Klasa C 2005/2006, grupa: Kraków II
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
22 |
64 |
21 |
1 |
0 |
107-8 |
11 |
0 |
0 |
63-3 |
10 |
1 |
0 |
44-5 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Lotnik II Kryspinów |
22 |
44 |
14 |
2 |
6 |
74-31 |
8 |
1 |
2 |
50-15 |
6 |
1 |
4 |
24-16 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Zryw Facimiech |
22 |
41 |
13 |
2 |
7 |
63-50 |
8 |
1 |
2 |
41-22 |
5 |
1 |
5 |
22-28 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Błękitni Czułówek |
22 |
40 |
13 |
1 |
8 |
73-59 |
8 |
0 |
3 |
49-28 |
5 |
1 |
5 |
24-31 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Powiśle Ochodza |
21 |
37 |
10 |
7 |
4 |
59-36 |
6 |
3 |
1 |
35-13 |
4 |
4 |
3 |
24-23 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Strażak II Rączna |
22 |
36 |
11 |
3 |
8 |
67-49 |
9 |
0 |
2 |
44-15 |
2 |
3 |
6 |
23-34 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Sokół Rybna |
22 |
35 |
11 |
2 |
9 |
53-42 |
6 |
1 |
4 |
28-16 |
5 |
1 |
5 |
25-26 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Wisła II Jeziorzany |
22 |
22 |
7 |
1 |
14 |
40-71 |
6 |
1 |
4 |
31-26 |
1 |
0 |
10 |
9-45 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Sparta Przeginia Duchowna |
20 |
20 |
6 |
2 |
12 |
37-65 |
4 |
2 |
5 |
21-26 |
2 |
0 |
7 |
16-39 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Strzelcy/Korona II Kraków |
22 |
19 |
5 |
4 |
13 |
45-69 |
4 |
2 |
5 |
29-23 |
1 |
2 |
8 |
16-46 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Bratniak Kraków |
22 |
9 |
2 |
3 |
17 |
27-111 |
2 |
3 |
6 |
11-33 |
0 |
0 |
11 |
16-78 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Gwiazda Ściejowice |
21 |
8 |
2 |
2 |
17 |
34-88 |
2 |
1 |
7 |
22-35 |
0 |
1 |
10 |
12-53 |
|
|
|
|
|
|
Przed sezonem z rozgrywek wycofał się Topór Aleksandrowice.
|
Bratniak Kraków został dołączony do rozgrywek po 3. kolejce spotkań. |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
1 | Pogoń II Skotniki (Kraków) | | 4-1 | 5-0 | 4-1 | 1-0 | 5-0 | 3-0 | 11-0 | 3-0 | 2-0 | 19-0 | 6-1 |
2 | Lotnik II Kryspinów | 0-2 | | 3-1 | 2-3 | 4-4 | 7-2 | 4-1 | 5-0 | 6-0* | 6-1 | 8-0 | 5-1 |
3 | Zryw Facimiech | 1-5 | 2-0 | | 6-1 | 2-2 | 5-3 | 3-0* | 5-1 | 3-6 | 7-2 | 3-0 | 4-2 |
4 | Błękitni Czułówek | 0-3 | 3-2 | 5-1 | | 5-1 | 4-2 | 2-4 | 4-2 | 7-3 | 4-6 | 7-4 | 8-0* |
5 | Powiśle Ochodza | 3-3 | 0-0 | 2-2 | 7-3 | | 2-0 | 3-4 | 2-0 | | 5-0 | 7-1 | 4-0 |
6 | Strażak II Rączna | 0-5 | 4-2 | 5-0 | 1-3 | 3-2 | | 1-0 | 6-1 | 3-0 | 7-0 | 9-0 | 5-2 |
7 | Sokół Rybna | 0-1 | 1-2 | 1-0 | 2-3 | 0-3 | 2-2 | | 3-0* | 7-3 | 5-1 | 2-1 | 5-0 |
8 | Wisła II Jeziorzany | 1-5 | 1-3 | 3-4 | 4-3 | 0-2 | 3-2 | 3-2 | | 5-1 | 3-0 | 5-1 | 3-3 |
9 | Sparta Przeginia Duchowna | 0-5 | 1-2 | 0-3 | 2-1 | 2-2 | 0-3* | 2-3 | 3-1 | | 1-1 | 5-3 | 5-2 |
10 | Strzelcy/Korona II Kraków | 0-2 | 0-2 | 1-2 | 0-2 | 4-5 | 3-3 | 3-3 | 1-0 | 5-0 | | 8-4 | 4-0 |
11 | Bratniak Kraków | 0-7 | 0-6 | 1-5 | 0-0 | 1-1 | 0-3* | 0-5 | 3-0* | 0-3 | 2-2 | | 4-1 |
12 | Gwiazda Ściejowice | 0-6 | 0-4 | 2-4 | 3-4 | 1-2 | 3-3 | 2-3 | 2-4 | | 4-3 | 5-2 | |
Kolejka 1 - 27-28 sierpnia
|
Powiśle Ochodza |
0-0 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Strażak II Rączna |
0-5 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Gwiazda Ściejowice |
2-4 |
Zryw Facimiech |
|
Wisła II Jeziorzany |
5-1 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Bratniak Kraków |
0-0 |
Błękitni Czułówek |
|
rozegrany w innym terminie |
Strzelcy/Korona II Kraków |
3-3 |
Sokół Rybna |
|
Lotnik II Kryspinów |
4-1 |
Sokół Rybna |
|
Błękitni Czułówek |
4-6 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
5-3 |
Bratniak Kraków |
20 listopada |
Zryw Facimiech |
5-1 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
6-1 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Powiśle Ochodza |
2-0 |
Strażak II Rączna |
|
Kolejka 3 - 10-11 września
|
Strażak II Rączna |
4-2 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Gwiazda Ściejowice |
1-2 |
Powiśle Ochodza |
|
Wisła II Jeziorzany |
1-5 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Bratniak Kraków |
1-5 |
Zryw Facimiech |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
5-0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Sokół Rybna |
2-3 |
Błękitni Czułówek |
|
Kolejka 4 - 17-18 września
|
Lotnik II Kryspinów |
2-3 |
Błękitni Czułówek |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
2-3 |
Sokół Rybna |
|
Zryw Facimiech |
7-2 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
19-0 |
Bratniak Kraków |
|
Powiśle Ochodza |
2-0 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Strażak II Rączna |
5-2 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Kolejka 5 - 24-25 września
|
Gwiazda Ściejowice |
0-4 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Wisła II Jeziorzany |
3-2 |
Strażak II Rączna |
|
Bratniak Kraków |
1-1 |
Powiśle Ochodza |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
0-2 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Sokół Rybna |
1-0 |
Zryw Facimiech |
|
Błękitni Czułówek |
7-3 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Kolejka 6 - 1-2 października
|
Lotnik II Kryspinów |
6-0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
(wo) |
na boisku 6-2 |
Zryw Facimiech |
6-1 |
Błękitni Czułówek |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
3-0 |
Sokół Rybna |
|
Powiśle Ochodza |
5-0 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Strażak II Rączna |
9-0 |
Bratniak Kraków |
|
Gwiazda Ściejowice |
2-4 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Kolejka 7 - 8-9 października
|
Wisła II Jeziorzany |
1-3 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Bratniak Kraków |
4-1 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
3-3 |
Strażak II Rączna |
|
Sokół Rybna |
0-3 |
Powiśle Ochodza |
|
Błękitni Czułówek |
0-3 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
0-3 |
Zryw Facimiech |
|
Kolejka 8 - 15-16 października
|
Lotnik II Kryspinów |
3-1 |
Zryw Facimiech |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
3-0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Powiśle Ochodza |
7-3 |
Błękitni Czułówek |
|
Strażak II Rączna |
1-0 |
Sokół Rybna |
|
Gwiazda Ściejowice |
4-3 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Wisła II Jeziorzany |
5-1 |
Bratniak Kraków |
|
Kolejka 9 - 22-23 października
|
Bratniak Kraków |
0-6 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
1-0 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Sokół Rybna |
5-0 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Błękitni Czułówek |
4-2 |
Strażak II Rączna |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
2-2 |
Powiśle Ochodza |
|
Zryw Facimiech |
1-5 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Kolejka 10 - 29-30 października
|
Lotnik II Kryspinów |
0-2 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Powiśle Ochodza |
2-2 |
Zryw Facimiech |
|
Strażak II Rączna |
3-0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Gwiazda Ściejowice |
3-4 |
Błękitni Czułówek |
|
Wisła II Jeziorzany |
3-2 |
Sokół Rybna |
|
Bratniak Kraków |
2-2 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Kolejka 11 - 5-6 listopada
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
0-2 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Sokół Rybna |
2-1 |
Bratniak Kraków |
|
Błękitni Czułówek |
4-2 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
5-2 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Zryw Facimiech |
5-3 |
Strażak II Rączna |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
1-0 |
Powiśle Ochodza |
|
Kolejka 12 - 8-9 kwietnia
|
Lotnik II Kryspinów |
4-4 |
Powiśle Ochodza |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
5-0 |
Strażak II Rączna |
|
Zryw Facimiech |
4-2 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
3-1 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Błękitni Czułówek |
7-4 |
Bratniak Kraków |
|
Sokół Rybna |
5-1 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Kolejka 13 - 22-23 kwietnia
|
Sokół Rybna |
1-2 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
0-2 |
Błękitni Czułówek |
|
Bratniak Kraków |
0-3 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Wisła II Jeziorzany |
3-4 |
Zryw Facimiech |
|
Gwiazda Ściejowice |
0-6 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Strażak II Rączna |
3-2 |
Powiśle Ochodza |
|
Kolejka 14 - 29-30 kwietnia
|
Lotnik II Kryspinów |
7-2 |
Strażak II Rączna |
|
Powiśle Ochodza |
4-0 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
11-0 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Zryw Facimiech |
3-0 |
Bratniak Kraków |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
1-1 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Błękitni Czułówek |
2-4 |
Sokół Rybna |
|
Błękitni Czułówek |
3-2 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Sokół Rybna |
7-3 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
1-2 |
Zryw Facimiech |
|
Bratniak Kraków |
0-7 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Wisła II Jeziorzany |
0-2 |
Powiśle Ochodza |
|
Gwiazda Ściejowice |
3-3 |
Strażak II Rączna |
|
Lotnik II Kryspinów |
5-1 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Strażak II Rączna |
6-1 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Powiśle Ochodza |
7-1 |
Bratniak Kraków |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
2-0 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Zryw Facimiech |
3-0 |
Sokół Rybna |
|
(wo) |
drużyna gości zdekompletowana |
Sparta Przeginia Duchowna |
2-1 |
Błękitni Czułówek |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
1-2 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Błękitni Czułówek |
5-1 |
Zryw Facimiech |
|
Sokół Rybna |
0-1 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
4-5 |
Powiśle Ochodza |
|
Bratniak Kraków |
0-3 |
Strażak II Rączna |
|
(wo) |
Wisła II Jeziorzany |
3-3 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Lotnik II Kryspinów |
5-0 |
Wisła II Jeziorzany |
|
Gwiazda Ściejowice |
5-2 |
Bratniak Kraków |
|
Strażak II Rączna |
7-0 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Powiśle Ochodza |
3-4 |
Sokół Rybna |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
4-1 |
Błękitni Czułówek |
|
Zryw Facimiech |
3-6 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Zryw Facimiech |
2-0 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
0-5 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|
Błękitni Czułówek |
5-1 |
Powiśle Ochodza |
|
Sokół Rybna |
2-2 |
Strażak II Rączna |
|
Strzelcy/Korona II Kraków |
4-0 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Bratniak Kraków |
3-0 |
Wisła II Jeziorzany |
|
(wo) |
brak gości |
Lotnik II Kryspinów |
8-0 |
Bratniak Kraków |
|
Wisła II Jeziorzany |
3-0 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Gwiazda Ściejowice |
2-3 |
Sokół Rybna |
|
Strażak II Rączna |
1-3 |
Błękitni Czułówek |
|
Powiśle Ochodza |
- |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
5-0 |
Zryw Facimiech |
|
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
4-1 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Zryw Facimiech |
2-2 |
Powiśle Ochodza |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
0-3 |
Strażak II Rączna |
|
(wo) |
Błękitni Czułówek |
8-0 |
Gwiazda Ściejowice |
|
(wo) |
na boisku 8-2 |
Sokół Rybna |
3-0 |
Wisła II Jeziorzany |
|
(wo) |
Strzelcy/Korona II Kraków |
8-4 |
Bratniak Kraków |
|
Lotnik II Kryspinów |
6-1 |
Strzelcy/Korona II Kraków |
|
Bratniak Kraków |
0-5 |
Sokół Rybna |
|
Wisła II Jeziorzany |
4-3 |
Błękitni Czułówek |
|
Gwiazda Ściejowice |
- |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Strażak II Rączna |
5-0 |
Zryw Facimiech |
|
Powiśle Ochodza |
3-3 |
Pogoń II Skotniki (Kraków) |
|