[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: świętokrzyska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubrzanka Kajetanów 21 47 14 5 2 39-22 7 3 1 23-12 7 2 1 16-10
2.  Sparta Kazimierza Wielka 22 38 11 5 6 28-21 6 3 2 18-10 5 2 4 10-11
3.  Victoria Skalbmierz 22 36 10 6 6 43-26 7 1 3 23-9 3 5 3 20-17 2 2 0 2 0 3-3
4.  Lechia Strawczyn 22 36 10 6 6 55-34 4 3 4 35-21 6 3 2 20-13 2 2 0 2 0 3-3
5.  Gród Wiślica 21 33 10 3 8 30-27 8 0 2 20-8 2 3 6 10-19
6.  Unia Sędziszów 22 28 8 4 10 29-43 3 3 5 13-16 5 1 5 16-27
7.  Skała Tumlin 21 27 8 3 10 36-33 4 3 4 22-9 4 0 6 14-24 2 3 1 0 1 6-3
8.  Moravia Morawica 21 27 7 6 8 32-38 3 3 4 14-17 4 3 4 18-21 2 3 1 0 1 3-6
9.  Astra Piekoszów 22 26 7 5 10 29-38 3 3 5 12-16 4 2 5 17-22
10.  Hetman Włoszczowa 22 25 7 4 11 33-34 5 3 3 22-12 2 1 8 11-22
11.  Bucovia Bukowa 22 24 6 6 10 29-29 5 2 4 21-13 1 4 6 8-16
12.  Politechnika Świętokrzyska Kielce 22 14 3 5 14 20-58 3 2 6 13-24 0 3 8 7-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lubrzanka Kajetanów    1-1 1-1 4-3 2-0 3-0 2-1 5-1 1-3 1-0 1-0 2-2 
 2 Sparta Kazimierza Wielka2-0     1-1 0-3 2-1 3-0 1-2 1-1 2-1 2-1 0-0 4-0 
 3 Victoria Skalbmierz0-1 0-1     1-1 2-0 1-3 5-0 2-1 4-1 2-1 2-0 4-0 
 4 Lechia Strawczyn3-4 0-2 2-2     1-2 7-1 5-1 1-3 2-2 4-1 2-2 8-1 
 5 Gród Wiślica1-2 2-0 2-0 3-0     2-1 3-0 0-2 4-2 2-1 1-0 
 6 Unia Sędziszów1-1 1-2 1-0 0-2 2-2     1-2 2-2 1-2 1-0 0-3 3-0 
 7 Skała Tumlin0-1 1-2 1-1 0-0 2-0 5-0     1-2 7-0 2-3 0-0 3-0 
 8 Moravia Morawica1-0 2-2 0-1 1-1 1-2 1-5     3-2 0-1 1-1 4-2 
 9 Astra Piekoszów0-1 0-1 0-3 1-1 2-1 2-3 2-1 0-2     1-1 2-0 2-2 
 10 Hetman Włoszczowa0-2 3-0 1-3 2-3 0-0 1-1 4-0 3-2 1-1     4-0 3-0 
 11 Bucovia Bukowa2-3 1-1 5-0 1-3 5-2 0-2 3-0 1-2 1-0 2-0     0-0 
 12 Politechnika Świętokrzyska Kielce1-1 1-0 1-7 1-3 0-1 2-3 0-2 2-2 0-3 3-1 2-1     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Skała Tumlin 3-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Gród Wiślica 2-0 Sparta Kazimierza Wielka
Astra Piekoszów 1-1 Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów 0-2 Lechia Strawczyn
Victoria Skalbmierz 2-0 Bucovia Bukowa
Lubrzanka Kajetanów 5-1 Moravia Morawica

Kolejka 2 - 3-4 września

Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-2 Moravia Morawica
Bucovia Bukowa 2-3 Lubrzanka Kajetanów
Lechia Strawczyn 2-2 Victoria Skalbmierz
Hetman Włoszczowa 1-1 Unia Sędziszów
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Astra Piekoszów
Skała Tumlin 2-0 Gród Wiślica

Kolejka 3 - 10-11 września

Gród Wiślica 1-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Astra Piekoszów 2-1 Skała Tumlin
Unia Sędziszów 1-2 Sparta Kazimierza Wielka
Victoria Skalbmierz 2-1 Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów 4-3 Lechia Strawczyn
Moravia Morawica 1-1 Bucovia Bukowa

Kolejka 4 - 17-18 września

Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-1 Bucovia Bukowa
Lechia Strawczyn 1-3 Moravia Morawica
Hetman Włoszczowa 0-2 Lubrzanka Kajetanów
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Victoria Skalbmierz
Skała Tumlin 5-0 Unia Sędziszów
Gród Wiślica 0-2 Astra Piekoszów

Kolejka 5 - 24-25 września

Astra Piekoszów 2-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Unia Sędziszów 2-2 Gród Wiślica
Victoria Skalbmierz 5-0 Skała Tumlin
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Sparta Kazimierza Wielka
Moravia Morawica 0-1 Hetman Włoszczowa
Bucovia Bukowa 1-3 Lechia Strawczyn

Kolejka 6 - 1-2 października

Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-3 Lechia Strawczyn
Hetman Włoszczowa 4-0 Bucovia Bukowa
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Moravia Morawica
Skała Tumlin 0-1 Lubrzanka Kajetanów
Gród Wiślica 2-0 Victoria Skalbmierz
Astra Piekoszów 2-3 Unia Sędziszów

Kolejka 7 - 8-9 października

Unia Sędziszów 3-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Victoria Skalbmierz 4-1 Astra Piekoszów
Lubrzanka Kajetanów 2-0 Gród Wiślica
Moravia Morawica 1-5 Skała Tumlin
Bucovia Bukowa 1-1 Sparta Kazimierza Wielka
Lechia Strawczyn 4-1 Hetman Włoszczowa

Kolejka 8 - 15-16 października

Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-1 Hetman Włoszczowa
Sparta Kazimierza Wielka 0-3 Lechia Strawczyn
Skała Tumlin 0-0 Bucovia Bukowa
Gród Wiślica 3-0 Moravia Morawica
Astra Piekoszów 0-1 Lubrzanka Kajetanów
Unia Sędziszów 1-0 Victoria Skalbmierz

Kolejka 9 - 22-23 października

Victoria Skalbmierz 4-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Lubrzanka Kajetanów 3-0 Unia Sędziszów
Moravia Morawica 3-2 Astra Piekoszów
Bucovia Bukowa 5-2 Gród Wiślica
Lechia Strawczyn 5-1 Skała Tumlin
Hetman Włoszczowa 3-0 Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 10 - 29-30 października

Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Skała Tumlin 2-3 Hetman Włoszczowa
Gród Wiślica 3-0 Lechia Strawczyn
Astra Piekoszów 2-0 Bucovia Bukowa
Unia Sędziszów 2-2 Moravia Morawica
Victoria Skalbmierz 0-1 Lubrzanka Kajetanów

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Lubrzanka Kajetanów 2-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 13 listopada
Moravia Morawica 2-2 Victoria Skalbmierz
Bucovia Bukowa 0-2 Unia Sędziszów
Lechia Strawczyn 2-2 Astra Piekoszów
Hetman Włoszczowa 0-0 Gród Wiślica
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Skała Tumlin

Kolejka 12 - 3 maja

Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-2 Skała Tumlin
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Gród Wiślica
Hetman Włoszczowa 1-1 Astra Piekoszów
Lechia Strawczyn 7-1 Unia Sędziszów
Bucovia Bukowa 5-0 Victoria Skalbmierz
Moravia Morawica - Lubrzanka Kajetanów
przełożony

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Moravia Morawica 4-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Bucovia Bukowa
Victoria Skalbmierz 1-1 Lechia Strawczyn
Unia Sędziszów 1-0 Hetman Włoszczowa
Astra Piekoszów 0-1 Sparta Kazimierza Wielka
Gród Wiślica - Skała Tumlin
nie odbył się

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-1 Gród Wiślica
Skała Tumlin 7-0 Astra Piekoszów
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa 1-3 Victoria Skalbmierz
Lechia Strawczyn 3-4 Lubrzanka Kajetanów
Bucovia Bukowa 1-2 Moravia Morawica

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Bucovia Bukowa 0-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Moravia Morawica 0-1 Lechia Strawczyn
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Hetman Włoszczowa
Victoria Skalbmierz 0-1 Sparta Kazimierza Wielka
Unia Sędziszów 1-2 Skała Tumlin
Astra Piekoszów 2-1 Gród Wiślica

Kolejka 16 - 6-7 maja

Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-3 Astra Piekoszów
Gród Wiślica 2-1 Unia Sędziszów
Skała Tumlin 1-1 Victoria Skalbmierz
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa 3-2 Moravia Morawica
Lechia Strawczyn 2-2 Bucovia Bukowa

Kolejka 17 - 13-14 maja

Lechia Strawczyn 8-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Bucovia Bukowa 2-0 Hetman Włoszczowa
Moravia Morawica 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Skała Tumlin
Victoria Skalbmierz 2-0 Gród Wiślica
Unia Sędziszów 1-2 Astra Piekoszów

Kolejka 18 - 20-21 maja

Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-3 Unia Sędziszów
Astra Piekoszów 0-3 Victoria Skalbmierz
Gród Wiślica 1-2 Lubrzanka Kajetanów
Skała Tumlin 1-2 Moravia Morawica
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Bucovia Bukowa
Hetman Włoszczowa 2-3 Lechia Strawczyn

Kolejka 19 - 27-28 maja

Hetman Włoszczowa 3-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Lechia Strawczyn 0-2 Sparta Kazimierza Wielka
Bucovia Bukowa 3-0 Skała Tumlin
Moravia Morawica 1-1 Gród Wiślica
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Astra Piekoszów
Victoria Skalbmierz 1-3 Unia Sędziszów

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-7 Victoria Skalbmierz
Unia Sędziszów 1-1 Lubrzanka Kajetanów
Astra Piekoszów 0-2 Moravia Morawica
Gród Wiślica 2-1 Bucovia Bukowa
Skała Tumlin 0-0 Lechia Strawczyn
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Hetman Włoszczowa

Kolejka 21 - 11 czerwca

Sparta Kazimierza Wielka 4-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Hetman Włoszczowa 4-0 Skała Tumlin
Lechia Strawczyn 1-2 Gród Wiślica
Bucovia Bukowa 1-0 Astra Piekoszów
Moravia Morawica 1-2 Unia Sędziszów
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Victoria Skalbmierz

Kolejka 22 - 15 czerwca

Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-1 Lubrzanka Kajetanów
Victoria Skalbmierz 2-1 Moravia Morawica
Unia Sędziszów 0-3 Bucovia Bukowa
Astra Piekoszów 1-1 Lechia Strawczyn
Gród Wiślica 4-2 Hetman Włoszczowa
Skała Tumlin 1-2 Sparta Kazimierza Wielka

Baraże o udział w klasie okręgowej (świętokrzyska)

IV liga 2005/2006 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (świętokrzyska II)

Klasa A 2005/2006 (świętokrzyska I)
Klasa A 2005/2006 (świętokrzyska II)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas