[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 30 76 24 4 2 81-14 13 1 1 46-6 11 3 1 35-8
2.  Głaz Tychowo 30 67 20 7 3 71-29 11 3 1 35-9 9 4 2 36-20
3.  Orzeł Wałcz 30 62 18 8 4 74-29 7 7 1 31-12 11 1 3 43-17
4.  Lech Czaplinek 30 50 15 5 10 61-41 11 3 1 38-11 4 2 9 23-30
5.  Drawa Drawsko Pomorskie 30 49 14 7 9 53-35 9 3 3 34-13 5 4 6 19-22
6.  Drzewiarz Świerczyna 30 46 14 4 12 56-47 8 2 5 37-21 6 2 7 19-26
7.  Pomorzanin Sławoborze 30 38 11 5 14 41-59 8 1 6 24-20 3 4 8 17-39
8.  Pionier 95 Borne Sulinowo 30 37 11 4 15 46-55 8 1 6 29-24 3 3 9 17-31
9.  Olimp Złocieniec 30 36 10 6 14 45-53 7 2 6 27-16 3 4 8 18-37
10.  Spójnia Świdwin 30 35 10 5 15 45-61 4 3 8 25-31 6 2 7 20-30
11.  Orzeł Łubowo 30 34 9 7 14 44-66 4 5 6 21-28 5 2 8 23-38
12.  Zawisza Grzmiąca 30 33 9 6 15 60-64 5 2 8 41-43 4 4 7 19-21
13.  Darzbór II Szczecinek 30 32 8 8 14 43-61 3 6 6 23-30 5 2 8 20-31
14.  Hubertus Biały Bór 30 29 8 5 17 32-58 5 2 8 18-24 3 3 9 14-34
15.  Mirstal Mirosławiec 30 26 6 8 16 32-61 5 4 6 19-30 1 4 10 13-31
16.  Strażak/Wielim Gwda Wielka 30 25 8 1 21 42-93 6 0 9 24-36 2 1 12 18-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Połczyn Zdrój    1-1 0-2 3-1 3-1 3-1 5-0 1-0 5-0 4-0 4-0 3-0 4-0 5-0 2-0 3-0* 
 2 Głaz Tychowo1-0     0-2 1-1 5-2 2-0 4-1 0-0 1-1 4-1 4-0 1-0 2-0 3-1 3-0 4-0 
 3 Orzeł Wałcz0-0 1-3     1-0 2-0 4-1 3-1 6-0 1-1 1-1 4-0 1-1 1-1 2-2 1-1 3-0* 
 4 Lech Czaplinek1-2 3-0 3-1     1-1 2-0 7-1 3-1 3-0 2-0 3-3 1-1 3-0 1-0 2-1 3-0 
 5 Drawa Drawsko Pomorskie0-1 1-1 2-1 2-3     3-0 1-1 4-0 3-0* 5-0 1-0 0-3* 2-0 3-0* 4-0 3-3 
 6 Drzewiarz Świerczyna0-1 0-1 2-3 1-2 1-1     6-0 3-2 2-0 1-4 3-2 1-0 6-1 5-2 1-1 5-1 
 7 Pomorzanin Sławoborze1-4 1-6 1-0 3-1 0-1 0-2     1-2 3-0 4-1 0-1 1-0 2-0 0-0 1-0 6-2 
 8 Pionier 95 Borne Sulinowo1-5 1-2 1-4 2-1 1-4 2-1 2-0     5-0 3-1 1-2 1-1 1-3 3-0* 1-0 4-0 
 9 Olimp Złocieniec0-3 4-1 2-2 3-1 0-0 0-1 0-1 2-0     0-1 4-0 4-2 0-2 0-1 2-1 6-0 
 10 Spójnia Świdwin2-2 2-2 0-2 1-3 1-2 1-3 1-2 0-2 3-1     3-4 2-1 4-2 0-1 2-2 3-2 
 11 Orzeł Łubowo0-2 1-1 1-4 3-1 0-0 1-1 3-5 2-1 1-1 1-1     0-1 2-4 2-0 3-2 1-4 
 12 Zawisza Grzmiąca0-6 2-7 3-4 2-0 2-3 2-3 3-3 2-1 6-0 1-2 4-6     1-4 1-1 4-1 8-2 
 13 Darzbór II Szczecinek0-0 0-4 0-4 0-4 2-0 0-1 2-1 3-3 2-2 0-1 2-2 2-2     7-2 1-1 2-3 
 14 Hubertus Biały Bór0-2 1-2 0-2 1-1 2-1 2-0 0-0 1-3 1-5 3-0* 1-0 0-2 2-3     0-2 4-1 
 15 Mirstal Mirosławiec1-2 1-3 0-7 2-1 2-1 3-3 0-0 1-1 1-4 0-4 1-2 4-2 0-0 1-0     2-0 
 16 Strażak/Wielim Gwda Wielka1-5 1-2 2-5 5-3 0-2 1-2 2-1 2-1 0-3 1-3 3-1 0-3 1-0 1-4 4-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Głaz Tychowo 3-0 Mirstal Mirosławiec
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Olimp Złocieniec
(wo)
na boisku 0-0, udział nieuprawnionego zawodnika
Darzbór II Szczecinek 2-2 Orzeł Łubowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-4 Hubertus Biały Bór
Drzewiarz Świerczyna 1-2 Lech Czaplinek
Pomorzanin Sławoborze 4-1 Spójnia Świdwin
Zawisza Grzmiąca 2-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Orzeł Wałcz

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Mirstal Mirosławiec 0-7 Orzeł Wałcz
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-5 Pogoń Połczyn Zdrój
zmiana gospodarza
Spójnia Świdwin 2-1 Zawisza Grzmiąca
Lech Czaplinek 7-1 Pomorzanin Sławoborze
Hubertus Biały Bór 2-0 Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Łubowo 1-4 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Olimp Złocieniec 0-2 Darzbór II Szczecinek
Głaz Tychowo 5-2 Drawa Drawsko Pomorskie

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Drawa Drawsko Pomorskie 4-0 Mirstal Mirosławiec
Darzbór II Szczecinek 0-4 Głaz Tychowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-3 Olimp Złocieniec
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Orzeł Łubowo
Pomorzanin Sławoborze 0-0 Hubertus Biały Bór
Zawisza Grzmiąca 2-0 Lech Czaplinek
Pogoń Połczyn Zdrój 4-0 Spójnia Świdwin
Orzeł Wałcz 6-0 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 4 - 3-4 września

Mirstal Mirosławiec 1-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Spójnia Świdwin 0-2 Orzeł Wałcz
Lech Czaplinek 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór 0-2 Zawisza Grzmiąca
Orzeł Łubowo 3-5 Pomorzanin Sławoborze
Olimp Złocieniec 0-1 Drzewiarz Świerczyna
Głaz Tychowo 4-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka 3 września
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Darzbór II Szczecinek

Kolejka 5 - 10-11 września

Darzbór II Szczecinek 1-1 Mirstal Mirosławiec
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie
Drzewiarz Świerczyna 0-1 Głaz Tychowo
Zawisza Grzmiąca 4-6 Orzeł Łubowo 20 listopada
przełożony
Pogoń Połczyn Zdrój 5-0 Hubertus Biały Bór
Orzeł Wałcz 1-0 Lech Czaplinek 10 września
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-1 Spójnia Świdwin
Olimp Złocieniec 0-1 Pomorzanin Sławoborze

Kolejka 6 - 17-18 września

Mirstal Mirosławiec 0-4 Spójnia Świdwin
Lech Czaplinek 3-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Hubertus Biały Bór 0-2 Orzeł Wałcz
Orzeł Łubowo 0-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec 4-2 Zawisza Grzmiąca
Głaz Tychowo 4-1 Pomorzanin Sławoborze
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Drzewiarz Świerczyna
Darzbór II Szczecinek 2-3 Strażak/Wielim Gwda Wielka

Kolejka 7 - 24-25 września

Strażak/Wielim Gwda Wielka 4-1 Mirstal Mirosławiec
Drzewiarz Świerczyna 6-1 Darzbór II Szczecinek
Pomorzanin Sławoborze 0-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Zawisza Grzmiąca 2-7 Głaz Tychowo
Pogoń Połczyn Zdrój 5-0 Olimp Złocieniec
Orzeł Wałcz 4-0 Orzeł Łubowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-0 Hubertus Biały Bór
(wo)
na boisku 0-1
Spójnia Świdwin 1-3 Lech Czaplinek

Kolejka 8 - 1-2 października

Mirstal Mirosławiec 2-1 Lech Czaplinek
Hubertus Biały Bór 3-0 Spójnia Świdwin
(wo)
na boisku 3-5, udział nieuprawnionego zawodnika
Orzeł Łubowo 2-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Olimp Złocieniec 2-2 Orzeł Wałcz
Głaz Tychowo 1-0 Pogoń Połczyn Zdrój
Drawa Drawsko Pomorskie 0-3 Zawisza Grzmiąca
(wo)
gospodarze wykonali 5 wymian zawodników
Darzbór II Szczecinek 2-1 Pomorzanin Sławoborze
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-2 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 9 - 8-9 października

Drzewiarz Świerczyna 1-1 Mirstal Mirosławiec
Pomorzanin Sławoborze 6-2 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Zawisza Grzmiąca 1-4 Darzbór II Szczecinek
Pogoń Połczyn Zdrój 3-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Orzeł Wałcz 1-3 Głaz Tychowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 5-0 Olimp Złocieniec
Spójnia Świdwin 3-4 Orzeł Łubowo
Lech Czaplinek 1-0 Hubertus Biały Bór

Kolejka 10 - 15-16 października

Mirstal Mirosławiec 1-0 Hubertus Biały Bór
Orzeł Łubowo 3-1 Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec 0-1 Spójnia Świdwin
Głaz Tychowo 0-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Orzeł Wałcz
Darzbór II Szczecinek 0-0 Pogoń Połczyn Zdrój
Strażak/Wielim Gwda Wielka 0-3 Zawisza Grzmiąca
Drzewiarz Świerczyna 6-0 Pomorzanin Sławoborze

Kolejka 11 - 22-23 października

Pomorzanin Sławoborze 1-0 Mirstal Mirosławiec
Zawisza Grzmiąca 2-3 Drzewiarz Świerczyna
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
(wo)
goście nie przyjechali
Orzeł Wałcz 1-1 Darzbór II Szczecinek
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-4 Drawa Drawsko Pomorskie
Spójnia Świdwin 2-2 Głaz Tychowo
Lech Czaplinek 3-0 Olimp Złocieniec
Hubertus Biały Bór 1-0 Orzeł Łubowo

Kolejka 12 - 29-30 października

Mirstal Mirosławiec 1-2 Orzeł Łubowo
Olimp Złocieniec 0-1 Hubertus Biały Bór
Głaz Tychowo 1-1 Lech Czaplinek
Drawa Drawsko Pomorskie 5-0 Spójnia Świdwin
Darzbór II Szczecinek 3-3 Pionier 95 Borne Sulinowo
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-5 Orzeł Wałcz
Drzewiarz Świerczyna 0-1 Pogoń Połczyn Zdrój
Pomorzanin Sławoborze 1-0 Zawisza Grzmiąca

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Zawisza Grzmiąca 4-1 Mirstal Mirosławiec
Pogoń Połczyn Zdrój 5-0 Pomorzanin Sławoborze
Orzeł Wałcz 4-1 Drzewiarz Świerczyna
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Spójnia Świdwin 4-2 Darzbór II Szczecinek
Lech Czaplinek 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Hubertus Biały Bór 1-2 Głaz Tychowo
Orzeł Łubowo 1-1 Olimp Złocieniec

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Mirstal Mirosławiec 1-4 Olimp Złocieniec
Głaz Tychowo 4-0 Orzeł Łubowo
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Hubertus Biały Bór
(wo)
Darzbór II Szczecinek 0-4 Lech Czaplinek
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-3 Spójnia Świdwin
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Pomorzanin Sławoborze 1-0 Orzeł Wałcz
Zawisza Grzmiąca 0-6 Pogoń Połczyn Zdrój

Kolejka 15 - 13 listopada

Pogoń Połczyn Zdrój 2-0 Mirstal Mirosławiec
Orzeł Wałcz 1-1 Zawisza Grzmiąca
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-0 Pomorzanin Sławoborze
Spójnia Świdwin 1-3 Drzewiarz Świerczyna
Lech Czaplinek 3-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Hubertus Biały Bór 2-3 Darzbór II Szczecinek
Orzeł Łubowo 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Olimp Złocieniec 4-1 Głaz Tychowo

Kolejka 16 - 15-18 kwietnia

Mirstal Mirosławiec 1-3 Głaz Tychowo
Olimp Złocieniec 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Orzeł Łubowo 2-4 Darzbór II Szczecinek
Hubertus Biały Bór 4-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Lech Czaplinek 2-0 Drzewiarz Świerczyna
Spójnia Świdwin 1-2 Pomorzanin Sławoborze
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-1 Zawisza Grzmiąca
Orzeł Wałcz 0-0 Pogoń Połczyn Zdrój

Kolejka 17 - 17 maja

Orzeł Wałcz 1-1 Mirstal Mirosławiec
Pogoń Połczyn Zdrój 1-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Zawisza Grzmiąca 1-2 Spójnia Świdwin
Pomorzanin Sławoborze 3-1 Lech Czaplinek
Drzewiarz Świerczyna 5-2 Hubertus Biały Bór
Strażak/Wielim Gwda Wielka 3-1 Orzeł Łubowo
Darzbór II Szczecinek 2-2 Olimp Złocieniec
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Głaz Tychowo

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Mirstal Mirosławiec 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Głaz Tychowo 2-0 Darzbór II Szczecinek
Olimp Złocieniec 6-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka 31 maja
Orzeł Łubowo 1-1 Drzewiarz Świerczyna
Hubertus Biały Bór 0-0 Pomorzanin Sławoborze
Lech Czaplinek 1-1 Zawisza Grzmiąca
Spójnia Świdwin 2-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-4 Orzeł Wałcz

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pionier 95 Borne Sulinowo 1-0 Mirstal Mirosławiec
Orzeł Wałcz 1-1 Spójnia Świdwin
Pogoń Połczyn Zdrój 3-1 Lech Czaplinek
Zawisza Grzmiąca 1-1 Hubertus Biały Bór
Pomorzanin Sławoborze 0-1 Orzeł Łubowo
Drzewiarz Świerczyna 2-0 Olimp Złocieniec
przerwany w 80. minucie przy stanie 2-0, kibice czynnie znieważyli sędziego, pierwotnie orzeczono walkower na korzyść gości, potem anulowany
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-2 Głaz Tychowo
Darzbór II Szczecinek 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Pomorzanin Sławoborze 3-0 Olimp Złocieniec
Mirstal Mirosławiec 0-0 Darzbór II Szczecinek
Drawa Drawsko Pomorskie 3-3 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Głaz Tychowo 2-0 Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Łubowo 0-1 Zawisza Grzmiąca
Hubertus Biały Bór 0-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Lech Czaplinek 3-1 Orzeł Wałcz
Spójnia Świdwin 0-2 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Spójnia Świdwin 2-2 Mirstal Mirosławiec
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-1 Lech Czaplinek
Orzeł Wałcz 2-2 Hubertus Biały Bór
Pogoń Połczyn Zdrój 4-0 Orzeł Łubowo
Zawisza Grzmiąca 6-0 Olimp Złocieniec
Pomorzanin Sławoborze 1-6 Głaz Tychowo
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-0 Darzbór II Szczecinek

Kolejka 22 - 2-3 maja

Mirstal Mirosławiec 2-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Darzbór II Szczecinek 0-1 Drzewiarz Świerczyna
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Pomorzanin Sławoborze
Głaz Tychowo 1-0 Zawisza Grzmiąca
Olimp Złocieniec 0-3 Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Łubowo 1-4 Orzeł Wałcz
Hubertus Biały Bór 1-3 Pionier 95 Borne Sulinowo
Lech Czaplinek 2-0 Spójnia Świdwin

Kolejka 23 - 6-7 maja

Lech Czaplinek 2-1 Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin 0-1 Hubertus Biały Bór
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Orzeł Łubowo
Orzeł Wałcz 1-1 Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój 1-1 Głaz Tychowo
Zawisza Grzmiąca 2-3 Drawa Drawsko Pomorskie
Pomorzanin Sławoborze 2-0 Darzbór II Szczecinek
Drzewiarz Świerczyna 5-1 Strażak/Wielim Gwda Wielka

Kolejka 24 - 13-14 maja

Mirstal Mirosławiec 3-3 Drzewiarz Świerczyna
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-1 Pomorzanin Sławoborze
Darzbór II Szczecinek 2-2 Zawisza Grzmiąca
Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 Pogoń Połczyn Zdrój
Głaz Tychowo 0-2 Orzeł Wałcz
Olimp Złocieniec 2-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Orzeł Łubowo 1-1 Spójnia Świdwin
Hubertus Biały Bór 1-1 Lech Czaplinek

Kolejka 25 - 20 maja

Hubertus Biały Bór 0-2 Mirstal Mirosławiec
Lech Czaplinek 3-3 Orzeł Łubowo
Spójnia Świdwin 3-1 Olimp Złocieniec
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Głaz Tychowo
Orzeł Wałcz 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Pogoń Połczyn Zdrój 4-0 Darzbór II Szczecinek
Zawisza Grzmiąca 8-2 Strażak/Wielim Gwda Wielka
Pomorzanin Sławoborze 0-2 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 26 - 27-28 maja

Mirstal Mirosławiec 0-0 Pomorzanin Sławoborze
Drzewiarz Świerczyna 1-0 Zawisza Grzmiąca
Strażak/Wielim Gwda Wielka 1-5 Pogoń Połczyn Zdrój
Darzbór II Szczecinek 0-4 Orzeł Wałcz
Drawa Drawsko Pomorskie 4-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Głaz Tychowo 4-1 Spójnia Świdwin
Olimp Złocieniec 3-1 Lech Czaplinek
Orzeł Łubowo 2-0 Hubertus Biały Bór

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Orzeł Łubowo 3-2 Mirstal Mirosławiec
Hubertus Biały Bór 1-5 Olimp Złocieniec
Lech Czaplinek 3-0 Głaz Tychowo
Spójnia Świdwin 1-2 Drawa Drawsko Pomorskie
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-3 Darzbór II Szczecinek
Orzeł Wałcz 3-0 Strażak/Wielim Gwda Wielka
(wo)
Pogoń Połczyn Zdrój 3-1 Drzewiarz Świerczyna
Zawisza Grzmiąca 3-3 Pomorzanin Sławoborze

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Mirstal Mirosławiec 4-2 Zawisza Grzmiąca
Pomorzanin Sławoborze 1-4 Pogoń Połczyn Zdrój
Drzewiarz Świerczyna 2-3 Orzeł Wałcz
Strażak/Wielim Gwda Wielka 2-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Darzbór II Szczecinek 0-1 Spójnia Świdwin
Drawa Drawsko Pomorskie 2-3 Lech Czaplinek
Głaz Tychowo 3-1 Hubertus Biały Bór
Olimp Złocieniec 4-0 Orzeł Łubowo

Kolejka 29 - 15 czerwca

Olimp Złocieniec 2-1 Mirstal Mirosławiec 15 czerwca, 15:00
Orzeł Łubowo 1-1 Głaz Tychowo 15 czerwca, 15:00
Hubertus Biały Bór 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 15 czerwca, 15:00
Lech Czaplinek 3-0 Darzbór II Szczecinek 15 czerwca, 15:00
Spójnia Świdwin 3-2 Strażak/Wielim Gwda Wielka 15 czerwca, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-1 Drzewiarz Świerczyna 15 czerwca, 15:00
Orzeł Wałcz 3-1 Pomorzanin Sławoborze 15 czerwca, 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 Zawisza Grzmiąca 15 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Mirstal Mirosławiec 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój 18 czerwca, 12:00
Zawisza Grzmiąca 3-4 Orzeł Wałcz 18 czerwca, 12:00
Pomorzanin Sławoborze 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 18 czerwca, 12:00
Drzewiarz Świerczyna 1-4 Spójnia Świdwin 18 czerwca, 12:00
Strażak/Wielim Gwda Wielka 5-3 Lech Czaplinek 18 czerwca, 12:00
Darzbór II Szczecinek 7-2 Hubertus Biały Bór 18 czerwca, 12:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Orzeł Łubowo 18 czerwca, 12:00
Głaz Tychowo 1-1 Olimp Złocieniec 18 czerwca, 12:00

Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (zachodniopomorska)

IV liga 2005/2006 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Koszalin (północ))
V liga 2005/2006 (Szczecin)

Klasa A 2005/2006 (Koszalin I)
Klasa A 2005/2006 (Koszalin II)
Klasa A 2005/2006 (Koszalin III)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas