 0-3 3-0 1-1 2-0 1-0 3-5 0-0     4-2 4-0 
 17 GLKS Wysoka0-7 1-3 4-0 3-1 4-2 2-2 2-3 1-2 1-0 1-1 1-2 4-4 0-0 4-3 3-2 1-1     5-1 
 18 Orzeł Osiek nad Notecią0-2 1-3 1-2 1-3 0-2 0-1 0-2 1-2 0-3 2-3 0-3 2-0 0-2 1-5 0-4 1-2 2-3     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 Pogoń Łobżenica
Zjednoczeni Kaczory 1-3 Orzeł Osiek nad Notecią
Zamek Gołańcz 2-1 Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń 0-5 Sokół Szamocin
Noteć Rosko 1-0 Sparta Złotów
Tarnovia Tarnówka 2-3 Włókniarz Okonek
Leśnik Margonin 5-1 GLKS Wysoka
Wełna Skoki 6-2 Polonia Jastrowie
Unia Wapno 1-1 Unia Ujście

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Pogoń Łobżenica 1-2 Unia Ujście
Polonia Jastrowie 3-0 Unia Wapno
GLKS Wysoka 1-1 Wełna Skoki
Włókniarz Okonek 0-0 Leśnik Margonin
Sparta Złotów 1-2 Tarnovia Tarnówka
Sokół Szamocin 1-4 Noteć Rosko
Noteć Czarnków 0-0 Fortuna Wieleń
Orzeł Osiek nad Notecią 1-3 Zamek Gołańcz
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Zjednoczeni Kaczory 0-3 Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Fortuna Wieleń 3-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Noteć Rosko 1-0 Noteć Czarnków
Tarnovia Tarnówka 1-1 Sokół Szamocin
Leśnik Margonin 5-2 Sparta Złotów
Wełna Skoki 2-0 Włókniarz Okonek
Unia Wapno 8-0 GLKS Wysoka
Unia Ujście 2-1 Polonia Jastrowie

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Pogoń Łobżenica 0-0 Polonia Jastrowie
GLKS Wysoka 4-3 Unia Ujście
Włókniarz Okonek 2-0 Unia Wapno
Sparta Złotów 1-2 Wełna Skoki
Sokół Szamocin 6-2 Leśnik Margonin
Noteć Czarnków 1-1 Tarnovia Tarnówka
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Noteć Rosko
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Fortuna Wieleń
Zjednoczeni Kaczory 0-2 Zamek Gołańcz

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Zamek Gołańcz 4-0 Pogoń Łobżenica
Fortuna Wieleń 1-0 Zjednoczeni Kaczory
Noteć Rosko 4-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Tarnovia Tarnówka 7-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Leśnik Margonin 2-2 Noteć Czarnków
Wełna Skoki 0-2 Sokół Szamocin
Unia Wapno 0-2 Sparta Złotów
Unia Ujście 1-1 Włókniarz Okonek
Polonia Jastrowie 2-1 GLKS Wysoka

Kolejka 6 - 3-4 września

Pogoń Łobżenica 0-2 GLKS Wysoka
Włókniarz Okonek 2-1 Polonia Jastrowie
Sparta Złotów 0-0 Unia Ujście
Sokół Szamocin 6-2 Unia Wapno
Noteć Czarnków 2-1 Wełna Skoki
Orzeł Osiek nad Notecią 1-3 Leśnik Margonin
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Tarnovia Tarnówka
Zjednoczeni Kaczory 2-4 Noteć Rosko
Zamek Gołańcz 0-0 Fortuna Wieleń

Kolejka 7 - 10-11 września

Fortuna Wieleń 1-2 Pogoń Łobżenica
Noteć Rosko 6-3 Zamek Gołańcz
Tarnovia Tarnówka 0-2 Zjednoczeni Kaczory
Leśnik Margonin 6-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
Wełna Skoki 4-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Unia Wapno 3-1 Noteć Czarnków
Unia Ujście 1-0 Sokół Szamocin
Polonia Jastrowie 2-1 Sparta Złotów
GLKS Wysoka 4-4 Włókniarz Okonek

Kolejka 8 - 17-18 września

Pogoń Łobżenica 0-0 Włókniarz Okonek
Sparta Złotów 4-0 GLKS Wysoka
Sokół Szamocin 3-3 Polonia Jastrowie
Noteć Czarnków 5-0 Unia Ujście
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Unia Wapno
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Wełna Skoki
Zjednoczeni Kaczory 2-4 Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz 2-3 Tarnovia Tarnówka
Fortuna Wieleń 1-0 Noteć Rosko

Kolejka 9 - 24-25 września

Noteć Rosko 0-2 Pogoń Łobżenica
Tarnovia Tarnówka 2-2 Fortuna Wieleń
Leśnik Margonin 0-2 Zamek Gołańcz
Wełna Skoki 1-2 Zjednoczeni Kaczory
Unia Wapno 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Unia Ujście 3-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Polonia Jastrowie 1-0 Noteć Czarnków
GLKS Wysoka 4-0 Sokół Szamocin
Włókniarz Okonek 1-1 Sparta Złotów

Kolejka 10 - 1-2 października

Pogoń Łobżenica 0-4 Sparta Złotów
Sokół Szamocin 1-1 Włókniarz Okonek
Noteć Czarnków 0-5 GLKS Wysoka
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Polonia Jastrowie
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Unia Ujście
Zjednoczeni Kaczory 1-0 Unia Wapno
Zamek Gołańcz 1-1 Wełna Skoki
Fortuna Wieleń 3-0 Leśnik Margonin
Noteć Rosko 7-3 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 11 - 8-9 października

Tarnovia Tarnówka 0-0 Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin 0-0 Noteć Rosko
Wełna Skoki 2-1 Fortuna Wieleń
Unia Wapno 3-1 Zamek Gołańcz
Unia Ujście 1-0 Zjednoczeni Kaczory
Polonia Jastrowie 2-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
GLKS Wysoka 5-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Włókniarz Okonek 0-2 Noteć Czarnków
Sparta Złotów 1-0 Sokół Szamocin

Kolejka 12 - 15-16 października

Pogoń Łobżenica 2-1 Sokół Szamocin
Noteć Czarnków 1-3 Sparta Złotów
Orzeł Osiek nad Notecią 2-0 Włókniarz Okonek
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-1 GLKS Wysoka
Zjednoczeni Kaczory 1-3 Polonia Jastrowie
Zamek Gołańcz 4-1 Unia Ujście
Fortuna Wieleń 0-0 Unia Wapno
Noteć Rosko 0-0 Wełna Skoki
Tarnovia Tarnówka 1-4 Leśnik Margonin

Kolejka 13 - 22-23 października

Leśnik Margonin 1-0 Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki 0-0 Tarnovia Tarnówka
Unia Wapno 1-0 Noteć Rosko
Unia Ujście 0-1 Fortuna Wieleń
Polonia Jastrowie 0-3 Zamek Gołańcz
GLKS Wysoka 4-2 Zjednoczeni Kaczory
Włókniarz Okonek 3-5 Drawa Krzyż Wielkopolski
Sparta Złotów 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Sokół Szamocin 0-3 Noteć Czarnków

Kolejka 14 - 29-30 października

Pogoń Łobżenica 1-3 Noteć Czarnków
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Sokół Szamocin
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Włókniarz Okonek
Zamek Gołańcz 5-0 GLKS Wysoka
Fortuna Wieleń 1-1 Polonia Jastrowie
Noteć Rosko 4-2 Unia Ujście
Tarnovia Tarnówka 0-4 Unia Wapno
Leśnik Margonin 0-2 Wełna Skoki

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Wełna Skoki 1-1 Pogoń Łobżenica
Unia Wapno 1-2 Leśnik Margonin
Unia Ujście 0-1 Tarnovia Tarnówka
Polonia Jastrowie 1-0 Noteć Rosko
GLKS Wysoka 2-2 Fortuna Wieleń
Włókniarz Okonek 2-4 Zamek Gołańcz
Sparta Złotów 0-1 Zjednoczeni Kaczory
Sokół Szamocin 5-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Noteć Czarnków 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 16 - 11 listopada

Pogoń Łobżenica 1-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-2 Noteć Czarnków
Zjednoczeni Kaczory 3-1 Sokół Szamocin
Zamek Gołańcz 2-5 Sparta Złotów
Fortuna Wieleń 0-0 Włókniarz Okonek
Noteć Rosko 3-1 GLKS Wysoka
Tarnovia Tarnówka 0-4 Polonia Jastrowie
Leśnik Margonin 3-3 Unia Ujście
Wełna Skoki 0-3 Unia Wapno

Kolejka 17 - 13 listopada

Unia Wapno 2-1 Pogoń Łobżenica
Unia Ujście 3-1 Wełna Skoki
Polonia Jastrowie 0-2 Leśnik Margonin
GLKS Wysoka 3-2 Tarnovia Tarnówka
Włókniarz Okonek 1-1 Noteć Rosko
Sparta Złotów 2-1 Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin 0-1 Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków 2-3 Zjednoczeni Kaczory
Orzeł Osiek nad Notecią 2-3 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 18 - 1 maja

Pogoń Łobżenica 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Zjednoczeni Kaczory
Noteć Czarnków 2-1 Zamek Gołańcz
Sokół Szamocin 0-1 Fortuna Wieleń
Sparta Złotów 1-1 Noteć Rosko
Włókniarz Okonek 4-4 Tarnovia Tarnówka
GLKS Wysoka 1-3 Leśnik Margonin
Polonia Jastrowie 1-2 Wełna Skoki
Unia Ujście 2-2 Unia Wapno

Kolejka 19 - 17 maja

Unia Ujście 0-1 Pogoń Łobżenica
Unia Wapno 2-2 Polonia Jastrowie
Wełna Skoki 4-2 GLKS Wysoka
Leśnik Margonin 8-0 Włókniarz Okonek
Tarnovia Tarnówka 0-1 Sparta Złotów
Noteć Rosko 2-0 Sokół Szamocin
Fortuna Wieleń 1-3 Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz 4-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

Pogoń Łobżenica 1-3 Zjednoczeni Kaczory
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Zamek Gołańcz
Orzeł Osiek nad Notecią 0-1 Fortuna Wieleń
Noteć Czarnków 1-1 Noteć Rosko
Sokół Szamocin 1-0 Tarnovia Tarnówka
Sparta Złotów 2-1 Leśnik Margonin
Włókniarz Okonek 1-1 Wełna Skoki
GLKS Wysoka 2-3 Unia Wapno
w Kościerzynie
Polonia Jastrowie 1-0 Unia Ujście

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Polonia Jastrowie 2-1 Pogoń Łobżenica
Unia Ujście 1-0 GLKS Wysoka
Unia Wapno 1-0 Włókniarz Okonek
Wełna Skoki 0-3 Sparta Złotów
Leśnik Margonin 3-0 Sokół Szamocin
Tarnovia Tarnówka 1-0 Noteć Czarnków
Noteć Rosko 7-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Fortuna Wieleń 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Zamek Gołańcz 1-1 Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 22 - 15 kwietnia

Pogoń Łobżenica 2-0 Zamek Gołańcz
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Fortuna Wieleń
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Noteć Rosko
Orzeł Osiek nad Notecią 0-4 Tarnovia Tarnówka
Noteć Czarnków 0-2 Leśnik Margonin
Sokół Szamocin 1-0 Wełna Skoki
Sparta Złotów 1-0 Unia Wapno
Włókniarz Okonek 1-0 Unia Ujście
GLKS Wysoka 1-2 Polonia Jastrowie
w Kościerzynie

Kolejka 23 - 22-23 kwietnia

GLKS Wysoka 1-2 Pogoń Łobżenica
w Kościerzynie
Polonia Jastrowie 2-1 Włókniarz Okonek
Unia Ujście 1-2 Sparta Złotów
Unia Wapno 1-1 Sokół Szamocin
Wełna Skoki 1-0 Noteć Czarnków
Leśnik Margonin 6-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Tarnovia Tarnówka 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Noteć Rosko 3-0 Zjednoczeni Kaczory
Fortuna Wieleń 1-0 Zamek Gołańcz

Kolejka 24 - 29 kwietnia

Pogoń Łobżenica 0-1 Fortuna Wieleń
Zamek Gołańcz 1-0 Noteć Rosko
Zjednoczeni Kaczory 5-2 Tarnovia Tarnówka
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Leśnik Margonin
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Wełna Skoki
Noteć Czarnków 1-3 Unia Wapno
Sokół Szamocin 1-0 Unia Ujście
Sparta Złotów 2-2 Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek 2-2 GLKS Wysoka

Kolejka 25 - 3 maja

Włókniarz Okonek 3-2 Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka 1-0 Sparta Złotów
Polonia Jastrowie 0-1 Sokół Szamocin
Unia Ujście 1-0 Noteć Czarnków
Unia Wapno 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Wełna Skoki 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Leśnik Margonin 1-3 Zjednoczeni Kaczory
Tarnovia Tarnówka 1-4 Zamek Gołańcz
Noteć Rosko 1-0 Fortuna Wieleń

Kolejka 26 - 6-7 maja

Pogoń Łobżenica 0-1 Noteć Rosko
Fortuna Wieleń 0-0 Tarnovia Tarnówka
Zamek Gołańcz 1-3 Leśnik Margonin
Zjednoczeni Kaczory 3-1 Wełna Skoki
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Unia Wapno
Orzeł Osiek nad Notecią 1-5 Unia Ujście
Noteć Czarnków 3-0 Polonia Jastrowie
Sokół Szamocin 2-0 GLKS Wysoka
Sparta Złotów 0-3 Włókniarz Okonek
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 27 - 13-14 maja

Sparta Złotów 1-1 Pogoń Łobżenica
Włókniarz Okonek 2-3 Sokół Szamocin
GLKS Wysoka 0-0 Noteć Czarnków
Polonia Jastrowie 7-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Unia Ujście 0-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
Unia Wapno 2-1 Zjednoczeni Kaczory
Wełna Skoki 3-2 Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin 4-2 Fortuna Wieleń
Tarnovia Tarnówka 0-2 Noteć Rosko

Kolejka 28 - 20-21 maja

Pogoń Łobżenica 0-1 Tarnovia Tarnówka
Noteć Rosko 2-1 Leśnik Margonin
Fortuna Wieleń 2-2 Wełna Skoki
Zamek Gołańcz 1-0 Unia Wapno
Zjednoczeni Kaczory 3-2 Unia Ujście
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Polonia Jastrowie
Orzeł Osiek nad Notecią 2-3 GLKS Wysoka
Noteć Czarnków 1-2 Włókniarz Okonek
Sokół Szamocin 2-0 Sparta Złotów

Kolejka 29 - 28 maja

Sokół Szamocin 3-1 Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów 0-2 Noteć Czarnków
Włókniarz Okonek 3-0 Orzeł Osiek nad Notecią
GLKS Wysoka 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Polonia Jastrowie 1-1 Zjednoczeni Kaczory
Unia Ujście 7-0 Zamek Gołańcz
Unia Wapno 1-2 Fortuna Wieleń
Wełna Skoki 2-5 Noteć Rosko
Leśnik Margonin 7-0 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 30 - 3-4 czerwca

Pogoń Łobżenica 1-0 Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnówka 3-0 Wełna Skoki
Noteć Rosko 5-0 Unia Wapno
Fortuna Wieleń 1-2 Unia Ujście
Zamek Gołańcz 4-2 Polonia Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory 1-1 GLKS Wysoka
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-2 Włókniarz Okonek
Orzeł Osiek nad Notecią 0-3 Sparta Złotów
Noteć Czarnków 0-0 Sokół Szamocin

Kolejka 31 - 10-11 czerwca

Noteć Czarnków 3-0 Pogoń Łobżenica
(wo)
na boisku 0-1
Sokół Szamocin 7-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Sparta Złotów 1-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
Włókniarz Okonek 0-0 Zjednoczeni Kaczory
GLKS Wysoka 3-1 Zamek Gołańcz
Polonia Jastrowie 1-2 Fortuna Wieleń
Unia Ujście 0-2 Noteć Rosko
Unia Wapno 3-2 Tarnovia Tarnówka
Wełna Skoki 0-3 Leśnik Margonin

Kolejka 32 - 15 czerwca

Pogoń Łobżenica 6-1 Wełna Skoki
Leśnik Margonin 4-2 Unia Wapno
Tarnovia Tarnówka 2-0 Unia Ujście
Noteć Rosko 4-1 Polonia Jastrowie
Fortuna Wieleń 1-0 GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz 1-1 Włókniarz Okonek
Zjednoczeni Kaczory 2-2 Sparta Złotów
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Sokół Szamocin
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Noteć Czarnków

Kolejka 33 - 18 czerwca

Orzeł Osiek nad Notecią 0-3 Pogoń Łobżenica
Noteć Czarnków 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Sokół Szamocin 2-1 Zjednoczeni Kaczory
Sparta Złotów 4-1 Zamek Gołańcz
Włókniarz Okonek 2-1 Fortuna Wieleń
GLKS Wysoka 0-7 Noteć Rosko
Polonia Jastrowie 2-4 Tarnovia Tarnówka
Unia Ujście 2-1 Leśnik Margonin
Unia Wapno 3-2 Wełna Skoki

Kolejka 34 - 25 czerwca

Pogoń Łobżenica 3-2 Unia Wapno
Wełna Skoki 3-5 Unia Ujście
Leśnik Margonin 2-3 Polonia Jastrowie
Tarnovia Tarnówka 4-2 GLKS Wysoka
Noteć Rosko 2-2 Włókniarz Okonek
Fortuna Wieleń 1-0 Sparta Złotów
Zamek Gołańcz 0-3 Sokół Szamocin
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Noteć Czarnków
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Orzeł Osiek nad Notecią
(wo)
niestawienie się gości na zawody

IV liga 2005/2006 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2005/2006 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2005/2006 (Poznań (zachód))

Klasa A 2005/2006 (Piła I)
Klasa A 2005/2006 (Piła II)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas