[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2005/2006, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Bolesław 24 57 18 3 3 87-23 11 0 1 58-7 7 3 2 29-16
2.  LKS Czernica 24 48 15 3 6 59-35 10 1 1 40-9 5 2 5 19-26
3.  Wypoczynek Buków 24 46 14 4 6 51-38 8 3 1 33-13 6 1 5 18-25
4.  Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 24 45 14 3 7 70-36 8 2 2 42-14 6 1 5 28-22
5.  MKS 05 II Krzanowice 24 40 12 4 8 49-37 7 3 2 29-15 5 1 6 20-22
6.  LKS Brzezie (Racibórz) 24 37 10 7 7 37-32 7 2 3 22-11 3 5 4 15-21
7.  LKS Zabełków 24 36 11 3 10 48-54 8 1 3 32-25 3 2 7 16-29
8.  LKS Grzegorzowice 24 31 10 1 13 45-53 6 1 5 27-19 4 0 8 18-34
9.  LKS Cyprzanów 24 29 9 2 13 37-48 5 0 7 16-18 4 2 6 21-30
10.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 24 28 8 4 12 43-51 6 1 5 30-22 2 3 7 13-29
11.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 23 7 2 15 39-50 4 2 6 24-20 3 0 9 15-30
12.  LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 24 17 5 2 17 34-75 5 2 5 28-22 0 0 12 6-53
13.  LKS Owsiszcze 24 11 3 2 19 25-92 2 2 8 15-33 1 0 11 10-59
LKS Wojnowice wycofał się po dwóch kolejkach. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Bolesław    5-1 10-0 4-1 1-0 5-0 7-2 6-1 3-0 5-0 3-0 8-0 1-2 
 2 LKS Czernica2-0     2-0 3-0* 3-0 2-2 2-1 4-0 5-0 0-4 5-1 5-0 7-1 
 3 Wypoczynek Buków2-2 6-4     3-1 3-1 1-1 0-1 1-0 2-0 1-1 2-0 5-0 7-2 
 4 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)2-3 2-0 4-1     2-0 1-1 3-3 1-2 3-1 5-1 2-1 6-1 11-0 
 5 MKS 05 II Krzanowice0-2 2-1 2-2 1-1     1-2 4-2 4-3 3-0 0-0 3-1 4-1 5-0 
 6 LKS Brzezie (Racibórz)2-1 0-0 0-1 1-2 0-0     1-0 5-1 4-6 1-0 1-0 2-0 5-0 
 7 LKS Zabełków1-5 2-3 2-1 3-2 5-4 2-0     0-4 0-0 5-1 4-1 3-2 5-2 
 8 LKS Grzegorzowice2-3 1-3 0-3 2-3 1-3 0-0 3-1     3-1 2-1 3-1 4-0 6-0 
 9 LKS Cyprzanów0-1 0-1 0-2 0-3 1-2 2-3 4-1 2-1     4-0 0-3 1-0 2-1 
 10 LKS Rudnik (k. Raciborza)3-3 2-3 1-2 4-3 3-4 3-2 3-0 3-0 0-2     0-1 4-1 4-1 
 11 LKS 07 Markowice (Racibórz)1-4 5-0 0-1 0-3 2-0 1-1 0-1 1-4 2-2 2-3     7-0 3-1 
 12 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)1-1 1-3 3-1 1-3 1-2 2-1 1-3 6-0 3-6 1-1 5-1     3-0 
 13 LKS Owsiszcze0-4 0-0 1-4 0-6 0-4 1-2 1-1 1-2 2-3 3-1 2-5 4-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LKS Cyprzanów 2-1 LKS Owsiszcze
MKS 05 II Krzanowice 2-1 LKS Czernica
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Zabełków 3-2 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 6-0 LKS Grzegorzowice
LKS Bolesław - LKS Wojnowice
było 7-1, anulowany
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 Wypoczynek Buków

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LKS Owsiszcze 1-4 Wypoczynek Buków
LKS Wojnowice - LKS Brzezie (Racibórz)
było 1-4, anulowany
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Bolesław 20 listopada
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 6-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 LKS Zabełków
LKS Czernica 5-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Cyprzanów 1-2 MKS 05 II Krzanowice

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Wypoczynek Buków.
 
MKS 05 II Krzanowice 5-0 LKS Owsiszcze
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 LKS Cyprzanów
LKS Zabełków 2-3 LKS Czernica
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Bolesław 4-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 LKS Grzegorzowice

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: LKS Owsiszcze.
 
LKS Grzegorzowice 0-3 Wypoczynek Buków
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-3 LKS Bolesław
LKS Czernica 5-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS Cyprzanów 4-1 LKS Zabełków
MKS 05 II Krzanowice 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Owsiszcze
LKS Zabełków 5-4 MKS 05 II Krzanowice
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-6 LKS Cyprzanów
LKS Bolesław 5-1 LKS Czernica
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Wypoczynek Buków 3-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski).
 
LKS Owsiszcze 1-2 LKS Grzegorzowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-2 Wypoczynek Buków
LKS Czernica 2-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Cyprzanów 0-1 LKS Bolesław
MKS 05 II Krzanowice 4-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-1 LKS Zabełków

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Zabełków 5-2 LKS Owsiszcze
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Bolesław 1-0 MKS 05 II Krzanowice
LKS Brzezie (Racibórz) 4-6 LKS Cyprzanów
Wypoczynek Buków 6-4 LKS Czernica
LKS Grzegorzowice 2-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: LKS Czernica.
 
LKS Owsiszcze 0-6 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 LKS Grzegorzowice
LKS Cyprzanów 0-2 Wypoczynek Buków
MKS 05 II Krzanowice 1-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-4 LKS Bolesław
LKS Zabełków 3-2 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: LKS Cyprzanów.
 
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 LKS Owsiszcze
LKS Bolesław 7-2 LKS Zabełków
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
Mecz rozegrano w Markowicach.
Wypoczynek Buków 3-1 MKS 05 II Krzanowice
LKS Grzegorzowice 1-3 LKS Czernica
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: MKS 05 II Krzanowice.
 
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Czernica 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)
W pierwotnym terminie mecz zakończył się wynikiem 0:5, ale został zweryfikowany, ponieważ w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik.
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Grzegorzowice
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-1 Wypoczynek Buków
LKS Zabełków 2-0 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 LKS Bolesław

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: LKS 07 Markowice (Racibórz).
 
LKS Bolesław 1-2 LKS Owsiszcze
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)
Wypoczynek Buków 0-1 LKS Zabełków
LKS Grzegorzowice 1-3 MKS 05 II Krzanowice
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-1 LKS Cyprzanów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS Czernica

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: LKS Zabełków.
 
LKS Owsiszcze 0-0 LKS Czernica
LKS Cyprzanów 4-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
MKS 05 II Krzanowice 1-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-4 LKS Grzegorzowice
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Wypoczynek Buków
LKS Bolesław 5-0 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza).
 
LKS Brzezie (Racibórz) 5-0 LKS Owsiszcze
Wypoczynek Buków 2-2 LKS Bolesław
LKS Grzegorzowice 3-1 LKS Zabełków
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-4 MKS 05 II Krzanowice
LKS Czernica 5-0 LKS Cyprzanów

Kolejka 14 - 3-4 czerwca

Pauza: LKS Bolesław.
 
LKS Owsiszcze 2-3 LKS Cyprzanów 3 czerwca, 16:30
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Czernica 3-0 MKS 05 II Krzanowice 4 czerwca, 17:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 czerwca, 17:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-3 LKS Zabełków 3 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Grzegorzowice 4-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 4 czerwca, 16:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Brzezie (Racibórz) 4 czerwca, 15:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: LKS Brzezie (Racibórz).
 
Wypoczynek Buków 7-2 LKS Owsiszcze 2 kwietnia, 15:00
LKS Bolesław 6-1 LKS Grzegorzowice 2 kwietnia, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 17 maja, 17:00
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.
LKS Zabełków 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 1 kwietnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-0 LKS Czernica 2 kwietnia, 16:30
MKS 05 II Krzanowice 3-0 LKS Cyprzanów 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Wypoczynek Buków.
 
LKS Owsiszcze 0-4 MKS 05 II Krzanowice 8 kwietnia, 16:30
LKS Cyprzanów 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 9 kwietnia, 11:30
LKS Czernica 2-1 LKS Zabełków 9 kwietnia, 16:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 kwietnia, 16:30
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-3 LKS Bolesław 8 kwietnia, 15:00
LKS Grzegorzowice 0-0 LKS Brzezie (Racibórz) 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 15-16 kwietnia

Pauza: LKS Owsiszcze.
 
Wypoczynek Buków 1-0 LKS Grzegorzowice 15 kwietnia, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 15 kwietnia, 15:00
LKS Bolesław 5-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 15 kwietnia, 15:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 LKS Czernica 16 kwietnia, 16:00
LKS Zabełków 0-0 LKS Cyprzanów 15 kwietnia, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-0 MKS 05 II Krzanowice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
LKS Owsiszcze 2-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 22 kwietnia, 16:30
MKS 05 II Krzanowice 4-2 LKS Zabełków 23 kwietnia, 17:00
LKS Cyprzanów 1-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 23 kwietnia, 16:00
LKS Czernica 2-0 LKS Bolesław 23 kwietnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-2 LKS Brzezie (Racibórz) 23 kwietnia, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-1 Wypoczynek Buków 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski).
 
LKS Grzegorzowice 6-0 LKS Owsiszcze 30 kwietnia, 16:00
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 kwietnia, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-0 LKS Czernica 30 kwietnia, 16:00
LKS Bolesław 3-0 LKS Cyprzanów 30 kwietnia, 14:30
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 MKS 05 II Krzanowice 30 kwietnia, 13:30
LKS Zabełków 4-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Zabełków 3 maja, 16:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 7-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 maja, 13:00
MKS 05 II Krzanowice 0-2 LKS Bolesław 3 maja, 14:00
LKS Cyprzanów 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 3 maja, 11:30
LKS Czernica 2-0 Wypoczynek Buków 3 maja, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Grzegorzowice 3 maja, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Pauza: LKS Czernica.
 
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 11-0 LKS Owsiszcze 6 maja, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 7 maja, 16:00
Wypoczynek Buków 2-0 LKS Cyprzanów 7 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-0 MKS 05 II Krzanowice 7 maja, 16:00
LKS Bolesław 3-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 maja, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 LKS Zabełków 7 maja, 13:30

Kolejka 22 - 13-14 maja

Pauza: LKS Cyprzanów.
 
LKS Owsiszcze 4-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 maja, 16:30
LKS Zabełków 1-5 LKS Bolesław 13 maja, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 LKS Brzezie (Racibórz) 14 maja, 16:00
Zmiana gospodarza - rozgrywany w Brzeziu.
MKS 05 II Krzanowice 2-2 Wypoczynek Buków 14 maja, 15:00
LKS Czernica 4-0 LKS Grzegorzowice 14 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 14 maja, 17:00

Kolejka 23 - 21 maja

Pauza: MKS 05 II Krzanowice.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 LKS Owsiszcze 21 maja, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-0 LKS Czernica 21 maja, 15:00
LKS Grzegorzowice 3-1 LKS Cyprzanów 21 maja, 16:00
Wypoczynek Buków 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 21 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Zabełków 21 maja, 16:00
LKS Bolesław 8-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 maja, 16:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Pauza: LKS 07 Markowice (Racibórz).
 
LKS Owsiszcze 0-4 LKS Bolesław 27 maja, 16:30
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 28 maja, 13:30
LKS Zabełków 2-1 Wypoczynek Buków 27 maja, 16:00
MKS 05 II Krzanowice 4-3 LKS Grzegorzowice 28 maja, 15:00
LKS Cyprzanów 0-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 27 maja, 17:00
LKS Czernica 0-4 LKS Rudnik (k. Raciborza) 28 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: LKS Zabełków.
 
LKS Czernica 7-1 LKS Owsiszcze 11 czerwca, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-2 LKS Cyprzanów 11 czerwca, 15:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-0 MKS 05 II Krzanowice 11 czerwca, 14:00
LKS Grzegorzowice 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 11 czerwca, 15:00
Wypoczynek Buków 5-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 11 czerwca, 15:00
Mecz przerwany w 57 minucie. Drużyna gości zdekompletowana.
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Bolesław 11 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza).
 
LKS Owsiszcze 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 18 czerwca, 15:00
LKS Bolesław 10-0 Wypoczynek Buków 18 czerwca, 15:00
LKS Zabełków 0-4 LKS Grzegorzowice 18 czerwca, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 18 czerwca, 15:00
MKS 05 II Krzanowice 0-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 18 czerwca, 15:00
LKS Cyprzanów 0-1 LKS Czernica 18 czerwca, 15:00

Klasa B 2005/2006 (Racibórz)

Autor: Damian Niedballa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas