[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia II Zielona Góra 30 72 22 6 2 102-27 10 5 0 52-11 12 1 2 50-16
2.  Carina Gubin 30 66 21 3 6 72-30 12 1 2 45-16 9 2 4 27-14
3.  Sprotavia Szprotawa 30 64 21 1 8 80-30 13 0 2 47-11 8 1 6 33-19
4.  Błękitni Olbrachtów 29 53 16 5 8 78-54 10 0 4 42-25 6 5 4 36-29 2 4 1 1 0 7-4
5.  Polmo Kożuchów 30 53 16 5 9 56-46 8 3 4 29-15 8 2 5 27-31 2 1 0 1 1 4-7
6.  Zjednoczeni Lubrza 30 48 15 3 12 66-64 8 2 5 40-24 7 1 7 26-40
7.  Lech Sulechów 30 42 12 6 12 52-41 9 4 2 33-12 3 2 10 19-29
8.  Pogoń Wschowa 30 41 11 8 11 45-44 8 3 4 30-18 3 5 7 15-26
9.  Piast Parkovia Trzebiechów 30 38 11 5 14 43-63 7 3 5 25-27 4 2 9 18-36
10.  Pogoń II Świebodzin 30 36 11 3 16 55-49 8 2 5 34-19 3 1 11 21-30 2 3 1 0 1 5-4
11.  Błękitni Świdnica 29 36 10 6 13 50-51 7 4 4 33-23 3 2 9 17-28 2 3 1 0 1 4-5
12.  Garbarnia Leszno Górne 30 33 9 6 15 45-70 6 2 7 26-40 3 4 8 19-30
13.  Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 30 29 8 5 17 47-96 6 1 8 25-40 2 4 9 22-56 2 4 1 1 0 6-5
14.  Łużyczanka Lipinki Łużyckie 29 29 9 2 18 46-79 5 2 8 26-28 4 0 10 20-51 2 1 0 1 1 5-6
15.  Avia Siedlnica 29 23 6 5 18 36-75 4 2 8 19-33 2 3 10 17-42
16.  Błękitni Lubięcin 30 14 3 5 22 38-92 2 3 10 22-41 1 2 12 16-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia II Zielona Góra    1-0 0-0 2-2 1-1 6-1 3-1 4-1 1-1 3-1 4-2 0-0 8-0 12-0 3-0* 4-1 
 2 Carina Gubin1-1     4-1 1-4 1-2 3-0 2-1 3-0 3-0 4-1 2-1 1-0 5-1 7-1 3-0* 5-3 
 3 Sprotavia Szprotawa1-3 3-0     1-0 7-2 0-1 4-0 2-0 3-0 2-1 3-1 3-1 6-0 3-1 3-0 6-1 
 4 Błękitni Olbrachtów0-1 0-5 5-4     4-1 1-4 3-1 3-1 4-0 1-0 5-0 4-1 1-2 7-3 4-2 
 5 Polmo Kożuchów1-0 1-1 0-1 3-3     2-0 2-1 1-1 4-0 1-0 0-1 2-3 4-0 1-2 3-0 4-2 
 6 Zjednoczeni Lubrza1-3 0-3 3-1 2-3 4-1     1-0 1-1 3-1 5-2 2-1 2-3 7-1 0-2 1-1 8-1 
 7 Lech Sulechów0-3* 0-2 1-0 6-0 1-1 4-0     2-0 2-0 2-1 1-1 4-0 2-2 4-2 4-0 0-0 
 8 Pogoń Wschowa2-1 0-2 0-2 1-1 1-2 2-3 2-1     3-3 1-0 2-0 2-0 5-1 3-1 5-0 1-1 
 9 Piast Parkovia Trzebiechów2-4 1-1 2-3 2-2 3-1 4-1 2-2 1-0     1-0 2-1 1-5 1-4 1-0 0-3* 2-0 
 10 Pogoń II Świebodzin2-3 1-0 0-2 4-0 3-0* 4-0 2-1 0-1 1-2     3-1 1-1 4-2 6-2 2-2 1-2 
 11 Błękitni Świdnica1-4 0-1 0-3 3-3 2-3 1-1 1-1 0-0 3-2 3-2     2-1 3-0 5-0 3-2 6-0 
 12 Garbarnia Leszno Górne2-9 1-3 0-5 0-1 1-4 1-3 2-1 1-1 4-2 0-2 4-2     2-2 4-3 3-2 1-0 
 13 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne0-7 1-2 0-6 0-5 1-4 8-1 2-1 3-1 1-2 0-4 0-1 2-1     4-3 1-1 2-1 
 14 Łużyczanka Lipinki Łużyckie3-4 0-2 1-0 2-1 0-1 1-4 2-3 1-3 1-2 3-1 3-0 2-2 2-2     1-2 4-1 
 15 Avia Siedlnica0-4 3-0 3-1 1-5 0-1 2-5 0-3 2-2 0-2 2-4 0-3 1-0 2-2     3-1 
 16 Błękitni Lubięcin0-3 2-5 0-4 1-6 2-3 1-2 1-2 2-3 3-1 2-2 2-2 2-2 1-4 0-1 3-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-1 Avia Siedlnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-3 Pogoń Wschowa
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 Carina Gubin
Lech Sulechów 0-3 Lechia II Zielona Góra
(wo)
na boisku 1-2
Polmo Kożuchów 3-3 Błękitni Olbrachtów
Zjednoczeni Lubrza 2-3 Garbarnia Leszno Górne
Błękitni Świdnica 0-3 Sprotavia Szprotawa
Pogoń II Świebodzin 1-2 Błękitni Lubięcin

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Avia Siedlnica 3-1 Błękitni Lubięcin
Sprotavia Szprotawa 2-1 Pogoń II Świebodzin
Garbarnia Leszno Górne 4-2 Błękitni Świdnica
Błękitni Olbrachtów 1-4 Zjednoczeni Lubrza
Lechia II Zielona Góra 1-1 Polmo Kożuchów
Carina Gubin 2-1 Lech Sulechów
Pogoń Wschowa 3-3 Piast Parkovia Trzebiechów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-2 Avia Siedlnica
Piast Parkovia Trzebiechów 1-4 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Lech Sulechów 2-0 Pogoń Wschowa
Polmo Kożuchów 1-1 Carina Gubin
Zjednoczeni Lubrza 1-3 Lechia II Zielona Góra
Błękitni Świdnica 3-3 Błękitni Olbrachtów
Pogoń II Świebodzin 1-1 Garbarnia Leszno Górne
Błękitni Lubięcin 0-4 Sprotavia Szprotawa

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Avia Siedlnica 3-1 Sprotavia Szprotawa
Garbarnia Leszno Górne 1-0 Błękitni Lubięcin
Błękitni Olbrachtów 1-0 Pogoń II Świebodzin
Lechia II Zielona Góra 4-2 Błękitni Świdnica
Carina Gubin 3-0 Zjednoczeni Lubrza
Pogoń Wschowa 1-2 Polmo Kożuchów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-1 Lech Sulechów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów

Kolejka 5 - 3-4 września

Piast Parkovia Trzebiechów 0-3 Avia Siedlnica
(wo)
brak odpowiedniej liczby młodzieżowców przez 90 minut, na boisku 3-0
Lech Sulechów 4-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Polmo Kożuchów 4-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Zjednoczeni Lubrza 1-1 Pogoń Wschowa
Błękitni Świdnica 0-1 Carina Gubin
Pogoń II Świebodzin 2-3 Lechia II Zielona Góra
Błękitni Lubięcin 1-6 Błękitni Olbrachtów
Sprotavia Szprotawa 3-1 Garbarnia Leszno Górne

Kolejka 6 - 10-11 września

Avia Siedlnica 1-0 Garbarnia Leszno Górne
Błękitni Olbrachtów 5-4 Sprotavia Szprotawa
Lechia II Zielona Góra 4-1 Błękitni Lubięcin
Carina Gubin 4-1 Pogoń II Świebodzin
Pogoń Wschowa 2-0 Błękitni Świdnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 8-1 Zjednoczeni Lubrza
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-1 Polmo Kożuchów
Piast Parkovia Trzebiechów 2-2 Lech Sulechów

Kolejka 7 - 17-18 września

Lech Sulechów 4-0 Avia Siedlnica
Polmo Kożuchów 4-0 Piast Parkovia Trzebiechów
Zjednoczeni Lubrza 0-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Błękitni Świdnica 3-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Pogoń II Świebodzin 0-1 Pogoń Wschowa
Błękitni Lubięcin 2-5 Carina Gubin
Sprotavia Szprotawa 1-3 Lechia II Zielona Góra
Garbarnia Leszno Górne 0-1 Błękitni Olbrachtów

Kolejka 8 - 24-25 września

Avia Siedlnica 1-5 Błękitni Olbrachtów
Lechia II Zielona Góra 0-0 Garbarnia Leszno Górne
Carina Gubin 4-1 Sprotavia Szprotawa
Pogoń Wschowa 1-1 Błękitni Lubięcin
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-4 Pogoń II Świebodzin
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-0 Błękitni Świdnica
Piast Parkovia Trzebiechów 4-1 Zjednoczeni Lubrza
Lech Sulechów 1-1 Polmo Kożuchów

Kolejka 9 - 1-2 października

Polmo Kożuchów 3-0 Avia Siedlnica
Zjednoczeni Lubrza 1-0 Lech Sulechów
Błękitni Świdnica 3-2 Piast Parkovia Trzebiechów
Pogoń II Świebodzin 6-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Błękitni Lubięcin 1-4 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Sprotavia Szprotawa 2-0 Pogoń Wschowa
Garbarnia Leszno Górne 1-3 Carina Gubin
Błękitni Olbrachtów 0-1 Lechia II Zielona Góra

Kolejka 10 - 8-9 października

Avia Siedlnica 0-4 Lechia II Zielona Góra
Carina Gubin 1-4 Błękitni Olbrachtów
Pogoń Wschowa 2-0 Garbarnia Leszno Górne
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-6 Sprotavia Szprotawa
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-1 Błękitni Lubięcin
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Pogoń II Świebodzin
Lech Sulechów 1-1 Błękitni Świdnica
Polmo Kożuchów 2-0 Zjednoczeni Lubrza

Kolejka 11 - 15-16 października

Zjednoczeni Lubrza 1-1 Avia Siedlnica
Błękitni Świdnica 2-3 Polmo Kożuchów
Pogoń II Świebodzin 2-1 Lech Sulechów
Błękitni Lubięcin 3-1 Piast Parkovia Trzebiechów
Sprotavia Szprotawa 3-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Błękitni Olbrachtów 3-1 Pogoń Wschowa
Lechia II Zielona Góra 1-0 Carina Gubin

Kolejka 12 - 22-23 października

Avia Siedlnica 3-0 Carina Gubin
Pogoń Wschowa 2-1 Lechia II Zielona Góra
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-5 Błękitni Olbrachtów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-2 Garbarnia Leszno Górne
Piast Parkovia Trzebiechów 2-3 Sprotavia Szprotawa
Lech Sulechów 0-0 Błękitni Lubięcin
Polmo Kożuchów 1-0 Pogoń II Świebodzin
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Błękitni Świdnica

Kolejka 13 - 29-30 października

Błękitni Świdnica 3-2 Avia Siedlnica
Pogoń II Świebodzin 4-0 Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Lubięcin 2-3 Polmo Kożuchów
Sprotavia Szprotawa 4-0 Lech Sulechów
Garbarnia Leszno Górne 4-2 Piast Parkovia Trzebiechów
lub 4-0
Błękitni Olbrachtów 1-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Lechia II Zielona Góra 8-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Carina Gubin 3-0 Pogoń Wschowa

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Avia Siedlnica 2-2 Pogoń Wschowa
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-2 Carina Gubin
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-4 Lechia II Zielona Góra
Piast Parkovia Trzebiechów 2-2 Błękitni Olbrachtów
Lech Sulechów 4-0 Garbarnia Leszno Górne
Polmo Kożuchów 0-1 Sprotavia Szprotawa
Zjednoczeni Lubrza 8-1 Błękitni Lubięcin
Błękitni Świdnica 3-2 Pogoń II Świebodzin

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Pogoń II Świebodzin 2-2 Avia Siedlnica
Błękitni Lubięcin 2-2 Błękitni Świdnica
Sprotavia Szprotawa 0-1 Zjednoczeni Lubrza
Garbarnia Leszno Górne 1-4 Polmo Kożuchów
Błękitni Olbrachtów 3-1 Lech Sulechów
Lechia II Zielona Góra 1-1 Piast Parkovia Trzebiechów
Carina Gubin 7-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Pogoń Wschowa 5-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Avia Siedlnica 2-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Pogoń Wschowa 3-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Carina Gubin 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów
Lechia II Zielona Góra 3-1 Lech Sulechów
Błękitni Olbrachtów 4-1 Polmo Kożuchów
Garbarnia Leszno Górne 1-3 Zjednoczeni Lubrza
Sprotavia Szprotawa 3-1 Błękitni Świdnica
Błękitni Lubięcin 2-2 Pogoń II Świebodzin

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Błękitni Lubięcin 3-1 Avia Siedlnica
Pogoń II Świebodzin 0-2 Sprotavia Szprotawa
Błękitni Świdnica 2-1 Garbarnia Leszno Górne
Zjednoczeni Lubrza 2-3 Błękitni Olbrachtów
Polmo Kożuchów 1-0 Lechia II Zielona Góra
Lech Sulechów 0-2 Carina Gubin
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Pogoń Wschowa
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

Kolejka 18 - 25-26 marca

Avia Siedlnica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
przełożony
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów
Pogoń Wschowa 2-1 Lech Sulechów
przełożony
Carina Gubin 1-2 Polmo Kożuchów
Lechia II Zielona Góra 6-1 Zjednoczeni Lubrza
przełożony
Błękitni Olbrachtów - Błękitni Świdnica
przełożony
Garbarnia Leszno Górne 0-2 Pogoń II Świebodzin
Sprotavia Szprotawa 6-1 Błękitni Lubięcin 19 kwietnia

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Sprotavia Szprotawa 3-0 Avia Siedlnica
Błękitni Lubięcin 2-2 Garbarnia Leszno Górne
Pogoń II Świebodzin 4-0 Błękitni Olbrachtów
Błękitni Świdnica 1-4 Lechia II Zielona Góra
Zjednoczeni Lubrza 0-3 Carina Gubin
Polmo Kożuchów 1-1 Pogoń Wschowa
Lech Sulechów 2-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Avia Siedlnica 0-2 Piast Parkovia Trzebiechów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-3 Lech Sulechów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-4 Polmo Kożuchów
Pogoń Wschowa 2-3 Zjednoczeni Lubrza
Carina Gubin 2-1 Błękitni Świdnica
Lechia II Zielona Góra 3-1 Pogoń II Świebodzin
Błękitni Olbrachtów 4-2 Błękitni Lubięcin
Garbarnia Leszno Górne 0-5 Sprotavia Szprotawa

Kolejka 21 - 15-16 kwietnia

Garbarnia Leszno Górne 3-2 Avia Siedlnica
Sprotavia Szprotawa 1-0 Błękitni Olbrachtów
Błękitni Lubięcin 0-3 Lechia II Zielona Góra
Pogoń II Świebodzin 1-0 Carina Gubin
Błękitni Świdnica 0-0 Pogoń Wschowa
Zjednoczeni Lubrza 7-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Polmo Kożuchów 1-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Lech Sulechów 2-0 Piast Parkovia Trzebiechów

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Avia Siedlnica 0-3 Lech Sulechów
Piast Parkovia Trzebiechów 3-1 Polmo Kożuchów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-4 Zjednoczeni Lubrza
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-1 Błękitni Świdnica
Pogoń Wschowa 1-0 Pogoń II Świebodzin
Carina Gubin 5-3 Błękitni Lubięcin
Lechia II Zielona Góra 0-0 Sprotavia Szprotawa
Błękitni Olbrachtów 5-0 Garbarnia Leszno Górne

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Błękitni Olbrachtów 7-3 Avia Siedlnica
Garbarnia Leszno Górne 2-9 Lechia II Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa 3-0 Carina Gubin
Błękitni Lubięcin 2-3 Pogoń Wschowa
Pogoń II Świebodzin 4-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Błękitni Świdnica 5-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Piast Parkovia Trzebiechów
Polmo Kożuchów 2-1 Lech Sulechów

Kolejka 24 - 3 maja

Avia Siedlnica 0-1 Polmo Kożuchów
Lech Sulechów 4-0 Zjednoczeni Lubrza
Piast Parkovia Trzebiechów 2-1 Błękitni Świdnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-1 Pogoń II Świebodzin
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-1 Błękitni Lubięcin
Pogoń Wschowa 0-2 Sprotavia Szprotawa
Carina Gubin 1-0 Garbarnia Leszno Górne
Lechia II Zielona Góra 2-2 Błękitni Olbrachtów

Kolejka 25 - 6-7 maja

Lechia II Zielona Góra 3-0 Avia Siedlnica
(wo)
Błękitni Olbrachtów 0-5 Carina Gubin
Garbarnia Leszno Górne 1-1 Pogoń Wschowa
Sprotavia Szprotawa 6-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Błękitni Lubięcin 0-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Pogoń II Świebodzin 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów
Błękitni Świdnica 1-1 Lech Sulechów
Zjednoczeni Lubrza 4-1 Polmo Kożuchów

Kolejka 26 - 13-14 maja

Avia Siedlnica 2-5 Zjednoczeni Lubrza
Polmo Kożuchów 0-1 Błękitni Świdnica
Lech Sulechów 2-1 Pogoń II Świebodzin
Piast Parkovia Trzebiechów 2-0 Błękitni Lubięcin
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-0 Sprotavia Szprotawa
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-1 Garbarnia Leszno Górne
Pogoń Wschowa 1-1 Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin 1-1 Lechia II Zielona Góra

Kolejka 27 - 20-21 maja

Carina Gubin 3-0 Avia Siedlnica
(wo)
Lechia II Zielona Góra 4-1 Pogoń Wschowa
Błękitni Olbrachtów 4-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Garbarnia Leszno Górne 4-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Sprotavia Szprotawa 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów
Błękitni Lubięcin 1-2 Lech Sulechów
Pogoń II Świebodzin 3-0 Polmo Kożuchów
(wo)
Błękitni Świdnica 1-1 Zjednoczeni Lubrza

Kolejka 28 - 27-28 maja

Avia Siedlnica 0-3 Błękitni Świdnica
Zjednoczeni Lubrza 5-2 Pogoń II Świebodzin
Polmo Kożuchów 4-2 Błękitni Lubięcin
Lech Sulechów 1-0 Sprotavia Szprotawa
Piast Parkovia Trzebiechów 1-5 Garbarnia Leszno Górne
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-1 Błękitni Olbrachtów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-7 Lechia II Zielona Góra
Pogoń Wschowa 0-2 Carina Gubin

Kolejka 29 - 3-4 czerwca

Pogoń Wschowa 5-0 Avia Siedlnica
Carina Gubin 5-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Lechia II Zielona Góra 12-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Błękitni Olbrachtów 4-0 Piast Parkovia Trzebiechów
Garbarnia Leszno Górne 2-1 Lech Sulechów
Sprotavia Szprotawa 7-2 Polmo Kożuchów
Błękitni Lubięcin 1-2 Zjednoczeni Lubrza
Pogoń II Świebodzin 3-1 Błękitni Świdnica

Kolejka 30 - 10-11 czerwca

Avia Siedlnica 2-4 Pogoń II Świebodzin
Błękitni Świdnica 6-0 Błękitni Lubięcin
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Sprotavia Szprotawa
Polmo Kożuchów 2-3 Garbarnia Leszno Górne
Lech Sulechów 6-0 Błękitni Olbrachtów
Piast Parkovia Trzebiechów 2-4 Lechia II Zielona Góra
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-2 Carina Gubin
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3-1 Pogoń Wschowa

Baraże o udział w IV lidze (lubuska)
Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (lubuska)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Zielona Góra)

IV liga 2005/2006 (lubuska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2005/2006 (Zielona Góra I)
Klasa A 2005/2006 (Zielona Góra II)
Klasa A 2005/2006 (Zielona Góra III)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas