[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 72 22 6 2 117-44 13 2 0 73-19 9 4 2 44-25
2.  Strzelec Rzuchów 30 67 21 4 5 80-46 11 2 2 35-15 10 2 3 45-31
3.  Odra Nieboczowy 30 61 19 4 7 78-34 12 1 2 53-20 7 3 5 25-14
4.  LKS Olza 30 60 19 3 8 79-39 10 2 3 39-20 9 1 5 40-19
5.  KS Pietraszyn 30 59 18 5 7 84-58 11 1 3 50-27 7 4 4 34-31
6.  LKS Dzimierz 30 55 17 4 9 70-48 9 2 4 35-22 8 2 5 35-26
7.  Ocice Racibórz 30 48 14 6 10 52-54 7 4 4 22-21 7 2 6 30-33
8.  LKS Bogunice 30 47 14 5 11 65-71 9 2 4 33-22 5 3 7 32-49
9.  Zgoda Zawada Książęca 30 46 14 4 12 76-75 9 1 5 40-36 5 3 7 36-39
10.  Sparta Babice 30 37 10 7 13 62-55 6 4 5 31-23 4 3 8 31-32 2 3 1 0 1 4-4
11.  Płonia Racibórz 30 37 11 4 15 72-87 5 4 6 41-44 6 0 9 31-43 2 3 1 0 1 4-4
12.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 31 9 4 17 49-69 7 1 7 28-28 2 3 10 21-41
13.  LKS Pawłów 30 21 6 3 21 62-91 4 0 11 37-48 2 3 10 25-43 2 3 1 0 1 6-4
14.  LKS Gamów 30 21 6 3 21 42-87 4 2 9 28-39 2 1 12 14-48 2 3 1 0 1 4-6
15.  LKS Bieńkowice 30 14 3 5 22 43-87 3 5 7 29-35 0 0 15 14-52
16.  Płomień Kobyla 30 10 3 1 26 37-123 3 1 11 24-51 0 0 15 13-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Chałupki (k. Raciborza)    1-1 2-1 1-0 4-1 7-1 2-2 10-4 6-1 3-2 4-2 5-1 2-0 7-0 10-2 9-1 
 2 Strzelec Rzuchów0-0     1-1 2-1 3-1 0-2 3-1 2-0 3-2 2-1 7-0 1-3 5-2 3-0 1-0 2-1 
 3 Odra Nieboczowy2-2 3-1     1-0 6-2 1-2 3-4 4-0 3-1 2-0 9-2 3-0* 5-1 5-1 3-2 3-2 
 4 LKS Olza1-4 1-1 3-1     4-2 0-2 1-2 1-1 4-1 3-2 2-1 4-0 3-2 4-0 3-1 5-0 
 5 KS Pietraszyn4-0 4-5 0-1 0-2     6-4 6-3 3-2 4-2 2-2 5-1 2-1 3-1 4-2 3-0 4-1 
 6 LKS Dzimierz2-0 3-4 2-0 3-1 1-1     1-3 2-3 3-3 2-3 3-1 2-0 5-1 2-1 2-0 2-1 
 7 Ocice Racibórz0-1 2-5 1-0 1-0 1-1 2-1     2-3 2-2 3-1 1-4 1-1 0-0 2-0 1-0 3-2 
 8 LKS Bogunice2-3 3-7 0-3* 1-2 1-1 2-1 2-1     2-0 3-2 1-0 1-1 2-0 4-1 7-0 2-0 
 9 Zgoda Zawada Książęca3-8 4-2 0-2 2-6 2-3 1-1 2-0 7-4     2-1 2-5 3-1 3-2 1-0 2-0 6-1 
 10 Sparta Babice1-1 0-1 0-0 1-1 1-5 1-4 2-2 3-0* 0-1     2-1 3-0 1-3 6-1 5-2 5-1 
 11 Płonia Racibórz3-3 0-2 0-4 0-5 1-3 1-6 4-1 2-6 6-6 3-2     4-1 2-2 1-1 5-2 9-0 
 12 LKS Studzienna (Racibórz)1-5 0-3 1-0 0-2 3-4 2-1 0-1 9-0 1-4 1-4 1-0     2-2 3-1 2-1 2-0 
 13 LKS Pawłów2-3 1-2 0-4 3-4 2-4 1-2 2-1 0-3 2-7 2-4 4-5 2-6     4-0 3-1 9-2 
 14 LKS Gamów1-3 5-3 0-2 2-7 0-1 0-4 1-2 1-3 0-3* 1-1 2-3 3-3 4-2     3-2 5-0 
 15 LKS Bieńkowice2-3 1-3 2-2 1-4 2-2 0-0 2-4 1-1 2-1 3-3 0-3 4-1 3-5 0-2     6-1 
 16 Płomień Kobyla1-8 3-5 2-4 1-5 0-3* 2-4 2-3 2-2 1-2 0-3 0-3 3-2 3-2 2-4 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Płonia Racibórz 6-6 Zgoda Zawada Książęca
LKS Pawłów 2-1 Ocice Racibórz
LKS Bogunice 2-1 LKS Dzimierz
Płomień Kobyla 2-1 LKS Bieńkowice
LKS Gamów 3-3 LKS Studzienna (Racibórz)
KS Pietraszyn 4-5 Strzelec Rzuchów
LKS Olza 3-1 Odra Nieboczowy
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 Sparta Babice

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Zgoda Zawada Książęca 2-1 Sparta Babice
Odra Nieboczowy 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Strzelec Rzuchów 2-1 LKS Olza
LKS Studzienna (Racibórz) 3-4 KS Pietraszyn
LKS Bieńkowice 0-2 LKS Gamów
LKS Dzimierz 2-1 Płomień Kobyla
Ocice Racibórz 2-3 LKS Bogunice
Płonia Racibórz 2-2 LKS Pawłów

Kolejka 3 - 3-4 września

LKS Pawłów 2-7 Zgoda Zawada Książęca
LKS Bogunice 1-0 Płonia Racibórz
Płomień Kobyla 2-3 Ocice Racibórz
LKS Gamów 0-4 LKS Dzimierz
KS Pietraszyn 3-0 LKS Bieńkowice
LKS Olza 4-0 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 Strzelec Rzuchów
Sparta Babice 0-0 Odra Nieboczowy

Kolejka 4 - 10-11 września

Strzelec Rzuchów 2-1 Sparta Babice
LKS Studzienna (Racibórz) 1-5 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Bieńkowice 1-4 LKS Olza
LKS Dzimierz 1-1 KS Pietraszyn
Ocice Racibórz 2-0 LKS Gamów
Płonia Racibórz 9-0 Płomień Kobyla
LKS Pawłów 0-3 LKS Bogunice
Odra Nieboczowy 3-1 Zgoda Zawada Książęca

Kolejka 5 - 17-18 września

LKS Bogunice 2-0 Zgoda Zawada Książęca
LKS Gamów 2-3 Płonia Racibórz
KS Pietraszyn 6-3 Ocice Racibórz
LKS Olza 0-2 LKS Dzimierz
LKS Chałupki (k. Raciborza) 10-2 LKS Bieńkowice
Sparta Babice 3-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Odra Nieboczowy 3-1 Strzelec Rzuchów
LKS Pawłów 9-2 Płomień Kobyla

Kolejka 6 - 24-25 września

Zgoda Zawada Książęca 4-2 Strzelec Rzuchów
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Odra Nieboczowy
LKS Bieńkowice 3-3 Sparta Babice
LKS Dzimierz 2-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Ocice Racibórz 1-0 LKS Olza
Płonia Racibórz 1-3 KS Pietraszyn
LKS Pawłów 4-0 LKS Gamów
LKS Bogunice 2-0 Płomień Kobyla

Kolejka 7 - 1-2 października

Płomień Kobyla 1-2 Zgoda Zawada Książęca
LKS Gamów 1-3 LKS Bogunice
KS Pietraszyn 3-1 LKS Pawłów
LKS Olza 2-1 Płonia Racibórz
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 Ocice Racibórz
Sparta Babice 1-4 LKS Dzimierz
Odra Nieboczowy 3-2 LKS Bieńkowice
Strzelec Rzuchów 1-3 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 8 - 8-9 października

Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Bieńkowice 1-3 Strzelec Rzuchów
LKS Dzimierz 2-0 Odra Nieboczowy
Ocice Racibórz 3-1 Sparta Babice
Płonia Racibórz 3-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Pawłów 3-4 LKS Olza
LKS Bogunice 1-1 KS Pietraszyn
Płomień Kobyla 2-4 LKS Gamów

Kolejka 9 - 15-16 października

LKS Gamów 0-3 Zgoda Zawada Książęca
(wo)
Mecz przerwany w 65. min. przy stanie 1-1, ponieważ sędzia został przez zawodnika gospodarzy.
KS Pietraszyn 4-1 Płomień Kobyla
LKS Olza 1-1 LKS Bogunice
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 LKS Pawłów
Sparta Babice 2-1 Płonia Racibórz
Odra Nieboczowy 3-4 Ocice Racibórz
Strzelec Rzuchów 0-2 LKS Dzimierz
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 LKS Bieńkowice

Kolejka 10 - 22-23 października

Zgoda Zawada Książęca 2-0 LKS Bieńkowice
LKS Dzimierz 2-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Ocice Racibórz 2-5 Strzelec Rzuchów
Płonia Racibórz 0-4 Odra Nieboczowy
LKS Pawłów 2-4 Sparta Babice
LKS Bogunice 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Płomień Kobyla 1-5 LKS Olza
LKS Gamów 0-1 KS Pietraszyn

Kolejka 11 - 29-30 października

KS Pietraszyn 4-2 Zgoda Zawada Książęca
LKS Olza 4-0 LKS Gamów
LKS Chałupki (k. Raciborza) 9-1 Płomień Kobyla
Sparta Babice 3-0 LKS Bogunice
(wo)
W 80 min. przy stanie 2-0 ze względu na awantury wśród kibiców... sędzia przerwał mecz, a po ich wznowieniu... drużyna gości nie powróciła na boisko.
Odra Nieboczowy 5-1 LKS Pawłów
Strzelec Rzuchów 7-0 Płonia Racibórz
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 Ocice Racibórz
LKS Bieńkowice 0-0 LKS Dzimierz

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Zgoda Zawada Książęca 1-1 LKS Dzimierz
Ocice Racibórz 1-0 LKS Bieńkowice
Płonia Racibórz 4-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Pawłów 1-2 Strzelec Rzuchów
LKS Bogunice 0-3 Odra Nieboczowy
(wo)
Pierwotny wynik 3-2, jednak w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
Płomień Kobyla 0-3 Sparta Babice
LKS Gamów 1-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
KS Pietraszyn 0-2 LKS Olza

Kolejka 13 - 12-13 listopada

LKS Olza 4-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-1 KS Pietraszyn
Sparta Babice 6-1 LKS Gamów
Odra Nieboczowy 3-2 Płomień Kobyla
Strzelec Rzuchów 2-0 LKS Bogunice
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 LKS Pawłów
LKS Bieńkowice 0-3 Płonia Racibórz
LKS Dzimierz 1-3 Ocice Racibórz

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Zgoda Zawada Książęca 2-0 Ocice Racibórz
Płonia Racibórz 1-6 LKS Dzimierz
LKS Pawłów 3-1 LKS Bieńkowice
LKS Bogunice 1-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Płomień Kobyla 3-5 Strzelec Rzuchów 19 kwietnia, 18:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Gamów 0-2 Odra Nieboczowy
KS Pietraszyn 2-2 Sparta Babice
LKS Olza 1-4 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 15 - 26-27 listopada

LKS Chałupki (k. Raciborza) 6-1 Zgoda Zawada Książęca
Sparta Babice 1-1 LKS Olza
Odra Nieboczowy 6-2 KS Pietraszyn
Strzelec Rzuchów 3-0 LKS Gamów
LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 Płomień Kobyla
LKS Bieńkowice 1-1 LKS Bogunice
LKS Dzimierz 5-1 LKS Pawłów
Ocice Racibórz 1-4 Płonia Racibórz

Kolejka 16 - 15 czerwca

Zgoda Zawada Książęca 2-5 Płonia Racibórz 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Ocice Racibórz 0-0 LKS Pawłów 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Dzimierz 2-3 LKS Bogunice 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Bieńkowice 6-1 Płomień Kobyla 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 LKS Gamów 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Strzelec Rzuchów 3-1 KS Pietraszyn 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Odra Nieboczowy 1-0 LKS Olza 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Sparta Babice 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Sparta Babice 0-1 Zgoda Zawada Książęca 2 kwietnia, 16:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Odra Nieboczowy 1 kwietnia, 16:30
LKS Olza 1-1 Strzelec Rzuchów 2 kwietnia, 15:00
KS Pietraszyn 2-1 LKS Studzienna (Racibórz) 2 kwietnia, 14:00
LKS Gamów 3-2 LKS Bieńkowice 2 kwietnia, 15:00
Płomień Kobyla 2-4 LKS Dzimierz 2 kwietnia, 16:00
LKS Bogunice 2-1 Ocice Racibórz 1 kwietnia, 16:00
LKS Pawłów 4-5 Płonia Racibórz 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Zgoda Zawada Książęca 3-2 LKS Pawłów 9 kwietnia, 16:30
Płonia Racibórz 2-6 LKS Bogunice 9 kwietnia, 15:30
Ocice Racibórz 3-2 Płomień Kobyla 8 kwietnia, 16:30
LKS Dzimierz 2-1 LKS Gamów 9 kwietnia, 14:00
LKS Bieńkowice 2-2 KS Pietraszyn 9 kwietnia, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 LKS Olza 9 kwietnia, 16:30
Strzelec Rzuchów 0-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 9 kwietnia, 16:30
Odra Nieboczowy 2-0 Sparta Babice 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Zgoda Zawada Książęca 0-2 Odra Nieboczowy 15 kwietnia, 15:00
Sparta Babice 0-1 Strzelec Rzuchów 15 kwietnia, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-1 LKS Studzienna (Racibórz) 15 kwietnia, 15:00
LKS Olza 3-1 LKS Bieńkowice 15 kwietnia, 15:00
KS Pietraszyn 6-4 LKS Dzimierz 15 kwietnia, 15:00
LKS Gamów 1-2 Ocice Racibórz 15 kwietnia, 15:00
Płomień Kobyla 0-3 Płonia Racibórz 15 kwietnia, 15:00
LKS Bogunice 2-0 LKS Pawłów 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Płomień Kobyla 3-2 LKS Pawłów 23 kwietnia, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 7-4 LKS Bogunice 23 kwietnia, 17:00
Płonia Racibórz 1-1 LKS Gamów 23 kwietnia, 15:30
Ocice Racibórz 1-1 KS Pietraszyn 22 kwietnia, 17:00
LKS Dzimierz 3-1 LKS Olza 23 kwietnia, 14:00
LKS Bieńkowice 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 23 kwietnia, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 Sparta Babice 23 kwietnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-1 Odra Nieboczowy 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Strzelec Rzuchów 3-2 Zgoda Zawada Książęca 30 kwietnia, 17:00
Odra Nieboczowy 3-0 LKS Studzienna (Racibórz) 30 kwietnia, 14:00
(wo)
Drużyna gości nie przyjechała na mecz.
Sparta Babice 5-2 LKS Bieńkowice 30 kwietnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 7-1 LKS Dzimierz 29 kwietnia, 17:00
LKS Olza 1-2 Ocice Racibórz 30 kwietnia, 15:00
KS Pietraszyn 5-1 Płonia Racibórz 29 kwietnia, 17:00
LKS Gamów 4-2 LKS Pawłów 30 kwietnia, 15:00
Płomień Kobyla 2-2 LKS Bogunice 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Zgoda Zawada Książęca 6-1 Płomień Kobyla 3 maja, 17:00
LKS Bogunice 4-1 LKS Gamów 3 maja, 17:00
LKS Pawłów 2-4 KS Pietraszyn 3 maja, 17:00
Płonia Racibórz 0-5 LKS Olza 3 maja, 15:30
Ocice Racibórz 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 maja, 17:00
LKS Dzimierz 2-3 Sparta Babice 3 maja, 14:00
LKS Bieńkowice 2-2 Odra Nieboczowy 3 maja, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-3 Strzelec Rzuchów 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 Zgoda Zawada Książęca 7 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-0 LKS Bieńkowice 7 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Dzimierz 7 maja, 14:00
Sparta Babice 2-2 Ocice Racibórz 7 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-2 Płonia Racibórz 6 maja, 17:00
LKS Olza 3-2 LKS Pawłów 7 maja, 15:00
KS Pietraszyn 3-2 LKS Bogunice 6 maja, 17:00
LKS Gamów 5-0 Płomień Kobyla 7 maja, 15:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Zgoda Zawada Książęca 1-0 LKS Gamów 14 maja, 17:00
Płomień Kobyla 0-3 KS Pietraszyn 14 maja, 16:00
(wo)
Na boisku wynik 3:1 dla gospodarzy, lecz w ich drużynie wystąpił nieuprawniony zawodnik.
LKS Bogunice 1-2 LKS Olza 13 maja, 17:00
LKS Pawłów 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 13 maja, 17:00
Płonia Racibórz 3-2 Sparta Babice 14 maja, 15:30
Ocice Racibórz 1-0 Odra Nieboczowy 13 maja, 17:00
LKS Dzimierz 3-4 Strzelec Rzuchów 14 maja, 14:00
LKS Bieńkowice 4-1 LKS Studzienna (Racibórz) 14 maja, 15:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

LKS Bieńkowice 2-1 Zgoda Zawada Książęca 21 maja, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 LKS Dzimierz 21 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 3-1 Ocice Racibórz 21 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 9-2 Płonia Racibórz 21 maja, 14:00
Sparta Babice 1-3 LKS Pawłów 21 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 10-4 LKS Bogunice 20 maja, 17:00
LKS Olza 5-0 Płomień Kobyla 21 maja, 15:00
KS Pietraszyn 4-2 LKS Gamów 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Zgoda Zawada Książęca 2-3 KS Pietraszyn 28 maja, 17:00
LKS Gamów 2-7 LKS Olza 28 maja, 15:00
Płomień Kobyla 1-8 LKS Chałupki (k. Raciborza) 28 maja, 16:00
LKS Bogunice 3-2 Sparta Babice 27 maja, 17:00
LKS Pawłów 0-4 Odra Nieboczowy 27 maja, 17:00
Płonia Racibórz 0-2 Strzelec Rzuchów 28 maja, 15:30
Ocice Racibórz 1-1 LKS Studzienna (Racibórz) 27 maja, 17:00
LKS Dzimierz 2-0 LKS Bieńkowice 28 maja, 14:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

LKS Dzimierz 3-3 Zgoda Zawada Książęca 4 czerwca, 14:00
LKS Bieńkowice 2-4 Ocice Racibórz 4 czerwca, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Płonia Racibórz 4 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 5-2 LKS Pawłów 4 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 4-0 LKS Bogunice 4 czerwca, 14:00
Sparta Babice 5-1 Płomień Kobyla 4 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 7-0 LKS Gamów 3 czerwca, 17:00
LKS Olza 4-2 KS Pietraszyn 4 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Zgoda Zawada Książęca 2-6 LKS Olza 11 czerwca, 15:00
KS Pietraszyn 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 10 czerwca, 15:00
LKS Gamów 1-1 Sparta Babice 11 czerwca, 15:00
Płomień Kobyla 2-4 Odra Nieboczowy 11 czerwca, 15:00
LKS Bogunice 3-7 Strzelec Rzuchów 10 czerwca, 15:00
LKS Pawłów 2-6 LKS Studzienna (Racibórz) 10 czerwca, 15:00
Płonia Racibórz 5-2 LKS Bieńkowice 11 czerwca, 12:00
Ocice Racibórz 2-1 LKS Dzimierz 10 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Ocice Racibórz 2-2 Zgoda Zawada Książęca 18 czerwca, 15:00
LKS Dzimierz 3-1 Płonia Racibórz 18 czerwca, 15:00
LKS Bieńkowice 3-5 LKS Pawłów 18 czerwca, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 9-0 LKS Bogunice 18 czerwca, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-1 Płomień Kobyla 18 czerwca, 15:00
Odra Nieboczowy 5-1 LKS Gamów 18 czerwca, 15:00
Sparta Babice 1-5 KS Pietraszyn 18 czerwca, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 LKS Olza 18 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 25 czerwca

Zgoda Zawada Książęca 3-8 LKS Chałupki (k. Raciborza) 25 czerwca, 15:00
LKS Olza 3-2 Sparta Babice 25 czerwca, 15:00
KS Pietraszyn 0-1 Odra Nieboczowy 25 czerwca, 15:00
LKS Gamów 5-3 Strzelec Rzuchów 25 czerwca, 15:00
Płomień Kobyla 3-2 LKS Studzienna (Racibórz) 25 czerwca, 15:00
LKS Bogunice 7-0 LKS Bieńkowice 25 czerwca, 15:00
LKS Pawłów 1-2 LKS Dzimierz 25 czerwca, 15:00
Płonia Racibórz 4-1 Ocice Racibórz 25 czerwca, 15:00

Klasa A 2005/2006 (Racibórz)

Klasa C 2005/2006 (Racibórz)

Autor: Damian Niedballa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas