[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ina Ińsko 26 54 16 6 4 58-33 11 1 1 38-16 5 5 3 20-17
2.  Orzeł Łożnica 26 43 12 7 7 45-39 8 4 1 28-12 4 3 6 17-27
3.  Jedność Przewłoki 26 42 12 6 8 54-42 8 4 1 39-17 4 2 7 15-25
4.  Orkan Dalewo 26 41 11 8 7 50-38 6 5 2 29-15 5 3 5 21-23 2 4 1 1 0 6-4
5.  Sokół II/Wicher Przelewice 26 41 12 5 9 59-52 7 2 4 32-24 5 3 5 27-28 2 1 0 1 1 4-6
6.  Dąbrovia II Chlebowo 26 37 10 7 9 45-47 6 3 4 25-22 4 4 5 20-25
7.  Czarni Marianowo 26 34 8 10 8 46-41 6 5 2 28-13 2 5 6 18-28
8.  Orzeł Pęzino 26 33 9 6 11 70-46 3 4 6 47-24 6 2 5 23-22
9.  Pomorzanin Krąpiel 26 32 9 5 12 35-47 6 2 5 22-21 3 3 7 13-26 2 4 1 1 0 2-1
10.  WODR Barzkowice 25 32 8 8 9 36-54 2 5 5 16-18 6 3 4 20-36 2 1 0 1 1 1-2
11.  Dąb Dębice 26 29 8 5 13 50-48 5 0 8 26-23 3 5 5 24-25
12.  Piast II Chociwel 25 27 7 6 12 43-69 6 3 4 25-23 1 3 8 18-46
13.  Gwiazda Żalęcino 25 26 7 5 13 30-49 5 4 4 21-18 2 1 9 9-31
14.  Piast Kolin 25 25 7 4 14 39-55 4 2 6 17-21 3 2 8 22-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ina Ińsko    4-1 0-0 3-2 4-1 3-1 4-1 2-1 1-0 0-4 3-2 8-1 2-1 4-1 
 2 Orzeł Łożnica1-1     1-1 3-0* 4-3 0-0 2-2 2-1 4-0 0-1 4-2 1-0 2-0 4-1 
 3 Jedność Przewłoki1-3 5-2     3-0* 4-1 4-2 1-1 2-0 1-1 3-3 3-1 6-1 4-0 2-2 
 4 Orkan Dalewo2-2 1-1 2-0     4-2 1-2 2-0 2-2 1-1 0-1 1-0 9-1 1-1 3-2 
 5 Sokół II/Wicher Przelewice1-1 1-2 2-0 2-2     5-1 3-1 0-4 5-1 3-1 1-4 2-5 4-0 3-2 
 6 Dąbrovia II Chlebowo3-2 3-1 3-0 3-0* 1-4     0-3 1-2 2-2 3-0 3-3 2-2 1-0 0-3 
 7 Czarni Marianowo3-0 2-2 8-3 1-1 1-1 1-2     1-1 2-0 0-1 1-1 1-0 5-1 2-0 
 8 Orzeł Pęzino1-1 1-3 2-3 1-1 2-3 1-1 1-1     5-1 23-0 1-2 5-1 1-3 3-4 
 9 Pomorzanin Krąpiel0-3 1-0 0-1 3-1 0-0 1-3 3-1 1-3     1-1 2-4 5-1 2-1 3-2 
 10 WODR Barzkowice0-1 1-1 2-0 1-3 3-4 1-1 3-3 0-2 0-1     1-1 1-1 3-0 
 11 Dąb Dębice2-3 2-3 1-0 0-1 0-3 1-3 5-0 2-3 1-2 2-1     4-3 6-0 0-1 
 12 Piast II Chociwel2-0 3-0* 0-3* 2-7 3-0 1-1 0-0 6-1 1-3 0-4 2-1     3-1 2-2 
 13 Gwiazda Żalęcino0-0 0-1 4-2 1-2 1-1 4-2 3-2 0-2 1-0 0-2 0-0 2-2     5-2 
 14 Piast Kolin1-3 3-0 0-2 0-1 1-4 2-1 1-3 3-1 2-1 1-1 3-3 0-1     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Gwiazda Żalęcino 4-2 Jedność Przewłoki
WODR Barzkowice 3-0 Piast Kolin
Dąbrovia II Chlebowo 0-3 Czarni Marianowo
Sokół II/Wicher Przelewice 1-1 Ina Ińsko
Dąb Dębice 4-3 Piast II Chociwel
Orkan Dalewo 1-1 Orzeł Łożnica
Orzeł Pęzino 5-1 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Jedność Przewłoki 1-1 Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Łożnica 2-1 Orzeł Pęzino
Piast II Chociwel 2-7 Orkan Dalewo
Ina Ińsko 3-2 Dąb Dębice
Czarni Marianowo 1-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Piast Kolin 2-1 Dąbrovia II Chlebowo
Gwiazda Żalęcino 0-2 WODR Barzkowice

Kolejka 3 - 27 sierpnia

WODR Barzkowice 2-0 Jedność Przewłoki
Dąbrovia II Chlebowo 1-0 Gwiazda Żalęcino
Sokół II/Wicher Przelewice 3-2 Piast Kolin
Dąb Dębice 5-0 Czarni Marianowo
Orkan Dalewo 2-2 Ina Ińsko
Orzeł Pęzino 5-1 Piast II Chociwel
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Orzeł Łożnica

Kolejka 4 - 3 września

Jedność Przewłoki 5-2 Orzeł Łożnica
Piast II Chociwel 1-3 Pomorzanin Krąpiel
Ina Ińsko 2-1 Orzeł Pęzino
Czarni Marianowo 1-1 Orkan Dalewo
Piast Kolin 3-3 Dąb Dębice
Gwiazda Żalęcino 1-1 Sokół II/Wicher Przelewice
WODR Barzkowice 1-1 Dąbrovia II Chlebowo

Kolejka 5 - 10 września

Dąbrovia II Chlebowo 3-0 Jedność Przewłoki
Sokół II/Wicher Przelewice 3-1 WODR Barzkowice
Dąb Dębice 6-0 Gwiazda Żalęcino
Orkan Dalewo 3-2 Piast Kolin
Orzeł Pęzino 1-1 Czarni Marianowo
Pomorzanin Krąpiel 0-3 Ina Ińsko
Orzeł Łożnica 1-0 Piast II Chociwel

Kolejka 6 - 17 września

Jedność Przewłoki 6-1 Piast II Chociwel
Ina Ińsko 4-1 Orzeł Łożnica
Czarni Marianowo 2-0 Pomorzanin Krąpiel
Piast Kolin 3-1 Orzeł Pęzino
Gwiazda Żalęcino 1-2 Orkan Dalewo
WODR Barzkowice 1-1 Dąb Dębice
Dąbrovia II Chlebowo 1-4 Sokół II/Wicher Przelewice

Kolejka 7 - 24 września

Sokół II/Wicher Przelewice 2-0 Jedność Przewłoki
Dąb Dębice 1-3 Dąbrovia II Chlebowo
Orkan Dalewo 0-1 WODR Barzkowice
Orzeł Pęzino 1-3 Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel 3-2 Piast Kolin
Orzeł Łożnica 2-2 Czarni Marianowo
Piast II Chociwel 2-0 Ina Ińsko

Kolejka 8 - 1 października

Jedność Przewłoki 1-3 Ina Ińsko
Czarni Marianowo 1-0 Piast II Chociwel
Piast Kolin 3-0 Orzeł Łożnica
Gwiazda Żalęcino 1-0 Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice 0-2 Orzeł Pęzino
Dąbrovia II Chlebowo 3-0 Orkan Dalewo
(wo)
Sokół II/Wicher Przelewice 1-4 Dąb Dębice

Kolejka 9 - 8 października

Dąb Dębice 1-0 Jedność Przewłoki
Orkan Dalewo 4-2 Sokół II/Wicher Przelewice
Orzeł Pęzino 1-1 Dąbrovia II Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 1-1 WODR Barzkowice
Orzeł Łożnica 2-0 Gwiazda Żalęcino
Piast II Chociwel 2-2 Piast Kolin
Ina Ińsko 4-1 Czarni Marianowo

Kolejka 10 - 15 października

Jedność Przewłoki 1-1 Czarni Marianowo
Piast Kolin 1-3 Ina Ińsko
Gwiazda Żalęcino 2-2 Piast II Chociwel
WODR Barzkowice 1-1 Orzeł Łożnica
Dąbrovia II Chlebowo 2-2 Pomorzanin Krąpiel
Sokół II/Wicher Przelewice 0-4 Orzeł Pęzino
Dąb Dębice 0-1 Orkan Dalewo

Kolejka 11 - 22 października

Orkan Dalewo 2-0 Jedność Przewłoki
Orzeł Pęzino 1-2 Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel 0-0 Sokół II/Wicher Przelewice
Orzeł Łożnica 0-0 Dąbrovia II Chlebowo
Piast II Chociwel 0-4 WODR Barzkowice
Ina Ińsko 2-1 Gwiazda Żalęcino
Czarni Marianowo 2-0 Piast Kolin

Kolejka 12 - 29 października

Jedność Przewłoki 2-2 Piast Kolin
Gwiazda Żalęcino 3-2 Czarni Marianowo
WODR Barzkowice 0-1 Ina Ińsko
Dąbrovia II Chlebowo 2-2 Piast II Chociwel
Sokół II/Wicher Przelewice 1-2 Orzeł Łożnica
Dąb Dębice 1-2 Pomorzanin Krąpiel
Orkan Dalewo 2-2 Orzeł Pęzino

Kolejka 13 - 5 listopada

Orzeł Pęzino 2-3 Jedność Przewłoki
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Orkan Dalewo
Orzeł Łożnica 4-2 Dąb Dębice
Piast II Chociwel 3-0 Sokół II/Wicher Przelewice
Ina Ińsko 3-1 Dąbrovia II Chlebowo
Czarni Marianowo 0-1 WODR Barzkowice
Piast Kolin 0-1 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 14 - 12 listopada

Jedność Przewłoki 4-0 Gwiazda Żalęcino
Piast Kolin 1-1 WODR Barzkowice
Czarni Marianowo 1-2 Dąbrovia II Chlebowo
Ina Ińsko 4-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Piast II Chociwel 2-1 Dąb Dębice
Orzeł Łożnica 3-0 Orkan Dalewo
(wo)
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Orzeł Pęzino

Kolejka 15 - 3 maja

Pomorzanin Krąpiel 0-1 Jedność Przewłoki
Orzeł Pęzino 1-3 Orzeł Łożnica
Orkan Dalewo 9-1 Piast II Chociwel
Dąb Dębice 2-3 Ina Ińsko
Sokół II/Wicher Przelewice 3-1 Czarni Marianowo
Dąbrovia II Chlebowo 0-3 Piast Kolin
WODR Barzkowice - Gwiazda Żalęcino

Kolejka 16 - 18 czerwca

Jedność Przewłoki 3-3 WODR Barzkowice 18 czerwca, 16:00
Gwiazda Żalęcino 4-2 Dąbrovia II Chlebowo 15 czerwca, 16:00
Piast Kolin 1-4 Sokół II/Wicher Przelewice 18 czerwca, 16:00
Czarni Marianowo 1-1 Dąb Dębice 18 czerwca, 16:00
Ina Ińsko 3-2 Orkan Dalewo 18 czerwca, 16:00
Piast II Chociwel 6-1 Orzeł Pęzino 18 czerwca, 16:00
Orzeł Łożnica 4-0 Pomorzanin Krąpiel 18 czerwca, 16:00

Kolejka 17 - 1 kwietnia

Orzeł Łożnica 1-1 Jedność Przewłoki
Pomorzanin Krąpiel 5-1 Piast II Chociwel
Orzeł Pęzino 1-1 Ina Ińsko
Orkan Dalewo 2-0 Czarni Marianowo
Dąb Dębice 0-1 Piast Kolin
Sokół II/Wicher Przelewice 4-0 Gwiazda Żalęcino
Dąbrovia II Chlebowo 3-0 WODR Barzkowice

Kolejka 18 - 8 kwietnia

Jedność Przewłoki 4-2 Dąbrovia II Chlebowo
WODR Barzkowice 3-4 Sokół II/Wicher Przelewice
Gwiazda Żalęcino 0-0 Dąb Dębice
Piast Kolin 0-1 Orkan Dalewo
Czarni Marianowo 1-1 Orzeł Pęzino
Ina Ińsko 1-0 Pomorzanin Krąpiel
Piast II Chociwel 3-0 Orzeł Łożnica
(wo)

Kolejka 19 - 22 kwietnia

Piast II Chociwel 0-3 Jedność Przewłoki
(wo)
Orzeł Łożnica 1-1 Ina Ińsko
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Czarni Marianowo
Orzeł Pęzino 3-4 Piast Kolin
Orkan Dalewo 1-1 Gwiazda Żalęcino
Dąb Dębice 2-1 WODR Barzkowice
Sokół II/Wicher Przelewice 5-1 Dąbrovia II Chlebowo

Kolejka 20 - 29 kwietnia

Jedność Przewłoki 4-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Dąbrovia II Chlebowo 3-3 Dąb Dębice
WODR Barzkowice 1-3 Orkan Dalewo
Gwiazda Żalęcino 0-2 Orzeł Pęzino
Piast Kolin 2-1 Pomorzanin Krąpiel
Czarni Marianowo 2-2 Orzeł Łożnica
Ina Ińsko 8-1 Piast II Chociwel

Kolejka 21 - 6 maja

Ina Ińsko 0-0 Jedność Przewłoki
Piast II Chociwel 0-0 Czarni Marianowo
Orzeł Łożnica 4-1 Piast Kolin
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Pęzino 23-0 WODR Barzkowice
Orkan Dalewo 1-2 Dąbrovia II Chlebowo
Dąb Dębice 0-3 Sokół II/Wicher Przelewice

Kolejka 22 - 13 maja

Jedność Przewłoki 3-1 Dąb Dębice
Sokół II/Wicher Przelewice 2-2 Orkan Dalewo
Dąbrovia II Chlebowo 1-2 Orzeł Pęzino
WODR Barzkowice 0-1 Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino 0-1 Orzeł Łożnica
Piast Kolin - Piast II Chociwel
Czarni Marianowo 3-0 Ina Ińsko

Kolejka 23 - 20 maja

Czarni Marianowo 8-3 Jedność Przewłoki
Ina Ińsko 4-1 Piast Kolin
Piast II Chociwel 3-1 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Łożnica 0-1 WODR Barzkowice
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Dąbrovia II Chlebowo
Orzeł Pęzino 2-3 Sokół II/Wicher Przelewice
Orkan Dalewo 1-0 Dąb Dębice

Kolejka 24 - 27 maja

Jedność Przewłoki 3-0 Orkan Dalewo
(wo)
Dąb Dębice 2-3 Orzeł Pęzino
Sokół II/Wicher Przelewice 5-1 Pomorzanin Krąpiel
Dąbrovia II Chlebowo 3-1 Orzeł Łożnica
WODR Barzkowice 1-1 Piast II Chociwel
Gwiazda Żalęcino 0-0 Ina Ińsko
Piast Kolin 1-3 Czarni Marianowo

Kolejka 25 - 4 czerwca

Piast Kolin 0-2 Jedność Przewłoki 4 czerwca, 16:00
Czarni Marianowo 5-1 Gwiazda Żalęcino 4 czerwca, 16:00
Ina Ińsko 0-4 WODR Barzkowice 4 czerwca, 16:00
Piast II Chociwel 1-1 Dąbrovia II Chlebowo 4 czerwca, 16:00
Orzeł Łożnica 4-3 Sokół II/Wicher Przelewice 4 czerwca, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 2-4 Dąb Dębice 4 czerwca, 16:00
Orzeł Pęzino 1-1 Orkan Dalewo 4 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 11 czerwca

Jedność Przewłoki 2-0 Orzeł Pęzino 11 czerwca, 16:00
Orkan Dalewo 1-1 Pomorzanin Krąpiel 11 czerwca, 16:00
Dąb Dębice 2-3 Orzeł Łożnica 11 czerwca, 16:00
Sokół II/Wicher Przelewice 2-5 Piast II Chociwel 11 czerwca, 16:00
Dąbrovia II Chlebowo 3-2 Ina Ińsko 11 czerwca, 16:00
WODR Barzkowice 3-3 Czarni Marianowo 11 czerwca, 16:00
Gwiazda Żalęcino 5-2 Piast Kolin 11 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Szczecin II)

Klasa A 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin III)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin IV)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin V)

Klasa B 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa B 2005/2006 (Szczecin II)
Klasa B 2005/2006 (Szczecin III)
Klasa B 2005/2006 (Szczecin IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas