[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Tarnów V (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 20 51 17 0 3 72-25 9 0 1 36-7 8 0 2 36-18
2.  Iskra Dąbrówki Breńskie 20 45 14 3 3 79-31 5 3 2 38-19 9 0 1 41-12
3.  Ava Grądy 20 43 13 4 3 69-24 7 1 2 40-12 6 3 1 29-12
4.  Spartakus Radgoszcz 20 36 10 6 4 71-37 6 1 3 43-18 4 5 1 28-19
5.  LZS Luszowice 20 34 10 4 6 38-33 5 3 2 22-16 5 1 4 16-17
6.  LZS Mędrzechów 20 27 8 3 9 46-54 4 2 4 23-26 4 1 5 23-28
7.  LKS Smęgorzów 20 23 7 2 11 41-46 4 2 4 25-22 3 0 7 16-24
8.  Kłos Słupiec 20 19 5 4 11 27-48 2 1 7 11-20 3 3 4 16-28
9.  LKS Ćwików 20 13 4 1 15 17-81 3 0 7 12-28 1 1 8 5-53 2 6 2 0 0 4-1
10.  Wisła Borusowa 20 13 3 4 13 29-65 2 2 6 18-34 1 2 7 11-31 2 0 0 0 2 1-4
11.  LZS Wójcina 20 10 3 1 16 36-81 1 1 8 17-38 2 0 8 19-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska    0-2 2-0 6-1 4-2 2-0 3-0* 6-0 6-0 1-0 6-2 
 2 Iskra Dąbrówki Breńskie1-3     2-2 1-1 2-1 5-1 6-4 1-1 10-0 7-1 3-5 
 3 Ava Grądy2-3 1-3     2-2 5-1 3-2 3-0 5-0 5-0 6-1 8-0 
 4 Spartakus Radgoszcz4-1 2-3 2-4     1-0 5-6 5-2 4-0 13-0 1-1 6-1 
 5 LZS Luszowice3-4 2-1 3-3 1-3     3-1 2-1 1-1 3-0* 2-2 2-0 
 6 LZS Mędrzechów5-2 2-5 1-5 2-4 0-2     3-2 2-2 1-1 3-1 4-2 
 7 LKS Smęgorzów1-3 2-5 2-2 3-3 2-3 3-0     1-2 5-1 2-1 4-2 
 8 Kłos Słupiec0-3 0-2 0-3* 1-1 0-1 1-4 0-2     3-0* 5-1 1-3 
 9 LKS Ćwików1-8 0-3 0-1 0-5 1-2 1-3 0-1 4-3     2-0 3-2 
 10 Wisła Borusowa1-4 1-9 0-6 2-2 1-1 2-3 2-1 2-4 1-2     6-2 
 11 LZS Wójcina0-5 2-8 0-3* 1-6 1-3 3-3 0-3 2-3 6-1 2-3     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: LZS Luszowice.
 
Iskra Dąbrówki Breńskie 7-1 Wisła Borusowa
Ava Grądy 5-0 Kłos Słupiec
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-0 LKS Ćwików
Spartakus Radgoszcz 5-2 LKS Smęgorzów
LZS Mędrzechów 4-2 LZS Wójcina

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: LZS Wójcina.
 
LKS Smęgorzów 3-0 LZS Mędrzechów
Wisła Borusowa 0-6 Ava Grądy
LZS Luszowice 2-1 Iskra Dąbrówki Breńskie
Spartakus Radgoszcz 13-0 LKS Ćwików
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-0 Kłos Słupiec

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Iskra Dąbrówki Breńskie.
 
Ava Grądy 5-1 LZS Luszowice
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-0 Wisła Borusowa
Spartakus Radgoszcz 4-0 Kłos Słupiec
LZS Mędrzechów 1-1 LKS Ćwików
LZS Wójcina 0-3 LKS Smęgorzów

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
LKS Ćwików 3-2 LZS Wójcina
Kłos Słupiec 1-4 LZS Mędrzechów
Wisła Borusowa 2-2 Spartakus Radgoszcz
LZS Luszowice 3-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-2 Ava Grądy

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Ava Grądy.
 
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-2 Iskra Dąbrówki Breńskie
Spartakus Radgoszcz 1-0 LZS Luszowice
LZS Mędrzechów 3-1 Wisła Borusowa
LZS Wójcina 2-3 Kłos Słupiec
LKS Smęgorzów 5-1 LKS Ćwików

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: LKS Ćwików.
 
Kłos Słupiec 0-2 LKS Smęgorzów
Wisła Borusowa 6-2 LZS Wójcina
LZS Luszowice 3-1 LZS Mędrzechów
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-1 Spartakus Radgoszcz
Ava Grądy 2-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska.
 
Spartakus Radgoszcz 2-4 Ava Grądy
LZS Mędrzechów 2-5 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Wójcina 1-3 LZS Luszowice
LKS Smęgorzów 2-1 Wisła Borusowa
LKS Ćwików 4-3 Kłos Słupiec

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Kłos Słupiec.
 
Wisła Borusowa 1-2 LKS Ćwików
LZS Luszowice 2-1 LKS Smęgorzów
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-5 LZS Wójcina
Ava Grądy 3-2 LZS Mędrzechów
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-1 Spartakus Radgoszcz

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Spartakus Radgoszcz.
 
LZS Mędrzechów 5-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LZS Wójcina 0-3 Ava Grądy 30 października
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 0-0
LKS Smęgorzów 2-5 Iskra Dąbrówki Breńskie
LKS Ćwików 1-2 LZS Luszowice
Kłos Słupiec 5-1 Wisła Borusowa

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Wisła Borusowa.
 
LZS Luszowice 1-1 Kłos Słupiec
Iskra Dąbrówki Breńskie 10-0 LKS Ćwików
Ava Grądy 3-0 LKS Smęgorzów
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-2 LZS Wójcina
Spartakus Radgoszcz 5-6 LZS Mędrzechów

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: LZS Mędrzechów.
 
LZS Wójcina 1-6 Spartakus Radgoszcz
LKS Smęgorzów 1-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LKS Ćwików 0-1 Ava Grądy
Kłos Słupiec 0-2 Iskra Dąbrówki Breńskie
Wisła Borusowa 1-1 LZS Luszowice

Kolejka 12 - 18 czerwca

Pauza: LZS Luszowice.
 
Wisła Borusowa 1-9 Iskra Dąbrówki Breńskie
Kłos Słupiec 0-3 Ava Grądy
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
LKS Ćwików 1-8 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LKS Smęgorzów 3-3 Spartakus Radgoszcz
LZS Wójcina 3-3 LZS Mędrzechów

Kolejka 13 - 9 kwietnia

Pauza: LZS Wójcina.
 
LKS Ćwików 0-5 Spartakus Radgoszcz
Kłos Słupiec 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LZS Mędrzechów 3-2 LKS Smęgorzów
Ava Grądy 6-1 Wisła Borusowa
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-1 LZS Luszowice

Kolejka 14 - 23 kwietnia

Pauza: Iskra Dąbrówki Breńskie.
 
LZS Luszowice 3-3 Ava Grądy
Wisła Borusowa 1-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Kłos Słupiec 1-1 Spartakus Radgoszcz
LKS Ćwików 1-3 LZS Mędrzechów
LKS Smęgorzów 4-2 LZS Wójcina

Kolejka 15 - 30 kwietnia

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
LZS Wójcina 6-1 LKS Ćwików
LZS Mędrzechów 2-2 Kłos Słupiec
Spartakus Radgoszcz 1-1 Wisła Borusowa
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-2 LZS Luszowice
Ava Grądy 1-3 Iskra Dąbrówki Breńskie

Kolejka 16 - 2 maja

Pauza: Ava Grądy.
 
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LZS Luszowice 1-3 Spartakus Radgoszcz
Wisła Borusowa 2-3 LZS Mędrzechów
Kłos Słupiec 1-3 LZS Wójcina
LKS Ćwików 0-1 LKS Smęgorzów

Kolejka 17 - 7 maja

Pauza: LKS Ćwików.
 
LKS Smęgorzów 1-2 Kłos Słupiec
LZS Wójcina 2-3 Wisła Borusowa
LZS Mędrzechów 0-2 LZS Luszowice
Spartakus Radgoszcz 2-3 Iskra Dąbrówki Breńskie
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-0 Ava Grądy

Kolejka 18 - 14 maja

Pauza: Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska.
 
Ava Grądy 2-2 Spartakus Radgoszcz
Iskra Dąbrówki Breńskie 5-1 LZS Mędrzechów
LZS Luszowice 2-0 LZS Wójcina
Wisła Borusowa 2-1 LKS Smęgorzów
Kłos Słupiec 3-0 LKS Ćwików
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 19 - 21 maja

Pauza: Kłos Słupiec.
 
LKS Ćwików 2-0 Wisła Borusowa
LKS Smęgorzów 2-3 LZS Luszowice
LZS Wójcina 2-8 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Mędrzechów 1-5 Ava Grądy
Spartakus Radgoszcz 4-1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 20 - 28 maja

Pauza: Spartakus Radgoszcz.
 
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-0 LZS Mędrzechów
Ava Grądy 8-0 LZS Wójcina
Iskra Dąbrówki Breńskie 6-4 LKS Smęgorzów 15 czerwca
LZS Luszowice 3-0 LKS Ćwików 31 maja
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Wisła Borusowa 2-4 Kłos Słupiec

Kolejka 21 - 4 czerwca

Pauza: Wisła Borusowa.
 
Kłos Słupiec 0-1 LZS Luszowice
LKS Ćwików 0-3 Iskra Dąbrówki Breńskie
LKS Smęgorzów 2-2 Ava Grądy
LZS Wójcina 0-5 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LZS Mędrzechów 2-4 Spartakus Radgoszcz

Kolejka 22 - 11 czerwca

Pauza: LZS Mędrzechów.
 
Spartakus Radgoszcz 6-1 LZS Wójcina
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-0 LKS Smęgorzów
(wo)
na boisku 2-3
Ava Grądy 5-0 LKS Ćwików
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-1 Kłos Słupiec
LZS Luszowice 2-2 Wisła Borusowa

Klasa A 2005/2006 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2005/2006 (Tarnów IV (Żabno))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas