[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radłovia Radłów 26 70 22 4 0 71-23 12 1 0 36-11 10 3 0 35-12
2.  Łukovia Łukowa 26 65 21 2 3 101-29 11 0 2 55-21 10 2 1 46-8
3.  Iskra Tarnów 26 58 18 4 4 53-27 10 2 1 30-8 8 2 3 23-19
4.  Unia Niedomice 26 46 14 4 8 40-28 7 2 4 22-13 7 2 4 18-15
5.  LZS Brzezówka (k. Szczucina) 26 41 11 8 7 52-43 6 5 2 28-19 5 3 5 24-24
6.  MLKS II Żabno 26 36 11 3 12 57-57 4 3 6 26-22 7 0 6 31-35
7.  Powiśle Bolesław 26 35 10 5 11 44-47 6 1 6 23-26 4 4 5 21-21
8.  Nadwiślanka Wola Rogowska 26 34 10 4 12 53-50 5 1 7 29-30 5 3 5 24-20 2 4 1 1 0 4-3
9.  Orzeł Lisia Góra 26 34 9 7 10 41-39 7 3 3 21-12 2 4 7 20-27 2 1 0 1 1 3-4
10.  Łęgovia Łęg Tarnowski 26 26 6 8 12 35-55 4 6 3 16-18 2 2 9 19-37
11.  Olimpia Zabawa 26 25 7 4 15 57-78 5 1 7 34-43 2 3 8 23-35
12.  LZS Olesno 26 17 4 5 17 38-74 4 3 6 27-31 0 2 11 11-43
13.  LKS Szarwark 26 16 4 4 18 33-85 3 2 8 21-35 1 2 10 12-50
14.  Unia Gorzyce 26 9 1 6 19 23-63 0 4 9 11-30 1 2 10 12-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Radłovia Radłów    2-0 2-1 0-0 4-1 6-1 1-0 2-0 2-1 3-2 1-0 6-1 4-2 3-2 
 2 Łukovia Łukowa1-4     5-1 3-0 3-5 3-1 4-1 5-1 4-0 1-0 7-5 4-2 12-0 3-1 
 3 Iskra Tarnów0-0 1-1     1-2 2-0 4-0 2-1 2-0 3-0 3-2 6-2 2-0 1-0 3-0 
 4 Unia Niedomice1-1 0-3 1-2     0-1 2-0 0-3* 1-0 2-1 1-1 2-0 6-1 3-0 3-0 
 5 LZS Brzezówka (k. Szczucina)1-1 1-1 2-1 3-1     5-0 2-2 2-1 0-0 1-5 3-3 2-1 4-0 2-3 
 6 MLKS II Żabno1-2 1-3 0-2 2-4 0-1     2-2 0-1 3-2 6-2 2-2 5-0 3-0 1-1 
 7 Powiśle Bolesław1-3 1-7 0-1 0-2 2-1 0-3*     1-1 1-3 3-1 3-1 3-1 4-2 4-0 
 8 Nadwiślanka Wola Rogowska2-3 1-5 1-2 1-2 1-1 2-3 3-2     3-2 4-0 1-5 6-1 3-4 1-0 
 9 Orzeł Lisia Góra0-1 0-3 1-2 1-0 1-1 4-1 0-0 1-1     3-1 3-1 2-0 4-1 1-0 
 10 Łęgovia Łęg Tarnowski0-5 0-2 1-1 2-0 2-1 0-3 1-1 1-1 2-2     3-0 1-1 0-0 3-1 
 11 Olimpia Zabawa3-4 0-5 1-2 1-1 5-4 2-6 1-2 2-7 1-6 3-0     4-2 7-2 4-2 
 12 LZS Olesno0-4 0-5 2-2 0-1 2-2 3-5 1-2 2-8 3-0* 6-1 1-1     4-0 3-0 
 13 LKS Szarwark1-5 0-7 3-4 0-3* 2-3 2-3 4-2 1-2 1-1 1-2 3-1 1-0     2-2 
 14 Unia Gorzyce1-2 1-4 0-2 1-2 0-3 2-5 0-3 0-1 2-2 2-2 0-2 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 7 sierpnia

Łęgovia Łęg Tarnowski 0-2 Łukovia Łukowa
LZS Olesno 0-1 Unia Niedomice
Iskra Tarnów 0-0 Radłovia Radłów
Unia Gorzyce 0-2 Olimpia Zabawa
LKS Szarwark 2-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Nadwiślanka Wola Rogowska 3-2 Powiśle Bolesław
Orzeł Lisia Góra 4-1 MLKS II Żabno

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Łukovia Łukowa 3-1 MLKS II Żabno
Powiśle Bolesław 1-3 Orzeł Lisia Góra
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 Nadwiślanka Wola Rogowska
Olimpia Zabawa 7-2 LKS Szarwark
Radłovia Radłów 3-2 Unia Gorzyce
Unia Niedomice 1-2 Iskra Tarnów
LZS Olesno 6-1 Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 3 - 21 sierpnia

LZS Olesno 0-5 Łukovia Łukowa
Iskra Tarnów 3-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Unia Gorzyce 1-2 Unia Niedomice
LKS Szarwark 1-5 Radłovia Radłów
Nadwiślanka Wola Rogowska 1-5 Olimpia Zabawa
Orzeł Lisia Góra 1-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
MLKS II Żabno 2-2 Powiśle Bolesław

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Łukovia Łukowa 4-1 Powiśle Bolesław
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 5-0 MLKS II Żabno
Olimpia Zabawa 1-6 Orzeł Lisia Góra
Radłovia Radłów 2-0 Nadwiślanka Wola Rogowska
Unia Niedomice 3-0 LKS Szarwark
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-1 Unia Gorzyce
LZS Olesno 2-2 Iskra Tarnów

Kolejka 5 - 4 września

Iskra Tarnów 1-1 Łukovia Łukowa
Unia Gorzyce 1-1 LZS Olesno
LKS Szarwark 1-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Nadwiślanka Wola Rogowska 1-2 Unia Niedomice
Orzeł Lisia Góra 0-1 Radłovia Radłów
MLKS II Żabno 2-2 Olimpia Zabawa
Powiśle Bolesław 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 6 - 11 września

Łukovia Łukowa 3-5 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Olimpia Zabawa 1-2 Powiśle Bolesław
Radłovia Radłów 6-1 MLKS II Żabno
Unia Niedomice 2-1 Orzeł Lisia Góra
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 Nadwiślanka Wola Rogowska
LZS Olesno 4-0 LKS Szarwark
Iskra Tarnów 3-0 Unia Gorzyce

Kolejka 7 - 18 września

Unia Gorzyce 1-4 Łukovia Łukowa
LKS Szarwark 3-4 Iskra Tarnów
Nadwiślanka Wola Rogowska 6-1 LZS Olesno
Orzeł Lisia Góra 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
MLKS II Żabno 2-4 Unia Niedomice
Powiśle Bolesław 1-3 Radłovia Radłów
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-3 Olimpia Zabawa

Kolejka 8 - 25 września

Łukovia Łukowa 7-5 Olimpia Zabawa
Radłovia Radłów 4-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Unia Niedomice 0-3 Powiśle Bolesław
(wo)
mecz przerwany w 76. minucie przy stanie 2-2 z powodu czynnego znieważenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-3 MLKS II Żabno
LZS Olesno 3-0 Orzeł Lisia Góra
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Iskra Tarnów 2-0 Nadwiślanka Wola Rogowska
Unia Gorzyce 1-1 LKS Szarwark

Kolejka 9 - 2 października

LKS Szarwark 0-7 Łukovia Łukowa
Nadwiślanka Wola Rogowska 1-0 Unia Gorzyce
Orzeł Lisia Góra 1-2 Iskra Tarnów
MLKS II Żabno 5-0 LZS Olesno
Powiśle Bolesław 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-1 Unia Niedomice
Olimpia Zabawa 3-4 Radłovia Radłów

Kolejka 10 - 8-9 października

Łukovia Łukowa 1-4 Radłovia Radłów
Unia Niedomice 2-0 Olimpia Zabawa
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LZS Olesno 1-2 Powiśle Bolesław
Iskra Tarnów 4-0 MLKS II Żabno
Unia Gorzyce 2-2 Orzeł Lisia Góra
LKS Szarwark 1-2 Nadwiślanka Wola Rogowska

Kolejka 11 - 16 października

Nadwiślanka Wola Rogowska 1-5 Łukovia Łukowa
Orzeł Lisia Góra 4-1 LKS Szarwark
MLKS II Żabno 1-1 Unia Gorzyce
Powiśle Bolesław 0-1 Iskra Tarnów
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 LZS Olesno
Olimpia Zabawa 3-0 Łęgovia Łęg Tarnowski
Radłovia Radłów 0-0 Unia Niedomice

Kolejka 12 - 23 października

Łukovia Łukowa 3-0 Unia Niedomice
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-5 Radłovia Radłów
LZS Olesno 1-1 Olimpia Zabawa
Iskra Tarnów 2-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Unia Gorzyce 0-3 Powiśle Bolesław
LKS Szarwark 2-3 MLKS II Żabno
Nadwiślanka Wola Rogowska 3-2 Orzeł Lisia Góra

Kolejka 13 - 30 października

Orzeł Lisia Góra 0-3 Łukovia Łukowa
MLKS II Żabno 0-1 Nadwiślanka Wola Rogowska
Powiśle Bolesław 4-2 LKS Szarwark
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-3 Unia Gorzyce
Olimpia Zabawa 1-2 Iskra Tarnów
Radłovia Radłów 6-1 LZS Olesno
Unia Niedomice 1-1 Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 14 - 18 czerwca

Łukovia Łukowa 1-0 Łęgovia Łęg Tarnowski
Unia Niedomice 6-1 LZS Olesno
Radłovia Radłów 2-1 Iskra Tarnów
Olimpia Zabawa 4-2 Unia Gorzyce
przerwany w 46. minucie przy stanie 4-2 z powodu zdekompletowania zespołu gości - utrzymano wynik z boiska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4-0 LKS Szarwark
Powiśle Bolesław 1-1 Nadwiślanka Wola Rogowska
MLKS II Żabno 3-2 Orzeł Lisia Góra

Kolejka 15 - 24 maja

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 LZS Olesno
MLKS II Żabno 1-3 Łukovia Łukowa
Orzeł Lisia Góra 0-0 Powiśle Bolesław
Nadwiślanka Wola Rogowska 1-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LKS Szarwark 3-1 Olimpia Zabawa
Unia Gorzyce 1-2 Radłovia Radłów
Iskra Tarnów 1-2 Unia Niedomice

Kolejka 16 - 9 kwietnia

Łukovia Łukowa 4-2 LZS Olesno
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 Iskra Tarnów
Unia Niedomice 3-0 Unia Gorzyce
Radłovia Radłów 4-2 LKS Szarwark
Olimpia Zabawa 2-7 Nadwiślanka Wola Rogowska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-0 Orzeł Lisia Góra 17 maja
Powiśle Bolesław 0-3 MLKS II Żabno
(wo)
przerwany w 43. minucie przy stanie 0-1 z powodu czynnego znieważenia sędziego przez zawodnika gospodarzy

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Powiśle Bolesław 1-7 Łukovia Łukowa 17 kwietnia
MLKS II Żabno 0-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Orzeł Lisia Góra 3-1 Olimpia Zabawa
Nadwiślanka Wola Rogowska 2-3 Radłovia Radłów 17 kwietnia
LKS Szarwark 0-3 Unia Niedomice 17 kwietnia
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 3-3
Unia Gorzyce 2-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Iskra Tarnów 2-0 LZS Olesno

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Łukovia Łukowa 5-1 Iskra Tarnów
LZS Olesno 3-0 Unia Gorzyce
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-0 LKS Szarwark
Unia Niedomice 1-0 Nadwiślanka Wola Rogowska
Radłovia Radłów 2-1 Orzeł Lisia Góra
w Lisiej Górze
Olimpia Zabawa 2-6 MLKS II Żabno
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Powiśle Bolesław

Kolejka 19 - 30 kwietnia

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-1 Łukovia Łukowa
Powiśle Bolesław 3-1 Olimpia Zabawa
MLKS II Żabno 1-2 Radłovia Radłów
Orzeł Lisia Góra 1-0 Unia Niedomice
Nadwiślanka Wola Rogowska 4-0 Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Szarwark 1-0 LZS Olesno
Unia Gorzyce 0-2 Iskra Tarnów

Kolejka 20 - 3 maja

Łukovia Łukowa 3-1 Unia Gorzyce
Iskra Tarnów 1-0 LKS Szarwark
LZS Olesno 2-8 Nadwiślanka Wola Rogowska
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-2 Orzeł Lisia Góra
Unia Niedomice 2-0 MLKS II Żabno
Radłovia Radłów 1-0 Powiśle Bolesław
Olimpia Zabawa 5-4 LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 21 - 7 maja

Olimpia Zabawa 0-5 Łukovia Łukowa
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-1 Radłovia Radłów
Powiśle Bolesław 0-2 Unia Niedomice
MLKS II Żabno 6-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Orzeł Lisia Góra 2-0 LZS Olesno
Nadwiślanka Wola Rogowska 1-2 Iskra Tarnów
LKS Szarwark 2-2 Unia Gorzyce

Kolejka 22 - 13-14 maja

Łukovia Łukowa 12-0 LKS Szarwark
Unia Gorzyce 0-1 Nadwiślanka Wola Rogowska
Iskra Tarnów 3-0 Orzeł Lisia Góra
LZS Olesno 3-5 MLKS II Żabno
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 Powiśle Bolesław
Unia Niedomice 0-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Radłovia Radłów 1-0 Olimpia Zabawa

Kolejka 23 - 20-21 maja

Radłovia Radłów 2-0 Łukovia Łukowa
Olimpia Zabawa 1-1 Unia Niedomice
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-5 Łęgovia Łęg Tarnowski
Powiśle Bolesław 3-1 LZS Olesno
MLKS II Żabno 0-2 Iskra Tarnów
Orzeł Lisia Góra 1-0 Unia Gorzyce
Nadwiślanka Wola Rogowska 3-4 LKS Szarwark

Kolejka 24 - 28 maja

Łukovia Łukowa 5-1 Nadwiślanka Wola Rogowska
LKS Szarwark 1-1 Orzeł Lisia Góra
Unia Gorzyce 2-5 MLKS II Żabno
Iskra Tarnów 2-1 Powiśle Bolesław
LZS Olesno 2-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-0 Olimpia Zabawa
Unia Niedomice 1-1 Radłovia Radłów

Kolejka 25 - 4 czerwca

Unia Niedomice 0-3 Łukovia Łukowa
Radłovia Radłów 3-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Olimpia Zabawa 4-2 LZS Olesno
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 Iskra Tarnów
Powiśle Bolesław 4-0 Unia Gorzyce
w pierwotnym terminie nie doszedł do skutku z powodu obfitych opadów deszczu
MLKS II Żabno 3-0 LKS Szarwark
Orzeł Lisia Góra 1-1 Nadwiślanka Wola Rogowska

Kolejka 26 - 11 czerwca

Łukovia Łukowa 4-0 Orzeł Lisia Góra
Nadwiślanka Wola Rogowska 2-3 MLKS II Żabno
LKS Szarwark 4-2 Powiśle Bolesław
Unia Gorzyce 0-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Iskra Tarnów 6-2 Olimpia Zabawa
LZS Olesno 0-4 Radłovia Radłów
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-0 Unia Niedomice

Liga okręgowa 2005/2006 (Tarnów)

Klasa A 2005/2006 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2005/2006 (Tarnów II (Brzesko))
Klasa A 2005/2006 (Tarnów IV)

Klasa B 2005/2006 (Tarnów IV (Żabno))
Klasa B 2005/2006 (Tarnów V (Żabno))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas