[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łada Biłgoraj 30 81 26 3 1 128-12 13 1 1 68-8 13 2 0 60-4
2.  Spartakus Szarowola 30 76 24 4 2 108-23 13 1 1 56-9 11 3 1 52-14
3.  Korona Łaszczów 30 62 19 5 6 97-52 11 2 2 54-19 8 3 4 43-33
4.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 57 17 6 7 72-45 12 2 1 48-18 5 4 6 24-27
5.  Hetman II Zamość 30 50 16 2 12 78-43 10 1 4 52-19 6 1 8 26-24
6.  Ostoja Skierbieszów 30 40 12 4 14 61-53 6 1 8 28-26 6 3 6 33-27
7.  Olimpiakos Tarnogród 30 37 11 4 15 60-74 6 2 7 35-37 5 2 8 25-37 2 4 1 1 0 6-5
8.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 37 10 7 13 67-70 7 5 3 47-26 3 2 10 20-44 2 1 0 1 1 5-6
9.  Echo Zawada 30 36 10 6 14 48-58 6 5 4 30-23 4 1 10 18-35
10.  Kryształ Werbkowice 30 35 11 2 17 66-94 6 1 8 38-42 5 1 9 28-52
11.  Omega Stary Zamość 30 34 9 7 14 52-67 5 3 7 29-41 4 4 7 23-26 2 4 1 1 0 7-4
12.  Płomień Spartan Nieledew 30 34 9 7 14 33-55 6 2 7 20-28 3 5 7 13-27 2 1 0 1 1 4-7
13.  Orkan Bełżec 30 31 9 4 17 47-97 4 3 8 23-40 5 1 9 24-57
14.  Igros Krasnobród 30 27 6 9 15 40-88 3 6 6 19-33 3 3 9 21-55
15.  Aleksandria Aleksandrów 30 23 7 2 21 34-120 5 1 9 22-36 2 1 12 12-84
16.  Relax Księżpol 30 22 6 4 20 35-75 5 2 8 20-32 1 2 12 15-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Łada Biłgoraj    3-0 8-2 2-0 3-1 5-1 4-1 1-1 3-0 13-0 5-1 1-0 5-0 7-0 0-1 8-0 
 2 Spartakus Szarowola0-0     6-1 3-2 2-0 2-1 6-0 8-0 7-1 1-0 2-0 0-1 3-1 3-0 9-1 4-1 
 3 Korona Łaszczów0-0 2-2     1-2 4-2 4-1 5-0 4-2 4-3 3-4 1-0 3-0 9-1 7-0 6-2 1-0 
 4 Victoria Łukowa/Chmielek1-2 3-3 2-2     1-0 3-2 2-1 4-1 2-0 3-0 3-1 4-0 7-3 5-1 5-1 3-1 
 5 Hetman II Zamość1-4 0-3 0-3 3-1     3-2 3-1 1-2 3-0 6-1 3-0 0-0 10-0 4-1 12-0 3-1 
 6 Ostoja Skierbieszów0-1 0-3 0-4 2-3 2-4     3-1 3-2 1-2 2-1 1-2 3-0* 1-2 1-1 5-0 4-0 
 7 Olimpiakos Tarnogród1-4 1-5 2-3 1-2 1-1 2-2     3-2 2-4 3-5 3-0 4-1 4-3 5-1 0-4 3-0* 
 8 Roztocze Szczebrzeszyn0-7 1-1 1-5 1-2 1-0 1-1 3-3     2-0 5-0 1-1 3-0 4-1 3-3 18-0 3-2 
 9 Echo Zawada0-3 0-4 2-2 2-1 3-1 1-4 3-3 3-0     2-2 0-0 0-0 1-2 5-1 6-0 2-0 
 10 Kryształ Werbkowice0-5 2-6 2-0 3-1 0-5 3-2 1-2 1-2 1-2     2-10 0-1 5-0 9-3 6-0 3-3 
 11 Omega Stary Zamość1-7 1-4 4-2 3-3 2-1 1-4 1-3 1-4 0-4 3-0     3-3 1-2 2-2 4-2 2-0 
 12 Płomień Spartan Nieledew0-4 0-3 1-5 1-1 0-1 0-3 1-0 2-0 3-0 4-1 1-4     3-2 1-3 0-0 3-1 
 13 Orkan Bełżec0-6 0-6 1-4 1-0 2-4 1-2 1-3 1-1 2-1 1-4 2-2 2-6     1-0 7-0 1-1 
 14 Igros Krasnobród0-5 0-7 2-2 1-3 1-3 1-1 3-1 4-2 0-0 0-3 0-0 1-1 2-2     4-0 0-3* 
 15 Aleksandria Aleksandrów0-7 0-2 1-4 2-2 0-3 0-2 1-4 5-0 3-1 0-3 2-1 3-0* 1-2 1-3     3-2 
 16 Relax Księżpol0-5 1-3 1-4 1-1 2-0 0-5 0-2 3-1 2-0 6-4 0-1 0-0 1-3 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Spartakus Szarowola 2-0 Hetman II Zamość 6 sierpnia, 17:00
utrzymano wynik z boiska
Korona Łaszczów 0-0 Łada Biłgoraj 7 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-3 Kryształ Werbkowice 7 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Omega Stary Zamość 7 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Płomień Spartan Nieledew 7 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Relax Księżpol 7 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Echo Zawada 7 sierpnia, 17:00
utrzymano wynik z boiska
Orkan Bełżec 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Hetman II Zamość 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 14 sierpnia, 17:00
Echo Zawada 1-2 Orkan Bełżec 14 sierpnia, 17:00
Relax Księżpol 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 14 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-0 Olimpiakos Tarnogród 14 sierpnia, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-2 Ostoja Skierbieszów 13 sierpnia, 17:00
Łada Biłgoraj 7-0 Igros Krasnobród 14 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 6-1 Korona Łaszczów 14 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Omega Stary Zamość 14 sierpnia, 17:00
zmiana gospodarza

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Korona Łaszczów 4-2 Hetman II Zamość 21 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-7 Spartakus Szarowola 21 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-1 Łada Biłgoraj 21 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 0-3 Kryształ Werbkowice 21 sierpnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Omega Stary Zamość 21 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Płomień Spartan Nieledew 21 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-1 Relax Księżpol 20 sierpnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Echo Zawada 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Hetman II Zamość 3-0 Echo Zawada 28 sierpnia, 17:00
Relax Księżpol 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 28 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Orkan Bełżec 28 sierpnia, 15:00
Omega Stary Zamość 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek 27 sierpnia, 16:00
Łada Biłgoraj 0-1 Aleksandria Aleksandrów 28 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 2-1 Ostoja Skierbieszów 27 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 7-0 Igros Krasnobród 28 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 3-5 Kryształ Werbkowice 27 sierpnia, 16:00
zmiana gospodarza

Kolejka 5 - 3-4 września

Igros Krasnobród 1-3 Hetman II Zamość 4 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-4 Korona Łaszczów 4 września, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Spartakus Szarowola 4 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-4 Łada Biłgoraj 4 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Kryształ Werbkowice 4 września, 17:00
Orkan Bełżec 2-2 Omega Stary Zamość 3 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Płomień Spartan Nieledew 3 września, 17:00
Echo Zawada 2-0 Relax Księżpol 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Hetman II Zamość 3-1 Relax Księżpol 11 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Echo Zawada 11 września, 14:00
Omega Stary Zamość 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 11 września, 16:00
mecz w Szczebrzeszynie - Omega gospodarzem
Kryształ Werbkowice 5-0 Orkan Bełżec 11 września, 16:00
Łada Biłgoraj 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek 11 września, 16:00
Spartakus Szarowola 6-0 Olimpiakos Tarnogród 10 września, 16:00
Korona Łaszczów 6-2 Aleksandria Aleksandrów 11 września, 16:00
Igros Krasnobród 1-1 Ostoja Skierbieszów 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Ostoja Skierbieszów 2-4 Hetman II Zamość 18 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 1-3 Igros Krasnobród 18 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Korona Łaszczów 18 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-3 Spartakus Szarowola 13 listopada, 13:00
Orkan Bełżec 0-6 Łada Biłgoraj 18 września, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Kryształ Werbkowice 17 września, 16:00
Echo Zawada 0-0 Omega Stary Zamość 18 września, 15:00
Relax Księżpol 0-0 Płomień Spartan Nieledew 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 21 września

Hetman II Zamość 0-0 Płomień Spartan Nieledew 21 września, 16:00
Omega Stary Zamość 2-0 Relax Księżpol 21 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Echo Zawada 21 września, 16:00
Łada Biłgoraj 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 21 września, 16:00
Spartakus Szarowola 3-1 Orkan Bełżec 21 września, 16:30
Korona Łaszczów 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 21 września, 16:00
Igros Krasnobród 3-1 Olimpiakos Tarnogród 21 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 5-0 Aleksandria Aleksandrów 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Aleksandria Aleksandrów 0-3 Hetman II Zamość 25 września, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 2-2 Ostoja Skierbieszów 25 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Igros Krasnobród 25 września, 17:00
Orkan Bełżec 1-4 Korona Łaszczów 25 września, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Spartakus Szarowola 24 września, 15:00
Echo Zawada 0-3 Łada Biłgoraj 24 września, 13:00
Relax Księżpol 6-4 Kryształ Werbkowice 25 września, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 1-4 Omega Stary Zamość 25 września, 15:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Hetman II Zamość 3-0 Omega Stary Zamość 2 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Płomień Spartan Nieledew 2 października, 15:00
Łada Biłgoraj 8-0 Relax Księżpol 2 października, 15:00
Spartakus Szarowola 7-1 Echo Zawada 2 października, 14:00
Korona Łaszczów 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn 2 października, 15:00
Igros Krasnobród 2-2 Orkan Bełżec 2 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 2 października, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-4 Olimpiakos Tarnogród 2 października, 14:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Olimpiakos Tarnogród 1-1 Hetman II Zamość 9 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Aleksandria Aleksandrów 9 października, 16:00
Orkan Bełżec 1-2 Ostoja Skierbieszów 9 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-3 Igros Krasnobród 8 października, 15:00
Echo Zawada 2-2 Korona Łaszczów 9 października, 14:00
Relax Księżpol 1-3 Spartakus Szarowola 9 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 0-4 Łada Biłgoraj 8 października, 15:00
Omega Stary Zamość 3-0 Kryształ Werbkowice 9 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Hetman II Zamość 6-1 Kryształ Werbkowice 16 października, 14:00
Łada Biłgoraj 5-1 Omega Stary Zamość 16 października, 14:00
Spartakus Szarowola 0-1 Płomień Spartan Nieledew 16 października, 14:00
Korona Łaszczów 1-0 Relax Księżpol 16 października, 15:00
Igros Krasnobród 0-0 Echo Zawada 16 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 13 listopada, 13:00
Aleksandria Aleksandrów 1-2 Orkan Bełżec 16 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 16 października, 14:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Hetman II Zamość 23 października, 14:00
Orkan Bełżec 1-3 Olimpiakos Tarnogród 23 października, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 18-0 Aleksandria Aleksandrów 22 października, 14:00
Echo Zawada 1-4 Ostoja Skierbieszów 23 października, 14:00
Relax Księżpol 1-2 Igros Krasnobród 23 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 1-5 Korona Łaszczów 23 października, 13:00
Omega Stary Zamość 1-4 Spartakus Szarowola 23 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-5 Łada Biłgoraj 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Hetman II Zamość 1-4 Łada Biłgoraj 30 października, 12:00
Spartakus Szarowola 1-0 Kryształ Werbkowice 29 października, 14:00
Korona Łaszczów 1-0 Omega Stary Zamość 30 października, 15:00
Igros Krasnobród 1-1 Płomień Spartan Nieledew 30 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Relax Księżpol 29 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Echo Zawada 30 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 30 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 7-3 Orkan Bełżec 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Orkan Bełżec 2-4 Hetman II Zamość 6 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 5 listopada, 14:00
Echo Zawada 3-3 Olimpiakos Tarnogród 6 listopada, 13:00
Relax Księżpol 2-1 Aleksandria Aleksandrów 6 listopada, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Ostoja Skierbieszów 5 listopada, 13:00
Omega Stary Zamość 2-2 Igros Krasnobród 5 listopada, 14:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Korona Łaszczów 6 listopada, 14:00
Łada Biłgoraj 3-0 Spartakus Szarowola 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24 maja

Hetman II Zamość 0-3 Spartakus Szarowola
Łada Biłgoraj 8-2 Korona Łaszczów
Kryształ Werbkowice 9-3 Igros Krasnobród
Omega Stary Zamość 1-4 Ostoja Skierbieszów
Płomień Spartan Nieledew 0-0 Aleksandria Aleksandrów
Relax Księżpol 0-2 Olimpiakos Tarnogród
Echo Zawada 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Orkan Bełżec

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Omega Stary Zamość 4-2 Aleksandria Aleksandrów 1 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Hetman II Zamość 1 kwietnia, 15:00
Orkan Bełżec 2-1 Echo Zawada 2 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Relax Księżpol 19 kwietnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Płomień Spartan Nieledew 19 kwietnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-1 Kryształ Werbkowice 19 kwietnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-5 Łada Biłgoraj 19 kwietnia, 17:00
Korona Łaszczów 2-2 Spartakus Szarowola 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Hetman II Zamość 0-3 Korona Łaszczów 8 kwietnia, 15:00
Spartakus Szarowola 3-0 Igros Krasnobród 9 kwietnia, 15:00
Łada Biłgoraj 5-1 Ostoja Skierbieszów 9 kwietnia, 13:00
Kryształ Werbkowice 6-0 Aleksandria Aleksandrów 9 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 1-3 Olimpiakos Tarnogród 9 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 9 kwietnia, 15:00
Relax Księżpol 1-3 Orkan Bełżec 9 kwietnia, 14:00
Echo Zawada 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 13-15 kwietnia

Kryształ Werbkowice 1-2 Olimpiakos Tarnogród 15 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 3-1 Hetman II Zamość 15 kwietnia, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-2 Relax Księżpol 15 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 2-6 Płomień Spartan Nieledew 15 kwietnia, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Omega Stary Zamość 13 kwietnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-7 Łada Biłgoraj 15 kwietnia, 13:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Spartakus Szarowola 15 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 2-2 Korona Łaszczów 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Hetman II Zamość 4-1 Igros Krasnobród 22 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 4-1 Ostoja Skierbieszów 22 kwietnia, 15:00
Spartakus Szarowola 9-1 Aleksandria Aleksandrów 22 kwietnia, 15:00
Łada Biłgoraj 4-1 Olimpiakos Tarnogród 22 kwietnia, 13:00
mecz w Tarnogrodzie Łada gospodarzem
Kryształ Werbkowice 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 22 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 1-2 Orkan Bełżec 23 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 23 kwietnia, 16:00
Relax Księżpol 2-0 Echo Zawada 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Relax Księżpol 2-0 Hetman II Zamość 30 kwietnia, 16:00
Echo Zawada 0-0 Płomień Spartan Nieledew 30 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Omega Stary Zamość 29 kwietnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-4 Kryształ Werbkowice 30 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Łada Biłgoraj 29 kwietnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-5 Spartakus Szarowola 30 kwietnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 1-4 Korona Łaszczów 30 kwietnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-1 Igros Krasnobród 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Hetman II Zamość 3-2 Ostoja Skierbieszów 3 maja, 13:00
Igros Krasnobród 4-0 Aleksandria Aleksandrów 3 maja, 17:00
Korona Łaszczów 5-0 Olimpiakos Tarnogród 3 maja, 15:00
Spartakus Szarowola 3-2 Victoria Łukowa/Chmielek 3 maja, 16:00
Łada Biłgoraj 5-0 Orkan Bełżec 3 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 3 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 0-4 Echo Zawada 3 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 3-1 Relax Księżpol 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Płomień Spartan Nieledew 0-1 Hetman II Zamość 6 maja, 16:00
Relax Księżpol 0-1 Omega Stary Zamość 7 maja, 16:00
Echo Zawada 2-2 Kryształ Werbkowice 7 maja, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-7 Łada Biłgoraj 6 maja, 17:00
Orkan Bełżec 0-6 Spartakus Szarowola 7 maja, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Korona Łaszczów 6 maja, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 5-1 Igros Krasnobród 7 maja, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Ostoja Skierbieszów 7 maja, 15:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Hetman II Zamość 12-0 Aleksandria Aleksandrów 14 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Olimpiakos Tarnogród 14 maja, 17:00
Igros Krasnobród 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek 14 maja, 17:00
Korona Łaszczów 9-1 Orkan Bełżec 13 maja, 16:00
Spartakus Szarowola 8-0 Roztocze Szczebrzeszyn 13 maja, 16:00
Łada Biłgoraj 3-0 Echo Zawada 14 maja, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-3 Relax Księżpol 13 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 3-3 Płomień Spartan Nieledew 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Omega Stary Zamość 2-1 Hetman II Zamość 20 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 4-1 Kryształ Werbkowice 21 maja, 17:00
Relax Księżpol 0-5 Łada Biłgoraj 21 maja, 16:00
Echo Zawada 0-4 Spartakus Szarowola 21 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-5 Korona Łaszczów 20 maja, 17:00
Orkan Bełżec 1-0 Igros Krasnobród 21 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-2 Ostoja Skierbieszów 21 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-4 Aleksandria Aleksandrów 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Hetman II Zamość 3-1 Olimpiakos Tarnogród 28 maja, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 28 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Orkan Bełżec 28 maja, 16:00
Igros Krasnobród 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn 28 maja, 17:00
Korona Łaszczów 4-3 Echo Zawada 27 maja, 16:00
Spartakus Szarowola 4-1 Relax Księżpol 27 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 1-0 Płomień Spartan Nieledew 28 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-10 Omega Stary Zamość 27 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Kryształ Werbkowice 0-5 Hetman II Zamość 3 czerwca, 16:00
Omega Stary Zamość 1-7 Łada Biłgoraj 4 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Spartakus Szarowola 4 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 1-4 Korona Łaszczów 4 czerwca, 17:00
Echo Zawada 5-1 Igros Krasnobród 4 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Ostoja Skierbieszów 3 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 7-0 Aleksandria Aleksandrów 4 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Olimpiakos Tarnogród 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Hetman II Zamość 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 10 czerwca, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 4-3 Orkan Bełżec 11 czerwca, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 czerwca, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Echo Zawada 10 czerwca, 17:00
Igros Krasnobród 0-3 Relax Księżpol 11 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1:2
Korona Łaszczów 3-0 Płomień Spartan Nieledew 10 czerwca, 17:00
Spartakus Szarowola 2-0 Omega Stary Zamość 10 czerwca, 17:00
Łada Biłgoraj 13-0 Kryształ Werbkowice 11 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Łada Biłgoraj 3-1 Hetman II Zamość 18 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-6 Spartakus Szarowola 18 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 4-2 Korona Łaszczów 18 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-3 Igros Krasnobród 18 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 0-5 Ostoja Skierbieszów 18 czerwca, 17:00
Echo Zawada 6-0 Aleksandria Aleksandrów 18 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-3 Olimpiakos Tarnogród 18 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 18 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

Hetman II Zamość 10-0 Orkan Bełżec 25 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 24 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 2-4 Echo Zawada 25 czerwca, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 3-2 Relax Księżpol 25 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Płomień Spartan Nieledew 24 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3:2
Igros Krasnobród 0-0 Omega Stary Zamość 25 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 3-4 Kryształ Werbkowice 25 czerwca, 17:00
Spartakus Szarowola 0-0 Łada Biłgoraj 25 czerwca, 17:00

IV liga 2005/2006 (lubelska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Chełm)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Lublin)

Klasa A 2005/2006 (Zamość I)
Klasa A 2005/2006 (Zamość II)

Autor: Artur Tymecki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas