[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Sosnowiec I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria II Jaworzno 22 58 19 1 2 74-24 8 1 2 34-12 11 0 0 40-12
2.  Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 22 52 17 1 4 70-22 9 0 2 37-11 8 1 2 33-11
3.  MCKS CzeladĽ (2) 22 40 13 1 8 79-39 7 0 4 48-19 6 1 4 31-20 2 3 1 0 1 7-6
4.  Pogoń Łagisza (Będzin) 22 40 12 4 6 55-30 6 3 2 29-13 6 1 4 26-17 2 3 1 0 1 6-7
5.  Orzeł D±bie 22 36 11 3 8 42-28 6 1 4 20-14 5 2 4 22-14
6.  Błyskawica Preczów 22 33 10 3 9 42-41 6 1 4 26-19 4 2 5 16-22
7.  Iskra Psary 22 27 8 3 11 21-46 5 1 5 5-13 3 2 6 16-33
8.  Znicz Góra Siewierska 22 25 7 4 11 21-34 4 4 3 14-11 3 0 8 7-23 2 4 1 1 0 2-1
9.  Zagłębiak II D±browa Górnicza 22 25 7 4 11 48-55 3 2 6 25-24 4 2 5 23-31 2 1 0 1 1 1-2
10.  Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 22 24 8 0 14 35-53 4 0 7 22-30 4 0 7 13-23
11.  Mega Będzin 22 15 4 3 15 20-52 2 0 9 8-29 2 3 6 12-23
12.  Zapora II Przeczyce 22 7 2 1 19 26-109 0 1 10 17-53 2 0 9 9-56
Mega Będzin wycofała się po 14 kolejkach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Victoria II Jaworzno    1-0 1-3 2-0 2-2 2-4 4-1 4-0 4-0 3-0 3-0* 8-2 
 2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)0-2     2-0 4-2 1-0 5-1 5-0 2-1 3-1 0-2 4-2 11-0 
 3 MCKS CzeladĽ (2)1-5 3-4     4-1 2-1 3-2 9-0 3-0 10-0 1-3 1-2 11-1 
 4 Pogoń Łagisza (Będzin)2-3 2-2 5-3     4-2 3-0 3-0 2-0 1-1 6-0 1-1 0-1 
 5 Orzeł D±bie1-4 1-0 0-2 1-2     3-0 2-0 1-0 3-5 4-0 1-1 3-0* 
 6 Błyskawica Preczów0-2 0-4 0-5 4-1 2-2     6-2 3-0 1-3 1-0 3-0* 6-0 
 7 Iskra Psary0-2 0-5 1-0 0-4 1-0 0-1     0-1 1-0 1-0 0-0 1-0 
 8 Znicz Góra Siewierska0-2 0-2 1-1 1-1 0-4 1-0 0-0     0-0 2-0 3-0* 6-1 
 9 Zagłębiak II D±browa Górnicza2-3 1-4 3-2 1-3 0-1 1-1 2-2 1-2     2-3 4-2 8-1 
 10 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)4-9 1-3 3-5 0-3 1-3 1-2 1-2 2-1 4-2     3-0* 2-0 
 11 Mega Będzin0-3 1-2 0-3* 0-6 0-3* 0-2 0-3* 4-0 1-4 2-0     0-3* 
 12 Zapora II Przeczyce2-5 1-7 4-7 0-3* 1-4 3-3 1-6 1-2 3-7 1-5 0-4     

Kolejka 1 - 28 sierpnia

Zapora II Przeczyce 3-3 Błyskawica Preczów
Iskra Psary 1-0 Orzeł D±bie
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 4-9 Victoria II Jaworzno
Zagłębiak II D±browa Górnicza 3-2 MCKS CzeladĽ (2)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-1 Znicz Góra Siewierska
Pogoń Łagisza (Będzin) 1-1 Mega Będzin 14 wrze¶nia

Kolejka 2 - 4 wrze¶nia

Pogoń Łagisza (Będzin) 0-1 Zapora II Przeczyce
Mega Będzin 1-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Znicz Góra Siewierska 0-0 Zagłębiak II D±browa Górnicza
MCKS CzeladĽ (2) 1-3 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Victoria II Jaworzno 4-1 Iskra Psary
Orzeł D±bie 3-0 Błyskawica Preczów

Kolejka 3 - 11 wrze¶nia

Zapora II Przeczyce 1-4 Orzeł D±bie
Błyskawica Preczów 0-2 Victoria II Jaworzno
Iskra Psary 1-0 MCKS CzeladĽ (2)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 2-1 Znicz Góra Siewierska
Zagłębiak II D±browa Górnicza 4-2 Mega Będzin
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 4-2 Pogoń Łagisza (Będzin)

Kolejka 4 - 18 wrze¶nia

Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 11-0 Zapora II Przeczyce
mecz w Przeczycach
Pogoń Łagisza (Będzin) 1-1 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Mega Będzin 2-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Znicz Góra Siewierska 0-0 Iskra Psary
MCKS CzeladĽ (2) 3-2 Błyskawica Preczów
Victoria II Jaworzno 2-2 Orzeł D±bie

Kolejka 5 - 25 wrze¶nia

Zapora II Przeczyce 2-5 Victoria II Jaworzno
Orzeł D±bie 0-2 MCKS CzeladĽ (2)
Błyskawica Preczów 3-0 Znicz Góra Siewierska
Iskra Psary 0-0 Mega Będzin
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 0-3 Pogoń Łagisza (Będzin)
Zagłębiak II D±browa Górnicza 1-4 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)

Kolejka 6 - 2 paĽdziernika

Zagłębiak II D±browa Górnicza 8-1 Zapora II Przeczyce
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 0-2 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Pogoń Łagisza (Będzin) 3-0 Iskra Psary
Mega Będzin 0-2 Błyskawica Preczów
Znicz Góra Siewierska 0-4 Orzeł D±bie
MCKS CzeladĽ (2) 1-5 Victoria II Jaworzno

Kolejka 7 - 9 paĽdziernika

Zapora II Przeczyce 4-7 MCKS CzeladĽ (2)
Victoria II Jaworzno 4-0 Znicz Góra Siewierska
Orzeł D±bie 1-1 Mega Będzin
Błyskawica Preczów 4-1 Pogoń Łagisza (Będzin)
Iskra Psary 0-5 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 4-2 Zagłębiak II D±browa Górnicza

Kolejka 8 - 16 paĽdziernika

Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 2-0 Zapora II Przeczyce
Zagłębiak II D±browa Górnicza 2-2 Iskra Psary
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 5-1 Błyskawica Preczów
Pogoń Łagisza (Będzin) 4-2 Orzeł D±bie
Mega Będzin 0-3 Victoria II Jaworzno 15 paĽdziernika
Znicz Góra Siewierska 1-1 MCKS CzeladĽ (2)

Kolejka 9 - 23 paĽdziernika

Zapora II Przeczyce 1-2 Znicz Góra Siewierska
MCKS CzeladĽ (2) 1-2 Mega Będzin
Victoria II Jaworzno 2-0 Pogoń Łagisza (Będzin)
Orzeł D±bie 1-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Błyskawica Preczów 1-3 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Iskra Psary 1-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)

Kolejka 10 - 30 paĽdziernika

Iskra Psary 1-0 Zapora II Przeczyce
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-2 Błyskawica Preczów
Zagłębiak II D±browa Górnicza 0-1 Orzeł D±bie
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 0-2 Victoria II Jaworzno
Pogoń Łagisza (Będzin) 5-3 MCKS CzeladĽ (2)
Mega Będzin 4-0 Znicz Góra Siewierska

Kolejka 11 - 5 listopada

Zapora II Przeczyce 0-4 Mega Będzin
Znicz Góra Siewierska 1-1 Pogoń Łagisza (Będzin)
MCKS CzeladĽ (2) 3-4 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Victoria II Jaworzno 4-0 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Orzeł D±bie 4-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Błyskawica Preczów 6-2 Iskra Psary

Kolejka 12 - 26 kwietnia

Błyskawica Preczów 6-0 Zapora II Przeczyce
Orzeł D±bie 2-0 Iskra Psary
Victoria II Jaworzno 3-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
MCKS CzeladĽ (2) 10-0 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Znicz Góra Siewierska 0-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Mega Będzin 0-6 Pogoń Łagisza (Będzin)

Kolejka 13 - 12 kwietnia

Zapora II Przeczyce 0-3 Pogoń Łagisza (Będzin)
(wo)
Zapora II Przeczyce nie stawiła się na mecz
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 4-2 Mega Będzin
Zagłębiak II D±browa Górnicza 1-2 Znicz Góra Siewierska 2 kwietnia, 11:00
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 3-5 MCKS CzeladĽ (2)
Iskra Psary 0-2 Victoria II Jaworzno
Błyskawica Preczów 2-2 Orzeł D±bie

Kolejka 14 - 9 kwietnia

Orzeł D±bie 3-0 Zapora II Przeczyce
(wo)
go¶cie nie przyjechali na mecz
Victoria II Jaworzno 2-4 Błyskawica Preczów
MCKS CzeladĽ (2) 9-0 Iskra Psary 8 kwietnia
Znicz Góra Siewierska 2-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Mega Będzin 1-4 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 10 maja

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Zapora II Przeczyce 1-7 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Zagłębiak II D±browa Górnicza 1-3 Pogoń Łagisza (Będzin)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 3-0 Mega Będzin
(wo)
Iskra Psary 0-1 Znicz Góra Siewierska
Błyskawica Preczów 0-5 MCKS CzeladĽ (2)
Orzeł D±bie 1-4 Victoria II Jaworzno

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Victoria II Jaworzno 8-2 Zapora II Przeczyce
MCKS CzeladĽ (2) 2-1 Orzeł D±bie 22 kwietnia
Znicz Góra Siewierska 1-0 Błyskawica Preczów
Mega Będzin 0-3 Iskra Psary
(wo)
Pogoń Łagisza (Będzin) 6-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 3-1 Zagłębiak II D±browa Górnicza

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Zapora II Przeczyce 3-7 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-3 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Iskra Psary 0-4 Pogoń Łagisza (Będzin)
Błyskawica Preczów 3-0 Mega Będzin
(wo)
Orzeł D±bie 1-0 Znicz Góra Siewierska
Victoria II Jaworzno 1-3 MCKS CzeladĽ (2)

Kolejka 18 - 7 maja

MCKS CzeladĽ (2) 11-1 Zapora II Przeczyce 6 maja
Znicz Góra Siewierska 0-2 Victoria II Jaworzno
Mega Będzin 0-3 Orzeł D±bie
(wo)
Pogoń Łagisza (Będzin) 3-0 Błyskawica Preczów 6 maja
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 5-0 Iskra Psary
Zagłębiak II D±browa Górnicza 2-3 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)

Kolejka 19 - 14 maja

Zapora II Przeczyce 1-5 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Iskra Psary 1-0 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Błyskawica Preczów 0-4 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Orzeł D±bie 1-2 Pogoń Łagisza (Będzin)
Victoria II Jaworzno 3-0 Mega Będzin
(wo)
MCKS CzeladĽ (2) 3-0 Znicz Góra Siewierska 13 maja

Kolejka 20 - 21 maja

Znicz Góra Siewierska 6-1 Zapora II Przeczyce
Mega Będzin 0-3 MCKS CzeladĽ (2)
(wo)
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-3 Victoria II Jaworzno 20 maja
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-0 Orzeł D±bie 20 maja
Zagłębiak II D±browa Górnicza 1-1 Błyskawica Preczów
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-2 Iskra Psary

Kolejka 21 - 28 maja

Zapora II Przeczyce 1-6 Iskra Psary
Błyskawica Preczów 1-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Orzeł D±bie 3-5 Zagłębiak II D±browa Górnicza
Victoria II Jaworzno 1-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
MCKS CzeladĽ (2) 4-1 Pogoń Łagisza (Będzin) 27 maja
Znicz Góra Siewierska 3-0 Mega Będzin
(wo)

Kolejka 22 - 4 czerwca

Mega Będzin 0-3 Zapora II Przeczyce
(wo)
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-0 Znicz Góra Siewierska
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-0 MCKS CzeladĽ (2)
Zagłębiak II D±browa Górnicza 2-3 Victoria II Jaworzno
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-3 Orzeł D±bie
Iskra Psary 0-1 Błyskawica Preczów

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)
Baraże uzupełniaj±ce o klasę A (Sosnowiec)

Klasa A 2005/2006 (Sosnowiec)

Klasa B 2005/2006 (Sosnowiec II)

Autor: Łukasz Maj
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas