[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2005/2006, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iwełka Iwla 26 56 18 2 6 64-26 9 1 3 35-13 9 1 3 29-13
2.  Nafta Chorkówka 26 55 16 7 3 55-32 7 4 2 26-20 9 3 1 29-12
3.  Orzeł Faliszówka 26 50 15 5 6 51-32 8 3 2 23-9 7 2 4 28-23
4.  Chlebianka Chlebna 26 45 14 3 9 65-40 8 2 3 39-20 6 1 6 26-20
5.  Beskid Równe 26 41 12 5 9 52-33 8 2 3 33-11 4 3 6 19-22
6.  LKS Łęki Strzyżowskie 26 37 11 4 11 35-38 5 4 4 15-10 6 0 7 20-28
7.  Sokół Zimna Woda 26 36 10 6 10 49-49 6 3 4 25-19 4 3 6 24-30
8.  Nurt Potok 26 35 9 8 9 34-34 8 3 2 23-15 1 5 7 11-19
9.  Nowy Dwór Makowiska 26 33 10 3 13 42-48 7 1 5 24-17 3 2 8 18-31
10.  Guzikówka Krosno 26 31 9 4 13 43-49 3 3 7 26-32 6 1 6 17-17
11.  Tajfun Łubno Szlacheckie 26 28 7 7 12 50-54 4 4 5 25-26 3 3 7 25-28
12.  Huragan Jasionka 26 24 7 3 16 42-72 4 0 9 19-30 3 3 7 23-42
13.  Rędzinianka Wojaszówka 26 20 4 8 14 42-88 3 3 7 24-45 1 5 7 18-43 2 4 1 1 0 3-2
14.  Zorza 03 Łubienko 26 20 5 5 16 36-65 4 2 7 24-32 1 3 9 12-33 2 1 0 1 1 2-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iwełka Iwla    2-0 2-2 1-2 3-1 0-1 3-1 1-0 6-0 2-0 0-2 4-1 5-3 6-0 
 2 Nafta Chorkówka2-1     0-2 2-1 2-2 2-1 3-3 2-1 2-1 1-2 3-2 4-1 1-1 2-2 
 3 Orzeł Faliszówka0-1 0-0     1-0 3-1 3-0 4-1 1-0 0-0 0-2 3-1 1-1 3-1 4-1 
 4 Chlebianka Chlebna1-2 2-3 1-2     2-0 4-0 4-1 1-1 7-0 4-2 5-4 5-3 2-2 1-0 
 5 Beskid Równe1-2 0-1 2-2 3-0     1-3 5-0 2-0 3-0 1-0 5-1 5-0 5-2 0-0 
 6 LKS Łęki Strzyżowskie0-0 0-3 0-1 2-1 1-2     3-0 2-0 2-0 1-2 0-0 1-1 0-0 3-0 
 7 Sokół Zimna Woda2-1 0-0 3-0* 5-4 1-0 1-2     1-1 1-0 1-2 1-4 6-1 1-2 2-2 
 8 Nurt Potok1-2 1-1 2-1 2-3 1-0 4-3 1-1     1-0 1-0 3-2 1-1 3-0 2-1 
 9 Nowy Dwór Makowiska3-0 0-1 2-3 0-0 1-2 3-0 2-0 2-1     0-3 3-2 0-3 6-1 2-1 
 10 Guzikówka Krosno1-2 2-3 1-4 1-3 1-1 2-3 0-4 3-3 1-3     1-1 4-2 5-1 4-2 
 11 Tajfun Łubno Szlacheckie0-3* 3-6 1-2 1-2 0-0 2-0 3-3 1-1 3-0 2-1     1-4 3-3 5-1 
 12 Huragan Jasionka0-4 0-4 0-2 0-4 5-1 1-4 0-3 0-1 2-5 2-0 1-0     8-1 0-1 
 13 Rędzinianka Wojaszówka1-8 1-4 5-4 0-5 0-3 1-3 1-4 2-2 0-6 1-1 3-3 7-1     2-1 
 14 Zorza 03 Łubienko1-3 1-3 4-3 2-1 2-6 4-0 1-3 1-0 3-3 1-2 0-3 3-4 1-1     

Kolejka 1 - 7 sierpnia

Sokół Zimna Woda 3-0 Orzeł Faliszówka
(wo)
Iwełka Iwla 0-2 Tajfun Łubno Szlacheckie
Zorza 03 Łubienko 1-3 Nafta Chorkówka
LKS Łęki Strzyżowskie 2-1 Chlebianka Chlebna
Guzikówka Krosno 3-3 Nurt Potok
Beskid Równe 5-2 Rędzinianka Wojaszówka
Huragan Jasionka 2-5 Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Nowy Dwór Makowiska 2-0 Sokół Zimna Woda
Rędzinianka Wojaszówka 7-1 Huragan Jasionka
Nurt Potok 1-0 Beskid Równe
Chlebianka Chlebna 4-2 Guzikówka Krosno
Nafta Chorkówka 2-1 LKS Łęki Strzyżowskie
Tajfun Łubno Szlacheckie 5-1 Zorza 03 Łubienko
Orzeł Faliszówka 0-1 Iwełka Iwla

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Sokół Zimna Woda 2-1 Iwełka Iwla
Zorza 03 Łubienko 4-3 Orzeł Faliszówka
LKS Łęki Strzyżowskie 0-0 Tajfun Łubno Szlacheckie
Guzikówka Krosno 2-3 Nafta Chorkówka
Beskid Równe 3-0 Chlebianka Chlebna
Huragan Jasionka 0-1 Nurt Potok
Nowy Dwór Makowiska 6-1 Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Rędzinianka Wojaszówka 1-4 Sokół Zimna Woda
Nurt Potok 1-0 Nowy Dwór Makowiska
Chlebianka Chlebna 5-3 Huragan Jasionka
Nafta Chorkówka 2-2 Beskid Równe
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-1 Guzikówka Krosno
Orzeł Faliszówka 3-0 LKS Łęki Strzyżowskie
Iwełka Iwla 6-0 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 5 - 4 września

Sokół Zimna Woda 2-2 Zorza 03 Łubienko
LKS Łęki Strzyżowskie 0-0 Iwełka Iwla
Guzikówka Krosno 1-4 Orzeł Faliszówka
Beskid Równe 5-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Huragan Jasionka 0-4 Nafta Chorkówka
Nowy Dwór Makowiska 0-0 Chlebianka Chlebna
Rędzinianka Wojaszówka 2-2 Nurt Potok

Kolejka 6 - 11 września

Nurt Potok 1-1 Sokół Zimna Woda
Chlebianka Chlebna 2-2 Rędzinianka Wojaszówka
Nafta Chorkówka 2-1 Nowy Dwór Makowiska
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-4 Huragan Jasionka
Orzeł Faliszówka 3-1 Beskid Równe
Iwełka Iwla 2-0 Guzikówka Krosno
Zorza 03 Łubienko 4-0 LKS Łęki Strzyżowskie

Kolejka 7 - 18 września

Sokół Zimna Woda 1-2 LKS Łęki Strzyżowskie
Guzikówka Krosno 4-2 Zorza 03 Łubienko
Beskid Równe 1-2 Iwełka Iwla
Huragan Jasionka 0-2 Orzeł Faliszówka
Nowy Dwór Makowiska 3-2 Tajfun Łubno Szlacheckie
Rędzinianka Wojaszówka 1-4 Nafta Chorkówka
Nurt Potok 2-3 Chlebianka Chlebna

Kolejka 8 - 25 września

Chlebianka Chlebna 4-1 Sokół Zimna Woda
Nafta Chorkówka 2-1 Nurt Potok
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-3 Rędzinianka Wojaszówka
Orzeł Faliszówka 0-0 Nowy Dwór Makowiska
Iwełka Iwla 4-1 Huragan Jasionka
Zorza 03 Łubienko 2-6 Beskid Równe
LKS Łęki Strzyżowskie 1-2 Guzikówka Krosno

Kolejka 9 - 2 października

Sokół Zimna Woda 1-2 Guzikówka Krosno
Beskid Równe 1-3 LKS Łęki Strzyżowskie
Huragan Jasionka 0-1 Zorza 03 Łubienko
Nowy Dwór Makowiska 3-0 Iwełka Iwla
Rędzinianka Wojaszówka 5-4 Orzeł Faliszówka
Nurt Potok 3-2 Tajfun Łubno Szlacheckie
Chlebianka Chlebna 2-3 Nafta Chorkówka

Kolejka 10 - 9 października

Nafta Chorkówka 3-3 Sokół Zimna Woda
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-2 Chlebianka Chlebna
Orzeł Faliszówka 1-0 Nurt Potok
Iwełka Iwla 5-3 Rędzinianka Wojaszówka
Zorza 03 Łubienko 3-3 Nowy Dwór Makowiska
LKS Łęki Strzyżowskie 1-1 Huragan Jasionka
Guzikówka Krosno 1-1 Beskid Równe

Kolejka 11 - 16 października

Sokół Zimna Woda 1-0 Beskid Równe
Huragan Jasionka 2-0 Guzikówka Krosno
Nowy Dwór Makowiska 3-0 LKS Łęki Strzyżowskie
Rędzinianka Wojaszówka 2-1 Zorza 03 Łubienko
Nurt Potok 1-2 Iwełka Iwla
Chlebianka Chlebna 1-2 Orzeł Faliszówka
Nafta Chorkówka 3-2 Tajfun Łubno Szlacheckie

Kolejka 12 - 23 października

Tajfun Łubno Szlacheckie 3-3 Sokół Zimna Woda
Orzeł Faliszówka 0-0 Nafta Chorkówka
Iwełka Iwla 1-2 Chlebianka Chlebna
Zorza 03 Łubienko 1-0 Nurt Potok
LKS Łęki Strzyżowskie 0-0 Rędzinianka Wojaszówka
Guzikówka Krosno 1-3 Nowy Dwór Makowiska
Beskid Równe 5-0 Huragan Jasionka

Kolejka 13 - 30 października

Nowy Dwór Makowiska 1-2 Beskid Równe
Rędzinianka Wojaszówka 1-1 Guzikówka Krosno
Nurt Potok 4-3 LKS Łęki Strzyżowskie
Chlebianka Chlebna 1-0 Zorza 03 Łubienko
Nafta Chorkówka 2-1 Iwełka Iwla
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-2 Orzeł Faliszówka
Huragan Jasionka 0-3 Sokół Zimna Woda

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Orzeł Faliszówka 4-1 Sokół Zimna Woda
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-3 Iwełka Iwla
(wo)
na boisku 2-2
Nafta Chorkówka 2-2 Zorza 03 Łubienko
Chlebianka Chlebna 4-0 LKS Łęki Strzyżowskie
Nurt Potok 1-0 Guzikówka Krosno
Rędzinianka Wojaszówka 0-3 Beskid Równe
Nowy Dwór Makowiska 0-3 Huragan Jasionka
w pierwotnym terminie 2 kwietnia kolejka została odwołana

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Sokół Zimna Woda 1-0 Nowy Dwór Makowiska
Huragan Jasionka 8-1 Rędzinianka Wojaszówka
Beskid Równe 2-0 Nurt Potok
Guzikówka Krosno 1-3 Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie 0-3 Nafta Chorkówka
Zorza 03 Łubienko 0-3 Tajfun Łubno Szlacheckie
Iwełka Iwla 2-2 Orzeł Faliszówka

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Iwełka Iwla 3-1 Sokół Zimna Woda
Orzeł Faliszówka 4-1 Zorza 03 Łubienko
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-0 LKS Łęki Strzyżowskie
Nafta Chorkówka 1-2 Guzikówka Krosno
Chlebianka Chlebna 2-0 Beskid Równe
Nurt Potok 1-1 Huragan Jasionka
Rędzinianka Wojaszówka 0-6 Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Sokół Zimna Woda 1-2 Rędzinianka Wojaszówka
Nowy Dwór Makowiska 2-1 Nurt Potok
Huragan Jasionka 0-4 Chlebianka Chlebna
Beskid Równe 0-1 Nafta Chorkówka
Guzikówka Krosno 1-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Łęki Strzyżowskie 0-1 Orzeł Faliszówka
Zorza 03 Łubienko 1-3 Iwełka Iwla

Kolejka 18 - 3 maja

Zorza 03 Łubienko 1-3 Sokół Zimna Woda
Iwełka Iwla 0-1 LKS Łęki Strzyżowskie
Orzeł Faliszówka 0-2 Guzikówka Krosno
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-0 Beskid Równe
Nafta Chorkówka 4-1 Huragan Jasionka
Chlebianka Chlebna 7-0 Nowy Dwór Makowiska
Nurt Potok 3-0 Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 19 - 7 maja

Sokół Zimna Woda 1-1 Nurt Potok
Rędzinianka Wojaszówka 0-5 Chlebianka Chlebna
Nowy Dwór Makowiska 0-1 Nafta Chorkówka
Huragan Jasionka 1-0 Tajfun Łubno Szlacheckie
Beskid Równe 2-2 Orzeł Faliszówka
Guzikówka Krosno 1-2 Iwełka Iwla
LKS Łęki Strzyżowskie 3-0 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 20 - 14 maja

LKS Łęki Strzyżowskie 3-0 Sokół Zimna Woda
Zorza 03 Łubienko 1-2 Guzikówka Krosno
Iwełka Iwla 3-1 Beskid Równe
Orzeł Faliszówka 1-1 Huragan Jasionka
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-0 Nowy Dwór Makowiska
Nafta Chorkówka 1-1 Rędzinianka Wojaszówka
Chlebianka Chlebna 1-1 Nurt Potok

Kolejka 21 - 21 maja

Sokół Zimna Woda 5-4 Chlebianka Chlebna
Nurt Potok 1-1 Nafta Chorkówka
Rędzinianka Wojaszówka 3-3 Tajfun Łubno Szlacheckie
Nowy Dwór Makowiska 2-3 Orzeł Faliszówka
Huragan Jasionka 0-4 Iwełka Iwla
Beskid Równe 0-0 Zorza 03 Łubienko
Guzikówka Krosno 2-3 LKS Łęki Strzyżowskie

Kolejka 22 - 28 maja

Guzikówka Krosno 0-4 Sokół Zimna Woda
LKS Łęki Strzyżowskie 1-2 Beskid Równe
Zorza 03 Łubienko 3-4 Huragan Jasionka
Iwełka Iwla 6-0 Nowy Dwór Makowiska
Orzeł Faliszówka 3-1 Rędzinianka Wojaszówka
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-1 Nurt Potok
Nafta Chorkówka 2-1 Chlebianka Chlebna

Kolejka 23 - 4 czerwca

Sokół Zimna Woda 0-0 Nafta Chorkówka
Chlebianka Chlebna 5-4 Tajfun Łubno Szlacheckie
Nurt Potok 2-1 Orzeł Faliszówka 15 czerwca
Rędzinianka Wojaszówka 1-8 Iwełka Iwla 15 czerwca
Nowy Dwór Makowiska 2-1 Zorza 03 Łubienko
Huragan Jasionka 1-4 LKS Łęki Strzyżowskie
Beskid Równe 1-0 Guzikówka Krosno

Kolejka 24 - 11 czerwca

Beskid Równe 5-0 Sokół Zimna Woda
Guzikówka Krosno 4-2 Huragan Jasionka
LKS Łęki Strzyżowskie 2-0 Nowy Dwór Makowiska
Zorza 03 Łubienko 1-1 Rędzinianka Wojaszówka
Iwełka Iwla 1-0 Nurt Potok
Orzeł Faliszówka 1-0 Chlebianka Chlebna
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-6 Nafta Chorkówka

Kolejka 25 - 18 czerwca

Sokół Zimna Woda 1-4 Tajfun Łubno Szlacheckie
Nafta Chorkówka 0-2 Orzeł Faliszówka
Chlebianka Chlebna 1-2 Iwełka Iwla
Nurt Potok 2-1 Zorza 03 Łubienko
Rędzinianka Wojaszówka 1-3 LKS Łęki Strzyżowskie
Nowy Dwór Makowiska 0-3 Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka 5-1 Beskid Równe

Kolejka 26 - 25 czerwca

Sokół Zimna Woda 6-1 Huragan Jasionka
Beskid Równe 3-0 Nowy Dwór Makowiska
Guzikówka Krosno 5-1 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Łęki Strzyżowskie 2-0 Nurt Potok
Zorza 03 Łubienko 2-1 Chlebianka Chlebna
Iwełka Iwla 2-0 Nafta Chorkówka
Orzeł Faliszówka 3-1 Tajfun Łubno Szlacheckie

Klasa B 2005/2006 (Krosno II)

Klasa C 2005/2006 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas