[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Rudki 22 53 17 2 3 42-17 11 0 0 27-6 6 2 3 15-11
2.  Neptun Końskie 22 52 17 1 4 62-17 10 0 1 37-4 7 1 3 25-13
3.  MKS Stąporków 22 41 12 5 5 42-26 5 4 2 22-16 7 1 3 20-10
4.  OKS Opatów 22 38 12 2 8 48-29 6 2 3 27-12 6 0 5 21-17
5.  Zorza Tempo Pacanów 22 33 10 3 9 44-39 6 2 3 23-13 4 1 6 21-26 2 6 2 0 0 9-3
6.  Świt Ćmielów 22 33 10 3 9 36-34 7 1 3 22-13 3 2 6 14-21 2 0 0 0 2 3-9
7.  Sparta Dwikozy 22 28 8 4 10 27-31 6 1 4 17-15 2 3 6 10-16 2 2 0 2 0 0-0
8.  GKS Świniary 22 28 6 10 6 22-29 4 5 2 15-9 2 5 4 7-20 2 2 0 2 0 0-0
9.  Wicher Miedziana Góra 22 21 6 3 13 18-37 5 1 5 12-16 1 2 8 6-21
10.  Marol Jacentów 22 17 5 2 15 29-55 5 0 6 19-24 0 2 9 10-31 2 4 1 1 0 6-3
11.  Koprzywianka Koprzywnica 22 17 4 5 13 24-41 2 3 6 13-21 2 2 7 11-20 2 1 0 1 1 3-6
12.  Ruch Skarżysko-Kamienna 22 13 3 4 15 27-66 0 3 8 7-31 3 1 7 20-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Rudki    2-1 2-0 3-0 2-1 2-1 1-0 2-0 3-1 2-0 1-0 7-2 
 2 Neptun Końskie2-0     3-0 1-2 2-1 1-0 3-1 4-0 4-0 5-0 4-0 8-0 
 3 MKS Stąporków0-0 1-4     3-1 3-0 6-4 1-1 0-0 1-2 4-3 0-0 3-1 
 4 OKS Opatów0-1 0-2 1-2     4-1 2-2 3-1 7-0 2-0 4-0 1-1 3-2 
 5 Zorza Tempo Pacanów4-1 1-2 0-2 1-0     5-0 2-2 0-0 2-0 4-1 2-0 2-5 
 6 Świt Ćmielów0-0 2-4 0-1 4-3 3-4     3-0 3-0 2-1 2-0 2-0 1-0 
 7 Sparta Dwikozy1-2 3-2 2-1 0-1 1-3 2-1     0-0 1-0 2-1 1-3 4-1 
 8 GKS Świniary0-1 0-0 0-0 4-1 2-2 0-1 0-0     2-0 3-1 2-1 2-2 
 9 Wicher Miedziana Góra1-0 1-2 0-1 1-3 2-3 1-0 1-0 0-0     2-1 3-2 0-4 
 10 Marol Jacentów1-3 3-2 1-5 0-2 4-2 0-2 2-1 1-3 3-1     4-1 0-2 
 11 Koprzywianka Koprzywnica2-3 0-2 0-5 0-3 3-2 0-1 0-1 1-1 0-0 2-2     5-1 
 12 Ruch Skarżysko-Kamienna0-4 0-4 1-3 0-5 0-2 2-2 0-3 2-3 1-1 1-1 0-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Ruch Skarżysko-Kamienna 2-3 GKS Świniary
Marol Jacentów 1-3 GKS Rudki
Zorza Tempo Pacanów 2-0 Wicher Miedziana Góra
MKS Stąporków 3-1 OKS Opatów
Neptun Końskie 4-0 Koprzywianka Koprzywnica
Świt Ćmielów 3-0 Sparta Dwikozy

Kolejka 2 - 3-4 września

GKS Świniary 0-0 Sparta Dwikozy
Koprzywianka Koprzywnica 0-1 Świt Ćmielów
OKS Opatów 0-2 Neptun Końskie
Wicher Miedziana Góra 0-1 MKS Stąporków
GKS Rudki 2-1 Zorza Tempo Pacanów
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-1 Marol Jacentów

Kolejka 3 - 10-11 września

Marol Jacentów 1-3 GKS Świniary
Zorza Tempo Pacanów 2-5 Ruch Skarżysko-Kamienna
MKS Stąporków 0-0 GKS Rudki
Neptun Końskie 4-0 Wicher Miedziana Góra
Świt Ćmielów 4-3 OKS Opatów
Sparta Dwikozy 1-3 Koprzywianka Koprzywnica

Kolejka 4 - 17-18 września

GKS Świniary 2-1 Koprzywianka Koprzywnica
OKS Opatów 3-1 Sparta Dwikozy
Wicher Miedziana Góra 1-0 Świt Ćmielów
GKS Rudki 2-1 Neptun Końskie
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-3 MKS Stąporków
Marol Jacentów 4-2 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 5 - 24-25 września

Zorza Tempo Pacanów 0-0 GKS Świniary
MKS Stąporków 4-3 Marol Jacentów
Neptun Końskie 8-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
Świt Ćmielów 0-0 GKS Rudki
Sparta Dwikozy 1-0 Wicher Miedziana Góra
Koprzywianka Koprzywnica 0-3 OKS Opatów

Kolejka 6 - 1-2 października

GKS Świniary 4-1 OKS Opatów
Wicher Miedziana Góra 3-2 Koprzywianka Koprzywnica
GKS Rudki 1-0 Sparta Dwikozy
Ruch Skarżysko-Kamienna 2-2 Świt Ćmielów
Marol Jacentów 3-2 Neptun Końskie
Zorza Tempo Pacanów 0-2 MKS Stąporków

Kolejka 7 - 8-9 października

MKS Stąporków 0-0 GKS Świniary
Neptun Końskie 2-1 Zorza Tempo Pacanów
Świt Ćmielów 2-0 Marol Jacentów
Sparta Dwikozy 4-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Koprzywianka Koprzywnica 2-3 GKS Rudki
OKS Opatów 2-0 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 8 - 15-16 października

GKS Świniary 2-0 Wicher Miedziana Góra
GKS Rudki 3-0 OKS Opatów
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-3 Koprzywianka Koprzywnica
Marol Jacentów 2-1 Sparta Dwikozy
Zorza Tempo Pacanów 5-0 Świt Ćmielów
MKS Stąporków 1-4 Neptun Końskie

Kolejka 9 - 22-23 października

Neptun Końskie 4-0 GKS Świniary
Świt Ćmielów 0-1 MKS Stąporków
Sparta Dwikozy 1-3 Zorza Tempo Pacanów
Koprzywianka Koprzywnica 2-2 Marol Jacentów
OKS Opatów 3-2 Ruch Skarżysko-Kamienna
Wicher Miedziana Góra 1-0 GKS Rudki

Kolejka 10 - 29-30 października

GKS Świniary 0-1 GKS Rudki
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-1 Wicher Miedziana Góra
Marol Jacentów 0-2 OKS Opatów
Zorza Tempo Pacanów 2-0 Koprzywianka Koprzywnica
MKS Stąporków 1-1 Sparta Dwikozy
Neptun Końskie 1-0 Świt Ćmielów

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Świt Ćmielów 3-0 GKS Świniary
Sparta Dwikozy 3-2 Neptun Końskie
Koprzywianka Koprzywnica 0-5 MKS Stąporków
OKS Opatów 4-1 Zorza Tempo Pacanów
Wicher Miedziana Góra 2-1 Marol Jacentów
GKS Rudki 7-2 Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 12 - 3 maja

GKS Świniary 2-2 Ruch Skarżysko-Kamienna
GKS Rudki 2-0 Marol Jacentów
Wicher Miedziana Góra 2-3 Zorza Tempo Pacanów
OKS Opatów 1-2 MKS Stąporków
Koprzywianka Koprzywnica 0-2 Neptun Końskie
Sparta Dwikozy 2-1 Świt Ćmielów

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Sparta Dwikozy 0-0 GKS Świniary
Świt Ćmielów 2-0 Koprzywianka Koprzywnica
Neptun Końskie 1-2 OKS Opatów
MKS Stąporków 1-2 Wicher Miedziana Góra
Zorza Tempo Pacanów 4-1 GKS Rudki 15 kwietnia
Marol Jacentów 0-2 Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

GKS Świniary 3-1 Marol Jacentów
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-2 Zorza Tempo Pacanów
GKS Rudki 2-0 MKS Stąporków
Wicher Miedziana Góra 1-2 Neptun Końskie
OKS Opatów 2-2 Świt Ćmielów
Koprzywianka Koprzywnica 0-1 Sparta Dwikozy

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Koprzywianka Koprzywnica 1-1 GKS Świniary
Sparta Dwikozy 0-1 OKS Opatów
Świt Ćmielów 2-1 Wicher Miedziana Góra
Neptun Końskie 2-0 GKS Rudki
MKS Stąporków 3-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Zorza Tempo Pacanów 4-1 Marol Jacentów

Kolejka 16 - 6-7 maja

GKS Świniary 2-2 Zorza Tempo Pacanów
Marol Jacentów 1-5 MKS Stąporków
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-4 Neptun Końskie
GKS Rudki 2-1 Świt Ćmielów
Wicher Miedziana Góra 1-0 Sparta Dwikozy
OKS Opatów 1-1 Koprzywianka Koprzywnica

Kolejka 17 - 13-14 maja

OKS Opatów 7-0 GKS Świniary
Koprzywianka Koprzywnica 0-0 Wicher Miedziana Góra
Sparta Dwikozy 1-2 GKS Rudki
Świt Ćmielów 1-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
Neptun Końskie 5-0 Marol Jacentów
MKS Stąporków 3-0 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 18 - 20-21 maja

GKS Świniary 0-0 MKS Stąporków
Zorza Tempo Pacanów 1-2 Neptun Końskie
Marol Jacentów 0-2 Świt Ćmielów
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-3 Sparta Dwikozy
GKS Rudki 1-0 Koprzywianka Koprzywnica
Wicher Miedziana Góra 1-3 OKS Opatów

Kolejka 19 - 27-28 maja

Wicher Miedziana Góra 0-0 GKS Świniary
OKS Opatów 0-1 GKS Rudki
Koprzywianka Koprzywnica 5-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Sparta Dwikozy 2-1 Marol Jacentów
Świt Ćmielów 3-4 Zorza Tempo Pacanów
Neptun Końskie 3-0 MKS Stąporków

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

GKS Świniary 0-0 Neptun Końskie
MKS Stąporków 6-4 Świt Ćmielów
Zorza Tempo Pacanów 2-2 Sparta Dwikozy
Marol Jacentów 4-1 Koprzywianka Koprzywnica
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-5 OKS Opatów
GKS Rudki 3-1 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 21 - 11 czerwca

GKS Rudki 2-0 GKS Świniary
Wicher Miedziana Góra 0-4 Ruch Skarżysko-Kamienna
OKS Opatów 4-0 Marol Jacentów
Koprzywianka Koprzywnica 3-2 Zorza Tempo Pacanów
Sparta Dwikozy 2-1 MKS Stąporków
Świt Ćmielów 2-4 Neptun Końskie

Kolejka 22 - 15 czerwca

GKS Świniary 0-1 Świt Ćmielów
Neptun Końskie 3-1 Sparta Dwikozy
MKS Stąporków 0-0 Koprzywianka Koprzywnica
Zorza Tempo Pacanów 1-0 OKS Opatów
Marol Jacentów 3-1 Wicher Miedziana Góra
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-4 GKS Rudki

Baraże o udział w klasie okręgowej (świętokrzyska)

IV liga 2005/2006 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (świętokrzyska I)

Klasa A 2005/2006 (świętokrzyska III)
Klasa A 2005/2006 (świętokrzyska IV)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas