[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 17 sierpnia

LKS Brzezówka (k. Krosna) 4-3 Wisłoka Niegłowice
Nafta Chorkówka 3-1 Nafciarz Bóbrka
pd.
LKS Czeluśnica 3-1 Zamczysko Mrukowa
LKS Długie 2-1 Górnik Strachocina
Sokół Domaradz 3-2 Górnik Grabownica Starzeńska
pd.
LKS Górki 0-4 Szarotka Nowosielce
LKS Haczów 3-2 Brzozovia Brzozów
LKS Hłudno 0-3 Iskra Przysietnica
Bieszczady Jankowce 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
JKS Jasionów 1-5 Start Rymanów
Karpaty Klimkówka 0-1 Przełom Besko
LKS Lubatowa 5-4 Piast Miejsce Piastowe
pd.
Gabry Łukowe 2-8 Sanovia Lesko
Tempo Nienaszów 0-3 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
Krokus Ropienka 6-2 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś 2-6 Galicja Cisna
LKS Tarnawa 1-5 Orzeł Bażanówka
Szarotka Uherce 1-2 Leśnik Baligród
LKS Warzyce 0-3 Jasiołka Świerzowa
Solinka Wołkowyja 4-0 Lotniarz Bezmiechowa
Zamczysko Odrzykoń 2-3 Przełęcz Dukla
pd.
Mecz zakończony po I połowie dogrywki przez błąd sędziego. OZPN Krosno zweryfikowal wynik spotkania na korzysc Dukli.

II runda - 31 sierpnia
Przełęcz Dukla - wolny los

Orzeł Bażanówka 4-2 LKS Długie
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-4 Rafineria/Czarni II Jasło
Nafta Chorkówka 0-8 Krośnianka-Karpaty Krosno
Sokół Domaradz 3-4 Zgoda Zarszyn
LKS Haczów 1-2 Szarotka Nowosielce 6 września
Bieszczady Jankowce 2-3 Sanovia Lesko
Iskra Przysietnica 1-0 Przełom Besko
Burza Rogi 0-6 Jasiołka Świerzowa
Krokus Ropienka 1-5 Leśnik Baligród
Start Rymanów 2-0 LKS Lubatowa
Sobniów Jasło 9-0 LKS Czeluśnica
Solinka Wołkowyja 3-4 Galicja Cisna

III runda - 14 września
Do gry przystępują IV-ligowcy: Rafineria/Czarni Jasło, Stal Sanok, Nafta Jedlicze.

Orzeł Bażanówka 2-1 Zgoda Zarszyn 14 września
Iskra Przysietnica 1-1 Stal Sanok 14 września
pd. k. 1-3
Start Rymanów 0-2 Galicja Cisna 14 września
Sanovia Lesko 4-2 Leśnik Baligród 14 września
Sobniów Jasło 1-2 Przełęcz Dukla 14 września
Jasiołka Świerzowa 2-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 14 września
pd. k. 2-1
Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 21 września
Szarotka Nowosielce 3-6 Nafta Jedlicze 21 września

1/4 finału - 10 maja

Jasiołka Świerzowa 1-3 Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla 4-3 Rafineria/Czarni Jasło
Orzeł Bażanówka 0-2 Galicja Cisna
Sanovia Lesko 0-5 Stal Sanok

1/2 finału - 13 czerwca

Przełęcz Dukla 2-1 Nafta Jedlicze 13 czerwca, 17:00 (200)
Pasterczyk 15, Walczak 78 - Raszewski 55
Galicja Cisna 0-2 Stal Sanok 13 czerwca, 17:00 (300)
Nikody 37, 49
w Sanoku, na stadionie Wierchy, Galicja gospodarzem

Finał - 22 czerwca

Przełęcz Dukla 1-3 Stal Sanok 22 czerwca, 17:00 (150)
Barański 62 - Nikody 5 (k), Kuzicki 45, Buś 66 (s)
w Rymanowie

Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas