[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2005/2006, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szarotka Uherce 26 50 14 8 4 40-26 7 4 2 21-14 7 4 2 19-12 2 4 1 1 0 2-1
2.  Stal II Sanok 26 50 14 8 4 50-21 5 6 2 19-7 9 2 2 31-14 2 1 0 1 1 1-2
3.  Start Rymanów 26 40 11 7 8 40-34 7 4 2 23-14 4 3 6 17-20
4.  Cosmos Nowotaniec 26 37 10 7 9 56-44 6 2 5 28-21 4 5 4 28-23 2 4 1 1 0 3-2
5.  Orzeł Bażanówka 26 37 10 7 9 40-34 5 4 4 22-15 5 3 5 18-19 2 1 0 1 1 2-3
6.  Płomień Zmiennica 26 36 10 6 10 43-57 7 3 3 22-19 3 3 7 21-38
7.  LKS Pisarowce 26 35 10 5 11 43-39 7 2 4 30-21 3 3 7 13-18 2 4 1 1 0 3-0
8.  LKS Izdebki 26 35 10 5 11 48-43 7 3 3 35-18 3 2 8 13-25 2 1 0 1 1 0-3
9.  LKS Długie 26 34 9 7 10 41-40 6 3 4 25-19 3 4 6 16-21
10.  Górnik Grabownica Starzeńska 26 33 9 6 11 38-46 6 2 5 23-21 3 4 6 15-25
11.  Gabry Łukowe 26 32 8 8 10 39-42 5 4 4 21-18 3 4 6 18-24 2 2 0 2 0 3-3
12.  LKS Golcowa 26 32 8 8 10 41-53 4 3 6 19-27 4 5 4 22-26 2 2 0 2 0 3-3
13.  LKS Haczów 26 28 8 4 14 48-54 5 3 5 27-21 3 1 9 21-33
14.  Osława Zagórz 26 22 6 4 16 30-64 3 2 8 16-31 3 2 8 14-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Szarotka Uherce    1-1 0-4 3-3 3-1 5-1 1-0 0-0 1-0 2-1 1-1 2-0 2-0 0-2 
 2 Stal II Sanok0-1     0-0 0-0 0-3* 5-0 0-0 1-0 0-0 5-0 1-0 2-2 1-1 4-0 
 3 Start Rymanów1-1 0-4     1-4 1-1 3-1 2-0 2-1 4-1 0-0 1-1 3-0 2-0 3-0 
 4 Cosmos Nowotaniec1-2 2-0 5-0     1-0 1-3 1-2 5-1 2-4 3-3 0-4 1-1 3-0 3-1 
 5 Orzeł Bażanówka0-2 2-0 0-1 2-2     2-2 0-2 0-0 3-1 3-0* 4-0 1-2 4-2 1-1 
 6 Płomień Zmiennica2-1 0-4 2-2 0-3 3-2     0-0 5-2 1-0 0-2 1-0 2-2 3-1 3-0 
 7 LKS Pisarowce0-1 0-2 0-2 4-3 2-1 2-1     3-0* 4-1 0-2 5-3 2-2 6-1 2-2 
 8 LKS Izdebki2-2 1-3 3-2 2-2 5-0 7-0 0-0     3-2 3-1 2-3 3-0* 0-3* 4-0 
 9 LKS Długie1-3 1-4 1-0 1-1 1-1 4-1 5-2 3-1     3-0* 0-0 1-2 4-2 0-2 
 10 Górnik Grabownica Starzeńska0-0 0-2 1-0 4-1 1-2 1-4 1-0 2-0 1-1     4-2 4-5 0-4 4-0 
 11 Gabry Łukowe0-0 2-3 1-3 2-1 1-1 2-2 1-0 3-1 1-2 2-1     1-1 1-3 4-0 
 12 LKS Golcowa1-2 1-2 2-1 0-4 0-3 3-2 4-1 0-3 0-0 1-1 2-2     4-2 1-4 
 13 LKS Haczów4-0 3-5 2-2 2-3 1-2 1-2 3-1 0-1 1-1 1-1 2-0 3-1     4-2 
 14 Osława Zagórz0-4 1-1 3-0 2-1 0-1 2-2 0-5 1-3 0-3 2-3 1-2 1-4 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7 sierpnia

LKS Golcowa 4-1 LKS Pisarowce
Start Rymanów 2-0 LKS Haczów
Szarotka Uherce 3-1 Orzeł Bażanówka
Gabry Łukowe 2-3 Stal II Sanok
LKS Izdebki 3-2 LKS Długie
Górnik Grabownica Starzeńska 1-4 Płomień Zmiennica
Osława Zagórz 2-1 Cosmos Nowotaniec

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Cosmos Nowotaniec 1-1 LKS Golcowa
Płomień Zmiennica 3-0 Osława Zagórz
LKS Długie 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska
(wo)
na boisku 0-0
Stal II Sanok 1-0 LKS Izdebki
Orzeł Bażanówka 4-0 Gabry Łukowe
LKS Haczów 4-0 Szarotka Uherce
LKS Pisarowce 0-2 Start Rymanów

Kolejka 3 - 21 sierpnia

LKS Golcowa 2-1 Start Rymanów
Szarotka Uherce 1-0 LKS Pisarowce
Gabry Łukowe 1-3 LKS Haczów
LKS Izdebki 5-0 Orzeł Bażanówka
Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 Stal II Sanok
Osława Zagórz 0-3 LKS Długie
Cosmos Nowotaniec 1-3 Płomień Zmiennica

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Płomień Zmiennica 2-2 LKS Golcowa
LKS Długie 1-1 Cosmos Nowotaniec
Stal II Sanok 4-0 Osława Zagórz
Orzeł Bażanówka 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska
(wo)
na boisku 1-1
LKS Haczów 0-1 LKS Izdebki 31 sierpnia, 17:00
LKS Pisarowce 5-3 Gabry Łukowe
Start Rymanów 1-1 Szarotka Uherce

Kolejka 5 - 4 września

LKS Golcowa 1-2 Szarotka Uherce
Gabry Łukowe 1-3 Start Rymanów
LKS Izdebki 0-0 LKS Pisarowce
Górnik Grabownica Starzeńska 0-4 LKS Haczów
Osława Zagórz 0-1 Orzeł Bażanówka
Cosmos Nowotaniec 2-0 Stal II Sanok
Płomień Zmiennica 1-0 LKS Długie

Kolejka 6 - 11 września

LKS Długie 1-2 LKS Golcowa
Stal II Sanok 5-0 Płomień Zmiennica
Orzeł Bażanówka 2-2 Cosmos Nowotaniec
LKS Haczów 4-2 Osława Zagórz
LKS Pisarowce 0-2 Górnik Grabownica Starzeńska
Start Rymanów 2-1 LKS Izdebki
Szarotka Uherce 1-1 Gabry Łukowe

Kolejka 7 - 18 września

LKS Golcowa 2-2 Gabry Łukowe
LKS Izdebki 2-2 Szarotka Uherce
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 Start Rymanów
Osława Zagórz 0-5 LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec 3-0 LKS Haczów
Płomień Zmiennica 3-2 Orzeł Bażanówka
LKS Długie 1-4 Stal II Sanok

Kolejka 8 - 25 września

Stal II Sanok 2-2 LKS Golcowa
Orzeł Bażanówka 3-1 LKS Długie
LKS Haczów 1-2 Płomień Zmiennica
LKS Pisarowce 4-3 Cosmos Nowotaniec
Start Rymanów 3-0 Osława Zagórz
Szarotka Uherce 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Gabry Łukowe 3-1 LKS Izdebki

Kolejka 9 - 2 października

LKS Golcowa 0-3 LKS Izdebki
Górnik Grabownica Starzeńska 4-2 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 0-4 Szarotka Uherce
Cosmos Nowotaniec 5-0 Start Rymanów
Płomień Zmiennica 0-0 LKS Pisarowce
LKS Długie 4-2 LKS Haczów
Stal II Sanok 0-3 Orzeł Bażanówka
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 10 - 9 października

Orzeł Bażanówka 1-2 LKS Golcowa
LKS Haczów 3-5 Stal II Sanok
LKS Pisarowce 4-1 LKS Długie
Start Rymanów 3-1 Płomień Zmiennica
Szarotka Uherce 3-3 Cosmos Nowotaniec
Gabry Łukowe 4-0 Osława Zagórz
LKS Izdebki 3-1 Górnik Grabownica Starzeńska

Kolejka 11 - 16 października

LKS Golcowa 1-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Osława Zagórz 1-3 LKS Izdebki
Cosmos Nowotaniec 0-4 Gabry Łukowe
Płomień Zmiennica 2-1 Szarotka Uherce 6 listopada, 12:00
LKS Długie 1-0 Start Rymanów
Stal II Sanok 0-0 LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka 4-2 LKS Haczów

Kolejka 12 - 23 października

LKS Pisarowce 2-1 Orzeł Bażanówka
Start Rymanów 0-4 Stal II Sanok
Szarotka Uherce 1-0 LKS Długie
Gabry Łukowe 2-2 Płomień Zmiennica
LKS Izdebki 2-2 Cosmos Nowotaniec
Górnik Grabownica Starzeńska 4-0 Osława Zagórz
LKS Golcowa 4-2 LKS Haczów

Kolejka 13 - 30 października

Cosmos Nowotaniec 3-3 Górnik Grabownica Starzeńska
Płomień Zmiennica 5-2 LKS Izdebki
LKS Długie 0-0 Gabry Łukowe
Stal II Sanok 0-1 Szarotka Uherce
Orzeł Bażanówka 0-1 Start Rymanów
LKS Haczów 3-1 LKS Pisarowce
Osława Zagórz 1-4 LKS Golcowa

Kolejka 14 - 15 kwietnia

LKS Pisarowce 2-2 LKS Golcowa
LKS Haczów 2-2 Start Rymanów
Orzeł Bażanówka 0-2 Szarotka Uherce
Stal II Sanok 1-0 Gabry Łukowe
LKS Długie 3-1 LKS Izdebki
Płomień Zmiennica 0-2 Górnik Grabownica Starzeńska
Cosmos Nowotaniec 3-1 Osława Zagórz

Kolejka 15 - 9 kwietnia

LKS Golcowa 0-4 Cosmos Nowotaniec
Osława Zagórz 2-2 Płomień Zmiennica
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 LKS Długie
LKS Izdebki 1-3 Stal II Sanok
Gabry Łukowe 1-1 Orzeł Bażanówka
Szarotka Uherce 2-0 LKS Haczów
Start Rymanów 2-0 LKS Pisarowce

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Start Rymanów 3-0 LKS Golcowa
LKS Pisarowce 0-1 Szarotka Uherce
LKS Haczów 2-0 Gabry Łukowe
Orzeł Bażanówka 0-0 LKS Izdebki
Stal II Sanok 5-0 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Długie 0-2 Osława Zagórz
Płomień Zmiennica 0-3 Cosmos Nowotaniec

Kolejka 17 - 30 kwietnia

LKS Golcowa 3-2 Płomień Zmiennica
Cosmos Nowotaniec 2-4 LKS Długie
Osława Zagórz 1-1 Stal II Sanok
Górnik Grabownica Starzeńska 1-2 Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki 0-3 LKS Haczów
(wo)
na boisku 2-2
Gabry Łukowe 1-0 LKS Pisarowce
Szarotka Uherce 0-4 Start Rymanów

Kolejka 18 - 3 maja

Szarotka Uherce 2-0 LKS Golcowa
Start Rymanów 1-1 Gabry Łukowe
LKS Pisarowce 3-0 LKS Izdebki
(wo)
na boisku 4-5
LKS Haczów 1-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Orzeł Bażanówka 1-1 Osława Zagórz
Stal II Sanok 0-0 Cosmos Nowotaniec
LKS Długie 4-1 Płomień Zmiennica

Kolejka 19 - 7 maja

LKS Golcowa 0-0 LKS Długie
Płomień Zmiennica 0-4 Stal II Sanok
Cosmos Nowotaniec 1-0 Orzeł Bażanówka
Osława Zagórz 3-2 LKS Haczów
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 LKS Pisarowce
LKS Izdebki 3-2 Start Rymanów
Gabry Łukowe 0-0 Szarotka Uherce

Kolejka 20 - 14 maja

Gabry Łukowe 1-1 LKS Golcowa
Szarotka Uherce 0-0 LKS Izdebki
Start Rymanów 0-0 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Pisarowce 2-2 Osława Zagórz
LKS Haczów 2-3 Cosmos Nowotaniec
Orzeł Bażanówka 2-2 Płomień Zmiennica
Stal II Sanok 0-0 LKS Długie

Kolejka 21 - 21 maja

LKS Golcowa 1-2 Stal II Sanok
LKS Długie 1-1 Orzeł Bażanówka
Płomień Zmiennica 3-1 LKS Haczów
Cosmos Nowotaniec 1-2 LKS Pisarowce
Osława Zagórz 3-0 Start Rymanów
Górnik Grabownica Starzeńska 0-0 Szarotka Uherce
LKS Izdebki 2-3 Gabry Łukowe

Kolejka 22 - 28 maja

LKS Izdebki 3-0 LKS Golcowa
(wo)
Gabry Łukowe 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska
Szarotka Uherce 0-2 Osława Zagórz
Start Rymanów 1-4 Cosmos Nowotaniec
LKS Pisarowce 2-1 Płomień Zmiennica
LKS Haczów 1-1 LKS Długie
Orzeł Bażanówka 2-0 Stal II Sanok

Kolejka 23 - 4 czerwca

LKS Golcowa 0-3 Orzeł Bażanówka
Stal II Sanok 1-1 LKS Haczów 15 czerwca
LKS Długie 5-2 LKS Pisarowce
Płomień Zmiennica 2-2 Start Rymanów 15 czerwca
Cosmos Nowotaniec 1-2 Szarotka Uherce
Osława Zagórz 1-2 Gabry Łukowe
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 LKS Izdebki

Kolejka 24 - 11 czerwca

Górnik Grabownica Starzeńska 4-5 LKS Golcowa
LKS Izdebki 4-0 Osława Zagórz
Gabry Łukowe 2-1 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce 5-1 Płomień Zmiennica
Start Rymanów 4-1 LKS Długie
LKS Pisarowce 0-2 Stal II Sanok
LKS Haczów 1-2 Orzeł Bażanówka

Kolejka 25 - 18 czerwca

LKS Haczów 3-1 LKS Golcowa
Orzeł Bażanówka 0-2 LKS Pisarowce
Stal II Sanok 0-0 Start Rymanów
LKS Długie 1-3 Szarotka Uherce
Płomień Zmiennica 1-0 Gabry Łukowe
Cosmos Nowotaniec 5-1 LKS Izdebki
Osława Zagórz 2-3 Górnik Grabownica Starzeńska

REKLAMA

Kolejka 26 - 25 czerwca

LKS Golcowa 1-4 Osława Zagórz
Górnik Grabownica Starzeńska 4-1 Cosmos Nowotaniec
LKS Izdebki 7-0 Płomień Zmiennica
Gabry Łukowe 1-2 LKS Długie
Szarotka Uherce 1-1 Stal II Sanok
Start Rymanów 1-1 Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce 6-1 LKS Haczów

Klasa okręgowa 2005/2006 (Krosno)

Klasa A 2005/2006 (Krosno II)

Klasa B 2005/2006 (Krosno I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas