[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Czerwieńsk 26 57 18 3 5 61-24 9 2 2 38-14 9 1 3 23-10
2.  Kora Niedoradz 26 55 17 4 5 59-38 7 4 2 28-13 10 0 3 31-25
3.  Czarni Rudno 26 47 15 2 9 70-39 8 2 3 44-21 7 0 6 26-18
4.  Dąb Przybyszów 26 43 12 7 7 42-37 9 2 2 24-13 3 5 5 18-24
5.  Drzonkowianka Racula 26 41 12 5 9 28-21 7 3 3 18-7 5 2 6 10-14
6.  Orzeł Szlichtyngowa 26 40 11 7 8 45-43 8 1 4 27-15 3 6 4 18-28
7.  TS Przylep (Zielona Góra) 26 38 11 5 10 41-36 6 1 6 20-16 5 4 4 21-20
8.  Modrzew Modrzyca 26 34 10 4 12 42-39 6 4 3 19-12 4 0 9 23-27 2 3 1 0 1 3-1
9.  Ikar Zawada 26 34 9 7 10 36-47 7 3 3 19-17 2 4 7 17-30 2 3 1 0 1 1-3
10.  Zieloni Łagów 26 32 8 8 10 39-46 6 4 3 27-26 2 4 7 12-20 2 4 1 1 0 4-2
11.  Amator Bobrowniki 26 32 8 8 10 34-38 4 5 4 17-17 4 3 6 17-21 2 1 0 1 1 2-4
12.  Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 26 24 7 3 16 39-55 6 1 6 29-24 1 2 10 10-31
13.  Start Płoty 26 23 5 8 13 35-58 2 3 8 17-27 3 5 5 18-31
14.  Sparta Sława 26 7 0 7 19 27-77 0 4 9 16-33 0 3 10 11-44
Livno Zabór zostało wycofane z rozgrywek za brak grup młodzieżowych. Jego miejsce zajął Pogrom Pożarów, który wygrał baraż uzupełniający.
Pogrom Pożarów został później przeniesiony do innej grupy, a jego miejsce zajęli Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piast Czerwieńsk    1-3 4-0 3-0 1-0 7-2 4-0 1-0 3-3 0-0 2-1 3-1 2-3 7-1 
 2 Kora Niedoradz1-1     2-3 4-0 1-0 4-1 1-1 3-1 4-0 0-2 1-1 2-1 2-2 3-0* 
 3 Czarni Rudno3-2 14-1     2-0 5-1 2-2 1-2 4-3 6-2 3-2 1-2 0-2 1-1 2-1 
 4 Dąb Przybyszów2-1 0-1 1-0     0-0 4-2 1-3 3-1 1-1 3-1 2-1 3-1 2-0 2-1 
 5 Drzonkowianka Racula0-2 0-1 1-0 1-1     0-0 2-0 0-1 1-0 2-1 2-0 5-0 1-1 3-0 
 6 Orzeł Szlichtyngowa0-2 2-1 0-1 2-2 2-0     3-2 3-0 2-4 1-0 0-3* 3-0* 8-0 1-0 
 7 TS Przylep (Zielona Góra)0-2 0-1 1-5 1-0 0-0 1-3     1-2 2-0 2-1 0-1 3-0 3-0 6-1 
 8 Modrzew Modrzyca0-1 1-2 3-1 1-1 0-1 0-0 2-2     3-0 1-0 1-1 2-1 3-1 2-1 
 9 Ikar Zawada0-2 2-1 0-2 2-2 2-1 2-2 1-0 1-0     1-3 3-2 2-0 3-2 0-0 
 10 Zieloni Łagów1-3 2-4 3-2 2-1 1-0 2-2 2-2 1-6 2-0     3-1 4-1 2-2 2-2 
 11 Amator Bobrowniki1-0 1-3 2-0 1-1 0-1 0-1 0-0 3-2 3-3 1-1     2-1 1-2 2-2 
 12 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański0-2 1-2 0-6 3-4 1-2 4-0 1-5 1-0 1-0 5-0 5-2     1-1 6-0 
 13 Start Płoty1-3 0-6 0-2 1-4 0-2 0-1 1-2 3-1 1-1 1-1 0-1 1-1     8-2 
 14 Sparta Sława1-2 1-5 1-4 1-2 1-2 2-2 1-2 3-6 1-3 0-0 1-1 1-1 2-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Amator Bobrowniki 1-2 Start Płoty
Drzonkowianka Racula 1-0 Ikar Zawada
Orzeł Szlichtyngowa 1-0 Zieloni Łagów
Sparta Sława 1-2 Dąb Przybyszów
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 0-6 Czarni Rudno
Modrzew Modrzyca 0-1 Piast Czerwieńsk
TS Przylep (Zielona Góra) 0-1 Kora Niedoradz

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Start Płoty 0-6 Kora Niedoradz
Piast Czerwieńsk 4-0 TS Przylep (Zielona Góra)
Czarni Rudno 4-3 Modrzew Modrzyca
Dąb Przybyszów 3-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Zieloni Łagów 2-2 Sparta Sława
Ikar Zawada 2-2 Orzeł Szlichtyngowa
Amator Bobrowniki 0-1 Drzonkowianka Racula

Kolejka 3 - 3-4 września

Drzonkowianka Racula 1-1 Start Płoty
Orzeł Szlichtyngowa 0-3 Amator Bobrowniki
(wo)
przerwany w 70. minucie
Sparta Sława 1-3 Ikar Zawada
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 5-0 Zieloni Łagów
Modrzew Modrzyca 1-1 Dąb Przybyszów
TS Przylep (Zielona Góra) 1-5 Czarni Rudno
Kora Niedoradz 1-1 Piast Czerwieńsk

Kolejka 4 - 10-11 września

Start Płoty 1-3 Piast Czerwieńsk
Czarni Rudno 14-1 Kora Niedoradz
Dąb Przybyszów 1-3 TS Przylep (Zielona Góra)
Zieloni Łagów 1-6 Modrzew Modrzyca
Ikar Zawada 2-0 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Amator Bobrowniki 2-2 Sparta Sława
Drzonkowianka Racula 0-0 Orzeł Szlichtyngowa

Kolejka 5 - 17-18 września

Orzeł Szlichtyngowa 8-0 Start Płoty
Sparta Sława 1-2 Drzonkowianka Racula
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 5-2 Amator Bobrowniki
Modrzew Modrzyca 3-0 Ikar Zawada
TS Przylep (Zielona Góra) 2-1 Zieloni Łagów
Kora Niedoradz 4-0 Dąb Przybyszów
Piast Czerwieńsk 4-0 Czarni Rudno

Kolejka 6 - 24-25 września

Start Płoty 0-2 Czarni Rudno
Dąb Przybyszów 2-1 Piast Czerwieńsk
Zieloni Łagów 2-4 Kora Niedoradz
Ikar Zawada 1-0 TS Przylep (Zielona Góra)
Amator Bobrowniki 3-2 Modrzew Modrzyca
Drzonkowianka Racula 5-0 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Orzeł Szlichtyngowa 1-0 Sparta Sława

Kolejka 7 - 1-2 października

Sparta Sława 2-3 Start Płoty
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 4-0 Orzeł Szlichtyngowa
Modrzew Modrzyca 0-1 Drzonkowianka Racula
TS Przylep (Zielona Góra) 0-1 Amator Bobrowniki
Kora Niedoradz 4-0 Ikar Zawada
Piast Czerwieńsk 0-0 Zieloni Łagów
Czarni Rudno 2-0 Dąb Przybyszów

Kolejka 8 - 8-9 października

Start Płoty 1-4 Dąb Przybyszów
Zieloni Łagów 3-2 Czarni Rudno
Ikar Zawada 0-2 Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki 1-3 Kora Niedoradz
Drzonkowianka Racula 2-0 TS Przylep (Zielona Góra)
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Modrzew Modrzyca
Sparta Sława 1-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański

Kolejka 9 - 15-16 października

Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 1-1 Start Płoty
Modrzew Modrzyca 2-1 Sparta Sława
TS Przylep (Zielona Góra) 1-3 Orzeł Szlichtyngowa
Kora Niedoradz 1-0 Drzonkowianka Racula
Piast Czerwieńsk 2-1 Amator Bobrowniki
Czarni Rudno 6-2 Ikar Zawada
Dąb Przybyszów 3-1 Zieloni Łagów

Kolejka 10 - 22-23 października

Start Płoty 1-1 Zieloni Łagów
Ikar Zawada 2-2 Dąb Przybyszów
Amator Bobrowniki 2-0 Czarni Rudno
Drzonkowianka Racula 0-2 Piast Czerwieńsk
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 Kora Niedoradz
Sparta Sława 1-2 TS Przylep (Zielona Góra)
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 1-0 Modrzew Modrzyca

Kolejka 11 - 29-30 października

Modrzew Modrzyca 3-1 Start Płoty
TS Przylep (Zielona Góra) 3-0 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Kora Niedoradz 3-0 Sparta Sława
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Piast Czerwieńsk 7-2 Orzeł Szlichtyngowa
Czarni Rudno 5-1 Drzonkowianka Racula
Dąb Przybyszów 2-1 Amator Bobrowniki
Zieloni Łagów 2-0 Ikar Zawada

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Start Płoty 1-1 Ikar Zawada
Amator Bobrowniki 1-1 Zieloni Łagów
Drzonkowianka Racula 1-1 Dąb Przybyszów
Orzeł Szlichtyngowa 0-1 Czarni Rudno
Sparta Sława 1-2 Piast Czerwieńsk
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 1-2 Kora Niedoradz
Modrzew Modrzyca 2-2 TS Przylep (Zielona Góra)

Kolejka 13 - 12-13 listopada

TS Przylep (Zielona Góra) 3-0 Start Płoty
Kora Niedoradz 3-1 Modrzew Modrzyca
Piast Czerwieńsk 3-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Czarni Rudno 2-1 Sparta Sława
Dąb Przybyszów 4-2 Orzeł Szlichtyngowa
Zieloni Łagów 1-0 Drzonkowianka Racula
Ikar Zawada 3-2 Amator Bobrowniki

Kolejka 14 - 29 marca

Start Płoty 0-1 Amator Bobrowniki
Ikar Zawada 2-1 Drzonkowianka Racula 26 kwietnia
Zieloni Łagów 2-2 Orzeł Szlichtyngowa
Dąb Przybyszów 2-1 Sparta Sława
Czarni Rudno 0-2 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Piast Czerwieńsk 1-0 Modrzew Modrzyca
Kora Niedoradz 1-1 TS Przylep (Zielona Góra)

Kolejka 15 - 25-26 marca

Kora Niedoradz 2-2 Start Płoty
TS Przylep (Zielona Góra) 0-2 Piast Czerwieńsk 26 kwietnia
Modrzew Modrzyca 3-1 Czarni Rudno
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 3-4 Dąb Przybyszów 26 kwietnia
Sparta Sława 0-0 Zieloni Łagów
Orzeł Szlichtyngowa 2-4 Ikar Zawada
Drzonkowianka Racula 2-0 Amator Bobrowniki

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Start Płoty 0-2 Drzonkowianka Racula
Amator Bobrowniki 0-1 Orzeł Szlichtyngowa
Ikar Zawada 0-0 Sparta Sława
Zieloni Łagów 4-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Dąb Przybyszów 3-1 Modrzew Modrzyca
Czarni Rudno 1-2 TS Przylep (Zielona Góra)
Piast Czerwieńsk 1-3 Kora Niedoradz

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Piast Czerwieńsk 2-3 Start Płoty
Kora Niedoradz 2-3 Czarni Rudno
TS Przylep (Zielona Góra) 1-0 Dąb Przybyszów
Modrzew Modrzyca 1-0 Zieloni Łagów
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 1-0 Ikar Zawada
Sparta Sława 1-1 Amator Bobrowniki
Orzeł Szlichtyngowa 2-0 Drzonkowianka Racula

Kolejka 18 - 13-15 kwietnia

Start Płoty 0-1 Orzeł Szlichtyngowa
Drzonkowianka Racula 3-0 Sparta Sława
Amator Bobrowniki 2-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Ikar Zawada 1-0 Modrzew Modrzyca
Zieloni Łagów 2-2 TS Przylep (Zielona Góra)
Dąb Przybyszów 0-1 Kora Niedoradz
Czarni Rudno 3-2 Piast Czerwieńsk

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Czarni Rudno 1-1 Start Płoty
Piast Czerwieńsk 3-0 Dąb Przybyszów
Kora Niedoradz 0-2 Zieloni Łagów
TS Przylep (Zielona Góra) 2-0 Ikar Zawada
Modrzew Modrzyca 1-1 Amator Bobrowniki
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 1-2 Drzonkowianka Racula
Sparta Sława 2-2 Orzeł Szlichtyngowa

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Start Płoty 8-2 Sparta Sława
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Drzonkowianka Racula 0-1 Modrzew Modrzyca
Amator Bobrowniki 0-0 TS Przylep (Zielona Góra)
Ikar Zawada 2-1 Kora Niedoradz
Zieloni Łagów 1-3 Piast Czerwieńsk
Dąb Przybyszów 1-0 Czarni Rudno

Kolejka 21 - 3 maja

Dąb Przybyszów 2-0 Start Płoty
Czarni Rudno 3-2 Zieloni Łagów
Piast Czerwieńsk 3-3 Ikar Zawada
Kora Niedoradz 1-1 Amator Bobrowniki
TS Przylep (Zielona Góra) 0-0 Drzonkowianka Racula
Modrzew Modrzyca 0-0 Orzeł Szlichtyngowa
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 6-0 Sparta Sława

Kolejka 22 - 6-7 maja

Start Płoty 1-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
Sparta Sława 3-6 Modrzew Modrzyca
Orzeł Szlichtyngowa 3-2 TS Przylep (Zielona Góra)
Drzonkowianka Racula 0-1 Kora Niedoradz
Amator Bobrowniki 1-0 Piast Czerwieńsk
Ikar Zawada 0-2 Czarni Rudno
Zieloni Łagów 2-1 Dąb Przybyszów

Kolejka 23 - 13-14 maja

Zieloni Łagów 2-2 Start Płoty
Dąb Przybyszów 1-1 Ikar Zawada
Czarni Rudno 1-2 Amator Bobrowniki
Piast Czerwieńsk 1-0 Drzonkowianka Racula
Kora Niedoradz 4-1 Orzeł Szlichtyngowa
TS Przylep (Zielona Góra) 6-1 Sparta Sława
Modrzew Modrzyca 2-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański

Kolejka 24 - 20-21 maja

Start Płoty 3-1 Modrzew Modrzyca
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 1-5 TS Przylep (Zielona Góra)
Sparta Sława 1-5 Kora Niedoradz
Orzeł Szlichtyngowa 0-2 Piast Czerwieńsk
Drzonkowianka Racula 1-0 Czarni Rudno
Amator Bobrowniki 1-1 Dąb Przybyszów
Ikar Zawada 1-3 Zieloni Łagów

Kolejka 25 - 28 maja

Ikar Zawada 3-2 Start Płoty
Zieloni Łagów 3-1 Amator Bobrowniki
Dąb Przybyszów 0-0 Drzonkowianka Racula
Czarni Rudno 2-2 Orzeł Szlichtyngowa
Piast Czerwieńsk 7-1 Sparta Sława
Kora Niedoradz 2-1 Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański
TS Przylep (Zielona Góra) 1-2 Modrzew Modrzyca

Kolejka 26 - 4 czerwca

Start Płoty 1-2 TS Przylep (Zielona Góra)
Modrzew Modrzyca 1-2 Kora Niedoradz
Błękitni/Fadom II Nowogród Bobrzański 0-2 Piast Czerwieńsk
Sparta Sława 1-4 Czarni Rudno
Orzeł Szlichtyngowa 2-2 Dąb Przybyszów
Drzonkowianka Racula 2-1 Zieloni Łagów
Amator Bobrowniki 3-3 Ikar Zawada

Baraże o udział w lidze okręgowej (Zielona Góra)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Zielona Góra)

Klasa A 2005/2006 (Zielona Góra I)
Klasa A 2005/2006 (Zielona Góra III)

Klasa B 2005/2006 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2005/2006 (Nowa Sól)
Klasa B 2005/2006 (Zielona Góra)

Autor: Łukasz Kurzawa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas