[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

Runda wstępna - 14 sierpnia
Brenewia Wijewo - wolny los

Iskra Długie Stare 0-5 Orzeł Lipno 14 sierpnia, 14:00
Promień Sarbinowo 2-1 Lew Pogorzela 14 sierpnia, 14:00
Piast Nowy Belęcin 0-3 Sokół Chwałkowo 14 sierpnia, 14:00
(wo)
Orla Jutrosin 4-1 Grom Czeluścin 14 sierpnia, 14:00
Karpik Kopanica 1-1 Błyskawica Jaromierz 14 sierpnia, 14:00
k. 4-3
Łapawa Gostkowo 2-2 Awdaniec Pakosław 14 sierpnia, 14:00
k. 3-1
Dąb Kębłowo 5-1 Sokół-Orkan Chobienice 14 sierpnia, 14:00
Olimpia Stary Lubosz 3-2 Helios Czempiń 14 sierpnia, 14:00
Jantar Strzyżewice 4-2 Kormoran Święciechowa 14 sierpnia, 17:00
Dąb Boguszyn 3-7 Mas-Rol Spławie 14 sierpnia, 17:00
Grom Czacz 0-1 Polcopper Widziszewo 14 sierpnia
Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) 1-1 Pelikan Dębno Polskie 14 sierpnia
k. 3-1
Rywal-Klon Mochy 3-0 Orzeł Belęcin 14 sierpnia
Helios Bucz 1-1 LZS Stare Oborzyska 14 sierpnia
k. 2-3
Korona Wilkowice 3-4 Zootechnik Pawłowice 14 sierpnia

I runda - 14 września

Orzeł Lipno 2-6 PKS Racot
Promień Sarbinowo 3-2 Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Chwałkowo 0-1 Wielkopolanka Szelejewo
Orla Jutrosin 1-2 Wisła Borek Wielkopolski
Karpik Kopanica 1-5 Orkan Chorzemin
Dąb Kębłowo 4-5 Znicz Obra
Łapawa Gostkowo 1-5 Dąbroczanka Pępowo
Olimpia Stary Lubosz 4-4 Sokół Kaszczor
k. 4-3
LZS Stare Oborzyska 0-0 Rywal Kurza Góra
k. 4-1
Polonia 1912 Leszno 2-2 Zootechnik Pawłowice
k. 4-5
Jantar Strzyżewice 3-0 Rydzyniak Rydzyna
(wo)
Mas-Rol Spławie 0-2 Krobianka Krobia
Polcopper Widziszewo 4-0 Grom Wolsztyn
Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) 0-1 Ruch Bojanowo
Rywal-Klon Mochy 1-4 Gwiazda Siedlec
Brenewia Wijewo 5-0 Pogoń Śmigiel
LZS Głuchowo 1-3 Rawia Rawicz

II runda - 28 września
Dąbroczanka Pępowo - wolny los

Promień Sarbinowo 3-3 Krobianka Krobia
k. 6-5
Olimpia Stary Lubosz 1-4 PKS Racot
Jantar Strzyżewice 3-0 LZS Stare Oborzyska
Zootechnik Pawłowice 3-3 Rawia Rawicz
k. 3-4
Polcopper Widziszewo 2-3 Ruch Bojanowo
Brenewia Wijewo 5-3 Orkan Chorzemin
Wielkopolanka Szelejewo 1-0 Wisła Borek Wielkopolski
Znicz Obra 2-2 Gwiazda Siedlec
k. 2-4

1/8 finału - 5 kwietnia

Promień Sarbinowo 0-3 Dąbroczanka Pępowo 5 kwietnia
(wo)
Jantar Strzyżewice 1-3 Rawia Rawicz 5 kwietnia
Brenewia Wijewo 2-2 Gwiazda Siedlec 5 kwietnia
k. 1-4
Wielkopolanka Szelejewo 1-4 Sparta Miejska Górka 5 kwietnia
Ruch Bojanowo 3-2 Korona Piaski 5 kwietnia
PKS Racot 0-2 Obra Kościan 12 kwietnia
Kłos Garzyn 0-3 Kania Gostyń
przełożony

1/4 finału - 26 kwietnia
Kania Gostyń - wolny los.

Ruch Bojanowo 1-2 Dąbroczanka Pępowo 26 kwietnia
Rawia Rawicz 2-3 Sparta Miejska Górka 26 kwietnia
Gwiazda Siedlec 0-11 Obra Kościan 10 maja

1/2 finału

Sparta Miejska Górka 0-0 Obra Kościan 17 maja
k. 2-4
Dąbroczanka Pępowo 0-3 Kania Gostyń 10 maja
(wo)

Finał - 31 maja

Kania Gostyń 0-2 Obra Kościan
w Oborzyskach Starych

Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Jarosław Janiak

 

Napisz do nas