[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS 1908 Nędza 30 76 24 4 2 99-29 14 1 0 55-12 10 3 2 44-17
2.  Przyszłość II Rogów 30 65 20 5 5 104-33 11 3 1 63-15 9 2 4 41-18
3.  Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 30 62 20 2 8 98-47 14 0 1 72-15 6 2 7 26-32
4.  Start Pietrowice Wielkie 30 61 19 4 7 89-49 10 3 2 50-23 9 1 5 39-26
5.  KS Kornowac 30 51 15 6 9 74-66 9 3 3 42-30 6 3 6 32-36
6.  LKS Ruda Kozielska 30 48 13 9 8 71-61 7 4 4 41-29 6 5 4 30-32
7.  LKS Górki Śląskie 30 43 12 7 11 62-56 9 3 3 37-20 3 4 8 25-36 2 3 1 0 1 3-2
8.  LKS Samborowice 30 43 13 4 13 50-53 8 3 4 32-26 5 1 9 18-27 2 3 1 0 1 2-3
9.  Dąb Gaszowice 30 41 13 2 15 63-80 8 2 5 36-35 5 0 10 27-45
10.  LKS Adamowice 30 38 12 2 16 53-76 9 1 5 33-24 3 1 11 20-52
11.  Buk Rudy Wielkie 30 31 8 7 15 53-73 7 2 6 33-23 1 5 9 20-50
12.  Unia Turza Śląska 30 30 9 3 18 50-70 5 0 10 30-37 4 3 8 20-33
13.  LKS Lyski 30 29 8 5 17 38-83 6 2 7 20-26 2 3 10 18-57
14.  Rafako Racibórz 30 26 8 2 20 49-82 5 2 8 26-25 3 0 12 23-57
15.  Naprzód 37 Krzyżkowice 30 24 7 3 20 48-88 6 2 7 30-37 1 1 13 18-51
16.  LKS Pstrążna 30 18 5 3 22 44-99 3 3 9 26-42 2 0 13 18-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS 1908 Nędza    3-0 1-1 2-1 3-1 7-1 3-2 1-0 2-1 1-0 3-1 5-0 8-1 7-0 3-2 6-1 
 2 Przyszłość II Rogów2-2     3-1 2-2 4-0 5-1 1-1 3-0 4-1 9-0 5-1 0-1 4-2 8-2 6-1 7-0 
 3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)3-2 0-1     1-0 5-2 3-0 5-1 3-2 10-2 8-0 8-2 1-0 10-0 7-1 3-1 5-1 
 4 Start Pietrowice Wielkie2-2 3-0* 1-1     3-3 0-1 2-6 3-1 4-1 4-1 7-3 2-1 6-1 1-0 5-2 7-0 
 5 KS Kornowac2-7 1-1 2-1 2-0     4-4 3-1 2-1 2-3 2-3 3-3 3-1 6-0 4-3 2-1 4-1 
 6 LKS Ruda Kozielska0-5 2-1 4-1 6-2 3-3     1-1 0-1 3-1 5-0 2-2 2-3 2-2 2-3 4-1 5-3 
 7 LKS Górki Śląskie0-1 1-1 3-1 3-4 2-2 1-2     2-0 2-1 3-2 0-0 4-1 2-0 5-2 5-0 4-3 
 8 LKS Samborowice0-2 1-2 2-3 0-5 2-1 1-1 2-1     4-2 3-1 5-0 2-2 1-1 4-2 4-3 1-0 
 9 Dąb Gaszowice2-6 1-5 1-4 3-6 1-4 1-1 2-1 1-1     3-2 5-1 3-1 3-0* 4-1 3-1 3-1 
 10 LKS Adamowice0-2 0-4 3-1 2-3 2-4 3-2 2-0 4-1 5-0     1-0 2-4 1-0 4-1 1-1 3-1 
 11 Buk Rudy Wielkie0-0 4-0 7-2 1-3 4-1 0-3* 5-1 3-1 0-2 1-2     3-0 2-2 2-3 1-0 0-3 
 12 Unia Turza Śląska2-4 0-4 0-1 3-5 3-5 2-3 0-1 1-3 4-3 1-4 4-1     1-0 1-0 6-0 2-3 
 13 LKS Lyski0-3 0-5 3-0* 0-1 0-1 2-6 0-0 1-2 1-4 2-1 0-0 2-1     3-1 3-1 3-0 
 14 Rafako Racibórz3-0 1-2 1-3 0-3 0-3 0-0 3-0 1-2 3-0 4-2 2-3 2-2 0-1     1-3 5-1 
 15 Naprzód 37 Krzyżkowice1-7 1-6 1-2 0-4 4-1 2-2 3-3 1-0 0-4 5-1 4-2 0-1 2-3 4-1     2-0 
 16 LKS Pstrążna0-1 0-9 0-4 1-0 0-1 1-3 4-6 1-3 1-2 1-1 1-1 2-2 9-5 1-3 4-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Unia Turza Śląska 4-1 Buk Rudy Wielkie
LKS Samborowice 4-2 Rafako Racibórz
KS Kornowac 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8-0 LKS Adamowice
Start Pietrowice Wielkie 4-1 Dąb Gaszowice
LKS Pstrążna 0-1 LKS 1908 Nędza
Przyszłość II Rogów 1-1 LKS Górki Śląskie
LKS Ruda Kozielska 2-2 LKS Lyski

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Lyski
LKS Górki Śląskie 1-2 LKS Ruda Kozielska
LKS 1908 Nędza 3-0 Przyszłość II Rogów
Dąb Gaszowice 3-1 LKS Pstrążna
LKS Adamowice 2-3 Start Pietrowice Wielkie
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
Rafako Racibórz 0-3 KS Kornowac
Unia Turza Śląska 1-3 LKS Samborowice

Kolejka 3 - 4 września

LKS Samborowice 5-0 Buk Rudy Wielkie
KS Kornowac 3-1 Unia Turza Śląska
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 7-1 Rafako Racibórz
Start Pietrowice Wielkie 5-2 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Pstrążna 1-1 LKS Adamowice
Przyszłość II Rogów 4-1 Dąb Gaszowice
LKS Ruda Kozielska 0-5 LKS 1908 Nędza
LKS Lyski 0-0 LKS Górki Śląskie

Kolejka 4 - 10-11 września

Buk Rudy Wielkie 5-1 LKS Górki Śląskie
LKS 1908 Nędza 8-1 LKS Lyski
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Ruda Kozielska
LKS Adamowice 0-4 Przyszłość II Rogów
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 LKS Pstrążna
Rafako Racibórz 0-3 Start Pietrowice Wielkie
Unia Turza Śląska 0-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Samborowice 2-1 KS Kornowac

Kolejka 5 - 17-18 września

KS Kornowac 3-3 Buk Rudy Wielkie
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS Samborowice
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Unia Turza Śląska
LKS Pstrążna 1-3 Rafako Racibórz
Przyszłość II Rogów 6-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Ruda Kozielska 5-0 LKS Adamowice
LKS Lyski 1-4 Dąb Gaszowice
LKS Górki Śląskie 0-1 LKS 1908 Nędza

Kolejka 6 - 24-25 września

Buk Rudy Wielkie 0-0 LKS 1908 Nędza
Dąb Gaszowice 2-1 LKS Górki Śląskie
LKS Adamowice 1-0 LKS Lyski
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-2 LKS Ruda Kozielska
Rafako Racibórz 1-2 Przyszłość II Rogów
Unia Turza Śląska 2-3 LKS Pstrążna
LKS Samborowice 0-5 Start Pietrowice Wielkie
KS Kornowac 2-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Kolejka 7 - 1-2 października

Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8-2 Buk Rudy Wielkie
Start Pietrowice Wielkie 3-3 KS Kornowac
LKS Pstrążna 1-3 LKS Samborowice
Przyszłość II Rogów 0-1 Unia Turza Śląska
LKS Ruda Kozielska 2-3 Rafako Racibórz
LKS Lyski 3-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Górki Śląskie 3-2 LKS Adamowice
LKS 1908 Nędza 2-1 Dąb Gaszowice

Kolejka 8 - 8-9 października

Buk Rudy Wielkie 0-2 Dąb Gaszowice
LKS Adamowice 0-2 LKS 1908 Nędza
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-3 LKS Górki Śląskie
Rafako Racibórz 0-1 LKS Lyski
Unia Turza Śląska 2-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Samborowice 1-2 Przyszłość II Rogów
KS Kornowac 4-1 LKS Pstrążna
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-0 Start Pietrowice Wielkie

Kolejka 9 - 15-16 października

Start Pietrowice Wielkie 7-3 Buk Rudy Wielkie
LKS Pstrążna 0-4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
Przyszłość II Rogów 4-0 KS Kornowac
LKS Ruda Kozielska 0-1 LKS Samborowice
LKS Lyski 2-1 Unia Turza Śląska
LKS Górki Śląskie 5-2 Rafako Racibórz
LKS 1908 Nędza 3-2 Naprzód 37 Krzyżkowice
Dąb Gaszowice 3-2 LKS Adamowice

Kolejka 10 - 22-23 października

Buk Rudy Wielkie 1-2 LKS Adamowice
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-4 Dąb Gaszowice
Rafako Racibórz 3-0 LKS 1908 Nędza
Unia Turza Śląska 0-1 LKS Górki Śląskie
LKS Samborowice 1-1 LKS Lyski
KS Kornowac 4-4 LKS Ruda Kozielska
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-1 Przyszłość II Rogów
Start Pietrowice Wielkie 7-0 LKS Pstrążna

Kolejka 11 - 29-30 października

LKS Pstrążna 1-1 Buk Rudy Wielkie
Przyszłość II Rogów 2-2 Start Pietrowice Wielkie
LKS Ruda Kozielska 4-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Lyski 0-1 KS Kornowac
LKS Górki Śląskie 2-0 LKS Samborowice
LKS 1908 Nędza 5-0 Unia Turza Śląska
Dąb Gaszowice 4-1 Rafako Racibórz
LKS Adamowice 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Buk Rudy Wielkie 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
Rafako Racibórz 4-2 LKS Adamowice
Unia Turza Śląska 4-3 Dąb Gaszowice
LKS Samborowice 0-2 LKS 1908 Nędza
KS Kornowac 3-1 LKS Górki Śląskie
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 10-0 LKS Lyski
Start Pietrowice Wielkie 0-1 LKS Ruda Kozielska
LKS Pstrążna 0-9 Przyszłość II Rogów

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Przyszłość II Rogów 5-1 Buk Rudy Wielkie
LKS Ruda Kozielska 5-3 LKS Pstrążna
LKS Lyski 0-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Górki Śląskie 3-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS 1908 Nędza 3-1 KS Kornowac
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Samborowice
LKS Adamowice 2-4 Unia Turza Śląska
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-1 Rafako Racibórz

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Buk Rudy Wielkie 2-3 Rafako Racibórz
Unia Turza Śląska 6-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Samborowice 3-1 LKS Adamowice
KS Kornowac 2-3 Dąb Gaszowice
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS 1908 Nędza
Start Pietrowice Wielkie 2-6 LKS Górki Śląskie
LKS Pstrążna 9-5 LKS Lyski
Przyszłość II Rogów 5-1 LKS Ruda Kozielska

Kolejka 15 - 26-27 listopada

LKS Ruda Kozielska 2-2 Buk Rudy Wielkie
LKS Lyski 0-5 Przyszłość II Rogów
LKS Górki Śląskie 4-3 LKS Pstrążna
LKS 1908 Nędza 2-1 Start Pietrowice Wielkie
Dąb Gaszowice 1-4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Adamowice 2-4 KS Kornowac 19 kwietnia, 18:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-0 LKS Samborowice 19 kwietnia, 18:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Rafako Racibórz 2-2 Unia Turza Śląska 19 kwietnia, 18:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Kolejka 16 - 15 czerwca

Buk Rudy Wielkie 3-0 Unia Turza Śląska 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Rafako Racibórz 1-2 LKS Samborowice 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-1 KS Kornowac 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Adamowice 3-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Dąb Gaszowice 3-6 Start Pietrowice Wielkie 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS 1908 Nędza 6-1 LKS Pstrążna 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Górki Śląskie 1-1 Przyszłość II Rogów 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Lyski 2-6 LKS Ruda Kozielska 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

LKS Lyski 0-0 Buk Rudy Wielkie 11 maja, 18:30
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS Górki Śląskie 1 kwietnia, 16:30
Przyszłość II Rogów 2-2 LKS 1908 Nędza 17 maja, 18:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Pstrążna 1-2 Dąb Gaszowice 2 kwietnia, 15:30
Start Pietrowice Wielkie 4-1 LKS Adamowice 2 kwietnia, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 10 maja, 18:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
KS Kornowac 4-3 Rafako Racibórz 2 kwietnia, 16:30
LKS Samborowice 2-2 Unia Turza Śląska 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Buk Rudy Wielkie 3-1 LKS Samborowice 9 kwietnia, 15:30
Unia Turza Śląska 3-5 KS Kornowac 8 kwietnia, 16:30
Rafako Racibórz 1-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8 kwietnia, 16:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-4 Start Pietrowice Wielkie 9 kwietnia, 16:30
LKS Adamowice 3-1 LKS Pstrążna 9 kwietnia, 15:00
Dąb Gaszowice 1-5 Przyszłość II Rogów 8 kwietnia, 16:30
LKS 1908 Nędza 7-1 LKS Ruda Kozielska 8 kwietnia, 16:30
LKS Górki Śląskie 2-0 LKS Lyski 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 15-16 kwietnia

LKS Górki Śląskie 0-0 Buk Rudy Wielkie 15 kwietnia, 15:00
LKS Lyski 0-3 LKS 1908 Nędza 15 kwietnia, 15:00
LKS Ruda Kozielska 3-1 Dąb Gaszowice 15 kwietnia, 15:00
Przyszłość II Rogów 9-0 LKS Adamowice 16 kwietnia, 17:00
LKS Pstrążna 4-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 15 kwietnia, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 1-0 Rafako Racibórz 15 kwietnia, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-0 Unia Turza Śląska 15 kwietnia, 15:00
KS Kornowac 2-1 LKS Samborowice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Buk Rudy Wielkie 4-1 KS Kornowac 23 kwietnia, 15:30
LKS Samborowice 2-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 23 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 3-5 Start Pietrowice Wielkie 22 kwietnia, 17:00
Rafako Racibórz 5-1 LKS Pstrążna 22 kwietnia, 16:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-6 Przyszłość II Rogów 23 kwietnia, 17:00
LKS Adamowice 3-2 LKS Ruda Kozielska 23 kwietnia, 15:00
Dąb Gaszowice 3-0 LKS Lyski 23 kwietnia, 17:00
(wo)
W pierwotnym terminie wynik też 3:0, lecz zweryfikowany jako walkower, ponieważ w drużynie gości... zagrał nieuprawniony zawodnik.
LKS 1908 Nędza 3-2 LKS Górki Śląskie 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

LKS 1908 Nędza 3-1 Buk Rudy Wielkie 29 kwietnia, 17:00
Mecz rozegrano w Babicach.
LKS Górki Śląskie 2-1 Dąb Gaszowice 30 kwietnia, 17:00
LKS Lyski 2-1 LKS Adamowice 30 kwietnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 4-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 30 kwietnia, 14:30
Przyszłość II Rogów 8-2 Rafako Racibórz 30 kwietnia, 17:00
LKS Pstrążna 2-2 Unia Turza Śląska 30 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-1 LKS Samborowice 30 kwietnia, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-2 KS Kornowac 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Buk Rudy Wielkie 7-2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3 maja, 15:30
KS Kornowac 2-0 Start Pietrowice Wielkie 3 maja, 17:00
LKS Samborowice 1-0 LKS Pstrążna 3 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 0-4 Przyszłość II Rogów 3 maja, 17:00
Rafako Racibórz 0-0 LKS Ruda Kozielska 3 maja, 16:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-3 LKS Lyski 3 maja, 17:00
LKS Adamowice 2-0 LKS Górki Śląskie 3 maja, 15:00
Dąb Gaszowice 2-6 LKS 1908 Nędza 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Dąb Gaszowice 5-1 Buk Rudy Wielkie 7 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-0 LKS Adamowice 6 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 5-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 7 maja, 17:00
LKS Lyski 3-1 Rafako Racibórz 7 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-3 Unia Turza Śląska 7 maja, 14:30
Przyszłość II Rogów 3-0 LKS Samborowice 6 maja, 17:00
LKS Pstrążna 0-1 KS Kornowac 7 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 7 maja, 15:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Buk Rudy Wielkie 1-3 Start Pietrowice Wielkie 13 maja, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-1 LKS Pstrążna 14 maja, 17:00
KS Kornowac 1-1 Przyszłość II Rogów 14 maja, 17:00
LKS Samborowice 1-1 LKS Ruda Kozielska 14 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 1-0 LKS Lyski 13 maja, 17:00
Rafako Racibórz 3-0 LKS Górki Śląskie 13 maja, 16:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-7 LKS 1908 Nędza 14 maja, 17:00
LKS Adamowice 5-0 Dąb Gaszowice 14 maja, 15:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

LKS Adamowice 1-0 Buk Rudy Wielkie 21 maja, 15:00
Dąb Gaszowice 3-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 21 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 7-0 Rafako Racibórz 20 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-1 Unia Turza Śląska 21 maja, 17:00
LKS Lyski 1-2 LKS Samborowice 21 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 3-3 KS Kornowac 21 maja, 14:30
Przyszłość II Rogów 3-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 20 maja, 17:00
LKS Pstrążna 1-0 Start Pietrowice Wielkie 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Buk Rudy Wielkie 0-3 LKS Pstrążna 28 maja, 15:30
Start Pietrowice Wielkie 3-0 Przyszłość II Rogów 28 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-0 LKS Ruda Kozielska 28 maja, 17:00
KS Kornowac 6-0 LKS Lyski 28 maja, 17:00
LKS Samborowice 2-1 LKS Górki Śląskie 28 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 2-4 LKS 1908 Nędza 27 maja, 17:00
Rafako Racibórz 3-0 Dąb Gaszowice 27 maja, 16:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 5-1 LKS Adamowice 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Naprzód 37 Krzyżkowice 4-2 Buk Rudy Wielkie 4 czerwca, 17:00
LKS Adamowice 4-1 Rafako Racibórz 4 czerwca, 15:00
Dąb Gaszowice 3-1 Unia Turza Śląska 4 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-0 LKS Samborowice 3 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-2 KS Kornowac 4 czerwca, 17:00
LKS Lyski 3-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4 czerwca, 17:00
(wo)
Wynik na boisku 3:6, lecz zweryfikowany na korzyść gospodarzy, ponieważ w drużynie gości przez całe 90 minut... nie grał młodzieżowiec.
LKS Ruda Kozielska 6-2 Start Pietrowice Wielkie 4 czerwca, 14:30
Przyszłość II Rogów 7-0 LKS Pstrążna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Buk Rudy Wielkie 4-0 Przyszłość II Rogów 11 czerwca, 15:00
LKS Pstrążna 1-3 LKS Ruda Kozielska 11 czerwca, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 6-1 LKS Lyski 11 czerwca, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-1 LKS Górki Śląskie 11 czerwca, 17:00
KS Kornowac 2-7 LKS 1908 Nędza 11 czerwca, 15:00
LKS Samborowice 4-2 Dąb Gaszowice 11 czerwca, 15:00
Unia Turza Śląska 1-4 LKS Adamowice 10 czerwca, 15:00
Rafako Racibórz 1-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 10 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Rafako Racibórz 2-3 Buk Rudy Wielkie 18 czerwca, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Unia Turza Śląska 18 czerwca, 15:00
LKS Adamowice 4-1 LKS Samborowice 18 czerwca, 15:00
Dąb Gaszowice 1-4 KS Kornowac 18 czerwca, 15:00
LKS 1908 Nędza 1-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 18 czerwca, 15:00
LKS Górki Śląskie 3-4 Start Pietrowice Wielkie 18 czerwca, 15:00
LKS Lyski 3-0 LKS Pstrążna 18 czerwca, 15:00
LKS Ruda Kozielska 2-1 Przyszłość II Rogów 18 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 25 czerwca

Buk Rudy Wielkie 0-3 LKS Ruda Kozielska 25 czerwca, 15:00
(wo)
Na boisku wynik 3-0, lecz póżniej zweryfikowany, gdyż w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik.
Przyszłość II Rogów 4-2 LKS Lyski 25 czerwca, 15:00
LKS Pstrążna 4-6 LKS Górki Śląskie 25 czerwca, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 2-2 LKS 1908 Nędza 25 czerwca, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 10-2 Dąb Gaszowice 25 czerwca, 15:00
KS Kornowac 2-3 LKS Adamowice 25 czerwca, 15:00
LKS Samborowice 4-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 25 czerwca, 15:00
Unia Turza Śląska 1-0 Rafako Racibórz 25 czerwca, 15:00

Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice III)

Klasa B 2005/2006 (Racibórz)

Autor: Artur Krzykała
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas