[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Krasnystaw 26 66 21 3 2 106-20 11 0 2 69-11 10 3 0 37-9
2.  Sparta Rejowiec Fabryczny 26 52 16 4 6 67-33 8 3 2 32-14 8 1 4 35-19 2 3 1 0 1 3-1
3.  Brat Siennica Nadolna 26 52 16 4 6 48-31 9 1 3 32-18 7 3 3 16-13 2 3 1 0 1 1-3
4.  Unia Białopole 26 43 12 7 7 55-38 6 5 2 30-16 6 2 5 25-22
5.  GKS Pławanice/Kamień 26 39 11 6 9 57-52 8 0 5 37-25 3 6 4 20-27 2 4 1 1 0 5-4
6.  Ogniwo Wierzbica 26 39 11 6 9 54-45 8 3 2 29-18 3 3 7 25-27 2 1 0 1 1 4-5
7.  Spółdzielca Siedliszcze 26 35 10 5 11 51-52 5 4 4 30-24 5 1 7 21-28 2 6 2 0 0 3-1
8.  Vitrum Wola Uhruska 26 35 10 5 11 27-41 7 3 3 14-12 3 2 8 13-29 2 0 0 0 2 1-3
9.  Ruch Izbica 26 34 9 7 10 40-49 5 3 5 21-25 4 4 5 19-24 2 4 1 1 0 8-5
10.  Vojsławia Wojsławice 26 34 9 7 10 53-54 4 6 3 31-22 5 1 7 22-32 2 1 0 1 1 5-8
11.  Hutnik Dubeczno 26 28 8 4 14 34-62 7 0 6 20-18 1 4 8 14-44
12.  Hetman Żółkiewka 26 26 6 8 12 29-49 5 5 3 18-17 1 3 9 11-32
13.  Kłos Chełm 26 17 5 2 19 31-69 4 0 9 16-33 1 2 10 15-36
14.  Hutnik Ruda-Huta 26 10 2 4 20 13-70 1 3 9 7-26 1 1 11 6-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start Krasnystaw    3-0 4-0 7-2 2-3 6-0 3-2 1-2 10-1 6-1 11-0 4-0 3-0 9-0 
 2 Sparta Rejowiec Fabryczny2-2     0-1 1-2 2-2 1-0 3-1 4-0 2-2 2-1 4-2 4-1 3-0 4-0 
 3 Brat Siennica Nadolna1-4 0-3     1-4 5-1 1-1 5-2 5-2 2-1 3-0* 3-0 1-0 2-0 3-0 
 4 Unia Białopole1-1 2-7 0-1     3-2 4-1 5-2 1-1 0-0 7-0 0-0 0-0 3-1 4-0 
 5 GKS Pławanice/Kamień1-3 1-4 4-1 4-3     2-1 0-2 3-2 0-2 1-3 6-2 3-1 5-1 7-0 
 6 Ogniwo Wierzbica0-5 3-0 1-1 1-1 3-3     1-0 1-0 2-0 0-2 6-1 3-1 6-3 2-1 
 7 Spółdzielca Siedliszcze1-3 2-3 0-1 1-1 3-3 2-2     1-0 3-1 1-2 4-4 4-1 6-3 2-0 
 8 Vitrum Wola Uhruska0-3 1-0 2-1 0-4 0-0 3-0 1-2     1-0 1-0 1-1 0-0 1-0 3-1 
 9 Ruch Izbica0-4 1-7 0-3 0-2 0-0 1-1 2-1 2-4     6-3 2-0 5-0 2-0 0-0 
 10 Vojsławia Wojsławice2-2 2-2 1-1 2-0 4-1 0-4 2-2 6-0 2-2     1-2 3-4 2-2 4-0 
 11 Hutnik Dubeczno0-1 1-2 0-1 2-0 2-0 3-1 3-1 3-0 0-2 1-6     2-1 2-1 1-2 
 12 Hetman Żółkiewka0-3 2-1 1-1 3-2 1-2 3-1 0-1 2-1 1-1 2-2 1-1     1-1 1-0 
 13 Kłos Chełm0-2 1-4 0-2 0-3 1-2 0-9 2-3 0-1 1-3 1-0 4-1 2-1     4-2 
 14 Hutnik Ruda-Huta1-4 0-2 0-2 0-1 1-1 1-4 1-2 0-0 0-4 1-2 1-0 1-1 0-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Hutnik Dubeczno 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 21 sierpnia, 17:30
Ruch Izbica 0-4 Start Krasnystaw 21 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 0-1 Vitrum Wola Uhruska 20 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Hutnik Ruda-Huta 21 sierpnia, 17:00
Ogniwo Wierzbica 3-3 GKS Pławanice/Kamień 21 sierpnia, 13:00
Brat Siennica Nadolna 1-4 Unia Białopole 20 sierpnia, 11:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Spółdzielca Siedliszcze 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Brat Siennica Nadolna 3-0 Vojsławia Wojsławice 28 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-2; w zespole gości wystąpił zawodnik, który nie ukończył 16 lat
GKS Pławanice/Kamień 0-2 Spółdzielca Siedliszcze 28 sierpnia, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Ogniwo Wierzbica 28 sierpnia, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Hetman Żółkiewka 27 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 3-0 Kłos Chełm 28 sierpnia, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Ruch Izbica 27 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 0-0 Hutnik Dubeczno 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Hutnik Dubeczno 0-1 Brat Siennica Nadolna 31 sierpnia
Ruch Izbica 0-2 Unia Białopole 31 sierpnia
Kłos Chełm 1-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 31 sierpnia
Hetman Żółkiewka 0-3 Start Krasnystaw 31 sierpnia
Ogniwo Wierzbica 1-0 Vitrum Wola Uhruska 31 sierpnia
Spółdzielca Siedliszcze 2-0 Hutnik Ruda-Huta 31 sierpnia
Vojsławia Wojsławice 4-1 GKS Pławanice/Kamień 31 sierpnia

Kolejka 4 - 3-4 września

Brat Siennica Nadolna 5-1 GKS Pławanice/Kamień 4 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Vojsławia Wojsławice 4 września, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Spółdzielca Siedliszcze 3 września, 13:00
Start Krasnystaw 6-0 Ogniwo Wierzbica 4 września, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Hetman Żółkiewka 3 września, 17:00
Hutnik Dubeczno 0-2 Ruch Izbica 4 września, 16:30
Kłos Chełm 0-3 Unia Białopole 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Ruch Izbica 0-3 Brat Siennica Nadolna 7 września
Kłos Chełm 4-1 Hutnik Dubeczno
Hetman Żółkiewka 3-2 Unia Białopole
Ogniwo Wierzbica 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Start Krasnystaw 7 września
Vojsławia Wojsławice 6-0 Vitrum Wola Uhruska
GKS Pławanice/Kamień 7-0 Hutnik Ruda-Huta

Kolejka 6 - 17-18 września

Brat Siennica Nadolna 3-0 Hutnik Ruda-Huta 28 września
Vitrum Wola Uhruska 0-0 GKS Pławanice/Kamień 17 września, 16:00
Start Krasnystaw 6-1 Vojsławia Wojsławice 18 września, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Spółdzielca Siedliszcze 17 września, 16:00
Unia Białopole 4-1 Ogniwo Wierzbica 18 września, 15:30
Hutnik Dubeczno 2-1 Hetman Żółkiewka 18 września, 16:00
Ruch Izbica 2-0 Kłos Chełm 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Kłos Chełm 0-2 Brat Siennica Nadolna 24 września, 15:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Ruch Izbica 25 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 6-1 Hutnik Dubeczno 24 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Unia Białopole 25 września, 16:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Start Krasnystaw 25 września, 16:30
Hutnik Ruda-Huta 0-0 Vitrum Wola Uhruska 25 września, 13:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Brat Siennica Nadolna 5-2 Vitrum Wola Uhruska 2 października, 14:30
Start Krasnystaw 9-0 Hutnik Ruda-Huta 2 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 GKS Pławanice/Kamień 1 października, 16:00
Unia Białopole 7-0 Vojsławia Wojsławice 2 października, 15:00
Hutnik Dubeczno 3-1 Spółdzielca Siedliszcze 2 października, 15:00
Ruch Izbica 1-1 Ogniwo Wierzbica 2 października, 16:00
Kłos Chełm 2-1 Hetman Żółkiewka 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Hetman Żółkiewka 1-1 Brat Siennica Nadolna 9 października, 16:00
Ogniwo Wierzbica 6-3 Kłos Chełm 8 października, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Ruch Izbica 9 października
Vojsławia Wojsławice 1-2 Hutnik Dubeczno 9 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 4-3 Unia Białopole 9 października, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 0-3 Start Krasnystaw 8 października, 16:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Brat Siennica Nadolna 1-4 Start Krasnystaw 16 października, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Vitrum Wola Uhruska 15 października, 15:00
Unia Białopole 4-0 Hutnik Ruda-Huta 16 października, 15:00
Hutnik Dubeczno 2-0 GKS Pławanice/Kamień 16 października, 15:00
Ruch Izbica 6-3 Vojsławia Wojsławice 16 października
Kłos Chełm 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 15 października, 14:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Ogniwo Wierzbica 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Ogniwo Wierzbica 1-1 Brat Siennica Nadolna 23 października, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-1 Hetman Żółkiewka 23 października, 15:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Kłos Chełm 23 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 0-2 Ruch Izbica 23 października, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Hutnik Dubeczno 23 października, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 0-4 Unia Białopole 22 października, 15:00
Start Krasnystaw 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Brat Siennica Nadolna 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 30 października, 13:00
Unia Białopole 1-1 Start Krasnystaw 30 października, 14:00
Hutnik Dubeczno 3-0 Vitrum Wola Uhruska 30 października, 14:00
Ruch Izbica 0-0 Hutnik Ruda-Huta 30 października, 14:00
Kłos Chełm 1-2 GKS Pławanice/Kamień 29 października, 13:00
Hetman Żółkiewka 2-2 Vojsławia Wojsławice 30 października, 15:00
Ogniwo Wierzbica 1-0 Spółdzielca Siedliszcze 30 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Spółdzielca Siedliszcze 0-1 Brat Siennica Nadolna 6 listopada, 13:00
Vojsławia Wojsławice 0-4 Ogniwo Wierzbica 6 listopada, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-1 Hetman Żółkiewka 6 listopada, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 0-3 Kłos Chełm 6 listopada, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Ruch Izbica 5 listopada, 14:00
Start Krasnystaw 11-0 Hutnik Dubeczno 6 listopada, 12:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Unia Białopole 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12 kwietnia

Unia Białopole 0-1 Brat Siennica Nadolna 12 kwietnia
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Vojsławia Wojsławice 12 kwietnia
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-2 Hutnik Dubeczno 12 kwietnia
Start Krasnystaw 10-1 Ruch Izbica 19 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Kłos Chełm 12 kwietnia
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Hetman Żółkiewka 12 kwietnia
GKS Pławanice/Kamień 2-1 Ogniwo Wierzbica 12 kwietnia

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Vojsławia Wojsławice 1-1 Brat Siennica Nadolna 9 kwietnia, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-3 GKS Pławanice/Kamień 9 kwietnia, 15:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Hutnik Ruda-Huta 9 kwietnia, 15:00
Hetman Żółkiewka 2-1 Vitrum Wola Uhruska 9 kwietnia, 15:00
Kłos Chełm 0-2 Start Krasnystaw 8 kwietnia, 15:00
Ruch Izbica 1-7 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 kwietnia
Hutnik Dubeczno 2-0 Unia Białopole 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Brat Siennica Nadolna 3-0 Hutnik Dubeczno 22 kwietnia, 15:30
Unia Białopole 0-0 Ruch Izbica 23 kwietnia, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Kłos Chełm 22 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 4-0 Hetman Żółkiewka 23 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 3-0 Ogniwo Wierzbica 22 kwietnia, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Spółdzielca Siedliszcze 23 kwietnia, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Vojsławia Wojsławice 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Unia Białopole 3-1 Kłos Chełm
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Brat Siennica Nadolna
Vojsławia Wojsławice 4-0 Hutnik Ruda-Huta
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Vitrum Wola Uhruska
Ogniwo Wierzbica 0-5 Start Krasnystaw
Hetman Żółkiewka 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica 2-0 Hutnik Dubeczno

Kolejka 18 - 3 maja

Brat Siennica Nadolna 2-1 Ruch Izbica 3 maja, 15:00
Hutnik Dubeczno 2-1 Kłos Chełm 3 maja, 15:00
Unia Białopole 0-0 Hetman Żółkiewka 3 maja, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ogniwo Wierzbica 3 maja, 17:00
Start Krasnystaw 3-2 Spółdzielca Siedliszcze 3 maja, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Vojsławia Wojsławice 3 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-1 GKS Pławanice/Kamień 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Hutnik Ruda-Huta 0-2 Brat Siennica Nadolna 7 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Vitrum Wola Uhruska 7 maja, 17:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Start Krasnystaw 7 maja, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 1-1 Unia Białopole 7 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Hutnik Dubeczno 7 maja, 15:00
Kłos Chełm 1-3 Ruch Izbica 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Brat Siennica Nadolna 2-0 Kłos Chełm 14 maja, 15:00
Ruch Izbica 5-0 Hetman Żółkiewka 14 maja, 17:00
Hutnik Dubeczno 3-1 Ogniwo Wierzbica 14 maja, 17:00
Unia Białopole 5-2 Spółdzielca Siedliszcze 14 maja, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Vojsławia Wojsławice 13 maja, 17:00
Start Krasnystaw 2-3 GKS Pławanice/Kamień 13 maja, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 3-1 Hutnik Ruda-Huta 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Vitrum Wola Uhruska 2-1 Brat Siennica Nadolna 20 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Start Krasnystaw 21 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 1-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 21 maja, 17:00
Vojsławia Wojsławice 2-0 Unia Białopole 21 maja, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-4 Hutnik Dubeczno 21 maja, 18:00
Ogniwo Wierzbica 2-0 Ruch Izbica 20 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Kłos Chełm 21 maja, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Brat Siennica Nadolna 1-0 Hetman Żółkiewka 27 maja, 17:00
Kłos Chełm 0-9 Ogniwo Wierzbica 27 maja, 17:00
w Wierzbicy - Kłos gospodarzem
Ruch Izbica 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 28 maja, 17:00
Hutnik Dubeczno 1-6 Vojsławia Wojsławice 28 maja, 17:00
Unia Białopole 3-2 GKS Pławanice/Kamień 28 maja, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Hutnik Ruda-Huta 27 maja, 17:00
Start Krasnystaw 1-2 Vitrum Wola Uhruska 28 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Start Krasnystaw 4-0 Brat Siennica Nadolna 4 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 czerwca, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Białopole 4 czerwca, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 6-2 Hutnik Dubeczno 4 czerwca, 17:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Ruch Izbica 4 czerwca, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 6-3 Kłos Chełm 4 czerwca, 16:00
Ogniwo Wierzbica 3-1 Hetman Żółkiewka 4 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Brat Siennica Nadolna 1-1 Ogniwo Wierzbica 10 czerwca, 17:30
Hetman Żółkiewka 0-1 Spółdzielca Siedliszcze 11 czerwca, 15:00
Kłos Chełm 1-0 Vojsławia Wojsławice 10 czerwca, 17:00
Ruch Izbica 0-0 GKS Pławanice/Kamień 10 czerwca, 17:00
Hutnik Dubeczno 1-2 Hutnik Ruda-Huta 11 czerwca, 17:00
Unia Białopole 1-1 Vitrum Wola Uhruska 11 czerwca, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Start Krasnystaw 10 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Brat Siennica Nadolna 15 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 7-2 Unia Białopole 15 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Hutnik Dubeczno 15 czerwca, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 0-4 Ruch Izbica 15 czerwca, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 5-1 Kłos Chełm 15 czerwca, 17:00
Vojsławia Wojsławice 3-4 Hetman Żółkiewka 15 czerwca, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Ogniwo Wierzbica 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

Brat Siennica Nadolna 5-2 Spółdzielca Siedliszcze 18 czerwca, 15:00
Ogniwo Wierzbica 0-2 Vojsławia Wojsławice 18 czerwca, 15:00
Hetman Żółkiewka 1-2 GKS Pławanice/Kamień 18 czerwca, 15:00
Kłos Chełm 4-2 Hutnik Ruda-Huta 18 czerwca, 17:00
Ruch Izbica 2-4 Vitrum Wola Uhruska 18 czerwca, 15:00
Hutnik Dubeczno 0-1 Start Krasnystaw 18 czerwca, 15:00
Unia Białopole 2-7 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 czerwca, 15:00

IV liga 2005/2006 (lubelska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Lublin)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Zamość)

Klasa A 2005/2006 (Chełm I)
Klasa A 2005/2006 (Chełm II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas