[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Granowo 26 67 21 4 1 118-28 12 1 0 75-10 9 3 1 43-18
2.  Klon Krzęcin 26 53 16 5 5 75-36 10 1 2 44-16 6 4 3 31-20
3.  Koral Mostkowo 26 46 15 1 10 62-49 8 1 4 37-20 7 0 6 25-29
4.  Zjednoczeni Zieleniewo 26 45 14 3 9 71-48 7 3 3 37-16 7 0 6 34-32
5.  Polonia Giżyn 26 43 14 1 11 62-44 8 1 4 31-14 6 0 7 31-30 2 3 1 0 1 2-2
6.  Pomorzanin Zamęcin 26 43 13 4 9 56-57 7 1 5 31-35 6 3 4 25-22 2 3 1 0 1 2-2
7.  Świt Barnimie 26 41 12 5 9 53-33 7 3 3 29-13 5 2 6 24-20
8.  Trojan Strąpie 26 38 11 5 10 43-47 6 3 4 25-25 5 2 6 18-22
9.  SKL Jagów 2000 26 32 8 8 10 44-49 6 2 5 26-25 2 6 5 18-24 2 6 2 0 0 4-2
10.  Błękitni Sarnik 26 32 10 2 14 41-44 5 1 7 27-24 5 1 7 14-20 2 0 0 0 2 2-4
11.  Mercury Nowogródek Pomorski 26 29 8 5 13 42-72 4 3 6 20-34 4 2 7 22-38
12.  GKS Golenice 26 27 8 3 15 48-85 4 3 6 21-27 4 0 9 27-58
13.  Sława Sławęcin 26 14 4 2 20 38-81 2 1 10 21-36 2 1 10 17-45
14.  Ina Nadarzyn 26 12 4 0 22 39-119 3 0 10 26-47 1 0 12 13-72
Świt Barnimie od 10. kolejki rozgrywa swoje mecze w Drawnie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Granowo    3-2 7-1 3-0 7-0 4-1 6-1 3-1 0-0 4-0 12-0 8-3 4-0 14-1 
 2 Klon Krzęcin2-3     0-3* 7-0 5-1 5-1 2-1 2-2 4-0 3-0* 3-2 3-1 5-2 3-0* 
 3 Koral Mostkowo2-4 3-2     4-1 1-0 0-1 1-0 1-3 1-0 2-1 2-2 7-1 0-2 13-3 
 4 Zjednoczeni Zieleniewo2-2 1-1 0-3     2-1 4-0 2-0 4-0 1-1 0-1 0-3 12-2 4-0* 5-2 
 5 Polonia Giżyn1-2 3-2 3-0 4-1     0-1 0-1 2-0 4-2 0-1 3-1 5-1 2-2 4-0 
 6 Pomorzanin Zamęcin0-7 4-6 2-1 0-4 1-2     2-1 4-4 4-3 3-1 3-0 3-1 3-1 2-4 
 7 Świt Barnimie3-3 0-0 1-2 2-3 2-0 1-1     1-0 1-0 1-3 5-0 4-0 2-0 6-1 
 8 Trojan Strąpie2-1 0-2 2-1 1-6 1-6 1-3 2-1     2-2 0-0 0-0 4-2 7-1 3-0 
 9 SKL Jagów 20000-1 1-1 2-3 3-0* 3-5 0-0 1-4 2-1     2-1 2-1 3-5 4-2 3-1 
 10 Błękitni Sarnik1-2 1-4 0-1 2-1 1-6 2-1 1-1 0-2 1-2     1-2 5-0 6-2 6-0 
 11 Mercury Nowogródek Pomorski1-8 0-0 3-2 1-2 0-4 2-2 0-5 0-1 2-2 3-2     2-5 1-0 5-1 
 12 GKS Golenice2-2 1-3 1-3 0-3 2-1 1-6 2-2 1-2 0-0 0-1 3-2     5-2 3-0* 
 13 Sława Sławęcin0-1 3-6 5-1 2-4 0-2 1-5 1-4 0-2 1-1 0-2 2-5 1-3     5-0 
 14 Ina Nadarzyn2-7 0-2 3-4 3-9 5-3 1-3 0-3* 2-0 3-5 2-1 2-4 1-3 2-3     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

SKL Jagów 2000 1-1 Klon Krzęcin
Sokół Granowo 8-3 GKS Golenice
Świt Barnimie 5-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Zjednoczeni Zieleniewo 2-1 Polonia Giżyn
Koral Mostkowo 0-1 Pomorzanin Zamęcin
Błękitni Sarnik 6-0 Ina Nadarzyn
Sława Sławęcin 0-2 Trojan Strąpie

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Klon Krzęcin 2-2 Trojan Strąpie
Ina Nadarzyn 2-3 Sława Sławęcin
Pomorzanin Zamęcin 3-1 Błękitni Sarnik
Polonia Giżyn 3-0 Koral Mostkowo
Mercury Nowogródek Pomorski 1-2 Zjednoczeni Zieleniewo
GKS Golenice 2-2 Świt Barnimie
SKL Jagów 2000 0-1 Sokół Granowo

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Sokół Granowo 3-2 Klon Krzęcin
Świt Barnimie 1-0 SKL Jagów 2000
Zjednoczeni Zieleniewo 12-2 GKS Golenice
Koral Mostkowo 2-2 Mercury Nowogródek Pomorski
Błękitni Sarnik 1-6 Polonia Giżyn
Sława Sławęcin 1-5 Pomorzanin Zamęcin
Trojan Strąpie 3-0 Ina Nadarzyn

Kolejka 4 - 3 września

Klon Krzęcin 3-0 Ina Nadarzyn
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 4-4 Trojan Strąpie
Polonia Giżyn 2-2 Sława Sławęcin
Mercury Nowogródek Pomorski 3-2 Błękitni Sarnik
GKS Golenice 1-3 Koral Mostkowo
SKL Jagów 2000 3-0 Zjednoczeni Zieleniewo
(wo)
Sokół Granowo 6-1 Świt Barnimie

Kolejka 5 - 10 września

Świt Barnimie 0-0 Klon Krzęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 2-2 Sokół Granowo
Koral Mostkowo 1-0 SKL Jagów 2000
Błękitni Sarnik 5-0 GKS Golenice
Sława Sławęcin 2-5 Mercury Nowogródek Pomorski
Trojan Strąpie 1-6 Polonia Giżyn
Ina Nadarzyn 1-3 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 6 - 17 września

Klon Krzęcin 5-1 Pomorzanin Zamęcin
mecz został przerwany z powodu bójki
Polonia Giżyn 4-0 Ina Nadarzyn
Mercury Nowogródek Pomorski 0-1 Trojan Strąpie
GKS Golenice 5-2 Sława Sławęcin
SKL Jagów 2000 2-1 Błękitni Sarnik
Sokół Granowo 7-1 Koral Mostkowo
Świt Barnimie 2-3 Zjednoczeni Zieleniewo

Kolejka 7 - 24 września

Zjednoczeni Zieleniewo 1-1 Klon Krzęcin
Koral Mostkowo 1-0 Świt Barnimie
Błękitni Sarnik 1-2 Sokół Granowo
Sława Sławęcin 1-1 SKL Jagów 2000
Trojan Strąpie 4-2 GKS Golenice
Ina Nadarzyn 2-4 Mercury Nowogródek Pomorski
Pomorzanin Zamęcin 1-2 Polonia Giżyn

Kolejka 8 - 1 października

Klon Krzęcin 5-1 Polonia Giżyn
Mercury Nowogródek Pomorski 2-2 Pomorzanin Zamęcin
GKS Golenice 3-0 Ina Nadarzyn
(wo)
SKL Jagów 2000 2-1 Trojan Strąpie
Sokół Granowo 4-0 Sława Sławęcin
Świt Barnimie 1-3 Błękitni Sarnik
Zjednoczeni Zieleniewo 0-3 Koral Mostkowo

Kolejka 9 - 8 października

Koral Mostkowo 3-2 Klon Krzęcin
Błękitni Sarnik 2-1 Zjednoczeni Zieleniewo
Sława Sławęcin 1-4 Świt Barnimie
Trojan Strąpie 2-1 Sokół Granowo
Ina Nadarzyn 3-5 SKL Jagów 2000
Pomorzanin Zamęcin 3-1 GKS Golenice
Polonia Giżyn 3-1 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 10 - 15 października

Klon Krzęcin 3-2 Mercury Nowogródek Pomorski
GKS Golenice 2-1 Polonia Giżyn
SKL Jagów 2000 0-0 Pomorzanin Zamęcin
Sokół Granowo 14-1 Ina Nadarzyn
Świt Barnimie 1-0 Trojan Strąpie
Zjednoczeni Zieleniewo 4-0 Sława Sławęcin
(wo)
Koral Mostkowo 2-1 Błękitni Sarnik

Kolejka 11 - 22 października

Błękitni Sarnik 1-4 Klon Krzęcin
Sława Sławęcin 5-1 Koral Mostkowo
Trojan Strąpie 1-6 Zjednoczeni Zieleniewo
Ina Nadarzyn 0-3 Świt Barnimie
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 0-7 Sokół Granowo
Polonia Giżyn 4-2 SKL Jagów 2000
Mercury Nowogródek Pomorski 2-5 GKS Golenice

Kolejka 12 - 30 października

Klon Krzęcin 3-1 GKS Golenice
SKL Jagów 2000 2-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Sokół Granowo 7-0 Polonia Giżyn
Świt Barnimie 1-1 Pomorzanin Zamęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 5-2 Ina Nadarzyn
Koral Mostkowo 1-3 Trojan Strąpie
Błękitni Sarnik 6-2 Sława Sławęcin

Kolejka 13 - 5 listopada

Sława Sławęcin 3-6 Klon Krzęcin
Trojan Strąpie 0-0 Błękitni Sarnik
Ina Nadarzyn 3-4 Koral Mostkowo
Pomorzanin Zamęcin 0-4 Zjednoczeni Zieleniewo
Polonia Giżyn 0-1 Świt Barnimie
Mercury Nowogródek Pomorski 1-8 Sokół Granowo
GKS Golenice 0-0 SKL Jagów 2000

Kolejka 14 - 12 listopada

Klon Krzęcin 4-0 SKL Jagów 2000
GKS Golenice 2-2 Sokół Granowo
Mercury Nowogródek Pomorski 0-5 Świt Barnimie
Polonia Giżyn 4-1 Zjednoczeni Zieleniewo
Pomorzanin Zamęcin 2-1 Koral Mostkowo
Ina Nadarzyn 2-1 Błękitni Sarnik
Trojan Strąpie 7-1 Sława Sławęcin

Kolejka 15 - 3 maja

Trojan Strąpie 0-2 Klon Krzęcin 3 maja, 16:00
Sława Sławęcin 5-0 Ina Nadarzyn 3 maja, 16:00
Błękitni Sarnik 2-1 Pomorzanin Zamęcin 3 maja, 16:00
Koral Mostkowo 1-0 Polonia Giżyn 3 maja, 16:00
Zjednoczeni Zieleniewo 0-3 Mercury Nowogródek Pomorski 3 maja, 16:00
Świt Barnimie 4-0 GKS Golenice 3 maja, 16:00
Sokół Granowo 0-0 SKL Jagów 2000 3 maja, 16:00

Kolejka 16 - 18 czerwca

Klon Krzęcin 2-3 Sokół Granowo 18 czerwca, 16:00
SKL Jagów 2000 1-4 Świt Barnimie 18 czerwca, 16:00
GKS Golenice 0-3 Zjednoczeni Zieleniewo 18 czerwca, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 3-2 Koral Mostkowo 18 czerwca, 16:00
Polonia Giżyn 0-1 Błękitni Sarnik 18 czerwca, 16:00
Pomorzanin Zamęcin 3-1 Sława Sławęcin 26 marca, 15:00
Ina Nadarzyn 2-0 Trojan Strąpie 18 czerwca, 16:00

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Ina Nadarzyn 0-2 Klon Krzęcin
Trojan Strąpie 1-3 Pomorzanin Zamęcin
Sława Sławęcin 0-2 Polonia Giżyn 1 kwietnia, 15:00
Błękitni Sarnik 1-2 Mercury Nowogródek Pomorski
Koral Mostkowo 7-1 GKS Golenice
Zjednoczeni Zieleniewo 1-1 SKL Jagów 2000
Świt Barnimie 3-3 Sokół Granowo

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Klon Krzęcin 2-1 Świt Barnimie
Sokół Granowo 3-0 Zjednoczeni Zieleniewo
SKL Jagów 2000 2-3 Koral Mostkowo
GKS Golenice 0-1 Błękitni Sarnik
Mercury Nowogródek Pomorski 1-0 Sława Sławęcin
Polonia Giżyn 2-0 Trojan Strąpie
Pomorzanin Zamęcin 2-4 Ina Nadarzyn

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Pomorzanin Zamęcin 4-6 Klon Krzęcin
Ina Nadarzyn 5-3 Polonia Giżyn
Trojan Strąpie 0-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Sława Sławęcin 1-3 GKS Golenice
Błękitni Sarnik 1-2 SKL Jagów 2000
Koral Mostkowo 2-4 Sokół Granowo
Zjednoczeni Zieleniewo 2-0 Świt Barnimie

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Klon Krzęcin 7-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Świt Barnimie 1-2 Koral Mostkowo
Sokół Granowo 4-0 Błękitni Sarnik
SKL Jagów 2000 4-2 Sława Sławęcin
GKS Golenice 1-2 Trojan Strąpie
Mercury Nowogródek Pomorski 5-1 Ina Nadarzyn
Polonia Giżyn 0-1 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 21 - 6-7 maja

Polonia Giżyn 3-2 Klon Krzęcin
Pomorzanin Zamęcin 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Ina Nadarzyn 1-3 GKS Golenice
Trojan Strąpie 2-2 SKL Jagów 2000
Sława Sławęcin 0-1 Sokół Granowo
Błękitni Sarnik 1-1 Świt Barnimie
Koral Mostkowo 4-1 Zjednoczeni Zieleniewo

Kolejka 22 - 13-14 maja

Klon Krzęcin 0-3 Koral Mostkowo
(wo)
na boisku 8-0, udział nieuprawnionego zawodnika
Zjednoczeni Zieleniewo 0-1 Błękitni Sarnik
Świt Barnimie 2-0 Sława Sławęcin
Sokół Granowo 3-1 Trojan Strąpie
SKL Jagów 2000 3-1 Ina Nadarzyn
GKS Golenice 1-6 Pomorzanin Zamęcin
Mercury Nowogródek Pomorski 0-4 Polonia Giżyn

Kolejka 23 - 20-21 maja

Mercury Nowogródek Pomorski 0-0 Klon Krzęcin
Polonia Giżyn 5-1 GKS Golenice
Pomorzanin Zamęcin 4-3 SKL Jagów 2000
Ina Nadarzyn 2-7 Sokół Granowo
Trojan Strąpie 2-1 Świt Barnimie
Sława Sławęcin 2-4 Zjednoczeni Zieleniewo
Błękitni Sarnik 0-1 Koral Mostkowo

Kolejka 24 - 27 maja

Klon Krzęcin 3-0 Błękitni Sarnik
(wo)
Koral Mostkowo 0-2 Sława Sławęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 4-0 Trojan Strąpie
Świt Barnimie 6-1 Ina Nadarzyn
Sokół Granowo 4-1 Pomorzanin Zamęcin
SKL Jagów 2000 3-5 Polonia Giżyn
GKS Golenice 3-2 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 25 - 4 czerwca

GKS Golenice 1-3 Klon Krzęcin 4 czerwca, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 2-2 SKL Jagów 2000 4 czerwca, 16:00
Polonia Giżyn 1-2 Sokół Granowo 4 czerwca, 16:00
Pomorzanin Zamęcin 2-1 Świt Barnimie 4 czerwca, 16:00
Ina Nadarzyn 3-9 Zjednoczeni Zieleniewo 4 czerwca, 16:00
Trojan Strąpie 2-1 Koral Mostkowo 4 czerwca, 16:00
Sława Sławęcin 0-2 Błękitni Sarnik 4 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 11 czerwca

Klon Krzęcin 5-2 Sława Sławęcin 11 czerwca, 16:00
Błękitni Sarnik 0-2 Trojan Strąpie 11 czerwca, 16:00
Koral Mostkowo 13-3 Ina Nadarzyn 11 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Zieleniewo 4-0 Pomorzanin Zamęcin 11 czerwca, 16:00
Świt Barnimie 2-0 Polonia Giżyn 11 czerwca, 16:00
Sokół Granowo 12-0 Mercury Nowogródek Pomorski 11 czerwca, 16:00
SKL Jagów 2000 3-5 GKS Golenice 11 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Szczecin II)

Klasa A 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin II)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin III)
Klasa A 2005/2006 (Szczecin IV)

Klasa B 2005/2006 (Szczecin I)
Klasa B 2005/2006 (Szczecin II)
Klasa B 2005/2006 (Szczecin III)
Klasa B 2005/2006 (Szczecin IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas