[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Chełm II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Frassati Fajsławice 24 63 21 0 3 107-29 11 0 1 56-11 10 0 2 51-18
2.  Tatran Kraśniczyn 24 53 17 2 5 69-39 10 0 2 44-21 7 2 3 25-18
3.  Unia Rejowiec 24 36 11 3 10 55-51 6 2 4 25-20 5 1 6 30-31
4.  Astra Leśniowice 24 34 11 1 12 52-65 7 0 5 26-31 4 1 7 26-34
5.  Leszkopol Bezek 24 31 10 1 13 51-56 6 0 6 31-28 4 1 7 20-28
6.  Zryw Gorzków 24 15 4 3 17 42-90 4 2 6 28-35 0 1 11 14-55
7.  Znicz Siennica Różana 24 14 4 2 18 36-82 2 2 8 20-36 2 0 10 16-46

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Frassati Fajsławice    4-1 
5-0 
4-1 
5-0 
4-0 
7-0 
5-1 
6-3 
3-0 
4-1 
7-1 
2-3 
 2 Tatran Kraśniczyn3-1 
1-3 
    4-3 
6-1 
3-2 
5-2 
4-3 
2-0 
4-1 
7-1 
4-1 
1-3 
 3 Unia Rejowiec0-2 
1-2 
2-2 
0-2 
    2-1 
1-5 
2-1 
1-1 
4-2 
4-1 
3-1 
5-0 
 4 Astra Leśniowice0-3 
1-7 
2-0 
0-4 
1-0 
0-7 
    0-2 
3-2 
6-3 
5-0 
5-1 
3-2 
 5 Leszkopol Bezek1-4 
4-5 
0-3* 
0-1 
1-2 
6-4 
0-3 
2-0 
    4-2 
5-2 
3-0 
5-2 
 6 Zryw Gorzków1-8 
5-1 
0-5 
1-2 
1-6 
2-2 
3-3 
3-4 
1-2 
3-0* 
    3-2 
5-0 
 7 Znicz Siennica Różana1-9 
0-6 
3-3 
1-2 
1-3 
0-1 
3-1 
1-5 
1-4 
0-1 
9-1 
0-0 
    

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Frassati Fajsławice 3-0 Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek 3-0 Znicz Siennica Różana
Tatran Kraśniczyn 4-3 Unia Rejowiec

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Znicz Siennica Różana 3-3 Tatran Kraśniczyn
Zryw Gorzków 1-2 Leszkopol Bezek
Astra Leśniowice 0-3 Frassati Fajsławice

Kolejka 3

Pauza: Frassati Fajsławice.
 
Leszkopol Bezek 0-3 Astra Leśniowice
Tatran Kraśniczyn 4-1 Zryw Gorzków
Unia Rejowiec 3-1 Znicz Siennica Różana

Kolejka 4

Pauza: Znicz Siennica Różana.
 
Zryw Gorzków 1-6 Unia Rejowiec
Astra Leśniowice 2-0 Tatran Kraśniczyn
Frassati Fajsławice 5-1 Leszkopol Bezek

Kolejka 5

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Tatran Kraśniczyn 3-1 Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec 2-1 Astra Leśniowice
Znicz Siennica Różana 9-1 Zryw Gorzków

Kolejka 6 - 14 września

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Astra Leśniowice 5-1 Znicz Siennica Różana
Frassati Fajsławice 4-1 Unia Rejowiec
Leszkopol Bezek 0-3 Tatran Kraśniczyn
(wo)
na boisku 1-1; występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Tatran Kraśniczyn.
 
Unia Rejowiec 2-1 Leszkopol Bezek
Znicz Siennica Różana 1-9 Frassati Fajsławice
Zryw Gorzków 3-3 Astra Leśniowice

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Zryw Gorzków 1-8 Frassati Fajsławice
Znicz Siennica Różana 1-4 Leszkopol Bezek
Unia Rejowiec 2-2 Tatran Kraśniczyn

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Tatran Kraśniczyn 4-1 Znicz Siennica Różana
Leszkopol Bezek 4-2 Zryw Gorzków
Frassati Fajsławice 4-0 Astra Leśniowice

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Frassati Fajsławice.
 
Astra Leśniowice 0-2 Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków 0-5 Tatran Kraśniczyn
Znicz Siennica Różana 1-3 Unia Rejowiec
w Rejowcu?

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Znicz Siennica Różana.
 
Unia Rejowiec 4-2 Zryw Gorzków
Tatran Kraśniczyn 3-2 Astra Leśniowice 19 października
w Leśniowicach?
Leszkopol Bezek 1-4 Frassati Fajsławice

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Frassati Fajsławice 4-1 Tatran Kraśniczyn
Astra Leśniowice 1-0 Unia Rejowiec
Zryw Gorzków 3-2 Znicz Siennica Różana

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Znicz Siennica Różana 3-1 Astra Leśniowice
Unia Rejowiec 0-2 Frassati Fajsławice
Tatran Kraśniczyn 4-3 Leszkopol Bezek

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: Tatran Kraśniczyn.
 
Leszkopol Bezek 1-2 Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice 7-1 Znicz Siennica Różana
Astra Leśniowice 6-3 Zryw Gorzków

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Frassati Fajsławice 4-1 Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek 5-2 Znicz Siennica Różana
Tatran Kraśniczyn 6-1 Unia Rejowiec

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Znicz Siennica Różana 1-2 Tatran Kraśniczyn
Zryw Gorzków 3-0 Leszkopol Bezek
(wo)
na boisku 0-1
Astra Leśniowice 1-7 Frassati Fajsławice
w Fajsławicach

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Frassati Fajsławice.
 
Leszkopol Bezek 2-0 Astra Leśniowice
Tatran Kraśniczyn 7-1 Zryw Gorzków
Unia Rejowiec 5-0 Znicz Siennica Różana

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Znicz Siennica Różana.
 
Zryw Gorzków 2-2 Unia Rejowiec
Astra Leśniowice 0-4 Tatran Kraśniczyn
Frassati Fajsławice 6-3 Leszkopol Bezek

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Tatran Kraśniczyn 1-3 Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec 1-5 Astra Leśniowice
Znicz Siennica Różana 0-0 Zryw Gorzków

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Astra Leśniowice 3-2 Znicz Siennica Różana
Frassati Fajsławice 5-0 Unia Rejowiec
Leszkopol Bezek 0-1 Tatran Kraśniczyn

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Tatran Kraśniczyn.
 
Unia Rejowiec 1-1 Leszkopol Bezek
Znicz Siennica Różana 0-6 Frassati Fajsławice
Zryw Gorzków 3-4 Astra Leśniowice

Kolejka 22 - 21 maja

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Zryw Gorzków 5-1 Frassati Fajsławice
Znicz Siennica Różana 0-1 Leszkopol Bezek
Unia Rejowiec 0-2 Tatran Kraśniczyn

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Tatran Kraśniczyn 1-3 Znicz Siennica Różana
Leszkopol Bezek 5-2 Zryw Gorzków
Frassati Fajsławice 7-0 Astra Leśniowice

Kolejka 24 - 4 czerwca

Pauza: Frassati Fajsławice.
 
Astra Leśniowice 3-2 Leszkopol Bezek 4 czerwca, 15:00
Zryw Gorzków 1-2 Tatran Kraśniczyn 4 czerwca, 15:00
Znicz Siennica Różana 0-1 Unia Rejowiec 4 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Znicz Siennica Różana.
 
Tatran Kraśniczyn 5-2 Astra Leśniowice
Unia Rejowiec 4-1 Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek 4-5 Frassati Fajsławice

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Frassati Fajsławice 5-0 Tatran Kraśniczyn
Astra Leśniowice 0-7 Unia Rejowiec
Zryw Gorzków 5-0 Znicz Siennica Różana

Kolejka 27 - 18 czerwca

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Unia Rejowiec 1-2 Frassati Fajsławice
Tatran Kraśniczyn 2-0 Leszkopol Bezek
Znicz Siennica Różana 1-5 Astra Leśniowice

Kolejka 28 - 24 czerwca

Pauza: Tatran Kraśniczyn.
 
Frassati Fajsławice 2-3 Znicz Siennica Różana
Astra Leśniowice 5-0 Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek 6-4 Unia Rejowiec

Klasa okręgowa 2005/2006 (Chełm)

Klasa A 2005/2006 (Chełm I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas