[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

V liga 2005/2006, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Pyrzyce 30 71 23 2 5 89-28 13 0 2 59-11 10 2 3 30-17
2.  Stal Szczecin 30 59 17 8 5 64-32 8 4 3 31-18 9 4 2 33-14
3.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 57 17 6 7 79-42 8 5 2 41-18 9 1 5 38-24
4.  Polonia Płoty 30 55 17 4 9 59-45 10 2 3 32-18 7 2 6 27-27
5.  Mieszko Mieszkowice 30 54 17 3 10 65-34 11 1 3 44-10 6 2 7 21-24
6.  Hutnik Szczecin 30 47 14 5 11 46-38 6 4 5 20-11 8 1 6 26-27
7.  Zorza Dobrzany 30 43 12 7 11 45-56 5 4 6 24-32 7 3 5 21-24
8.  Kłos Pełczyce 30 41 12 5 13 43-48 9 1 5 30-19 3 4 8 13-29
9.  Sparta Gryfice 30 40 10 10 10 44-48 7 7 1 27-17 3 3 9 17-31 2 6 2 0 0 2-0
10.  Dąb Dębno 30 40 11 7 12 56-39 3 5 7 30-22 8 2 5 26-17 2 0 0 0 2 0-2
11.  Vineta Wolin 30 39 11 6 13 43-49 6 2 7 16-18 5 4 6 27-31
12.  Fagus Kołbacz 30 33 10 3 17 43-61 7 1 7 25-26 3 2 10 18-35 2 6 2 0 0 9-4
13.  Pomorzanin Nowogard 30 33 10 3 17 45-75 8 1 6 30-33 2 2 11 15-42 2 0 0 0 2 4-9
14.  Radovia Radowo Małe 30 28 8 4 18 44-68 7 2 6 34-32 1 2 12 10-36
15.  Korona Stuchowo 30 22 5 7 18 39-70 4 1 10 17-33 1 6 8 22-37
16.  Iskra Banie 30 16 4 4 22 36-107 4 2 9 21-41 0 2 13 15-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Pyrzyce    0-1 5-1 2-1 3-0 4-0 4-0 6-0 5-1 2-3 4-1 6-2 8-0 4-0 3-1 3-0 
 2 Stal Szczecin0-4     2-2 3-1 4-0 0-2 4-0 0-0 1-0 0-2 2-2 1-0 1-1 1-0 5-3 7-1 
 3 Kluczevia Stargard Szczeciński2-1 0-0     1-0 4-0 1-2 1-1 5-1 1-1 4-1 3-4 5-1 5-3 1-1 2-2 6-0 
 4 Polonia Płoty1-2 0-3 2-0     3-2 1-0 3-2 0-0 4-1 2-0 1-2 4-2 4-1 1-0 2-2 4-1 
 5 Mieszko Mieszkowice3-0 1-1 1-2 4-1     5-1 4-0 3-0 2-0 0-1 1-2 2-1 1-0 5-0 2-0 10-1 
 6 Hutnik Szczecin0-1 0-1 1-0 0-0 1-0     0-0 0-2 1-2 2-2 0-0 0-1 3-0 2-1 7-1 3-0 
 7 Zorza Dobrzany1-3 3-3 2-8 2-4 1-1 1-2     2-1 2-0 0-3 2-1 0-0 1-2 2-0 1-1 4-3 
 8 Kłos Pełczyce1-2 2-3 3-2 3-0 1-0 1-2 1-2     2-1 0-2 1-1 2-1 4-1 1-0 1-0 7-2 
 9 Sparta Gryfice3-1 2-0 3-1 2-4 0-0 3-1 2-2 0-0     1-0 3-3 3-1 0-0 2-1 1-1 2-2 
 10 Dąb Dębno2-2 2-2 0-1 1-1 1-2 3-3 1-2 2-3 0-1     1-2 4-0 0-1 4-0 2-2 7-0 
 11 Vineta Wolin2-3 0-2 0-1 1-2 0-1 1-0 1-2 2-0 2-2 1-0     1-0 2-1 2-1 0-2 1-1 
 12 Fagus Kołbacz0-3 0-3 1-2 1-2 0-2 2-1 0-3 1-0 4-1 0-0 0-5     6-2 4-0 4-2 2-0 
 13 Pomorzanin Nowogard1-1 1-6 2-7 1-2 2-1 1-2 1-0 3-1 1-0 0-3 5-2 2-3     5-2 2-1 3-2 
 14 Radovia Radowo Małe1-3 2-5 1-4 5-1 1-4 1-2 1-3 1-1 4-1 3-1 4-0 2-1 2-1     3-3 3-2 
 15 Korona Stuchowo0-3 1-0 0-3 1-5 2-5 1-3 0-2 1-2 0-0 0-2 3-2 1-3 2-0 1-3     4-0 
 16 Iskra Banie0-1 0-3 1-4 0-3 1-3 2-5 1-2 3-2 2-6 2-6 1-0 2-2 3-2 1-1 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6 sierpnia

Mieszko Mieszkowice 3-0 Sokół Pyrzyce
Hutnik Szczecin 0-0 Polonia Płoty
Iskra Banie 0-3 Stal Szczecin
Korona Stuchowo 0-2 Dąb Dębno
Zorza Dobrzany 2-0 Radovia Radowo Małe
Vineta Wolin 2-1 Pomorzanin Nowogard
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Sparta Gryfice
Kłos Pełczyce 2-1 Fagus Kołbacz

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Sokół Pyrzyce 6-2 Fagus Kołbacz
Sparta Gryfice 0-0 Kłos Pełczyce
Pomorzanin Nowogard 2-7 Kluczevia Stargard Szczeciński
Radovia Radowo Małe 4-0 Vineta Wolin
Dąb Dębno 1-2 Zorza Dobrzany
Stal Szczecin 5-3 Korona Stuchowo
Polonia Płoty 4-1 Iskra Banie
Mieszko Mieszkowice 5-1 Hutnik Szczecin

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Hutnik Szczecin 0-1 Sokół Pyrzyce
Iskra Banie 1-3 Mieszko Mieszkowice
Korona Stuchowo 1-5 Polonia Płoty
Zorza Dobrzany 3-3 Stal Szczecin
Vineta Wolin 1-0 Dąb Dębno 31 sierpnia
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Radovia Radowo Małe
Kłos Pełczyce 4-1 Pomorzanin Nowogard
Fagus Kołbacz 4-1 Sparta Gryfice
przerwany w 88. minucie przy stanie 4-1, sędzia został trafiony butelką rzuconą przez jednego z zawodników drużyny gości; wynik z boiska prawdopodobnie zostanie utrzymany

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Sokół Pyrzyce 5-1 Sparta Gryfice
Pomorzanin Nowogard 2-3 Fagus Kołbacz
Radovia Radowo Małe 1-1 Kłos Pełczyce
Dąb Dębno 0-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Stal Szczecin 2-2 Vineta Wolin
Polonia Płoty 3-2 Zorza Dobrzany
Mieszko Mieszkowice 2-0 Korona Stuchowo
Hutnik Szczecin 3-0 Iskra Banie

Kolejka 5 - 3 września

Iskra Banie 0-1 Sokół Pyrzyce
Korona Stuchowo 1-3 Hutnik Szczecin
Zorza Dobrzany 1-1 Mieszko Mieszkowice
Vineta Wolin 1-2 Polonia Płoty
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Stal Szczecin
Kłos Pełczyce 0-2 Dąb Dębno
Fagus Kołbacz 4-0 Radovia Radowo Małe
Sparta Gryfice 0-0 Pomorzanin Nowogard

Kolejka 6 - 10 września

Sokół Pyrzyce 8-0 Pomorzanin Nowogard
Radovia Radowo Małe 4-1 Sparta Gryfice
Dąb Dębno 4-0 Fagus Kołbacz
Stal Szczecin 0-0 Kłos Pełczyce
Polonia Płoty 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński
Mieszko Mieszkowice 1-2 Vineta Wolin
Hutnik Szczecin 0-0 Zorza Dobrzany
Iskra Banie 2-1 Korona Stuchowo

Kolejka 7 - 17 września

Korona Stuchowo 0-3 Sokół Pyrzyce
Zorza Dobrzany 4-3 Iskra Banie
Vineta Wolin 1-0 Hutnik Szczecin
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-0 Mieszko Mieszkowice
Kłos Pełczyce 3-0 Polonia Płoty
Fagus Kołbacz 0-3 Stal Szczecin
Sparta Gryfice 1-0 Dąb Dębno
Pomorzanin Nowogard 5-2 Radovia Radowo Małe

Kolejka 8 - 24 września

Sokół Pyrzyce 4-0 Radovia Radowo Małe
Dąb Dębno 0-1 Pomorzanin Nowogard
Stal Szczecin 1-0 Sparta Gryfice
Polonia Płoty 4-2 Fagus Kołbacz
Mieszko Mieszkowice 3-0 Kłos Pełczyce
Hutnik Szczecin 1-0 Kluczevia Stargard Szczeciński
Iskra Banie 1-0 Vineta Wolin
Korona Stuchowo 0-2 Zorza Dobrzany

Kolejka 9 - 1 października

Zorza Dobrzany 1-3 Sokół Pyrzyce
Vineta Wolin 0-2 Korona Stuchowo
Kluczevia Stargard Szczeciński 6-0 Iskra Banie
Kłos Pełczyce 1-2 Hutnik Szczecin
Fagus Kołbacz 0-2 Mieszko Mieszkowice
Sparta Gryfice 2-4 Polonia Płoty
Pomorzanin Nowogard 1-6 Stal Szczecin
Radovia Radowo Małe 3-1 Dąb Dębno

Kolejka 10 - 8 października

Sokół Pyrzyce 2-3 Dąb Dębno
Stal Szczecin 1-0 Radovia Radowo Małe
Polonia Płoty 4-1 Pomorzanin Nowogard
Mieszko Mieszkowice 2-0 Sparta Gryfice
Hutnik Szczecin 0-1 Fagus Kołbacz
Iskra Banie 3-2 Kłos Pełczyce
Korona Stuchowo 0-3 Kluczevia Stargard Szczeciński
Zorza Dobrzany 2-1 Vineta Wolin

Kolejka 11 - 15 października

Vineta Wolin 2-3 Sokół Pyrzyce
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Zorza Dobrzany
Kłos Pełczyce 1-0 Korona Stuchowo
Fagus Kołbacz 2-0 Iskra Banie
Sparta Gryfice 3-1 Hutnik Szczecin
Pomorzanin Nowogard 2-1 Mieszko Mieszkowice
Radovia Radowo Małe 5-1 Polonia Płoty
Dąb Dębno 2-2 Stal Szczecin

Kolejka 12 - 22 października

Sokół Pyrzyce 0-1 Stal Szczecin
Polonia Płoty 2-0 Dąb Dębno
Mieszko Mieszkowice 5-0 Radovia Radowo Małe
Hutnik Szczecin 3-0 Pomorzanin Nowogard
Iskra Banie 2-6 Sparta Gryfice
Korona Stuchowo 1-3 Fagus Kołbacz
Zorza Dobrzany 2-1 Kłos Pełczyce
Vineta Wolin 0-1 Kluczevia Stargard Szczeciński

Kolejka 13 - 29 października

Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Sokół Pyrzyce
Kłos Pełczyce 1-1 Vineta Wolin
Fagus Kołbacz 0-3 Zorza Dobrzany
Sparta Gryfice 1-1 Korona Stuchowo
Pomorzanin Nowogard 3-2 Iskra Banie
Radovia Radowo Małe 1-2 Hutnik Szczecin
Dąb Dębno 1-2 Mieszko Mieszkowice
Stal Szczecin 3-1 Polonia Płoty

Kolejka 14 - 5 listopada

Sokół Pyrzyce 2-1 Polonia Płoty
Mieszko Mieszkowice 1-1 Stal Szczecin
Hutnik Szczecin 2-2 Dąb Dębno
Iskra Banie 1-1 Radovia Radowo Małe
Korona Stuchowo 2-0 Pomorzanin Nowogard
Zorza Dobrzany 2-0 Sparta Gryfice
Vineta Wolin 1-0 Fagus Kołbacz
Kluczevia Stargard Szczeciński 5-1 Kłos Pełczyce

Kolejka 15 - 12 listopada

Kłos Pełczyce 1-2 Sokół Pyrzyce
Fagus Kołbacz 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Sparta Gryfice 3-3 Vineta Wolin
Pomorzanin Nowogard 1-0 Zorza Dobrzany
Radovia Radowo Małe 3-3 Korona Stuchowo
Dąb Dębno 7-0 Iskra Banie
Stal Szczecin 0-2 Hutnik Szczecin
Polonia Płoty 3-2 Mieszko Mieszkowice

Kolejka 16 - 19 listopada

Sokół Pyrzyce 3-0 Mieszko Mieszkowice
Polonia Płoty 1-0 Hutnik Szczecin
Stal Szczecin 7-1 Iskra Banie
Dąb Dębno 2-2 Korona Stuchowo
Radovia Radowo Małe 1-3 Zorza Dobrzany
Pomorzanin Nowogard 5-2 Vineta Wolin
Sparta Gryfice 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Fagus Kołbacz 1-0 Kłos Pełczyce

Kolejka 17 - 3 maja

Fagus Kołbacz 0-3 Sokół Pyrzyce
Kłos Pełczyce 2-1 Sparta Gryfice
Kluczevia Stargard Szczeciński 5-3 Pomorzanin Nowogard
Vineta Wolin 2-1 Radovia Radowo Małe
Zorza Dobrzany 0-3 Dąb Dębno
Korona Stuchowo 1-0 Stal Szczecin
Iskra Banie 0-3 Polonia Płoty
Hutnik Szczecin 1-0 Mieszko Mieszkowice

Kolejka 18 - 17 czerwca

Sokół Pyrzyce 4-0 Hutnik Szczecin
Mieszko Mieszkowice 10-1 Iskra Banie
Polonia Płoty 2-2 Korona Stuchowo
Stal Szczecin 4-0 Zorza Dobrzany
Dąb Dębno 1-2 Vineta Wolin
Radovia Radowo Małe 1-4 Kluczevia Stargard Szczeciński
Pomorzanin Nowogard 3-1 Kłos Pełczyce
Sparta Gryfice 3-1 Fagus Kołbacz

Kolejka 19 - 24 czerwca

Sparta Gryfice 3-1 Sokół Pyrzyce 24 czerwca, 16:00
Fagus Kołbacz 6-2 Pomorzanin Nowogard 24 czerwca, 16:00
Kłos Pełczyce 1-0 Radovia Radowo Małe 21 czerwca, 18:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-1 Dąb Dębno 24 czerwca, 16:00
Vineta Wolin 0-2 Stal Szczecin 26 marca, 14:00
w Międzyzdrojach na sztucznej nawierzchni
Zorza Dobrzany 2-4 Polonia Płoty 21 czerwca, 18:00
Korona Stuchowo 2-5 Mieszko Mieszkowice 26 marca, 15:00
Iskra Banie 2-5 Hutnik Szczecin 24 czerwca, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

Sokół Pyrzyce 3-0 Iskra Banie 19 kwietnia, 17:30
Hutnik Szczecin 7-1 Korona Stuchowo
Mieszko Mieszkowice 4-0 Zorza Dobrzany
Polonia Płoty 1-2 Vineta Wolin
Stal Szczecin 2-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Dąb Dębno 2-3 Kłos Pełczyce
Radovia Radowo Małe 2-1 Fagus Kołbacz
Pomorzanin Nowogard 1-0 Sparta Gryfice

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Pomorzanin Nowogard 1-1 Sokół Pyrzyce
Sparta Gryfice 2-1 Radovia Radowo Małe
Fagus Kołbacz 0-0 Dąb Dębno
Kłos Pełczyce 2-3 Stal Szczecin
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-0 Polonia Płoty
Vineta Wolin 0-1 Mieszko Mieszkowice
Zorza Dobrzany 1-2 Hutnik Szczecin
Korona Stuchowo 4-0 Iskra Banie

Kolejka 22 - 15 kwietnia

Sokół Pyrzyce 3-1 Korona Stuchowo
Iskra Banie 1-2 Zorza Dobrzany
Hutnik Szczecin 0-0 Vineta Wolin
Mieszko Mieszkowice 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Polonia Płoty 0-0 Kłos Pełczyce
Stal Szczecin 1-0 Fagus Kołbacz
Dąb Dębno 0-1 Sparta Gryfice
Radovia Radowo Małe 2-1 Pomorzanin Nowogard

Kolejka 23 - 23 kwietnia

Radovia Radowo Małe 1-3 Sokół Pyrzyce
Pomorzanin Nowogard 0-3 Dąb Dębno
Sparta Gryfice 2-0 Stal Szczecin
Fagus Kołbacz 1-2 Polonia Płoty
Kłos Pełczyce 1-0 Mieszko Mieszkowice
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-2 Hutnik Szczecin
Vineta Wolin 1-1 Iskra Banie
Zorza Dobrzany 1-1 Korona Stuchowo

Kolejka 24 - 29 kwietnia

Sokół Pyrzyce 4-0 Zorza Dobrzany
Korona Stuchowo 3-2 Vineta Wolin
Iskra Banie 1-4 Kluczevia Stargard Szczeciński
Hutnik Szczecin 0-2 Kłos Pełczyce
Mieszko Mieszkowice 2-1 Fagus Kołbacz
Polonia Płoty 4-1 Sparta Gryfice
Stal Szczecin 1-1 Pomorzanin Nowogard
Dąb Dębno 4-0 Radovia Radowo Małe

Kolejka 25 - 6-7 maja

Dąb Dębno 2-2 Sokół Pyrzyce
Radovia Radowo Małe 2-5 Stal Szczecin
Pomorzanin Nowogard 1-2 Polonia Płoty
Sparta Gryfice 0-0 Mieszko Mieszkowice
Fagus Kołbacz 2-1 Hutnik Szczecin
Kłos Pełczyce 7-2 Iskra Banie
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Korona Stuchowo
Vineta Wolin 1-2 Zorza Dobrzany

Kolejka 26 - 13-14 maja

Sokół Pyrzyce 4-1 Vineta Wolin
Zorza Dobrzany 2-8 Kluczevia Stargard Szczeciński
Korona Stuchowo 1-2 Kłos Pełczyce
Iskra Banie 2-2 Fagus Kołbacz
Hutnik Szczecin 1-2 Sparta Gryfice
Mieszko Mieszkowice 1-0 Pomorzanin Nowogard
Polonia Płoty 1-0 Radovia Radowo Małe
Stal Szczecin 0-2 Dąb Dębno

Kolejka 27 - 20-21 maja

Stal Szczecin 0-4 Sokół Pyrzyce
Dąb Dębno 1-1 Polonia Płoty
Radovia Radowo Małe 1-4 Mieszko Mieszkowice
Pomorzanin Nowogard 1-2 Hutnik Szczecin
Sparta Gryfice 2-2 Iskra Banie
Fagus Kołbacz 4-2 Korona Stuchowo
Kłos Pełczyce 1-2 Zorza Dobrzany
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-4 Vineta Wolin

Kolejka 28 - 27-28 maja

Sokół Pyrzyce 5-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 27 maja, 17:00
Vineta Wolin 2-0 Kłos Pełczyce 27 maja, 14:00
Zorza Dobrzany 0-0 Fagus Kołbacz 28 maja, 16:00
Korona Stuchowo 0-0 Sparta Gryfice 27 maja, 16:00
Iskra Banie 3-2 Pomorzanin Nowogard 28 maja, 13:00
Hutnik Szczecin 2-1 Radovia Radowo Małe 28 maja, 15:00
Mieszko Mieszkowice 0-1 Dąb Dębno 28 maja, 16:00
Polonia Płoty 0-3 Stal Szczecin 27 maja, 17:00

Kolejka 29 - 3 czerwca

Polonia Płoty 1-2 Sokół Pyrzyce 3 czerwca, 16:00
Stal Szczecin 4-0 Mieszko Mieszkowice 3 czerwca, 16:00
Dąb Dębno 3-3 Hutnik Szczecin 3 czerwca, 16:00
Radovia Radowo Małe 3-2 Iskra Banie 3 czerwca, 16:00
Pomorzanin Nowogard 2-1 Korona Stuchowo 3 czerwca, 16:00
Sparta Gryfice 2-2 Zorza Dobrzany 3 czerwca, 16:00
Fagus Kołbacz 0-5 Vineta Wolin 3 czerwca, 16:00
Kłos Pełczyce 3-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 3 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 10 czerwca

Sokół Pyrzyce 6-0 Kłos Pełczyce 10 czerwca, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 5-1 Fagus Kołbacz 10 czerwca, 16:00
Vineta Wolin 2-2 Sparta Gryfice 10 czerwca, 16:00
Zorza Dobrzany 1-2 Pomorzanin Nowogard 10 czerwca, 16:00
Korona Stuchowo 1-3 Radovia Radowo Małe 10 czerwca, 16:00
Iskra Banie 2-6 Dąb Dębno 10 czerwca, 16:00
Hutnik Szczecin 0-1 Stal Szczecin 10 czerwca, 16:00
Mieszko Mieszkowice 4-1 Polonia Płoty 10 czerwca, 16:00

Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (zachodniopomorska)

IV liga 2005/2006 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2005/2006 (Koszalin (północ))

Klasa okręgowa 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Szczecin II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas