[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Chociwel 30 71 21 8 1 76-22 11 3 1 45-14 10 5 0 31-8
2.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 59 19 2 9 82-42 12 1 2 55-19 7 1 7 27-23
3.  KP II Police 30 57 17 6 7 70-32 9 5 1 39-10 8 1 6 31-22
4.  Sarmata Dobra 30 55 17 4 9 68-38 11 1 3 41-13 6 3 6 27-25
5.  Masovia Maszewo 30 51 16 3 11 68-51 8 2 5 30-15 8 1 6 38-36
6.  Promień Mosty 30 50 14 8 8 67-46 9 3 3 43-16 5 5 5 24-30
7.  Sparta Węgorzyno 30 48 14 6 10 41-32 8 4 3 24-13 6 2 7 17-19 2 6 2 0 0 4-1
8.  Mewa Resko 30 48 13 9 8 57-53 9 3 3 34-20 4 6 5 23-33 2 0 0 0 2 1-4
9.  Orkan Suchań 30 44 12 8 10 44-33 7 7 1 26-10 5 1 9 18-23
10.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 30 43 13 4 13 55-52 8 1 6 30-21 5 3 7 25-31
11.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 36 9 9 12 38-38 6 3 6 24-18 3 6 6 14-20
12.  Wicher Brojce 30 35 10 5 15 51-65 6 3 6 27-27 4 2 9 24-38
13.  Światowid Łobez 30 33 10 3 17 45-54 6 2 7 26-22 4 1 10 19-32
14.  Rybak Trzebież 30 31 9 4 17 60-76 7 1 7 42-31 2 3 10 18-45
15.  Iskra Golczewo 30 10 2 4 24 34-145 1 3 11 24-58 1 1 13 10-87
16.  Vineta II Wolin 30 6 1 3 26 13-90 0 1 14 6-46 1 2 12 7-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Chociwel    1-2 2-2 1-0 4-1 3-1 2-0 3-1 2-1 1-1 2-2 6-1 2-1 7-0 6-1 3-0 
 2 Świt Skolwin (Szczecin)1-1     3-6 2-1 6-4 2-5 2-0 5-0 1-0 4-2 1-0 4-0 6-0 2-0 13-0 3-0* 
 3 KP II Police0-0 3-0     1-0 7-2 4-0 1-0 0-0 3-0 5-0 1-1 1-1 4-2 3-3 6-0 0-1 
 4 Sarmata Dobra2-3 3-1 1-0     1-0 1-0 2-0 3-4 2-1 1-0 2-2 1-2 1-0 3-0 13-0 5-0 
 5 Masovia Maszewo0-3 1-2 0-1 2-2     0-0 0-1 5-0 1-0 3-1 1-0 3-4 2-0 5-1 4-0 3-0* 
 6 Promień Mosty0-0 3-0 4-1 1-2 7-1     1-0 1-2 3-2 1-2 0-0 2-2 5-2 4-1 7-0 4-1 
 7 Sparta Węgorzyno0-3 1-0 1-0 4-1 2-3 1-1     2-1 0-0 1-3 0-0 2-1 2-0 5-0 3-0* 0-0 
 8 Mewa Resko2-2 1-0 3-1 1-1 0-3 4-1 0-2     2-3 1-1 6-1 2-1 3-2 2-1 4-1 3-0* 
 9 Orkan Suchań1-1 1-1 4-1 1-1 2-0 0-1 1-1 1-1     0-0 1-0 3-1 4-0 1-1 3-1 3-0* 
 10 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)0-1 3-2 1-0 4-1 1-2 4-1 0-2 2-3 2-3     1-0 4-2 0-1 3-1 2-2 3-0* 
 11 Dąbrovia Stara Dąbrowa0-1 0-3 0-2 6-2 0-0 3-4 1-1 1-1 0-2 2-0     1-0 3-0 1-2 3-0* 3-0* 
 12 Wicher Brojce1-5 2-3 0-2 0-4 0-3 3-3 2-1 2-2 3-0 2-0 0-2     0-0 3-2 6-0 3-0* 
 13 Światowid Łobez0-4 3-1 0-2 2-3 2-4 2-2 0-1 1-1 1-0 0-1 0-1 3-2     3-0 6-0 3-0* 
 14 Rybak Trzebież1-3 0-2 1-5 0-4 0-5 1-1 5-1 2-1 1-2 9-1 4-0 2-1 0-1     11-2 5-2 
 15 Iskra Golczewo0-1 1-5 2-5 0-2 2-6 1-2 2-4 4-4 2-1 1-9 1-5 2-3 0-5 3-3     3-3 
 16 Vineta II Wolin0-3* 0-5 0-3* 0-3* 2-4 1-2 0-3* 1-2 0-3* 0-4 0-0 2-3 0-5 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 6 sierpnia

Wicher Brojce 0-3 Masovia Maszewo
Sarmata Dobra 2-3 Piast Chociwel
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-1 Mewa Resko
Orkan Suchań 1-1 Rybak Trzebież
Vineta II Wolin 1-2 Promień Mosty
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-2 Iskra Golczewo
KP II Police 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Światowid Łobez 0-1 Sparta Węgorzyno

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Masovia Maszewo 0-1 Sparta Węgorzyno
Świt Skolwin (Szczecin) 6-0 Światowid Łobez
Iskra Golczewo 2-5 KP II Police
Promień Mosty 1-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Rybak Trzebież 5-2 Vineta II Wolin
Mewa Resko 2-3 Orkan Suchań
Piast Chociwel 2-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Wicher Brojce 0-4 Sarmata Dobra

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Sarmata Dobra 1-0 Masovia Maszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Wicher Brojce
Orkan Suchań 1-1 Piast Chociwel
Vineta II Wolin 1-2 Mewa Resko
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-1 Rybak Trzebież
KP II Police 4-0 Promień Mosty
Światowid Łobez 6-0 Iskra Golczewo
Sparta Węgorzyno 1-0 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Masovia Maszewo 1-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Iskra Golczewo 2-4 Sparta Węgorzyno
Promień Mosty 5-2 Światowid Łobez
Rybak Trzebież 1-5 KP II Police
Mewa Resko 1-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Piast Chociwel 3-0 Vineta II Wolin
Wicher Brojce 3-0 Orkan Suchań
Sarmata Dobra 2-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa

Kolejka 5 - 3 września

Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Masovia Maszewo
Orkan Suchań 1-1 Sarmata Dobra
Vineta II Wolin 2-3 Wicher Brojce
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Piast Chociwel
KP II Police 0-0 Mewa Resko
Światowid Łobez 3-0 Rybak Trzebież
Sparta Węgorzyno 1-1 Promień Mosty
Świt Skolwin (Szczecin) 13-0 Iskra Golczewo

Kolejka 6 - 10 września

Masovia Maszewo 4-0 Iskra Golczewo
Promień Mosty 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Rybak Trzebież 5-1 Sparta Węgorzyno
Mewa Resko 3-2 Światowid Łobez
Piast Chociwel 2-2 KP II Police
Wicher Brojce 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Sarmata Dobra 5-0 Vineta II Wolin
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-2 Orkan Suchań

Kolejka 7 - 17 września

Orkan Suchań 2-0 Masovia Maszewo
Vineta II Wolin 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-1 Sarmata Dobra
KP II Police 1-1 Wicher Brojce
Światowid Łobez 0-4 Piast Chociwel
Sparta Węgorzyno 2-1 Mewa Resko
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Rybak Trzebież
Iskra Golczewo 1-2 Promień Mosty

Kolejka 8 - 24 września

Masovia Maszewo 0-0 Promień Mosty
Rybak Trzebież 11-2 Iskra Golczewo
lub 12-2
Mewa Resko 1-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Piast Chociwel 2-0 Sparta Węgorzyno
Wicher Brojce 0-0 Światowid Łobez
Sarmata Dobra 1-0 KP II Police
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Orkan Suchań 3-0 Vineta II Wolin
(wo)

Kolejka 9 - 1 października

Vineta II Wolin 2-4 Masovia Maszewo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-3 Orkan Suchań
KP II Police 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Światowid Łobez 2-3 Sarmata Dobra
Sparta Węgorzyno 2-1 Wicher Brojce
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Piast Chociwel
Iskra Golczewo 4-4 Mewa Resko
Promień Mosty 4-1 Rybak Trzebież

Kolejka 10 - 8 października

Masovia Maszewo 5-1 Rybak Trzebież
Mewa Resko 4-1 Promień Mosty
Piast Chociwel 6-1 Iskra Golczewo
Wicher Brojce 2-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Sarmata Dobra 2-0 Sparta Węgorzyno
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Światowid Łobez
Orkan Suchań 4-1 KP II Police
Vineta II Wolin 0-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 11 - 15 października

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-2 Masovia Maszewo
KP II Police 0-1 Vineta II Wolin
Światowid Łobez 1-0 Orkan Suchań
Sparta Węgorzyno 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Sarmata Dobra
Iskra Golczewo 2-3 Wicher Brojce
Promień Mosty 0-0 Piast Chociwel
Rybak Trzebież 2-1 Mewa Resko

Kolejka 12 - 22 października

Masovia Maszewo 5-0 Mewa Resko
Piast Chociwel 7-0 Rybak Trzebież
Wicher Brojce 3-3 Promień Mosty
Sarmata Dobra 13-0 Iskra Golczewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Orkan Suchań 1-1 Sparta Węgorzyno
Vineta II Wolin 0-5 Światowid Łobez
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-0 KP II Police

Kolejka 13 - 29 października

KP II Police 7-2 Masovia Maszewo
Światowid Łobez 0-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Sparta Węgorzyno 0-0 Vineta II Wolin
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Orkan Suchań
Iskra Golczewo 1-5 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Promień Mosty 1-2 Sarmata Dobra
Rybak Trzebież 2-1 Wicher Brojce
Mewa Resko 2-2 Piast Chociwel

Kolejka 14 - 5 listopada

Masovia Maszewo 0-3 Piast Chociwel
Wicher Brojce 2-2 Mewa Resko
Sarmata Dobra 3-0 Rybak Trzebież
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-4 Promień Mosty
Orkan Suchań 3-1 Iskra Golczewo
Vineta II Wolin 0-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-2 Sparta Węgorzyno
KP II Police 4-2 Światowid Łobez

Kolejka 15 - 12 listopada

Światowid Łobez 2-4 Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno 1-0 KP II Police
Świt Skolwin (Szczecin) 4-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Iskra Golczewo 3-3 Vineta II Wolin
Promień Mosty 3-2 Orkan Suchań
Rybak Trzebież 4-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Mewa Resko 1-1 Sarmata Dobra
Piast Chociwel 6-1 Wicher Brojce

Kolejka 16 - 19 listopada

Masovia Maszewo 3-4 Wicher Brojce
Piast Chociwel 1-0 Sarmata Dobra
Mewa Resko 6-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Rybak Trzebież 1-2 Orkan Suchań
Promień Mosty 4-1 Vineta II Wolin
Iskra Golczewo 1-9 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Świt Skolwin (Szczecin) 3-6 KP II Police 5 kwietnia
Sparta Węgorzyno 2-0 Światowid Łobez

Kolejka 17 - 3 maja

Sparta Węgorzyno 2-3 Masovia Maszewo
Światowid Łobez 3-1 Świt Skolwin (Szczecin)
KP II Police 6-0 Iskra Golczewo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-1 Promień Mosty
Vineta II Wolin 0-3 Rybak Trzebież
(wo)
Orkan Suchań 1-1 Mewa Resko
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Piast Chociwel
Sarmata Dobra 1-2 Wicher Brojce

Kolejka 18 - 17 czerwca

Masovia Maszewo 2-2 Sarmata Dobra
Wicher Brojce 0-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Piast Chociwel 2-1 Orkan Suchań
Mewa Resko 3-0 Vineta II Wolin
(wo)
Rybak Trzebież 9-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Promień Mosty 4-1 KP II Police
Iskra Golczewo 0-5 Światowid Łobez
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Sparta Węgorzyno

Kolejka 19 - 24 czerwca

Świt Skolwin (Szczecin) 6-4 Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno 3-0 Iskra Golczewo
(wo)
Światowid Łobez 2-2 Promień Mosty
KP II Police 3-3 Rybak Trzebież 26 marca, 15:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-3 Mewa Resko
Vineta II Wolin 0-3 Piast Chociwel
(wo)
Orkan Suchań 3-1 Wicher Brojce
Dąbrovia Stara Dąbrowa 6-2 Sarmata Dobra

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

Masovia Maszewo 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sarmata Dobra 2-1 Orkan Suchań
Wicher Brojce 3-0 Vineta II Wolin
(wo)
Piast Chociwel 1-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Mewa Resko 3-1 KP II Police
Rybak Trzebież 0-1 Światowid Łobez
Promień Mosty 1-0 Sparta Węgorzyno
Iskra Golczewo 1-5 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Iskra Golczewo 2-6 Masovia Maszewo
Świt Skolwin (Szczecin) 2-5 Promień Mosty
Sparta Węgorzyno 5-0 Rybak Trzebież
Światowid Łobez 1-1 Mewa Resko
KP II Police 0-0 Piast Chociwel
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-2 Wicher Brojce
Vineta II Wolin 0-3 Sarmata Dobra
(wo)
Orkan Suchań 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa

Kolejka 22 - 15 kwietnia

Masovia Maszewo 1-0 Orkan Suchań
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Vineta II Wolin
(wo)
Sarmata Dobra 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Wicher Brojce 0-2 KP II Police
Piast Chociwel 2-1 Światowid Łobez
Mewa Resko 0-2 Sparta Węgorzyno
Rybak Trzebież 0-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Promień Mosty 7-0 Iskra Golczewo

Kolejka 23 - 22-23 kwietnia

Promień Mosty 7-1 Masovia Maszewo
Iskra Golczewo 3-3 Rybak Trzebież
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Mewa Resko
Sparta Węgorzyno 0-3 Piast Chociwel
Światowid Łobez 3-2 Wicher Brojce
KP II Police 1-0 Sarmata Dobra
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Vineta II Wolin 0-3 Orkan Suchań
(wo)

Kolejka 24 - 29 kwietnia

Masovia Maszewo 3-0 Vineta II Wolin
(wo)
Orkan Suchań 0-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-2 KP II Police
Sarmata Dobra 1-0 Światowid Łobez
Wicher Brojce 2-1 Sparta Węgorzyno
Piast Chociwel 1-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Mewa Resko 4-1 Iskra Golczewo
Rybak Trzebież 1-1 Promień Mosty

Kolejka 25 - 6-7 maja

Rybak Trzebież 0-5 Masovia Maszewo
Promień Mosty 1-2 Mewa Resko
Iskra Golczewo 0-1 Piast Chociwel
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Wicher Brojce
Sparta Węgorzyno 4-1 Sarmata Dobra
Światowid Łobez 0-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
KP II Police 3-0 Orkan Suchań
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Vineta II Wolin
(wo)

Kolejka 26 - 13 maja

Masovia Maszewo 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Vineta II Wolin 0-3 KP II Police
(wo)
Orkan Suchań 4-0 Światowid Łobez 14 maja
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-1 Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra 3-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Wicher Brojce 6-0 Iskra Golczewo
Piast Chociwel 3-1 Promień Mosty
Mewa Resko 2-1 Rybak Trzebież

Kolejka 27 - 20-21 maja

Mewa Resko 0-3 Masovia Maszewo
Rybak Trzebież 1-3 Piast Chociwel
Promień Mosty 2-2 Wicher Brojce
Iskra Golczewo 0-2 Sarmata Dobra
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sparta Węgorzyno 0-0 Orkan Suchań
Światowid Łobez 3-0 Vineta II Wolin
(wo)
KP II Police 5-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 28 - 27-28 maja

Masovia Maszewo 0-1 KP II Police 27 maja, 17:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Światowid Łobez 28 maja, 17:00
Vineta II Wolin 0-3 Sparta Węgorzyno
(wo)
Orkan Suchań 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 28 maja, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Iskra Golczewo 27 maja, 17:00
(wo)
działacze klubowi Iskry Golczewo odwołali wyjazd na spotkanie z powodu śmierci prezesa klubu oraz Burmistrza Miasta i Gminy Golczewo Janusza Domańskiego
Sarmata Dobra 1-0 Promień Mosty 27 maja, 16:00
Wicher Brojce 3-2 Rybak Trzebież 27 maja, 17:00
Piast Chociwel 3-1 Mewa Resko 27 maja, 17:00

Kolejka 29 - 3 czerwca

Piast Chociwel 4-1 Masovia Maszewo 3 czerwca, 16:00
Mewa Resko 2-1 Wicher Brojce 3 czerwca, 16:00
Rybak Trzebież 0-4 Sarmata Dobra 3 czerwca, 16:00
Promień Mosty 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 czerwca, 16:00
Iskra Golczewo 2-1 Orkan Suchań 3 czerwca, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Vineta II Wolin
(wo)
Sparta Węgorzyno 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3 czerwca, 16:00
Światowid Łobez 0-2 KP II Police 3 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Masovia Maszewo 2-0 Światowid Łobez 10 czerwca, 16:00
KP II Police 1-0 Sparta Węgorzyno 10 czerwca, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-2 Świt Skolwin (Szczecin) 10 czerwca, 16:00
Vineta II Wolin 0-3 Iskra Golczewo
(wo)
Orkan Suchań 0-1 Promień Mosty 10 czerwca, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Rybak Trzebież 10 czerwca, 16:00
Sarmata Dobra 3-4 Mewa Resko 10 czerwca, 16:00
Wicher Brojce 1-5 Piast Chociwel 10 czerwca, 16:00

V liga 2005/2006 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Szczecin II)

Klasa A 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin II)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin III)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin IV)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas