[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka Nowy Żmigród 24 54 17 3 4 66-33 11 1 0 37-7 6 2 4 29-26
2.  Orzeł Pustyny 24 44 13 5 6 50-30 8 3 1 31-13 5 2 5 19-17
3.  Gaudium Łężyny 24 43 13 4 7 55-45 8 2 2 30-15 5 2 5 25-30
4.  Sobniów Jasło 24 41 10 11 3 40-22 5 4 3 20-11 5 7 0 20-11
5.  Liwocz Brzyska 24 37 11 4 9 55-51 8 1 3 35-25 3 3 6 20-26
6.  Orzeł Bieździedza 24 33 10 3 11 38-46 7 2 3 23-18 3 1 8 15-28
7.  Cisy Jabłonica Polska 24 30 9 3 12 35-43 4 2 6 17-20 5 1 6 18-23
8.  Błękitni Żeglce 24 29 7 8 9 34-38 4 4 4 16-14 3 4 5 18-24 2 4 1 1 0 2-0
9.  Victoria Dobieszyn 24 29 8 5 11 28-41 5 2 5 19-22 3 3 6 9-19 2 1 0 1 1 0-2
10.  Polonia Kopytowa 24 26 6 8 10 34-46 3 6 3 22-24 3 2 7 12-22 2 4 1 1 0 5-2
11.  Nafciarz Bóbrka 24 26 7 5 12 40-37 4 3 5 23-15 3 2 7 17-22 2 1 0 1 1 2-5
12.  Wisłok Krościenko Wyżne 24 23 5 8 11 23-44 4 4 4 14-16 1 4 7 9-28
13.  Jasiołka Hankówka 24 18 5 3 16 27-49 3 1 8 14-24 2 2 8 13-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wisłoka Nowy Żmigród    3-1 2-1 1-1 2-0 2-0 5-0 4-2 4-0 2-1 3-0 6-0 3-1 
 2 Orzeł Pustyny5-3     3-0 1-1 4-1 1-0 3-3 3-0* 1-2 3-0* 3-0 1-1 3-2 
 3 Gaudium Łężyny1-3 1-0     2-3 1-1 1-1 6-1 3-2 4-3 3-0 2-1 4-0 2-0 
 4 Sobniów Jasło2-4 1-0 2-3     4-1 2-0 0-1 0-0 0-0 4-0 0-0 2-2 3-0 
 5 Liwocz Brzyska4-2 4-4 4-2 0-2     5-1 2-1 5-2 5-1 2-1 1-4 2-0 1-5 
 6 Orzeł Bieździedza3-0* 2-1 2-3 2-2 1-0     0-2 5-2 1-0 3-2 1-4 2-1 1-1 
 7 Cisy Jabłonica Polska1-3 1-2 2-0 1-2 2-5 4-2     0-3 2-0 0-1 1-1 1-1 2-0 
 8 Błękitni Żeglce2-3 1-2 1-1 0-0 5-2 1-2 0-3*     0-0 0-0 1-0 1-0 4-1 
 9 Victoria Dobieszyn1-4 0-2 3-3 1-2 1-1 1-0 0-3 0-2     3-2 4-1 2-1 3-1 
 10 Polonia Kopytowa1-1 1-4 2-4 1-1 4-4 2-5 2-0 1-1 2-1     4-1 2-2 0-0 
 11 Nafciarz Bóbrka4-2 0-2 4-0 1-1 0-2 2-3 4-0 1-1 0-1 1-1     5-0 1-2 
 12 Wisłok Krościenko Wyżne1-1 0-0 2-3 1-5 1-0 4-0 1-0 1-1 0-0 1-2 0-4     2-0 
 13 Jasiołka Hankówka1-3 3-1 3-5 0-0 1-3 3-1 0-4 1-2 0-1 0-2 2-1 0-1     

Kolejka 1 - 7 sierpnia

Pauza: Sobniów Jasło.
 
Cisy Jabłonica Polska 0-3 Błękitni Żeglce
Wisłoka Nowy Żmigród 3-1 Jasiołka Hankówka
Gaudium Łężyny 4-3 Victoria Dobieszyn
Polonia Kopytowa 4-4 Liwocz Brzyska
Nafciarz Bóbrka 0-2 Orzeł Pustyny
Orzeł Bieździedza 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: Polonia Kopytowa.
 
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Cisy Jabłonica Polska
Orzeł Pustyny 1-0 Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska 1-4 Nafciarz Bóbrka
Victoria Dobieszyn 1-2 Sobniów Jasło
Jasiołka Hankówka 3-5 Gaudium Łężyny
Błękitni Żeglce 2-3 Wisłoka Nowy Żmigród

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Pauza: Nafciarz Bóbrka.
 
Cisy Jabłonica Polska 1-3 Wisłoka Nowy Żmigród
Gaudium Łężyny 3-2 Błękitni Żeglce
Sobniów Jasło 3-0 Jasiołka Hankówka
Polonia Kopytowa 2-1 Victoria Dobieszyn
Orzeł Bieździedza 1-0 Liwocz Brzyska
Wisłok Krościenko Wyżne 0-0 Orzeł Pustyny

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Pauza: Orzeł Bieździedza.
 
Orzeł Pustyny 3-3 Cisy Jabłonica Polska
Liwocz Brzyska 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Dobieszyn 4-1 Nafciarz Bóbrka
Jasiołka Hankówka 0-2 Polonia Kopytowa
Błękitni Żeglce 0-0 Sobniów Jasło 5 listopada
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Gaudium Łężyny

Kolejka 5 - 4 września

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Cisy Jabłonica Polska 2-0 Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło 2-4 Wisłoka Nowy Żmigród
Polonia Kopytowa 1-1 Błękitni Żeglce
Nafciarz Bóbrka 1-2 Jasiołka Hankówka
Orzeł Bieździedza 1-0 Victoria Dobieszyn
Orzeł Pustyny 4-1 Liwocz Brzyska

Kolejka 6 - 11 września

Pauza: Orzeł Pustyny.
 
Liwocz Brzyska 2-1 Cisy Jabłonica Polska
Victoria Dobieszyn 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Hankówka 3-1 Orzeł Bieździedza
Błękitni Żeglce 1-0 Nafciarz Bóbrka
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny 2-3 Sobniów Jasło

Kolejka 7 - 18 września

Pauza: Liwocz Brzyska.
 
Cisy Jabłonica Polska 1-2 Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa 2-4 Gaudium Łężyny
Nafciarz Bóbrka 4-2 Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Bieździedza 5-2 Błękitni Żeglce
Wisłok Krościenko Wyżne 2-0 Jasiołka Hankówka
Orzeł Pustyny 1-2 Victoria Dobieszyn

Kolejka 8 - 25 września

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Victoria Dobieszyn 1-1 Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka 3-1 Orzeł Pustyny
Błękitni Żeglce 1-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Wisłoka Nowy Żmigród 2-0 Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny 2-1 Nafciarz Bóbrka
Sobniów Jasło 4-0 Polonia Kopytowa

Kolejka 9 - 2 października

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
Cisy Jabłonica Polska 0-1 Polonia Kopytowa
Nafciarz Bóbrka 1-1 Sobniów Jasło
Orzeł Bieździedza 2-3 Gaudium Łężyny
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Pustyny 3-0 Błękitni Żeglce
(wo)
goście nie mieli ważnych kart zdrowia
Liwocz Brzyska 1-5 Jasiołka Hankówka

Kolejka 10 - 9 października

Pauza: Jasiołka Hankówka.
 
Victoria Dobieszyn 0-3 Cisy Jabłonica Polska
Błękitni Żeglce 5-2 Liwocz Brzyska
Wisłoka Nowy Żmigród 3-1 Orzeł Pustyny
Gaudium Łężyny 4-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Sobniów Jasło 2-0 Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa 4-1 Nafciarz Bóbrka

Kolejka 11 - 16 października

Pauza: Błękitni Żeglce.
 
Cisy Jabłonica Polska 1-1 Nafciarz Bóbrka
Orzeł Bieździedza 3-2 Polonia Kopytowa
Wisłok Krościenko Wyżne 1-5 Sobniów Jasło
Orzeł Pustyny 3-0 Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska 4-2 Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Dobieszyn 3-1 Jasiołka Hankówka

Kolejka 12 - 23 października

Pauza: Wisłoka Nowy Żmigród.
 
Jasiołka Hankówka 0-4 Cisy Jabłonica Polska
Błękitni Żeglce 0-0 Victoria Dobieszyn
Gaudium Łężyny 1-1 Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło 1-0 Orzeł Pustyny
Polonia Kopytowa 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne
Nafciarz Bóbrka 2-3 Orzeł Bieździedza

Kolejka 13 - 30 października

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
Wisłok Krościenko Wyżne 0-4 Nafciarz Bóbrka
Orzeł Pustyny 3-0 Polonia Kopytowa
(wo)
sędziowie nie dopuścili do meczu, brak badań lekarskich gości
Liwocz Brzyska 0-2 Sobniów Jasło
Victoria Dobieszyn 1-4 Wisłoka Nowy Żmigród
Jasiołka Hankówka 1-2 Błękitni Żeglce
Orzeł Bieździedza 0-2 Cisy Jabłonica Polska

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Sobniów Jasło.
 
Błękitni Żeglce 0-3 Cisy Jabłonica Polska
(wo)
Jasiołka Hankówka 1-3 Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Dobieszyn 3-3 Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska 2-1 Polonia Kopytowa
Orzeł Pustyny 3-0 Nafciarz Bóbrka
Wisłok Krościenko Wyżne 4-0 Orzeł Bieździedza
w pierwotnym terminie 2 kwietnia kolejka została odwołana

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Pauza: Polonia Kopytowa.
 
Cisy Jabłonica Polska 1-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Bieździedza 2-1 Orzeł Pustyny
Nafciarz Bóbrka 0-2 Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło 0-0 Victoria Dobieszyn
Gaudium Łężyny 2-0 Jasiołka Hankówka
Wisłoka Nowy Żmigród 4-2 Błękitni Żeglce

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Pauza: Nafciarz Bóbrka.
 
Wisłoka Nowy Żmigród 5-0 Cisy Jabłonica Polska
Błękitni Żeglce 1-1 Gaudium Łężyny
Jasiołka Hankówka 0-0 Sobniów Jasło
Victoria Dobieszyn 3-2 Polonia Kopytowa
Liwocz Brzyska 5-1 Orzeł Bieździedza
Orzeł Pustyny 1-1 Wisłok Krościenko Wyżne

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Pauza: Orzeł Bieździedza.
 
Cisy Jabłonica Polska 1-2 Orzeł Pustyny
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Liwocz Brzyska
Nafciarz Bóbrka 0-1 Victoria Dobieszyn
Polonia Kopytowa 0-0 Jasiołka Hankówka
Sobniów Jasło 0-0 Błękitni Żeglce
Gaudium Łężyny 1-3 Wisłoka Nowy Żmigród

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Gaudium Łężyny 6-1 Cisy Jabłonica Polska
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Sobniów Jasło
Błękitni Żeglce 0-0 Polonia Kopytowa
Jasiołka Hankówka 2-1 Nafciarz Bóbrka
Victoria Dobieszyn 1-0 Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska 4-4 Orzeł Pustyny

Kolejka 19 - 7 maja

Pauza: Orzeł Pustyny.
 
Cisy Jabłonica Polska 2-5 Liwocz Brzyska
Wisłok Krościenko Wyżne 0-0 Victoria Dobieszyn
Orzeł Bieździedza 1-1 Jasiołka Hankówka
Nafciarz Bóbrka 1-1 Błękitni Żeglce
Polonia Kopytowa 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród
Sobniów Jasło 2-3 Gaudium Łężyny

Kolejka 20 - 14 maja

Pauza: Liwocz Brzyska.
 
Sobniów Jasło 0-1 Cisy Jabłonica Polska
Gaudium Łężyny 3-0 Polonia Kopytowa
Wisłoka Nowy Żmigród 3-0 Nafciarz Bóbrka
Błękitni Żeglce 1-2 Orzeł Bieździedza
Jasiołka Hankówka 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Dobieszyn 0-2 Orzeł Pustyny

Kolejka 21 - 21 maja

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Liwocz Brzyska 5-1 Victoria Dobieszyn
Orzeł Pustyny 3-2 Jasiołka Hankówka
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 Błękitni Żeglce
Orzeł Bieździedza 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród
(wo)
przerwany w 75 min. przy stanie 3-2 z powodu zejścia z boiska drużyny gości.
Nafciarz Bóbrka 4-0 Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa 1-1 Sobniów Jasło

Kolejka 22 - 28 maja

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
Polonia Kopytowa 2-0 Cisy Jabłonica Polska
Sobniów Jasło 0-0 Nafciarz Bóbrka
Gaudium Łężyny 1-1 Orzeł Bieździedza
Wisłoka Nowy Żmigród 6-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Błękitni Żeglce 1-2 Orzeł Pustyny
Jasiołka Hankówka 1-3 Liwocz Brzyska

Kolejka 23 - 4 czerwca

Pauza: Jasiołka Hankówka.
 
Cisy Jabłonica Polska 2-0 Victoria Dobieszyn 21 czerwca
Liwocz Brzyska 5-2 Błękitni Żeglce
Orzeł Pustyny 5-3 Wisłoka Nowy Żmigród
Wisłok Krościenko Wyżne 2-3 Gaudium Łężyny
Orzeł Bieździedza 2-2 Sobniów Jasło 21 czerwca
Nafciarz Bóbrka 1-1 Polonia Kopytowa 15 czerwca

Kolejka 24 - 11 czerwca

Pauza: Błękitni Żeglce.
 
Nafciarz Bóbrka 4-0 Cisy Jabłonica Polska
Polonia Kopytowa 2-5 Orzeł Bieździedza
Sobniów Jasło 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne
Gaudium Łężyny 1-0 Orzeł Pustyny
Wisłoka Nowy Żmigród 2-0 Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka 0-1 Victoria Dobieszyn

Kolejka 25 - 18 czerwca

Pauza: Wisłoka Nowy Żmigród.
 
Cisy Jabłonica Polska 2-0 Jasiołka Hankówka
Victoria Dobieszyn 0-2 Błękitni Żeglce
Liwocz Brzyska 4-2 Gaudium Łężyny
Orzeł Pustyny 1-1 Sobniów Jasło
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza 1-4 Nafciarz Bóbrka

Kolejka 26 - 25 czerwca

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
Cisy Jabłonica Polska 4-2 Orzeł Bieździedza
Nafciarz Bóbrka 5-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Polonia Kopytowa 1-4 Orzeł Pustyny
Sobniów Jasło 4-1 Liwocz Brzyska
Wisłoka Nowy Żmigród 4-0 Victoria Dobieszyn
Błękitni Żeglce 4-1 Jasiołka Hankówka

Klasa A 2005/2006 (Krosno II)

Klasa C 2005/2006 (Krosno III)
Klasa C 2005/2006 (Krosno IV)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas