[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 14 sierpnia

Czarni II Dobrzyca 1-0 Raszkowianka Raszków
Prosna Chocz 1-4 Unia Szymanowice
Rolbud Lubomierz 3-2 Orkan Taczanów
Zefka Kobyla Góra 0-2 Ajax Rojów
LZS Trzcinica 1-1 Strażak Słupia
k. 6-5
Ogniwo Łąkociny 2-6 Sulimirczyk Sulmierzyce
Odolanovia II Odolanów 1-2 Zenit Międzybórz
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-3 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Sparta Russów 6-1 Swędrnia Koźminek
LZS Godziesze (oldboje) 2-0 Masovia Kraszewice
Szczyt Szczytniki 2-0 KS Opatówek
LZS Olszowa (k. Kępna) 4-2 Wielkopolanin Siemianice
Orły Skoroszów 2-1 Pogoń Trębaczów
Miłośnicy Piłki Nożnej Krotoszyn 1-0 Smoliczanka Smolice
Panda Pamięcin 2-9 LKS II Gołuchów/LZS Żychlin
LZS Jaraczewo 2-5 Błękitni/Sparta Kotlin

II runda - 13 listopada

Zenit Międzybórz 3-1 CKS Zduny
Szczyt Szczytniki 2-1 Sokół Bralin
Sparta Russów 1-5 Iskra Sieroszewice
Sulimirczyk Sulmierzyce 3-2 LZS Jankowy 1968
Ajax Rojów 1-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Czarni II Dobrzyca 5-4 Victoria Ostrzeszów
LZS Godziesze (oldboje) 1-1 Barycz Janków Przygodzki
k. 2-4
LZS Trzcinica 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski
Rolbud Lubomierz 1-3 Calisia Kalisz
LKS II Gołuchów/LZS Żychlin 2-2 Odolanovia Odolanów
k. 4-3
Miłośnicy Piłki Nożnej Krotoszyn 0-2 Zawisza Sośnie
Unia Szymanowice 8-1 Orzeł Mroczeń
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 2-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Błękitni/Sparta Kotlin 1-3 Rolbud OSiR Pleszew
Orły Skoroszów 2-3 Czarni Dobrzyca
LZS Olszowa (k. Kępna) 4-0 Olimpia Brzeziny

III runda - 20 listopada

Zenit Międzybórz 3-2 Szczyt Szczytniki
Sulimirczyk Sulmierzyce 1-8 Iskra Sieroszewice
Czarni II Dobrzyca 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Barycz Janków Przygodzki 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski
LKS II Gołuchów/LZS Żychlin 0-1 Calisia Kalisz
Unia Szymanowice 6-1 Zawisza Sośnie
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 1-6 Rolbud OSiR Pleszew
LZS Olszowa (k. Kępna) 5-3 Czarni Dobrzyca

1/8 finału - 27 listopada

Zenit Międzybórz 1-2 KKS Prosna Kalisz 12 kwietnia
Iskra Sieroszewice 0-2 LKS Gołuchów
Czarni II Dobrzyca 0-3 Jarota Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski 2-3 LKS Czarnylas
Calisia Kalisz 2-0 Astra Krotoszyn
Unia Szymanowice 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Rolbud OSiR Pleszew 1-5 Piast Kobylin
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski

1/4 finału - 26 kwietnia

Jarota Jarocin 1-2 LKS Czarnylas
Calisia Kalisz 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Piast Kobylin 4-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
KKS Prosna Kalisz 1-4 LKS Gołuchów

1/2 finału - 17 maja

LKS Gołuchów 0-0 LKS Czarnylas 17 maja, 17:00
k. 4-2
Calisia Kalisz 0-0 Piast Kobylin 17 maja, 17:00
k. 5-4

Finał - 31 maja

Calisia Kalisz 1-0 LKS Gołuchów 31 maja, 17:00
Zapart 15 (k)
w Kaliszu

Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas