[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Sosnowiec II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Kocikowa 18 44 14 2 2 51-17 8 1 0 32-7 6 1 2 19-10
2.  Niwy Brudzowice 18 39 12 3 3 60-26 7 1 1 36-7 5 2 2 24-19
3.  MKS Sławków 18 37 12 1 5 56-32 5 1 3 37-20 7 0 2 19-12
4.  Budowlani Ogrodzieniec 18 31 10 1 7 43-32 8 0 1 29-9 2 1 6 14-23
5.  Ostoja Żelisławice 18 29 8 5 5 53-37 7 1 1 29-10 1 4 4 24-27
6.  Skalniak Kroczyce 18 21 6 3 9 31-38 4 1 4 20-17 2 2 5 11-21
7.  Korona Rokitno Szlacheckie 18 19 5 4 9 29-51 3 4 2 19-13 2 0 7 10-38
8.  KS Giebło 18 18 5 3 10 32-49 3 2 4 15-20 2 1 6 17-29
9.  Olimpia Blanowice 18 13 4 1 13 27-53 3 0 6 19-23 1 1 7 8-30
10.  Olimpia Włodowice 18 7 2 1 15 15-62 1 1 7 9-26 1 0 8 6-36
Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek w przerwie zimowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Huragan Kocikowa    2-2 3-1 3-1 3-0 5-2 3-0 6-1 4-0 3-0* 
 2 Niwy Brudzowice2-1     1-2 5-1 2-2 6-1 9-0 4-0 4-0 3-0* 
 3 MKS Sławków1-2 2-5     1-0 5-5 5-2 9-1 4-1 1-3 9-1 
 4 Budowlani Ogrodzieniec3-1 4-2 2-3     3-2 1-0 6-0 3-1 4-0 3-0* 
 5 Ostoja Żelisławice1-1 4-1 1-2 5-2     3-0 4-1 5-3 3-0 3-0* 
 6 Skalniak Kroczyce1-3 0-2 1-3 2-3 4-0     2-1 5-2 2-2 3-1 
 7 Korona Rokitno Szlacheckie1-4 1-1 0-3* 2-1 2-2 0-0     2-2 3-0 8-0 
 8 KS Giebło0-3 3-5 3-0 0-4 1-1 0-0 3-1     4-2 1-4 
 9 Olimpia Blanowice1-3 2-3 1-2 3-0 6-5 1-3 2-3 0-4     3-0* 
 10 Olimpia Włodowice0-1 1-3 0-3* 2-2 1-7 0-3* 0-3* 0-3* 5-1     

Kolejka 1 - 4 września

Ostoja Żelisławice 5-2 Budowlani Ogrodzieniec
Korona Rokitno Szlacheckie 0-0 Skalniak Kroczyce
Olimpia Włodowice 0-1 Huragan Kocikowa
Olimpia Blanowice 0-4 KS Giebło
MKS Sławków 2-5 Niwy Brudzowice

Kolejka 2 - 11 września

MKS Sławków 5-5 Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice 4-0 Olimpia Blanowice
KS Giebło 1-4 Olimpia Włodowice
Huragan Kocikowa 3-0 Korona Rokitno Szlacheckie
Skalniak Kroczyce 2-3 Budowlani Ogrodzieniec

Kolejka 3 - 18 września

Ostoja Żelisławice 3-0 Skalniak Kroczyce
Budowlani Ogrodzieniec 3-1 Huragan Kocikowa
Korona Rokitno Szlacheckie 2-2 KS Giebło 17 września
Olimpia Włodowice 1-3 Niwy Brudzowice
Olimpia Blanowice 1-2 MKS Sławków

Kolejka 4 - 25 września

Olimpia Blanowice 6-5 Ostoja Żelisławice
MKS Sławków 9-1 Olimpia Włodowice
Niwy Brudzowice 9-0 Korona Rokitno Szlacheckie
KS Giebło 0-4 Budowlani Ogrodzieniec
Huragan Kocikowa 5-2 Skalniak Kroczyce

Kolejka 5 - 2 października

Ostoja Żelisławice 1-1 Huragan Kocikowa
Skalniak Kroczyce 5-2 KS Giebło
Budowlani Ogrodzieniec 4-2 Niwy Brudzowice
Korona Rokitno Szlacheckie 0-3 MKS Sławków
(wo)
Do meczu nie doszło z powodu braku kart zawodników Korony
Olimpia Włodowice 5-1 Olimpia Blanowice

Kolejka 6 - 9 października

Olimpia Włodowice 1-7 Ostoja Żelisławice
Olimpia Blanowice 2-3 Korona Rokitno Szlacheckie
MKS Sławków 1-0 Budowlani Ogrodzieniec
Niwy Brudzowice 6-1 Skalniak Kroczyce
KS Giebło 0-3 Huragan Kocikowa

Kolejka 7 - 16 października

Ostoja Żelisławice 5-3 KS Giebło
Huragan Kocikowa 2-2 Niwy Brudzowice
Skalniak Kroczyce 1-3 MKS Sławków
Budowlani Ogrodzieniec 4-0 Olimpia Blanowice
Korona Rokitno Szlacheckie 8-0 Olimpia Włodowice 15 października

Kolejka 8 - 23 października

Korona Rokitno Szlacheckie 2-2 Ostoja Żelisławice
Olimpia Włodowice 2-2 Budowlani Ogrodzieniec
Olimpia Blanowice 1-3 Skalniak Kroczyce
MKS Sławków 1-2 Huragan Kocikowa
Niwy Brudzowice 4-0 KS Giebło

Kolejka 9 - 30 października

Ostoja Żelisławice 4-1 Niwy Brudzowice
KS Giebło 3-0 MKS Sławków
Huragan Kocikowa 4-0 Olimpia Blanowice
Skalniak Kroczyce 3-1 Olimpia Włodowice
Budowlani Ogrodzieniec 6-0 Korona Rokitno Szlacheckie

Kolejka 10 - 9 kwietnia

Budowlani Ogrodzieniec 3-2 Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce 2-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Huragan Kocikowa 3-0 Olimpia Włodowice
(wo)
Olimpia wycofała się z rozgrywek
KS Giebło 4-2 Olimpia Blanowice
Niwy Brudzowice 1-2 MKS Sławków

Kolejka 11 - 15 kwietnia

Ostoja Żelisławice 1-2 MKS Sławków
Olimpia Blanowice 2-3 Niwy Brudzowice
Olimpia Włodowice 0-3 KS Giebło
(wo)
Korona Rokitno Szlacheckie 1-4 Huragan Kocikowa
Budowlani Ogrodzieniec 1-0 Skalniak Kroczyce

Kolejka 12 - 23 kwietnia

Skalniak Kroczyce 4-0 Ostoja Żelisławice
Huragan Kocikowa 3-1 Budowlani Ogrodzieniec
KS Giebło 3-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Niwy Brudzowice 3-0 Olimpia Włodowice
(wo)
MKS Sławków 1-3 Olimpia Blanowice

Kolejka 13 - 30 kwietnia

Ostoja Żelisławice 3-0 Olimpia Blanowice
Olimpia Włodowice 0-3 MKS Sławków
(wo)
Korona Rokitno Szlacheckie 1-1 Niwy Brudzowice
Budowlani Ogrodzieniec 3-1 KS Giebło
Skalniak Kroczyce 1-3 Huragan Kocikowa

Kolejka 14 - 7 maja

Huragan Kocikowa 3-0 Ostoja Żelisławice
KS Giebło 0-0 Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice 5-1 Budowlani Ogrodzieniec
MKS Sławków 9-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Olimpia Blanowice 3-0 Olimpia Włodowice
(wo)

Kolejka 15 - 14 maja

Ostoja Żelisławice 3-0 Olimpia Włodowice
(wo)
Korona Rokitno Szlacheckie 3-0 Olimpia Blanowice
Budowlani Ogrodzieniec 2-3 MKS Sławków
Skalniak Kroczyce 0-2 Niwy Brudzowice
Huragan Kocikowa 6-1 KS Giebło

Kolejka 16 - 21 maja

KS Giebło 1-1 Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice 2-1 Huragan Kocikowa
MKS Sławków 5-2 Skalniak Kroczyce
Olimpia Blanowice 3-0 Budowlani Ogrodzieniec
Olimpia Włodowice 0-3 Korona Rokitno Szlacheckie
(wo)

Kolejka 17 - 28 maja

Ostoja Żelisławice 4-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Budowlani Ogrodzieniec 3-0 Olimpia Włodowice
(wo)
Skalniak Kroczyce 2-2 Olimpia Blanowice
Huragan Kocikowa 3-1 MKS Sławków
KS Giebło 3-5 Niwy Brudzowice

Kolejka 18 - 4 czerwca

Niwy Brudzowice 2-2 Ostoja Żelisławice
MKS Sławków 4-1 KS Giebło
Olimpia Blanowice 1-3 Huragan Kocikowa
Olimpia Włodowice 0-3 Skalniak Kroczyce
(wo)
Korona Rokitno Szlacheckie 2-1 Budowlani Ogrodzieniec

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)
Baraże uzupełniające o klasę A (Sosnowiec)

Klasa A 2005/2006 (Sosnowiec)

Klasa B 2005/2006 (Sosnowiec I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas