[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cedron Brody 26 60 19 3 4 63-29 12 0 1 40-10 7 3 3 23-19
2.  Olimpia Chocznia 26 59 19 2 5 81-25 12 1 0 54-8 7 1 5 27-17
3.  Jubilat Izdebnik 26 54 17 3 6 64-44 11 1 1 44-20 6 2 5 20-24
4.  Sokół Przytkowice 26 53 15 8 3 60-26 9 4 0 37-7 6 4 3 23-19
5.  Chełm Stryszów 26 39 12 3 11 54-44 8 2 3 29-15 4 1 8 25-29
6.  Wisła Łączany 26 38 11 5 10 48-46 7 3 3 29-17 4 2 7 19-29
7.  Leńczanka Leńcze 26 37 11 4 11 57-54 6 3 4 33-20 5 1 7 24-34 2 4 1 1 0 5-3
8.  Dąb Paszkówka 26 37 11 4 11 55-47 7 0 6 34-26 4 4 5 21-21 2 1 0 1 1 3-5
9.  Leskowiec Rzyki 26 35 10 5 11 41-44 5 4 4 24-21 5 1 7 17-23
10.  Astra Spytkowice 26 31 9 4 13 40-57 6 0 7 25-28 3 4 6 15-29
11.  Borowik Bachowice 26 30 8 6 12 54-41 4 4 5 31-14 4 2 7 23-27
12.  Lachy Lachowice 26 28 8 4 14 32-71 6 3 4 24-19 2 1 10 8-52
13.  Relaks Wysoka 26 13 4 1 21 31-87 2 0 11 18-38 2 1 10 13-49
14.  Żarek Barwałd Górny 26 4 0 4 22 13-78 0 3 10 3-25 0 1 12 10-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Cedron Brody    1-0 0-1 3-1 5-1 6-1 3-1 2-1 3-0 6-1 2-1 1-0 2-1 6-1 
 2 Olimpia Chocznia4-0     5-0 3-1 3-0 3-1 3-0 3-1 2-0 2-2 8-3 6-0 10-0 2-0 
 3 Jubilat Izdebnik4-4 1-0     2-3 3-2 4-3 6-2 4-3 2-1 5-0 2-0 3-0 4-2 4-0 
 4 Sokół Przytkowice2-2 2-1 4-0     3-1 4-0 2-0 1-1 1-1 3-0 3-0 10-0 1-0 1-1 
 5 Chełm Stryszów1-2 3-5 3-1 0-2     3-0 2-0 3-1 3-2 1-1 0-0 3-0 3-0* 4-1 
 6 Wisła Łączany3-0 1-2 2-1 1-1 4-1     2-2 1-2 0-4 0-0 2-1 3-1 3-1 7-1 
 7 Leńczanka Leńcze2-5 3-2 0-1 1-1 1-1 0-2     1-1 2-4 5-1 2-0 7-1 5-1 4-0 
 8 Dąb Paszkówka0-1 1-2 1-5 4-1 2-1 2-0 2-4     2-0 3-1 3-4 7-1 2-4 5-2 
 9 Leskowiec Rzyki0-0 0-0 2-2 2-3 1-0 1-1 4-3 0-3*     2-1 2-5 0-2 7-0 3-1 
 10 Astra Spytkowice0-3 0-4 4-1 0-1 1-6 0-4 1-2 3-0 3-0     2-4 6-0 2-1 3-2 
 11 Borowik Bachowice1-2 4-0 1-2 1-1 0-2 2-2 1-2 1-1 0-1 1-1     4-0 8-0 7-0 
 12 Lachy Lachowice2-1 0-4 2-2 1-1 2-0 3-2 6-0 2-2 2-3 1-2 1-0     1-2 1-0 
 13 Relaks Wysoka0-1 1-6 0-2 0-4 3-5 1-2 2-4 0-3 3-0 0-2 0-5 2-3     6-1 
 14 Żarek Barwałd Górny0-2 0-1 0-2 1-3 1-5 0-1 0-4 0-2 0-1 0-3 0-0 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Relaks Wysoka 2-4 Leńczanka Leńcze 14 sierpnia, 17:00
Dąb Paszkówka 7-1 Lachy Lachowice 14 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 1-2 Olimpia Chocznia 14 sierpnia, 17:00
Astra Spytkowice 4-1 Jubilat Izdebnik 14 sierpnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 1-5 Chełm Stryszów 14 sierpnia, 17:00
Cedron Brody 2-1 Borowik Bachowice 14 sierpnia, 11:00
Sokół Przytkowice 1-1 Leskowiec Rzyki 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Leńczanka Leńcze 2-0 Borowik Bachowice 21 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 2-2 Cedron Brody 21 sierpnia, 17:00
Chełm Stryszów 3-2 Leskowiec Rzyki 21 sierpnia, 17:00
Jubilat Izdebnik 4-0 Żarek Barwałd Górny 21 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 2-2 Astra Spytkowice 21 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 3-2 Wisła Łączany 21 sierpnia, 17:00
Relaks Wysoka 0-3 Dąb Paszkówka 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Dąb Paszkówka 2-4 Leńczanka Leńcze 28 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 3-1 Relaks Wysoka 28 sierpnia, 17:00
Astra Spytkowice 6-0 Lachy Lachowice 28 sierpnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 0-1 Olimpia Chocznia 28 sierpnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 2-2 Jubilat Izdebnik 28 sierpnia, 11:00
Cedron Brody 5-1 Chełm Stryszów 28 sierpnia, 11:00
Borowik Bachowice 1-1 Sokół Przytkowice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4 września

Leńczanka Leńcze 1-1 Sokół Przytkowice 4 września, 17:00
Chełm Stryszów 0-0 Borowik Bachowice 4 września, 17:00
Jubilat Izdebnik 4-4 Cedron Brody 4 września, 17:00
Olimpia Chocznia 2-0 Leskowiec Rzyki 4 września, 17:00
Lachy Lachowice 1-0 Żarek Barwałd Górny 4 września, 17:00
Relaks Wysoka 0-2 Astra Spytkowice 4 września, 17:00
Dąb Paszkówka 2-0 Wisła Łączany 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 11 września

Wisła Łączany 2-2 Leńczanka Leńcze 11 września, 16:30
Astra Spytkowice 3-0 Dąb Paszkówka 11 września, 16:30
Żarek Barwałd Górny 1-1 Relaks Wysoka 11 września, 16:30
Leskowiec Rzyki 0-2 Lachy Lachowice 11 września, 11:00
Cedron Brody 1-0 Olimpia Chocznia 11 września, 11:00
Borowik Bachowice 1-2 Jubilat Izdebnik 11 września, 16:30
Sokół Przytkowice 3-1 Chełm Stryszów 11 września, 16:30

Kolejka 6 - 18 września

Leńczanka Leńcze 1-1 Chełm Stryszów 18 września, 16:00
Jubilat Izdebnik 2-3 Sokół Przytkowice 18 września, 16:00
Olimpia Chocznia 8-3 Borowik Bachowice 18 września, 16:00
Lachy Lachowice 2-1 Cedron Brody 18 września, 16:00
Relaks Wysoka 3-0 Leskowiec Rzyki 18 września, 16:00
Dąb Paszkówka 5-2 Żarek Barwałd Górny 21 września
Wisła Łączany 0-0 Astra Spytkowice 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25 września

Astra Spytkowice 1-2 Leńczanka Leńcze 25 września, 16:00
Żarek Barwałd Górny 0-1 Wisła Łączany 25 września, 16:00
Leskowiec Rzyki 0-3 Dąb Paszkówka 25 września, 11:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy
Cedron Brody 2-1 Relaks Wysoka 25 września, 11:00
Borowik Bachowice 4-0 Lachy Lachowice 25 września, 16:00
Sokół Przytkowice 2-1 Olimpia Chocznia 25 września, 16:00
Chełm Stryszów 3-1 Jubilat Izdebnik 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2 października

Leńczanka Leńcze 0-1 Jubilat Izdebnik 2 października, 16:00
Olimpia Chocznia 3-0 Chełm Stryszów 2 października, 16:00
Lachy Lachowice 1-1 Sokół Przytkowice 2 października, 16:00
Relaks Wysoka 0-5 Borowik Bachowice 2 października, 16:00
Dąb Paszkówka 0-1 Cedron Brody 2 października, 16:00
Wisła Łączany 0-4 Leskowiec Rzyki 2 października, 16:00
Astra Spytkowice 3-2 Żarek Barwałd Górny 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 9 października

Żarek Barwałd Górny 0-4 Leńczanka Leńcze 9 października, 15:00
Leskowiec Rzyki 2-1 Astra Spytkowice 9 października, 11:00
Cedron Brody 6-1 Wisła Łączany 9 października, 11:00
Borowik Bachowice 1-1 Dąb Paszkówka 9 października, 15:00
Sokół Przytkowice 1-0 Relaks Wysoka 9 października, 15:00
Chełm Stryszów 3-0 Lachy Lachowice 9 października, 15:00
Jubilat Izdebnik 1-0 Olimpia Chocznia 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16 października

Leńczanka Leńcze 3-2 Olimpia Chocznia 16 października, 15:00
Lachy Lachowice 2-2 Jubilat Izdebnik 16 października, 15:00
Relaks Wysoka 3-5 Chełm Stryszów 11 listopada
Dąb Paszkówka 4-1 Sokół Przytkowice 16 października, 15:00
Wisła Łączany 2-1 Borowik Bachowice 16 października, 15:00
Astra Spytkowice 0-3 Cedron Brody 16 października, 15:00
Żarek Barwałd Górny 0-1 Leskowiec Rzyki 11 listopada

Kolejka 11 - 23 października

Leskowiec Rzyki 4-3 Leńczanka Leńcze 23 października, 11:00
Cedron Brody 6-1 Żarek Barwałd Górny 23 października, 11:00
Borowik Bachowice 1-1 Astra Spytkowice 23 października, 15:00
Sokół Przytkowice 4-0 Wisła Łączany 23 października, 15:00
Chełm Stryszów 3-1 Dąb Paszkówka 23 października, 15:00
Jubilat Izdebnik 4-2 Relaks Wysoka 23 października, 15:00
Olimpia Chocznia 6-0 Lachy Lachowice 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30 października

Leńczanka Leńcze 7-1 Lachy Lachowice 30 października, 14:00
Relaks Wysoka 1-6 Olimpia Chocznia 30 października, 14:00
Dąb Paszkówka 1-5 Jubilat Izdebnik 30 października, 14:00
Wisła Łączany 4-1 Chełm Stryszów 30 października, 14:00
Astra Spytkowice 0-1 Sokół Przytkowice 30 października, 14:00
Żarek Barwałd Górny 0-0 Borowik Bachowice 30 października, 14:00
Leskowiec Rzyki 0-0 Cedron Brody 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Cedron Brody 3-1 Leńczanka Leńcze 6 listopada, 11:00
Borowik Bachowice 0-1 Leskowiec Rzyki 6 listopada, 13:00
Sokół Przytkowice 1-1 Żarek Barwałd Górny 6 listopada, 13:00
Chełm Stryszów 1-1 Astra Spytkowice 6 listopada, 13:00
Jubilat Izdebnik 4-3 Wisła Łączany 6 listopada, 13:00
Olimpia Chocznia 3-1 Dąb Paszkówka 6 listopada, 13:00
Lachy Lachowice 1-2 Relaks Wysoka 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9 kwietnia

Leskowiec Rzyki 2-3 Sokół Przytkowice
w Przytkowicach
Leńczanka Leńcze 5-1 Relaks Wysoka
Lachy Lachowice 2-2 Dąb Paszkówka
Olimpia Chocznia 3-1 Wisła Łączany
Jubilat Izdebnik 5-0 Astra Spytkowice
Chełm Stryszów 4-1 Żarek Barwałd Górny
Borowik Bachowice 1-2 Cedron Brody

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Borowik Bachowice 1-2 Leńczanka Leńcze
Cedron Brody 3-1 Sokół Przytkowice
Leskowiec Rzyki 1-0 Chełm Stryszów
Żarek Barwałd Górny 0-2 Jubilat Izdebnik
Astra Spytkowice 0-4 Olimpia Chocznia
Wisła Łączany 3-1 Lachy Lachowice
Dąb Paszkówka 2-4 Relaks Wysoka

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Leńczanka Leńcze 1-1 Dąb Paszkówka
Relaks Wysoka 1-2 Wisła Łączany
Lachy Lachowice 1-2 Astra Spytkowice
Olimpia Chocznia 2-0 Żarek Barwałd Górny
Jubilat Izdebnik 2-1 Leskowiec Rzyki
Chełm Stryszów 1-2 Cedron Brody
Sokół Przytkowice 3-0 Borowik Bachowice

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Sokół Przytkowice 2-0 Leńczanka Leńcze
Borowik Bachowice 0-2 Chełm Stryszów
Cedron Brody 0-1 Jubilat Izdebnik
Leskowiec Rzyki 0-0 Olimpia Chocznia
Żarek Barwałd Górny 0-0 Lachy Lachowice
Astra Spytkowice 2-1 Relaks Wysoka
Wisła Łączany 1-2 Dąb Paszkówka

Kolejka 18 - 3 maja

Leńczanka Leńcze 0-2 Wisła Łączany
Dąb Paszkówka 3-1 Astra Spytkowice
Relaks Wysoka 6-1 Żarek Barwałd Górny
Lachy Lachowice 2-3 Leskowiec Rzyki
Olimpia Chocznia 4-0 Cedron Brody
Jubilat Izdebnik 2-0 Borowik Bachowice
Chełm Stryszów 0-2 Sokół Przytkowice

Kolejka 19 - 7 maja

Chełm Stryszów 2-0 Leńczanka Leńcze
Sokół Przytkowice 4-0 Jubilat Izdebnik
Borowik Bachowice 4-0 Olimpia Chocznia
Cedron Brody 1-0 Lachy Lachowice
Leskowiec Rzyki 7-0 Relaks Wysoka
Żarek Barwałd Górny 0-2 Dąb Paszkówka
Astra Spytkowice 0-4 Wisła Łączany

Kolejka 20 - 14 maja

Leńczanka Leńcze 5-1 Astra Spytkowice
Wisła Łączany 7-1 Żarek Barwałd Górny
Dąb Paszkówka 2-0 Leskowiec Rzyki
Relaks Wysoka 0-1 Cedron Brody
Lachy Lachowice 1-0 Borowik Bachowice
Olimpia Chocznia 3-1 Sokół Przytkowice
Jubilat Izdebnik 3-2 Chełm Stryszów

Kolejka 21 - 21 maja

Jubilat Izdebnik 6-2 Leńczanka Leńcze
Chełm Stryszów 3-5 Olimpia Chocznia
Sokół Przytkowice 10-0 Lachy Lachowice
Borowik Bachowice 8-0 Relaks Wysoka
Cedron Brody 2-1 Dąb Paszkówka
Leskowiec Rzyki 1-1 Wisła Łączany
Żarek Barwałd Górny 0-3 Astra Spytkowice

Kolejka 22 - 28 maja

Leńczanka Leńcze 4-0 Żarek Barwałd Górny
Astra Spytkowice 3-0 Leskowiec Rzyki
Wisła Łączany 3-0 Cedron Brody
Dąb Paszkówka 3-4 Borowik Bachowice
Relaks Wysoka 0-4 Sokół Przytkowice
Lachy Lachowice 2-0 Chełm Stryszów
Olimpia Chocznia 5-0 Jubilat Izdebnik

Kolejka 23 - 4 czerwca

Olimpia Chocznia 3-0 Leńczanka Leńcze
Jubilat Izdebnik 3-0 Lachy Lachowice
Chełm Stryszów 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
mecz się nie odbył z winy gości , przyznano walkower dla Chełmu Stryszów
Sokół Przytkowice 1-1 Dąb Paszkówka
Borowik Bachowice 2-2 Wisła Łączany
Cedron Brody 6-1 Astra Spytkowice
Leskowiec Rzyki 3-1 Żarek Barwałd Górny

Kolejka 24 - 11 czerwca

Leńczanka Leńcze 2-4 Leskowiec Rzyki
Żarek Barwałd Górny 0-2 Cedron Brody
Astra Spytkowice 2-4 Borowik Bachowice
Wisła Łączany 1-1 Sokół Przytkowice
Dąb Paszkówka 2-1 Chełm Stryszów
Relaks Wysoka 0-2 Jubilat Izdebnik
Lachy Lachowice 0-4 Olimpia Chocznia

Kolejka 25 - 18 czerwca

Lachy Lachowice 6-0 Leńczanka Leńcze
Olimpia Chocznia 10-0 Relaks Wysoka
Jubilat Izdebnik 4-3 Dąb Paszkówka
Chełm Stryszów 3-0 Wisła Łączany
Sokół Przytkowice 3-0 Astra Spytkowice
Borowik Bachowice 7-0 Żarek Barwałd Górny
Cedron Brody 3-0 Leskowiec Rzyki

Kolejka 26 - 25 czerwca

Leńczanka Leńcze 2-5 Cedron Brody
Leskowiec Rzyki 2-5 Borowik Bachowice
Żarek Barwałd Górny 1-3 Sokół Przytkowice
Astra Spytkowice 1-6 Chełm Stryszów
Wisła Łączany 2-1 Jubilat Izdebnik
Dąb Paszkówka 1-2 Olimpia Chocznia
Relaks Wysoka 2-3 Lachy Lachowice

Liga okręgowa 2005/2006 (Wadowice)

Klasa A 2005/2006 (Chrzanów)
Klasa A 2005/2006 (Olkusz)
Klasa A 2005/2006 (Oświęcim)

Klasa B 2005/2006 (Wadowice I)
Klasa B 2005/2006 (Wadowice II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas