[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  JKS Jasionów 26 58 18 4 4 65-38 10 2 1 29-15 8 2 3 36-23
2.  Iskra Przysietnica 26 48 15 3 8 62-43 10 0 3 34-24 5 3 5 28-19
3.  Orion Pielnia 26 47 14 5 7 66-39 9 3 1 43-16 5 2 6 23-23
4.  Bieszczady Jankowce 26 44 12 8 6 77-53 7 4 2 42-24 5 4 4 35-29
5.  Nelson Polańczyk 26 42 13 3 10 87-55 6 2 5 62-34 7 1 5 25-21
6.  Otryt Lutowiska 26 37 11 4 11 51-54 8 3 2 33-18 3 1 9 18-36 4 9 3 0 1 8-5
7.  Błękitni Jasienica Rosielna 26 37 11 4 11 63-51 7 3 3 35-20 4 1 8 28-31 4 6 2 0 2 9-7
8.  Bukowianka Bukowsko 26 37 11 4 11 51-59 5 2 6 18-28 6 2 5 33-31 4 3 1 0 3 4-9
9.  Lotniarz Bezmiechowa 26 36 10 6 10 55-52 7 2 4 29-20 3 4 6 26-32
10.  LKS Rudenka 26 34 10 4 12 43-56 5 3 5 26-28 5 1 7 17-28
11.  Pionier Średnia Wieś 26 33 10 3 13 41-45 6 2 5 22-22 4 1 8 19-23
12.  Remix Niebieszczany 26 23 6 5 15 37-79 5 2 6 19-29 1 3 9 18-50 2 3 1 0 1 3-2
13.  Sokół Pobiedno 26 23 7 2 17 24-61 5 0 8 12-27 2 2 9 12-34 2 3 1 0 1 2-3
14.  LKS Trześniów 26 17 4 5 17 23-60 3 2 8 13-23 1 3 9 10-37
LKS Rudenka rozgrywa swoje mecze na boisku w Olszanicy.
Sokół Pobiedno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 JKS Jasionów    2-1 2-1 4-1 2-1 3-2 3-1 1-2 3-1 2-0 2-1 3-2 1-1 1-1 
 2 Iskra Przysietnica2-0     2-1 5-3 3-0 4-0 1-4 2-1 4-3 0-3 1-3 3-1 4-3 3-2 
 3 Orion Pielnia2-1 1-3     3-3 4-3 3-0* 3-3 5-0 2-1 5-0 4-0 8-0 1-1 2-1 
 4 Bieszczady Jankowce4-1 3-3 1-1     1-3 5-1 2-1 4-5 2-2 3-1 3-0 4-4 5-1 5-1 
 5 Nelson Polańczyk3-3 2-2 4-1 2-3     11-3 5-1 2-3 5-8 4-5 0-1 8-2 4-2 12-0 
 6 Otryt Lutowiska2-3 2-2 3-1 1-1 1-4     3-2 3-1 2-2 1-0 3-2 6-0 3-0* 3-0 
 7 Błękitni Jasienica Rosielna2-5 0-3 4-1 4-2 3-3 1-2     3-2 4-1 6-0 1-1 4-0 3-0* 0-0 
 8 Bukowianka Bukowsko3-5 0-6 3-2 2-1 0-1 1-0 0-3*     1-1 0-1 0-5 3-3 3-0* 2-0 
 9 Lotniarz Bezmiechowa2-4 2-0 0-2 1-3 3-0 3-1 4-3 2-2     2-2 0-2 2-0 3-0* 5-1 
 10 LKS Rudenka2-2 2-1 1-2 4-4 1-3 1-4 4-2 2-1 1-2     3-2 3-3 1-2 1-0 
 11 Pionier Średnia Wieś0-4 3-2 0-4 2-2 1-2 1-1 1-3 2-3 3-0 1-0     3-1 3-0* 2-0 
 12 Remix Niebieszczany1-3 0-2 2-3 0-5 2-1 0-4 3-1 1-7 1-1 3-0 2-1     3-0* 1-1 
 13 Sokół Pobiedno0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 1-0 3-5 3-1 0-3* 1-0 2-0     0-3* 
 14 LKS Trześniów0-2 2-0 1-1 1-4 0-1 1-0 1-4 1-1 1-3 1-2 3-1 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 7 sierpnia

Nelson Polańczyk 4-5 LKS Rudenka
Bukowianka Bukowsko 0-5 Pionier Średnia Wieś
Iskra Przysietnica 3-2 LKS Trześniów
Lotniarz Bezmiechowa 4-3 Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Jankowce 4-1 JKS Jasionów
Sokół Pobiedno 2-0 Remix Niebieszczany
Otryt Lutowiska 3-1 Orion Pielnia

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Orion Pielnia 4-3 Nelson Polańczyk
Remix Niebieszczany 0-4 Otryt Lutowiska
JKS Jasionów 1-1 Sokół Pobiedno
Błękitni Jasienica Rosielna 4-2 Bieszczady Jankowce
LKS Trześniów 1-3 Lotniarz Bezmiechowa
Pionier Średnia Wieś 3-2 Iskra Przysietnica
LKS Rudenka 2-1 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Nelson Polańczyk 2-3 Bukowianka Bukowsko
Iskra Przysietnica 0-3 LKS Rudenka
Lotniarz Bezmiechowa 0-2 Pionier Średnia Wieś
Bieszczady Jankowce 5-1 LKS Trześniów
Sokół Pobiedno 1-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Otryt Lutowiska 2-3 JKS Jasionów
Orion Pielnia 8-0 Remix Niebieszczany

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Remix Niebieszczany 2-1 Nelson Polańczyk
JKS Jasionów 2-1 Orion Pielnia
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 Otryt Lutowiska
LKS Trześniów 0-2 Sokół Pobiedno
Pionier Średnia Wieś 2-2 Bieszczady Jankowce
LKS Rudenka 1-2 Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko 0-6 Iskra Przysietnica

Kolejka 5 - 4 września

Nelson Polańczyk 2-2 Iskra Przysietnica
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Bukowianka Bukowsko
Bieszczady Jankowce 3-1 LKS Rudenka
Sokół Pobiedno 1-0 Pionier Średnia Wieś
Otryt Lutowiska 3-0 LKS Trześniów
Orion Pielnia 3-3 Błękitni Jasienica Rosielna
Remix Niebieszczany 1-3 JKS Jasionów

Kolejka 6 - 11 września

JKS Jasionów 2-1 Nelson Polańczyk
Błękitni Jasienica Rosielna 4-0 Remix Niebieszczany
LKS Trześniów 1-1 Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś 1-1 Otryt Lutowiska
LKS Rudenka 1-2 Sokół Pobiedno
Bukowianka Bukowsko 2-1 Bieszczady Jankowce
Iskra Przysietnica 4-3 Lotniarz Bezmiechowa

Kolejka 7 - 18 września

Nelson Polańczyk 5-8 Lotniarz Bezmiechowa
Bieszczady Jankowce 3-3 Iskra Przysietnica
Sokół Pobiedno 3-5 Bukowianka Bukowsko
Otryt Lutowiska 1-0 LKS Rudenka
Orion Pielnia 4-0 Pionier Średnia Wieś
Remix Niebieszczany 1-1 LKS Trześniów
JKS Jasionów 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna

Kolejka 8 - 25 września

Błękitni Jasienica Rosielna 3-3 Nelson Polańczyk
LKS Trześniów 0-2 JKS Jasionów
Pionier Średnia Wieś 3-1 Remix Niebieszczany
LKS Rudenka 1-2 Orion Pielnia
Bukowianka Bukowsko 1-0 Otryt Lutowiska
Iskra Przysietnica 4-3 Sokół Pobiedno
Lotniarz Bezmiechowa 1-3 Bieszczady Jankowce

Kolejka 9 - 2 października

Nelson Polańczyk 2-3 Bieszczady Jankowce
Sokół Pobiedno 3-1 Lotniarz Bezmiechowa
Otryt Lutowiska 2-2 Iskra Przysietnica
Orion Pielnia 5-0 Bukowianka Bukowsko
Remix Niebieszczany 3-0 LKS Rudenka
JKS Jasionów 2-1 Pionier Średnia Wieś
Błękitni Jasienica Rosielna 0-0 LKS Trześniów

Kolejka 10 - 9 października

LKS Trześniów 0-1 Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 1-3 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Rudenka 2-2 JKS Jasionów
Bukowianka Bukowsko 3-3 Remix Niebieszczany
Iskra Przysietnica 2-1 Orion Pielnia
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Otryt Lutowiska
Bieszczady Jankowce 5-1 Sokół Pobiedno

Kolejka 11 - 16 października

Nelson Polańczyk 4-2 Sokół Pobiedno
Otryt Lutowiska 1-1 Bieszczady Jankowce
Orion Pielnia 2-1 Lotniarz Bezmiechowa
Remix Niebieszczany 0-2 Iskra Przysietnica
JKS Jasionów 1-2 Bukowianka Bukowsko
Błękitni Jasienica Rosielna 6-0 LKS Rudenka
LKS Trześniów 3-1 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 12 - 23 października

Pionier Średnia Wieś 1-2 Nelson Polańczyk
LKS Rudenka 1-0 LKS Trześniów
Bukowianka Bukowsko 0-3 Błękitni Jasienica Rosielna
(wo)
Iskra Przysietnica 2-0 JKS Jasionów
Lotniarz Bezmiechowa 2-0 Remix Niebieszczany
Bieszczady Jankowce 1-1 Orion Pielnia
Sokół Pobiedno 2-0 Otryt Lutowiska

Kolejka 13 - 30 października

Orion Pielnia 1-1 Sokół Pobiedno
Remix Niebieszczany 0-5 Bieszczady Jankowce
JKS Jasionów 3-1 Lotniarz Bezmiechowa
Błękitni Jasienica Rosielna 0-3 Iskra Przysietnica
LKS Trześniów 1-1 Bukowianka Bukowsko
Pionier Średnia Wieś 1-0 LKS Rudenka
Otryt Lutowiska 1-4 Nelson Polańczyk

Kolejka 14 - 15 kwietnia

LKS Rudenka 1-3 Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 2-3 Bukowianka Bukowsko
LKS Trześniów 2-0 Iskra Przysietnica
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Lotniarz Bezmiechowa
JKS Jasionów 4-1 Bieszczady Jankowce
Remix Niebieszczany 3-0 Sokół Pobiedno
(wo)
Orion Pielnia 3-0 Otryt Lutowiska
(wo)
na boisku 0-0 - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Nelson Polańczyk 4-1 Orion Pielnia
Otryt Lutowiska 6-0 Remix Niebieszczany
Sokół Pobiedno 0-3 JKS Jasionów
(wo)
Bieszczady Jankowce 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Lotniarz Bezmiechowa 5-1 LKS Trześniów
Iskra Przysietnica 1-3 Pionier Średnia Wieś
Bukowianka Bukowsko 0-1 LKS Rudenka

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Bukowianka Bukowsko 0-1 Nelson Polańczyk
LKS Rudenka 2-1 Iskra Przysietnica
Pionier Średnia Wieś 3-0 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Trześniów 1-4 Bieszczady Jankowce
Błękitni Jasienica Rosielna 3-0 Sokół Pobiedno
(wo)
JKS Jasionów 3-2 Otryt Lutowiska
Remix Niebieszczany 2-3 Orion Pielnia

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Nelson Polańczyk 8-2 Remix Niebieszczany
Orion Pielnia 2-1 JKS Jasionów
Otryt Lutowiska 3-2 Błękitni Jasienica Rosielna
Sokół Pobiedno 0-3 LKS Trześniów
(wo)
Bieszczady Jankowce 3-0 Pionier Średnia Wieś
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 LKS Rudenka
Iskra Przysietnica 2-1 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 18 - 3 maja

Iskra Przysietnica 3-0 Nelson Polańczyk
Bukowianka Bukowsko 1-1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Rudenka 4-4 Bieszczady Jankowce
Pionier Średnia Wieś 3-0 Sokół Pobiedno
(wo)
LKS Trześniów 1-0 Otryt Lutowiska
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Orion Pielnia
JKS Jasionów 3-2 Remix Niebieszczany

Kolejka 19 - 7 maja

Nelson Polańczyk 3-3 JKS Jasionów
Remix Niebieszczany 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Orion Pielnia 2-1 LKS Trześniów
Otryt Lutowiska 3-2 Pionier Średnia Wieś
Sokół Pobiedno 0-3 LKS Rudenka
(wo)
Bieszczady Jankowce 4-5 Bukowianka Bukowsko
Lotniarz Bezmiechowa 2-0 Iskra Przysietnica

Kolejka 20 - 14 maja

Lotniarz Bezmiechowa 3-0 Nelson Polańczyk
Iskra Przysietnica 5-3 Bieszczady Jankowce
Bukowianka Bukowsko 3-0 Sokół Pobiedno
(wo)
LKS Rudenka 1-4 Otryt Lutowiska
Pionier Średnia Wieś 0-4 Orion Pielnia
LKS Trześniów 1-2 Remix Niebieszczany
Błękitni Jasienica Rosielna 2-5 JKS Jasionów

Kolejka 21 - 21 maja

Nelson Polańczyk 5-1 Błękitni Jasienica Rosielna
JKS Jasionów 1-1 LKS Trześniów
Remix Niebieszczany 2-1 Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia 5-0 LKS Rudenka
Otryt Lutowiska 3-1 Bukowianka Bukowsko
Sokół Pobiedno 0-3 Iskra Przysietnica
(wo)
Bieszczady Jankowce 2-2 Lotniarz Bezmiechowa

Kolejka 22 - 28 maja

Bieszczady Jankowce 1-3 Nelson Polańczyk
Lotniarz Bezmiechowa 3-0 Sokół Pobiedno
(wo)
Iskra Przysietnica 4-0 Otryt Lutowiska
Bukowianka Bukowsko 3-2 Orion Pielnia
LKS Rudenka 3-3 Remix Niebieszczany
Pionier Średnia Wieś 0-4 JKS Jasionów
LKS Trześniów 1-4 Błękitni Jasienica Rosielna

Kolejka 23 - 4 czerwca

Nelson Polańczyk 12-0 LKS Trześniów
Błękitni Jasienica Rosielna 1-1 Pionier Średnia Wieś 15 czerwca
JKS Jasionów 2-0 LKS Rudenka
Remix Niebieszczany 1-7 Bukowianka Bukowsko
Orion Pielnia 1-3 Iskra Przysietnica
Otryt Lutowiska 2-2 Lotniarz Bezmiechowa
Sokół Pobiedno 0-3 Bieszczady Jankowce
(wo)

Kolejka 24 - 11 czerwca

Sokół Pobiedno 0-3 Nelson Polańczyk
(wo)
Bieszczady Jankowce 5-1 Otryt Lutowiska
Lotniarz Bezmiechowa 0-2 Orion Pielnia
Iskra Przysietnica 3-1 Remix Niebieszczany
Bukowianka Bukowsko 3-5 JKS Jasionów
LKS Rudenka 4-2 Błękitni Jasienica Rosielna
Pionier Średnia Wieś 2-0 LKS Trześniów

Kolejka 25 - 18 czerwca

Nelson Polańczyk 0-1 Pionier Średnia Wieś
LKS Trześniów 1-2 LKS Rudenka
Błękitni Jasienica Rosielna 3-2 Bukowianka Bukowsko
JKS Jasionów 2-1 Iskra Przysietnica
Remix Niebieszczany 1-1 Lotniarz Bezmiechowa
Orion Pielnia 3-3 Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska 3-0 Sokół Pobiedno
(wo)

Kolejka 26 - 25 czerwca

Nelson Polańczyk 11-3 Otryt Lutowiska
Sokół Pobiedno 0-3 Orion Pielnia
(wo)
Bieszczady Jankowce 4-4 Remix Niebieszczany
Lotniarz Bezmiechowa 2-4 JKS Jasionów
Iskra Przysietnica 1-4 Błękitni Jasienica Rosielna
Bukowianka Bukowsko 2-0 LKS Trześniów
LKS Rudenka 3-2 Pionier Średnia Wieś

Klasa A 2005/2006 (Krosno I)

Klasa C 2005/2006 (Krosno I)
Klasa C 2005/2006 (Krosno II)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas