[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 15 sierpnia

LZS Bieliniec 3-2 Azalia Wola Zarczycka
Słowianin Grębów 3-1 LZS Przędzel
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2-3 ŁKS Łowisko
Ceramika Harasiuki 2-0 LKS Brzyska Wola
Rotunda Krzeszów 5-1 Retman Ulanów
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 2-2 Wisła Baranów Sandomierski
pd. k. 2-1
LZS Podwolina 8-3 Łęg Kopcie
Strażak Przyszów 3-3 Łęg Stany
pd. k. 4-3
Armes Racławice 3-1 GMLKS Tarnogóra
Unia Skowierzyn 4-5 LZS Kępie Zaleszańskie
Płomień Trześń 4-2 Wisan Skopanie
KS Wola Baranowska 5-4 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
San Wrzawy 1-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Junior Zakrzów 2-5 LZS Jadachy
Huragan Zdziechowice 1-0 San Kłyżów
LZS Furmany 1-2 Jeziorak Chwałowice

II runda - 7 września
Jeziorak Chwałowice, LZS Kępie Zaleszańskie, Strażak Przyszów, Armes Racławice, Płomień Trześń, KS Wola Baranowska, Huragan Ździechowice, LZS Jadachy - wolny los

LZS Bieliniec 4-1 Ceramika Harasiuki
Słowianin Grębów 2-1 LZS Podwolina
Rotunda Krzeszów 3-2 ŁKS Łowisko
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 3-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)

III runda - 28 września
Do gry przystąpili III-ligowcy: Stal Stalowa Wola, Tłoki Gorzyce, IV-ligowcy: Siarka Tarnobrzeg, Sokół Nisko (bez Unii Nowa Sarzyna), V-ligowcy: Bukowa Jastkowice, Czarni Lipa, Iskra Sobów, Korona Majdan Królewski, KP Zarzecze, LKS Łętownia, LZS Turbia, LZS Ździary, Olimpia Pysznica, Orzeł Rudnik, Sanna Zaklików, Sokół Kamień, Sparta Jeżowe, Stal Nowa Dęba, Unia II Nowa Sarzyna i VI-ligowiec: Strzelec Dąbrowica.

KS Wola Baranowska 0-7 Sokół Nisko 28 września, 16:00
Rotunda Krzeszów 0-6 Tłoki Gorzyce 28 września, 16:00
LZS Bieliniec 1-3 LZS Ździary 28 września, 16:00
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 4-3 KP Zarzecze 28 września, 16:00
Jeziorak Chwałowice 3-0 Olimpia Pysznica 28 września, 16:00
Armes Racławice 5-2 Sparta Jeżowe 28 września, 16:00
Huragan Zdziechowice 2-1 Sanna Zaklików 28 września, 16:00
Płomień Trześń 1-0 Korona Majdan Królewski 28 września, 16:00
Słowianin Grębów 0-0 LZS Turbia 28 września, 16:00
k. 3-4
Strzelec Dąbrowica 3-3 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 28 września, 16:00
k. 2-4
LZS Kępie Zaleszańskie 2-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 28 września, 16:00
LZS Jadachy 3-1 Stal Nowa Dęba 28 września, 16:00
Strażak Przyszów 4-2 Czarni Lipa 28 września, 16:00
Unia II Nowa Sarzyna 2-4 Stal Stalowa Wola 28 września, 16:00
Sokół Kamień 2-5 Siarka Tarnobrzeg 5 października, 16:00
Bukowa Jastkowice 3-1 LKS Łętownia 28 września, 16:00

IV runda - 19 października

LZS Kępie Zaleszańskie 1-5 Tłoki Gorzyce 18 października, 15:30
Gardy 70 (k) - Pacuła 40, Ławryszyn 65, Pałkus 80, D.Beszczyński 84, Głuch 90
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 2-4 Bukowa Jastkowice 19 października, 15:30
pd.
Armes Racławice 2-5 Siarka Tarnobrzeg 19 października, 15:30
Huragan Zdziechowice 0-3 Sokół Nisko 19 października, 15:30
Rokosz ?, Flisek ?, Marciniak ?
LZS Jadachy 2-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 19 października, 15:30
Bałata 52, Grdeń 73 - Stasiak 38
Płomień Trześń 0-10 LZS Turbia 19 października, 15:30
Gromadzki ?, ?, ?, ?, Partyka ?, ?, ?, Sroka ?, Paweł Sojecki ?, Słowik ?
Jeziorak Chwałowice 0-1 LZS Ździary 19 października, 15:30
Dołgan 65
Strażak Przyszów 0-2 Stal Stalowa Wola 8 listopada, 14:00 (200)
Sałek 13, Drabik 78

1/4 finału - 20 listopada

LZS Jadachy 0-6 Siarka Tarnobrzeg 20 listopada, 13:00 (300)
Kabata 14, Bednarz 19, 78, 83, Krzemiński 38, Pietrucha 69
LZS Turbia 2-3 Tłoki Gorzyce 20 listopada, 13:00 (500)
Sroka 13, Dziadura 53 - Korzonek 36, 43, Pałkus 85
Bukowa Jastkowice 2-3 Stal Stalowa Wola 20 listopada, 13:00 (300)
pd.
Kaczmarczyk 10, 35 - Gęśla 25, Sałek 50, Jabłoński 97
LZS Ździary 0-1 Sokół Nisko 20 listopada, 13:00 (300)
Skiba 73

1/2 finału - 5 kwietnia-9 maja

Sokół Nisko 2-1 Stal Stalowa Wola 9 maja, 17:00 (700)
Juda 50, Dziuba 65 - Gęśla 75
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Tłoki Gorzyce 5 kwietnia (150)
Pietrucha 90

Finał - 21 czerwca

Sokół Nisko 1-2 Siarka Tarnobrzeg 21 czerwca, 17:00 (300)
Woźniak 90 - Pietrucha 33, Gielarek 75
w Gorzycach

Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas