[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beskidy Andrychów 34 88 27 7 0 92-12 15 2 0 49-4 12 5 0 43-8
2.  Górnik Brzeszcze 34 68 21 5 8 78-31 13 2 2 45-12 8 3 6 33-19 2 4 1 1 0 2-0
3.  Skawa Wadowice 34 68 21 5 8 71-32 11 5 1 44-12 10 0 7 27-20 2 1 0 1 1 0-2
4.  Błyskawica Marcówka 34 66 19 9 6 58-30 13 2 2 34-9 6 7 4 24-21
5.  Janina Libiąż 34 60 17 9 8 66-40 12 3 2 35-10 5 6 6 31-30 2 4 1 1 0 7-4
6.  IKS Olkusz 34 60 19 3 12 75-49 11 3 3 43-15 8 0 9 32-34 2 1 0 1 1 4-7
7.  Przeciszovia Przeciszów 34 57 17 6 11 63-51 11 3 3 39-15 6 3 8 24-36
8.  Iskra Brzezinka 34 54 15 9 10 63-46 11 4 2 42-19 4 5 8 21-27 2 3 1 0 1 5-4
9.  Orzeł Balin 34 54 16 6 12 68-54 9 4 4 42-24 7 2 8 26-30 2 3 1 0 1 4-5
10.  Halniak Maków Podhalański 34 49 15 4 15 49-45 10 3 4 28-11 5 1 11 21-34
11.  Znicz Sułkowice Bolęcina 34 46 14 4 16 67-58 10 1 6 48-25 4 3 10 19-33
12.  Hejnał Kęty 34 40 11 7 16 43-50 6 4 7 28-27 5 3 9 15-23
13.  Nadwiślanin Gromiec 34 32 8 8 18 38-69 5 5 7 23-26 3 3 11 15-43
14.  Stanisławianka Stanisław Dolny 34 30 8 6 20 49-93 6 3 8 32-43 2 3 12 17-50 2 3 1 0 1 9-6
15.  Babia Góra Sucha Beskidzka 34 30 9 3 22 50-99 6 0 11 26-45 3 3 11 24-54 2 3 1 0 1 6-9
16.  Iskra Klecza Dolna 34 29 6 11 17 47-72 4 4 9 28-36 2 7 8 19-36
17.  Unia Kwaczała 34 22 5 7 22 37-101 3 6 8 24-41 2 1 14 13-60
18.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 34 8 1 5 28 24-106 1 3 13 14-40 0 2 15 10-66
Zwycięzca rozgrywek awansuje do IV ligi, dalsze trzy zespoły do nowoutworzonej V ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Beskidy Andrychów    1-0 2-0 0-0 1-0 1-0 4-1 5-0 2-1 2-0 1-1 4-0 4-1 6-0 4-0 3-0 5-0 4-0 
 2 Górnik Brzeszcze0-2     2-0 0-0 0-0 2-0 7-1 2-0 2-0 1-2 2-1 2-1 6-0 7-1 5-2 1-0 3-1 3-1 
 3 Skawa Wadowice1-1 0-0     2-1 1-0 4-1 5-2 1-1 1-1 3-0 5-0 3-1 6-1 4-2 4-0 0-0 0-1 4-0 
 4 Błyskawica Marcówka0-1 1-1 3-1     3-0 1-0 3-1 2-1 0-1 2-1 2-1 3-0 3-0 2-0 1-1 2-0 3-0 3-0 
 5 Janina Libiąż1-2 1-0 3-0 2-0     5-2 1-1 1-0 4-1 3-1 0-2 1-1 1-0 3-0 4-0 0-0 4-0 1-0 
 6 IKS Olkusz1-3 4-0 1-0 4-0 2-2     1-0 0-0 2-3 2-0 3-0 1-0 2-3 3-0 5-1 2-2 3-1 7-0 
 7 Przeciszovia Przeciszów1-1 4-1 0-1 1-2 2-2 5-1     2-2 1-2 3-0 1-0 1-0 1-0 3-1 3-1 4-1 4-0 3-0* 
 8 Iskra Brzezinka1-1 0-6 1-0 0-1 4-4 1-0 1-1     4-2 1-0 3-0 1-1 2-0 2-0 5-0 4-1 5-1 7-1 
 9 Orzeł Balin0-0 1-0 1-3 2-2 1-3 4-3 4-1 2-1     0-0 4-2 3-0 0-1 1-2 5-2 6-1 6-1 2-2 
 10 Halniak Maków Podhalański0-3 1-1 1-0 2-0 4-0 0-1 0-1 1-0 1-0     2-1 2-0 3-0 4-0 2-2 0-1 1-1 4-0 
 11 Znicz Sułkowice Bolęcina0-1 1-5 0-1 1-1 5-4 1-2 4-1 2-0 1-2 3-2     1-0 3-1 0-2 2-0 6-2 8-0 10-1 
 12 Hejnał Kęty1-4 1-3 1-3 1-2 1-1 0-3 1-1 0-1 1-3 2-0 3-2     1-1 5-1 2-1 1-1 2-0 5-0 
 13 Nadwiślanin Gromiec2-2 1-5 1-3 2-2 0-1 1-2 1-2 1-1 2-0 2-1 0-0 1-2     3-2 0-1 2-2 2-0 2-0 
 14 Stanisławianka Stanisław Dolny0-6 1-5 2-3 0-4 3-3 3-2 0-1 3-0 1-1 1-3 2-3 0-5 2-0     7-3 2-0 4-3 1-1 
 15 Babia Góra Sucha Beskidzka0-5 2-0 0-5 0-4 3-2 2-3 0-2 0-2 5-4 3-0 2-3 0-1 1-2 3-2     0-5 2-3 3-2 
 16 Iskra Klecza Dolna0-3 0-4 0-1 2-2 0-4 2-3 0-2 1-3 2-0 3-4 1-1 0-2 4-1 1-1 2-2     7-1 3-2 
 17 Unia Kwaczała0-5 0-1 1-4 1-1 0-3 1-4 3-2 3-3 1-3 2-4 2-1 0-0 2-2 1-1 1-5 2-2     4-0 
 18 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska0-3 0-1 1-2 1-2 0-2 1-5 1-4 1-6 0-2 1-3 0-1 0-1 2-2 2-2 2-3 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Orzeł Balin 6 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-0 Skawa Wadowice 7 sierpnia, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Beskidy Andrychów 6 sierpnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-4 Górnik Brzeszcze 7 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Nadwiślanin Gromiec 6 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 0-1 Błyskawica Marcówka 6 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 5-4 Janina Libiąż 6 sierpnia, 11:00
Unia Kwaczała 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 sierpnia, 17:00
Hejnał Kęty 0-3 IKS Olkusz 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Orzeł Balin 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 sierpnia, 17:00
Janina Libiąż 4-0 Unia Kwaczała 13 sierpnia, 11:00
Błyskawica Marcówka 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 14 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Iskra Brzezinka 13 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 5-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 13 sierpnia, 17:00
Hejnał Kęty 1-1 Iskra Klecza Dolna 13 sierpnia, 17:00
Beskidy Andrychów 1-0 IKS Olkusz 13 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 5-2 Przeciszovia Przeciszów 13 sierpnia, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-3 Halniak Maków Podhalański 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Halniak Maków Podhalański 1-0 Orzeł Balin 21 sierpnia, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 3-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 21 sierpnia, 17:00
IKS Olkusz 1-0 Skawa Wadowice 20 sierpnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-3 Beskidy Andrychów 17 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-1 Hejnał Kęty 20 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 0-6 Górnik Brzeszcze 20 sierpnia, 17:00
mecz rozegrano w Brzeszczach
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-1 Nadwiślanin Gromiec 20 sierpnia, 17:00
Unia Kwaczała 1-1 Błyskawica Marcówka 20 sierpnia, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Janina Libiąż 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Orzeł Balin 1-3 Janina Libiąż 28 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Unia Kwaczała 27 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 27 sierpnia, 17:00
Hejnał Kęty 0-1 Iskra Brzezinka 27 sierpnia, 17:00
Beskidy Andrychów 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 27 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 0-0 Iskra Klecza Dolna 27 sierpnia, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-2 IKS Olkusz 27 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 0-1 Przeciszovia Przeciszów 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Przeciszovia Przeciszów 1-2 Orzeł Balin 31 sierpnia, 17:00
IKS Olkusz 2-0 Halniak Maków Podhalański 31 sierpnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 31 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-5 Skawa Wadowice 31 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 1-1 Beskidy Andrychów 31 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Hejnał Kęty 31 sierpnia, 17:00
Unia Kwaczała 0-1 Górnik Brzeszcze 31 sierpnia, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Nadwiślanin Gromiec 31 sierpnia, 17:00
Janina Libiąż 2-0 Błyskawica Marcówka 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Orzeł Balin 2-2 Błyskawica Marcówka 4 września, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Janina Libiąż 3 września, 17:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 września, 17:00
Hejnał Kęty 2-0 Unia Kwaczała 3 września, 17:00
Beskidy Andrychów 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 3 września, 17:00
Skawa Wadowice 1-1 Iskra Brzezinka 3 września, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 7-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 3 września, 17:00
Halniak Maków Podhalański 0-1 Iskra Klecza Dolna 4 września, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 5-1 IKS Olkusz 4 września, 11:00

Kolejka 7 - 10-11 września

IKS Olkusz 2-3 Orzeł Balin 10 września, 17:00
mecz w Balinie - gospodarzem Olkusz
Iskra Klecza Dolna 0-2 Przeciszovia Przeciszów 10 września, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Halniak Maków Podhalański 10 września, 17:00
Iskra Brzezinka 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 10 września, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-1 Skawa Wadowice 10 września, 17:00
Unia Kwaczała 0-5 Beskidy Andrychów 11 września, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Hejnał Kęty 10 września, 17:00
Janina Libiąż 1-0 Górnik Brzeszcze 10 września, 17:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Nadwiślanin Gromiec 11 września, 17:00

Kolejka 8 - 14 września

Orzeł Balin 0-1 Nadwiślanin Gromiec 14 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 0-0 Błyskawica Marcówka 14 września, 16:00
Hejnał Kęty 1-1 Janina Libiąż 14 września, 16:00
Beskidy Andrychów 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 września, 16:00
Skawa Wadowice 0-1 Unia Kwaczała 14 września, 16:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 14 września, 16:00
Halniak Maków Podhalański 1-0 Iskra Brzezinka 14 września, 16:00
Przeciszovia Przeciszów 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 14 września, 16:00
IKS Olkusz 2-2 Iskra Klecza Dolna 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 17 września

Iskra Klecza Dolna 2-0 Orzeł Balin 17 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 IKS Olkusz 17 września, 16:00
Iskra Brzezinka 1-1 Przeciszovia Przeciszów 17 września, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-2 Halniak Maków Podhalański 17 września, 16:00
Unia Kwaczała 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 17 września, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Skawa Wadowice 17 września, 16:00
Janina Libiąż 1-2 Beskidy Andrychów 17 września, 16:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Hejnał Kęty 17 września, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 1-5 Górnik Brzeszcze 17 września, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 września

Orzeł Balin 1-0 Górnik Brzeszcze 24 września, 16:00
Hejnał Kęty 1-1 Nadwiślanin Gromiec 24 września, 16:00
Beskidy Andrychów 0-0 Błyskawica Marcówka 26 września, 16:00
Skawa Wadowice 1-0 Janina Libiąż 24 września, 16:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 24 września, 16:00
Halniak Maków Podhalański 1-1 Unia Kwaczała 25 września, 16:00
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 25 września, 16:00
IKS Olkusz 0-0 Iskra Brzezinka 24 września, 16:00
Iskra Klecza Dolna 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 24 września, 11:00

Kolejka 11 - 1 października

Babia Góra Sucha Beskidzka 5-4 Orzeł Balin 1 października, 16:00
Iskra Brzezinka 4-1 Iskra Klecza Dolna 1 października, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 IKS Olkusz 1 października, 16:00
Unia Kwaczała 3-2 Przeciszovia Przeciszów 1 października, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-3 Halniak Maków Podhalański 1 października, 16:00
Janina Libiąż 3-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 1 października, 16:00
Błyskawica Marcówka 3-1 Skawa Wadowice 1 października, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Beskidy Andrychów 1 października, 16:00
Górnik Brzeszcze 2-1 Hejnał Kęty 1 października, 16:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Orzeł Balin 3-0 Hejnał Kęty 5 października, 16:00
Beskidy Andrychów 1-0 Górnik Brzeszcze 8 października, 15:00
Skawa Wadowice 6-1 Nadwiślanin Gromiec 8 października, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-4 Błyskawica Marcówka 8 października, 15:00
Halniak Maków Podhalański 4-0 Janina Libiąż 9 października, 15:00
Przeciszovia Przeciszów 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 9 października, 15:00
(wo)
brak gości
IKS Olkusz 3-1 Unia Kwaczała 8 października, 15:00
Iskra Klecza Dolna 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 8 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Iskra Brzezinka 8 października, 15:00

Kolejka 13 - 15-16 października

Iskra Brzezinka 4-2 Orzeł Balin 15 października, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 15 października, 15:00
Unia Kwaczała 2-2 Iskra Klecza Dolna 15 października, 15:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-5 IKS Olkusz 15 października, 15:00
Janina Libiąż 1-1 Przeciszovia Przeciszów 15 października, 15:00
Błyskawica Marcówka 2-1 Halniak Maków Podhalański 15 października, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 15 października, 15:00
Górnik Brzeszcze 2-0 Skawa Wadowice 15 października, 15:00
Hejnał Kęty 1-4 Beskidy Andrychów 14 października

Kolejka 14 - 22-23 października

Orzeł Balin 0-0 Beskidy Andrychów 23 października, 15:00
Skawa Wadowice 3-1 Hejnał Kęty 22 października, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-5 Górnik Brzeszcze 22 października, 15:00
Halniak Maków Podhalański 3-0 Nadwiślanin Gromiec 23 października, 15:00
Przeciszovia Przeciszów 1-2 Błyskawica Marcówka 23 października, 15:00
IKS Olkusz 2-2 Janina Libiąż 22 października, 15:00
Iskra Klecza Dolna 3-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 22 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Unia Kwaczała 23 października, 15:00
Iskra Brzezinka 3-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 22 października, 15:00

Kolejka 15 - 29 października

Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 Orzeł Balin 29 października, 14:00
Unia Kwaczała 3-3 Iskra Brzezinka 29 października, 14:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 29 października, 11:00
Janina Libiąż 0-0 Iskra Klecza Dolna 29 października, 14:00
Błyskawica Marcówka 1-0 IKS Olkusz 29 października, 14:00
Nadwiślanin Gromiec 1-2 Przeciszovia Przeciszów 29 października, 14:00
Górnik Brzeszcze 1-2 Halniak Maków Podhalański 29 października, 14:00
Hejnał Kęty 5-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 29 października, 14:00
Beskidy Andrychów 2-0 Skawa Wadowice 29 października, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Orzeł Balin 1-3 Skawa Wadowice 6 listopada, 13:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-6 Beskidy Andrychów 5 listopada, 13:00
Halniak Maków Podhalański 2-0 Hejnał Kęty 6 listopada, 13:00
Przeciszovia Przeciszów 4-1 Górnik Brzeszcze 6 listopada, 13:00
IKS Olkusz 2-3 Nadwiślanin Gromiec 5 listopada, 13:00
Iskra Klecza Dolna 2-2 Błyskawica Marcówka
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-2 Janina Libiąż 5 listopada, 13:00
Iskra Brzezinka 7-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5 listopada, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 8-0 Unia Kwaczała 5 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Unia Kwaczała 1-3 Orzeł Balin 11 listopada, 13:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 11 listopada, 13:00
Janina Libiąż 1-0 Iskra Brzezinka 11 listopada, 13:00
Błyskawica Marcówka 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 11 listopada, 13:00
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Iskra Klecza Dolna 11 listopada, 13:00
Górnik Brzeszcze 2-0 IKS Olkusz 11 listopada, 13:00
Hejnał Kęty 1-1 Przeciszovia Przeciszów 11 listopada, 13:00
Beskidy Andrychów 2-0 Halniak Maków Podhalański 11 listopada, 13:00
Skawa Wadowice 4-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 19 kwietnia

IKS Olkusz 1-0 Hejnał Kęty 19 kwietnia, 16:30
Orzeł Balin 1-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 19 kwietnia, 16:30
Skawa Wadowice 3-0 Halniak Maków Podhalański 19 kwietnia, 16:30
Beskidy Andrychów 4-1 Przeciszovia Przeciszów 19 kwietnia, 16:30
Górnik Brzeszcze 1-0 Iskra Klecza Dolna 19 kwietnia, 16:30
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 kwietnia, 16:30
Błyskawica Marcówka 2-1 Iskra Brzezinka 19 kwietnia, 16:30
Janina Libiąż 0-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 19 kwietnia, 16:30
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Unia Kwaczała 19 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 10 maja

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Orzeł Balin 10 maja, 17:00
Unia Kwaczała 0-3 Janina Libiąż 10 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Błyskawica Marcówka 10 maja, 17:00
Iskra Brzezinka 2-0 Nadwiślanin Gromiec 10 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Górnik Brzeszcze 10 maja, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-2 Hejnał Kęty 10 maja, 17:00
IKS Olkusz 1-3 Beskidy Andrychów 10 maja, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 0-1 Skawa Wadowice 10 maja, 17:00
Halniak Maków Podhalański 4-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 10 maja, 17:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Orzeł Balin 0-0 Halniak Maków Podhalański 9 kwietnia, 16:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-1 Przeciszovia Przeciszów 8 kwietnia, 13:00
Skawa Wadowice 4-1 IKS Olkusz 8 kwietnia, 16:00
Beskidy Andrychów 3-0 Iskra Klecza Dolna 8 kwietnia, 16:00
Hejnał Kęty 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 8 kwietnia, 16:00
Górnik Brzeszcze 2-0 Iskra Brzezinka 8 kwietnia, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 8 kwietnia, 16:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Unia Kwaczała 9 kwietnia, 16:00
Janina Libiąż 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 15-16 kwietnia

Janina Libiąż 4-1 Orzeł Balin 15 kwietnia, 14:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Błyskawica Marcówka 15 kwietnia, 14:00
Unia Kwaczała 2-2 Nadwiślanin Gromiec 15 kwietnia, 14:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-5 Górnik Brzeszcze 15 kwietnia, 14:00
Iskra Brzezinka 1-1 Hejnał Kęty 15 kwietnia, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-5 Beskidy Andrychów 15 kwietnia, 14:00
Iskra Klecza Dolna 0-1 Skawa Wadowice 15 kwietnia, 14:00
IKS Olkusz 3-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 15 kwietnia, 14:00
Przeciszovia Przeciszów 3-0 Halniak Maków Podhalański 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Orzeł Balin 4-1 Przeciszovia Przeciszów 23 kwietnia, 16:30
Halniak Maków Podhalański 0-1 IKS Olkusz 22 kwietnia, 16:30
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-0 Iskra Klecza Dolna 22 kwietnia, 16:30
Skawa Wadowice 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 22 kwietnia, 16:30
Beskidy Andrychów 5-0 Iskra Brzezinka 22 kwietnia, 11:00
Hejnał Kęty 3-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 22 kwietnia, 11:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Unia Kwaczała 22 kwietnia, 16:30
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 22 kwietnia, 16:30
Błyskawica Marcówka 3-0 Janina Libiąż 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Błyskawica Marcówka 0-1 Orzeł Balin 29 kwietnia, 17:00
Janina Libiąż 1-0 Nadwiślanin Gromiec 29 kwietnia, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Górnik Brzeszcze 29 kwietnia, 17:00
Unia Kwaczała 0-0 Hejnał Kęty 29 kwietnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-1 Beskidy Andrychów 29 kwietnia, 17:00
Iskra Brzezinka 1-0 Skawa Wadowice 29 kwietnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 29 kwietnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 3-4 Halniak Maków Podhalański 29 kwietnia, 17:00
IKS Olkusz 1-0 Przeciszovia Przeciszów 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3 maja

Orzeł Balin 4-3 IKS Olkusz
Przeciszovia Przeciszów 4-1 Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-0 Iskra Brzezinka
Skawa Wadowice 5-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Beskidy Andrychów 5-0 Unia Kwaczała
Hejnał Kęty 5-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Brzeszcze 0-0 Janina Libiąż
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Błyskawica Marcówka

Kolejka 25 - 6-7 maja

Nadwiślanin Gromiec 2-0 Orzeł Balin 6 maja, 17:00
Błyskawica Marcówka 1-1 Górnik Brzeszcze 6 maja, 17:00
Janina Libiąż 1-1 Hejnał Kęty 6 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 Beskidy Andrychów 6 maja, 17:00
Unia Kwaczała 1-4 Skawa Wadowice 6 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 6 maja, 17:00
Iskra Brzezinka 1-0 Halniak Maków Podhalański 6 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Przeciszovia Przeciszów 6 maja, 17:00
Iskra Klecza Dolna 2-3 IKS Olkusz 6 maja, 17:00
w Olkuszu

Kolejka 26 - 13-14 maja

Orzeł Balin 6-1 Iskra Klecza Dolna 14 maja, 17:00
IKS Olkusz 5-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 13 maja, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 2-2 Iskra Brzezinka 14 maja, 17:00
Halniak Maków Podhalański 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 13 maja, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 4-3 Unia Kwaczała 13 maja, 17:00
Skawa Wadowice 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 maja, 17:00
Beskidy Andrychów 1-0 Janina Libiąż 13 maja, 17:00
Hejnał Kęty 1-2 Błyskawica Marcówka 13 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze 6-0 Nadwiślanin Gromiec 13 maja, 17:00

Kolejka 27 - 20-21 maja

Górnik Brzeszcze 2-0 Orzeł Balin 20 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-2 Hejnał Kęty 20 maja, 17:00
Błyskawica Marcówka 0-1 Beskidy Andrychów 20 maja, 17:00
Janina Libiąż 3-0 Skawa Wadowice 20 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 20 maja, 17:00
Unia Kwaczała 2-4 Halniak Maków Podhalański 20 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 4-1 Przeciszovia Przeciszów 20 maja, 17:00
Iskra Brzezinka 1-0 IKS Olkusz 20 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-5 Iskra Klecza Dolna 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 27-28 maja

Orzeł Balin 5-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 czerwca, 17:00
pierwotnie (28 maja, 17:00) mecz się nie odbył - goście nie dojechali na mecz
Iskra Klecza Dolna 1-3 Iskra Brzezinka 27 maja, 17:00
IKS Olkusz 3-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 27 maja, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 4-0 Unia Kwaczała 28 maja, 17:00
Halniak Maków Podhalański 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 27 maja, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-3 Janina Libiąż 27 maja, 17:00
Skawa Wadowice 2-1 Błyskawica Marcówka 27 maja, 17:00
Beskidy Andrychów 4-1 Nadwiślanin Gromiec 27 maja, 17:00
Hejnał Kęty 1-3 Górnik Brzeszcze 27 maja, 17:00

Kolejka 29 - 31 maja

Hejnał Kęty 1-3 Orzeł Balin 31 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze 0-2 Beskidy Andrychów 31 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Skawa Wadowice 31 maja, 17:00
Błyskawica Marcówka 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 31 maja, 17:00
Janina Libiąż 3-1 Halniak Maków Podhalański 31 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-4 Przeciszovia Przeciszów 31 maja, 17:00
Unia Kwaczała 1-4 IKS Olkusz 31 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 6-2 Iskra Klecza Dolna 7 czerwca, 17:00
Iskra Brzezinka 5-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 31 maja, 17:00

Kolejka 30 - 3-4 czerwca

Orzeł Balin 2-1 Iskra Brzezinka 4 czerwca, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 3 czerwca, 17:00
Iskra Klecza Dolna 7-1 Unia Kwaczała 3 czerwca, 17:00
IKS Olkusz 7-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 czerwca, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 2-2 Janina Libiąż 3 czerwca
Halniak Maków Podhalański 2-0 Błyskawica Marcówka 3 czerwca, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-0 Nadwiślanin Gromiec 3 czerwca, 17:00
Skawa Wadowice 0-0 Górnik Brzeszcze 3 czerwca, 17:00
Beskidy Andrychów 4-0 Hejnał Kęty 3 czerwca, 17:00

Kolejka 31 - 10 czerwca

Beskidy Andrychów 2-1 Orzeł Balin 10 czerwca, 17:00
Hejnał Kęty 1-3 Skawa Wadowice 10 czerwca, 17:00
Górnik Brzeszcze 7-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 10 czerwca, 13:00
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Halniak Maków Podhalański 10 czerwca, 17:00
Błyskawica Marcówka 3-1 Przeciszovia Przeciszów 10 czerwca, 17:00
Janina Libiąż 5-2 IKS Olkusz 10 czerwca, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Iskra Klecza Dolna 11 czerwca, 17:30
Unia Kwaczała 1-5 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 Iskra Brzezinka 10 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 14 czerwca

Orzeł Balin 4-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 14 czerwca, 17:00
Iskra Brzezinka 5-1 Unia Kwaczała 14 czerwca, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 czerwca, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-4 Janina Libiąż 14 czerwca, 17:00
IKS Olkusz 4-0 Błyskawica Marcówka 14 czerwca, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Nadwiślanin Gromiec 14 czerwca, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-1 Górnik Brzeszcze 14 czerwca, 18:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-5 Hejnał Kęty 14 czerwca, 17:00
Skawa Wadowice 1-1 Beskidy Andrychów 14 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 17 czerwca

Skawa Wadowice 1-1 Orzeł Balin 17 czerwca, 17:00
Beskidy Andrychów 6-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 17 czerwca, 17:00
Hejnał Kęty 2-0 Halniak Maków Podhalański 17 czerwca, 17:00
Górnik Brzeszcze 7-1 Przeciszovia Przeciszów 17 czerwca, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-2 IKS Olkusz 17 czerwca, 17:00
Błyskawica Marcówka 2-0 Iskra Klecza Dolna 17 czerwca, 17:00
Janina Libiąż 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 17 czerwca, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-6 Iskra Brzezinka 17 czerwca, 17:00
Unia Kwaczała 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 17 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 24 czerwca

Orzeł Balin 6-1 Unia Kwaczała 24 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 10-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 24 czerwca, 17:00
Iskra Brzezinka 4-4 Janina Libiąż 24 czerwca, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-4 Błyskawica Marcówka 24 czerwca, 17:00
Iskra Klecza Dolna 4-1 Nadwiślanin Gromiec 24 czerwca, 17:00
IKS Olkusz 4-0 Górnik Brzeszcze 24 czerwca, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Hejnał Kęty 24 czerwca, 17:00
Halniak Maków Podhalański 0-3 Beskidy Andrychów 24 czerwca, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Skawa Wadowice 24 czerwca, 17:00

IV liga 2005/2006 (małopolska (Kraków))

Liga okręgowa 2005/2006 (Kraków)

Klasa A 2005/2006 (Chrzanów)
Klasa A 2005/2006 (Olkusz)
Klasa A 2005/2006 (Oświęcim)
Klasa A 2005/2006 (Wadowice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas