[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2005/2006, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Karpaty Klimkówka 26 58 18 4 4 60-24 10 1 2 33-9 8 3 2 27-15
2.  LKS Górki 26 56 17 5 4 74-33 11 0 2 47-18 6 5 2 27-15
3.  Wisłok Sieniawa 26 54 17 3 6 76-22 9 2 2 38-4 8 1 4 38-18
4.  Victoria Niebocko 26 48 14 6 6 42-34 8 3 2 26-12 6 3 4 16-22
5.  Sokół Domaradz 26 44 14 2 10 68-50 9 0 4 42-18 5 2 6 26-32
6.  LKS Milcza 26 41 12 5 9 53-48 7 2 4 26-23 5 3 5 27-25
7.  LKS Głębokie 26 38 10 8 8 47-40 9 2 2 34-17 1 6 6 13-23
8.  LKS Hłudno 26 37 11 4 11 60-56 7 4 2 33-20 4 0 9 27-36
9.  Zryw Dydnia 26 36 11 3 12 43-51 5 2 6 21-24 6 1 6 22-27
10.  LKS Kombornia 26 35 10 5 11 37-30 5 5 3 20-10 5 0 8 17-20
11.  Grabowianka Grabówka 26 29 8 5 13 53-51 3 2 8 34-28 5 3 5 19-23
12.  Start II Rymanów 26 20 6 2 18 30-77 2 2 9 13-39 4 0 9 17-38
13.  LKS Wzdów 26 14 3 5 18 38-101 3 4 6 26-36 0 1 12 12-65
14.  Jasiołka Jaśliska 26 7 2 1 23 18-82 1 0 12 9-39 1 1 11 9-43
Zryw Dydnia rozgrywa mecze na boisku w Niebocku.
Start II Rymanów rozgrywa mecze na boisku w Rymanowie Zdroju /Deszno/.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Karpaty Klimkówka    1-1 1-2 1-2 4-1 3-0 3-0 3-1 3-1 2-0 5-1 1-0 3-0* 3-0 
 2 LKS Górki2-3     3-0 1-2 4-3 6-1 4-2 2-1 3-2 3-1 3-1 5-1 6-1 5-0 
 3 Wisłok Sieniawa0-1 0-0     1-0 0-1 1-1 2-0 4-1 4-0 1-0 5-0 7-0 3-0 10-0 
 4 Victoria Niebocko5-0 0-1 2-1     3-1 1-0 1-1 4-0 2-1 1-5 0-0 2-0 2-2 3-0* 
 5 Sokół Domaradz2-1 3-6 1-3 6-1     5-1 2-1 3-1 2-0 0-1 0-2 6-0 9-1 3-0* 
 6 LKS Milcza1-1 1-1 0-5 2-0 5-3     3-1 1-3 4-5 1-0 3-1 1-0 4-0 0-3* 
 7 LKS Głębokie0-4 1-0 4-2 2-2 1-1 2-1     4-2 1-2 2-0 2-0 8-1 5-1 2-1 
 8 LKS Hłudno2-2 1-1 3-4 4-0 4-1 1-1 1-1     3-1 2-0 0-3 2-1 7-3 3-2 
 9 Zryw Dydnia0-3* 1-1 2-1 0-1 0-4 0-4 1-1 2-1     2-3 1-2 4-2 5-1 3-0* 
 10 LKS Kombornia1-1 2-0 0-0 1-1 1-1 1-2 3-0 5-2 0-1     0-0 1-2 2-0 3-0* 
 11 Grabowianka Grabówka1-3 2-4 2-4 1-2 1-2 3-4 2-2 4-1 1-2 2-0     1-2 12-0 2-2 
 12 Start II Rymanów0-2 1-3 0-7 0-1 1-3 1-6 0-0 0-6 1-2 0-3 3-3     3-2 3-1 
 13 LKS Wzdów0-2 2-6 0-6 2-2 5-1 1-1 1-1 4-5 3-3 4-1 1-3 0-5     3-0* 
 14 Jasiołka Jaśliska1-4 0-3* 0-3* 1-2 3-4 0-5 0-3* 0-3* 0-2 0-3 0-3* 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 7 sierpnia

LKS Milcza 1-1 Karpaty Klimkówka
LKS Głębokie 2-1 Jasiołka Jaśliska
Victoria Niebocko 4-0 LKS Hłudno
Grabowianka Grabówka 2-0 LKS Kombornia
LKS Wzdów 0-6 Wisłok Sieniawa
LKS Górki 3-2 Zryw Dydnia
Sokół Domaradz 6-0 Start II Rymanów

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Start II Rymanów 1-6 LKS Milcza
Zryw Dydnia 0-4 Sokół Domaradz
Wisłok Sieniawa 0-0 LKS Górki
LKS Kombornia 2-0 LKS Wzdów
LKS Hłudno 0-3 Grabowianka Grabówka
Jasiołka Jaśliska 1-2 Victoria Niebocko
Karpaty Klimkówka 3-0 LKS Głębokie

Kolejka 3 - 21 sierpnia

LKS Milcza 3-1 LKS Głębokie
Victoria Niebocko 5-0 Karpaty Klimkówka
Grabowianka Grabówka 2-2 Jasiołka Jaśliska
LKS Wzdów 4-5 LKS Hłudno
LKS Górki 3-1 LKS Kombornia
Sokół Domaradz 1-3 Wisłok Sieniawa
Start II Rymanów 1-2 Zryw Dydnia

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Zryw Dydnia 0-4 LKS Milcza
Wisłok Sieniawa 7-0 Start II Rymanów
LKS Kombornia 1-1 Sokół Domaradz
LKS Hłudno 1-1 LKS Górki
Jasiołka Jaśliska 4-1 LKS Wzdów 28 sierpnia-14 września
przerwany 28 sierpnia, mecz toczył się od II połowy
Karpaty Klimkówka 5-1 Grabowianka Grabówka
LKS Głębokie 2-2 Victoria Niebocko

Kolejka 5 - 4 września

LKS Milcza 2-0 Victoria Niebocko
Grabowianka Grabówka 2-2 LKS Głębokie
LKS Wzdów 0-2 Karpaty Klimkówka
LKS Górki 5-0 Jasiołka Jaśliska
Sokół Domaradz 3-1 LKS Hłudno
Start II Rymanów 0-3 LKS Kombornia
Zryw Dydnia 2-1 Wisłok Sieniawa

Kolejka 6 - 11 września

Wisłok Sieniawa 1-1 LKS Milcza
LKS Kombornia 0-1 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 2-1 Start II Rymanów
Jasiołka Jaśliska 3-4 Sokół Domaradz
Karpaty Klimkówka 1-1 LKS Górki
LKS Głębokie 5-1 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 0-0 Grabowianka Grabówka

Kolejka 7 - 18 września

LKS Milcza 3-1 Grabowianka Grabówka
LKS Wzdów 2-2 Victoria Niebocko
LKS Górki 4-2 LKS Głębokie
Sokół Domaradz 2-1 Karpaty Klimkówka
Start II Rymanów 3-1 Jasiołka Jaśliska
Zryw Dydnia 2-1 LKS Hłudno
Wisłok Sieniawa 1-0 LKS Kombornia

Kolejka 8 - 25 września

LKS Kombornia 1-2 LKS Milcza
LKS Hłudno 3-4 Wisłok Sieniawa
Jasiołka Jaśliska 0-2 Zryw Dydnia
Karpaty Klimkówka 1-0 Start II Rymanów
LKS Głębokie 1-1 Sokół Domaradz
Victoria Niebocko 0-1 LKS Górki
Grabowianka Grabówka 12-0 LKS Wzdów

Kolejka 9 - 2 października

LKS Milcza 4-0 LKS Wzdów
LKS Górki 3-1 Grabowianka Grabówka
Sokół Domaradz 6-1 Victoria Niebocko
Start II Rymanów 0-0 LKS Głębokie
Zryw Dydnia 0-3 Karpaty Klimkówka
(wo)
na boisku 4-1
Wisłok Sieniawa 10-0 Jasiołka Jaśliska
LKS Kombornia 5-2 LKS Hłudno

Kolejka 10 - 9 października

LKS Hłudno 1-1 LKS Milcza
Jasiołka Jaśliska 0-3 LKS Kombornia
Karpaty Klimkówka 1-2 Wisłok Sieniawa
LKS Głębokie 1-2 Zryw Dydnia
Victoria Niebocko 2-0 Start II Rymanów
Grabowianka Grabówka 1-2 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 2-6 LKS Górki

Kolejka 11 - 16 października

LKS Milcza 1-1 LKS Górki
Sokół Domaradz 9-1 LKS Wzdów
Start II Rymanów 3-3 Grabowianka Grabówka
Zryw Dydnia 0-1 Victoria Niebocko
Wisłok Sieniawa 2-0 LKS Głębokie
LKS Kombornia 1-1 Karpaty Klimkówka
LKS Hłudno 3-2 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 12 - 23 października

Jasiołka Jaśliska 0-5 LKS Milcza
Karpaty Klimkówka 3-1 LKS Hłudno
LKS Głębokie 2-0 LKS Kombornia
Victoria Niebocko 2-1 Wisłok Sieniawa
Grabowianka Grabówka 1-2 Zryw Dydnia
LKS Wzdów 0-5 Start II Rymanów
LKS Górki 4-3 Sokół Domaradz

Kolejka 13 - 30 października

Start II Rymanów 1-3 LKS Górki
Zryw Dydnia 5-1 LKS Wzdów
Wisłok Sieniawa 5-0 Grabowianka Grabówka
LKS Kombornia 1-1 Victoria Niebocko
LKS Hłudno 1-1 LKS Głębokie
Jasiołka Jaśliska 1-4 Karpaty Klimkówka
Sokół Domaradz 5-1 LKS Milcza

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Karpaty Klimkówka 3-0 LKS Milcza
Jasiołka Jaśliska 0-3 LKS Głębokie
(wo)
LKS Hłudno 4-0 Victoria Niebocko
LKS Kombornia 0-0 Grabowianka Grabówka
Wisłok Sieniawa 3-0 LKS Wzdów
Zryw Dydnia 1-1 LKS Górki
Start II Rymanów 1-3 Sokół Domaradz

Kolejka 15 - 9 kwietnia

LKS Milcza 1-0 Start II Rymanów
Sokół Domaradz 2-0 Zryw Dydnia
LKS Górki 3-0 Wisłok Sieniawa
LKS Wzdów 4-1 LKS Kombornia
Grabowianka Grabówka 4-1 LKS Hłudno
Victoria Niebocko 3-0 Jasiołka Jaśliska
(wo)
Jasiołka wycofała się z rozgrywek
LKS Głębokie 0-4 Karpaty Klimkówka

Kolejka 16 - 23 kwietnia

LKS Głębokie 2-1 LKS Milcza
Karpaty Klimkówka 1-2 Victoria Niebocko
Jasiołka Jaśliska 0-3 Grabowianka Grabówka
(wo)
LKS Hłudno 7-3 LKS Wzdów
LKS Kombornia 2-0 LKS Górki
Wisłok Sieniawa 0-1 Sokół Domaradz
Zryw Dydnia 4-2 Start II Rymanów

Kolejka 17 - 30 kwietnia

LKS Milcza 4-5 Zryw Dydnia
Start II Rymanów 0-7 Wisłok Sieniawa
Sokół Domaradz 0-1 LKS Kombornia
LKS Górki 2-1 LKS Hłudno
LKS Wzdów 3-0 Jasiołka Jaśliska
(wo)
Jasiołka wocofała się
Grabowianka Grabówka 1-3 Karpaty Klimkówka
Victoria Niebocko 1-1 LKS Głębokie

Kolejka 18 - 3 maja

Victoria Niebocko 1-0 LKS Milcza
LKS Głębokie 2-0 Grabowianka Grabówka
Karpaty Klimkówka 3-0 LKS Wzdów
(wo)
Jasiołka Jaśliska 0-3 LKS Górki
(wo)
LKS Hłudno 4-1 Sokół Domaradz
przełożony
LKS Kombornia 1-2 Start II Rymanów
Wisłok Sieniawa 4-0 Zryw Dydnia

Kolejka 19 - 7 maja

LKS Milcza 0-5 Wisłok Sieniawa
Zryw Dydnia 2-3 LKS Kombornia
Start II Rymanów 0-6 LKS Hłudno
Sokół Domaradz 3-0 Jasiołka Jaśliska
(wo)
Jasiołka wycofała się
LKS Górki 2-3 Karpaty Klimkówka
LKS Wzdów 1-1 LKS Głębokie
Grabowianka Grabówka 1-2 Victoria Niebocko

Kolejka 20 - 14 maja

Grabowianka Grabówka 3-4 LKS Milcza
Victoria Niebocko 2-2 LKS Wzdów
LKS Głębokie 1-0 LKS Górki
Karpaty Klimkówka 4-1 Sokół Domaradz
Jasiołka Jaśliska 0-3 Start II Rymanów
(wo)
LKS Hłudno 3-1 Zryw Dydnia
LKS Kombornia 0-0 Wisłok Sieniawa

Kolejka 21 - 21 maja

LKS Milcza 1-0 LKS Kombornia
Wisłok Sieniawa 4-1 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 3-0 Jasiołka Jaśliska
(wo)
Start II Rymanów 0-2 Karpaty Klimkówka
Sokół Domaradz 2-1 LKS Głębokie
LKS Górki 1-2 Victoria Niebocko
LKS Wzdów 1-3 Grabowianka Grabówka

Kolejka 22 - 28 maja

LKS Wzdów 1-1 LKS Milcza
Grabowianka Grabówka 2-4 LKS Górki
Victoria Niebocko 3-1 Sokół Domaradz
LKS Głębokie 8-1 Start II Rymanów
Karpaty Klimkówka 3-1 Zryw Dydnia
Jasiołka Jaśliska 0-3 Wisłok Sieniawa
(wo)
LKS Hłudno 2-0 LKS Kombornia

Kolejka 23 - 4 czerwca

LKS Milcza 1-3 LKS Hłudno
LKS Kombornia 3-0 Jasiołka Jaśliska
(wo)
przełożony?
Wisłok Sieniawa 0-1 Karpaty Klimkówka 15 czerwca
Zryw Dydnia 1-1 LKS Głębokie
Start II Rymanów 0-1 Victoria Niebocko 15 czerwca
Sokół Domaradz 0-2 Grabowianka Grabówka
LKS Górki 6-1 LKS Wzdów

Kolejka 24 - 11 czerwca

LKS Górki 6-1 LKS Milcza
LKS Wzdów 5-1 Sokół Domaradz
Grabowianka Grabówka 1-2 Start II Rymanów
Victoria Niebocko 2-1 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 4-2 Wisłok Sieniawa
Karpaty Klimkówka 2-0 LKS Kombornia
Jasiołka Jaśliska 0-3 LKS Hłudno
(wo)

Kolejka 25 - 18 czerwca

LKS Milcza 0-3 Jasiołka Jaśliska
(wo)
LKS Hłudno 2-2 Karpaty Klimkówka
LKS Kombornia 3-0 LKS Głębokie
Wisłok Sieniawa 1-0 Victoria Niebocko
Zryw Dydnia 1-2 Grabowianka Grabówka
Start II Rymanów 3-2 LKS Wzdów
Sokół Domaradz 3-6 LKS Górki

Kolejka 26 - 25 czerwca

LKS Milcza 5-3 Sokół Domaradz
LKS Górki 5-1 Start II Rymanów
LKS Wzdów 3-3 Zryw Dydnia
Grabowianka Grabówka 2-4 Wisłok Sieniawa
Victoria Niebocko 1-5 LKS Kombornia
LKS Głębokie 4-2 LKS Hłudno
Karpaty Klimkówka 3-0 Jasiołka Jaśliska

Klasa B 2005/2006 (Krosno I)

Klasa C 2005/2006 (Krosno I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas