[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Rączna 26 62 19 5 2 80-26 11 2 0 43-6 8 3 2 37-20
2.  Kaszowianka Kaszów 26 58 18 4 4 74-28 10 3 0 45-10 8 1 4 29-18
3.  LKS Libertów 26 56 16 8 2 64-13 7 5 1 34-6 9 3 1 30-7
4.  Rzozovia Rzozów 26 55 18 1 7 81-44 12 0 1 50-14 6 1 6 31-30
5.  Gajowianka Gaj 25 39 11 6 8 52-52 8 2 2 32-17 3 4 6 20-35
6.  Strzelcy/Korona Kraków 26 37 11 4 11 46-46 8 2 3 26-12 3 2 8 20-34
7.  Iskra Czułów 26 30 9 3 14 38-50 6 2 5 26-24 3 1 9 12-26 2 3 1 0 1 3-2
8.  Płomień Kostrze (Kraków) 26 30 7 9 10 43-57 2 5 6 19-34 5 4 4 24-23 2 3 1 0 1 2-3
9.  KS Tyniec (Kraków) 25 29 8 5 12 48-56 5 2 6 26-29 3 3 6 22-27
10.  Tęcza Piekary 26 26 7 5 14 47-66 4 3 6 23-31 3 2 8 24-35
11.  Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 26 24 7 3 16 41-65 4 2 7 18-27 3 1 9 23-38
12.  Trzebol Wielkie Drogi 26 22 4 10 12 39-54 4 4 5 28-25 0 6 7 11-29 2 3 1 0 1 4-4
13.  Płomień II Jerzmanowice 26 22 7 1 18 52-97 4 0 9 31-52 3 1 9 21-45 2 3 1 0 1 4-4
14.  Wisła Czernichów 26 20 6 2 18 29-80 3 1 9 13-33 3 1 9 16-47
Wróblowianka II Wróblowice wycofała się z rozgrywek po rozegraniu jednego meczu w rundzie wiosennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Strażak Rączna    1-0 0-0 5-0 3-2 3-0 2-0 2-0 3-1 2-2 3-0* 2-1 7-0 10-0 
 2 Kaszowianka Kaszów2-2     2-2 4-0 1-1 3-2 3-1 4-1 2-1 4-0 6-0 6-0 3-0* 5-0 
 3 LKS Libertów1-2 4-0     3-0 4-0 1-1 1-1 4-1 0-0 4-0 3-0* 0-0 1-1 8-0 
 4 Rzozovia Rzozów2-1 5-2 0-2     3-1 6-2 2-0 3-1 5-1 5-1 3-2 2-1 7-0 7-0 
 5 Gajowianka Gaj1-1 1-0 0-4 0-2     3-2 2-0 3-3 2-1 3-0* 7-2 9-2 1-0 
 6 Strzelcy/Korona Kraków3-0* 0-1 0-1 4-2 3-0     0-2 0-0 5-2 2-1 3-0* 0-0 3-2 3-1 
 7 Iskra Czułów3-4 1-3 2-1 3-1 2-4 1-0     0-1 4-2 2-4 3-0* 1-1 2-1 2-2 
 8 Płomień Kostrze (Kraków)1-7 2-4 0-1 3-3 1-1 1-1 1-3     0-5 4-2 2-2 2-2 2-1 0-2 
 9 KS Tyniec (Kraków)1-1 2-3 0-0 1-4 6-0 0-2 3-2 1-5     1-4 1-4 1-0 6-4 3-0* 
 10 Tęcza Piekary3-4 0-5 1-3 1-3 2-2 3-2 2-1 1-2 2-2     3-0* 1-1 1-4 3-2 
 11 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)0-4 0-3* 0-3* 1-0 5-2 7-1 3-0 0-3* 0-3* 1-1     1-1 0-3* 0-3* 
 12 Trzebol Wielkie Drogi0-2 1-1 1-2 2-4 2-2 1-2 0-2 3-3 1-1 3-2 8-2     2-0 4-2 
 13 Płomień II Jerzmanowice3-6 1-4 0-8 2-5 2-3 3-5 6-0 1-3 4-1 4-3 0-8 4-2     1-4 
 14 Wisła Czernichów0-3 0-3 1-3 1-7 1-2 2-0 1-0 1-1 1-3 1-3 0-5 2-0 2-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Gajowianka Gaj 2-0 Iskra Czułów
Płomień Kostrze (Kraków) 0-2 Wisła Czernichów
Strzelcy/Korona Kraków 4-2 Rzozovia Rzozów
Kaszowianka Kaszów 2-1 KS Tyniec (Kraków)
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 1-1 Trzebol Wielkie Drogi
Tęcza Piekary 1-3 LKS Libertów
Płomień II Jerzmanowice 3-6 Strażak Rączna 21 września
pierwotnie mecz się nie odbył

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Iskra Czułów 3-4 Strażak Rączna
LKS Libertów 1-1 Płomień II Jerzmanowice
Trzebol Wielkie Drogi 3-2 Tęcza Piekary
KS Tyniec (Kraków) 1-4 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
Rzozovia Rzozów 5-2 Kaszowianka Kaszów
Wisła Czernichów 2-0 Strzelcy/Korona Kraków
Gajowianka Gaj 3-3 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 3 - 3-4 września

Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Iskra Czułów
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Gajowianka Gaj
Kaszowianka Kaszów 5-0 Wisła Czernichów
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 1-0 Rzozovia Rzozów
Tęcza Piekary 2-2 KS Tyniec (Kraków)
Płomień II Jerzmanowice 4-2 Trzebol Wielkie Drogi
Strażak Rączna 0-0 LKS Libertów

Kolejka 4 - 10-11 września

Iskra Czułów 2-1 LKS Libertów
Trzebol Wielkie Drogi 0-2 Strażak Rączna
KS Tyniec (Kraków) 6-4 Płomień II Jerzmanowice
Rzozovia Rzozów 5-1 Tęcza Piekary
Wisła Czernichów 0-5 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
Gajowianka Gaj 1-0 Kaszowianka Kaszów
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Strzelcy/Korona Kraków

Kolejka 5 - 17-18 września

Strzelcy/Korona Kraków 0-2 Iskra Czułów
Kaszowianka Kaszów 4-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 5-2 Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary 3-2 Wisła Czernichów
Płomień II Jerzmanowice 2-5 Rzozovia Rzozów
Strażak Rączna 3-1 KS Tyniec (Kraków)
LKS Libertów 0-0 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 6 - 24-25 września

Iskra Czułów 1-1 Trzebol Wielkie Drogi
KS Tyniec (Kraków) 0-0 LKS Libertów
Rzozovia Rzozów 2-1 Strażak Rączna
Wisła Czernichów 2-3 Płomień II Jerzmanowice
Gajowianka Gaj 2-1 Tęcza Piekary
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 0-1 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 7 - 1-2 października

Kaszowianka Kaszów 3-1 Iskra Czułów
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 7-1 Strzelcy/Korona Kraków
Tęcza Piekary 1-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Płomień II Jerzmanowice 2-3 Gajowianka Gaj
Strażak Rączna 10-0 Wisła Czernichów
LKS Libertów 3-0 Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 8 - 8-9 października

Iskra Czułów 4-2 KS Tyniec (Kraków)
Rzozovia Rzozów 2-1 Trzebol Wielkie Drogi
Wisła Czernichów 1-3 LKS Libertów
Gajowianka Gaj 1-1 Strażak Rączna
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Płomień II Jerzmanowice
Strzelcy/Korona Kraków 2-1 Tęcza Piekary
Kaszowianka Kaszów 6-0 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)

Kolejka 9 - 15-16 października

Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 3-0 Iskra Czułów
Tęcza Piekary 0-5 Kaszowianka Kaszów
Płomień II Jerzmanowice 3-5 Strzelcy/Korona Kraków
Strażak Rączna 2-0 Płomień Kostrze (Kraków)
LKS Libertów 4-0 Gajowianka Gaj
Trzebol Wielkie Drogi 4-2 Wisła Czernichów
KS Tyniec (Kraków) 1-4 Rzozovia Rzozów

Kolejka 10 - 22-23 października

Iskra Czułów 3-1 Rzozovia Rzozów
Wisła Czernichów 1-3 KS Tyniec (Kraków)
Gajowianka Gaj 7-2 Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze (Kraków) 0-1 LKS Libertów
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Strażak Rączna
(wo)
mecz się nie odbył
Kaszowianka Kaszów 3-0 Płomień II Jerzmanowice
(wo)
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 1-1 Tęcza Piekary

Kolejka 11 - 29-30 października

Tęcza Piekary 2-1 Iskra Czułów
Płomień II Jerzmanowice 0-8 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
Strażak Rączna 1-0 Kaszowianka Kaszów
LKS Libertów 1-1 Strzelcy/Korona Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 3-3 Płomień Kostrze (Kraków)
KS Tyniec (Kraków) 6-0 Gajowianka Gaj
Rzozovia Rzozów 7-0 Wisła Czernichów

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Iskra Czułów 2-2 Wisła Czernichów
Gajowianka Gaj 0-2 Rzozovia Rzozów
Płomień Kostrze (Kraków) 0-5 KS Tyniec (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 0-0 Trzebol Wielkie Drogi
Kaszowianka Kaszów 2-2 LKS Libertów
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-4 Strażak Rączna
Tęcza Piekary 1-4 Płomień II Jerzmanowice

Kolejka 13 - 11-13 listopada

Płomień II Jerzmanowice 6-0 Iskra Czułów
Strażak Rączna 2-2 Tęcza Piekary
LKS Libertów 3-0 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
(wo)
goście nie dojechali
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Kaszowianka Kaszów
KS Tyniec (Kraków) 0-2 Strzelcy/Korona Kraków
Rzozovia Rzozów 3-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Wisła Czernichów 1-2 Gajowianka Gaj

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Iskra Czułów 2-4 Gajowianka Gaj
Wisła Czernichów 1-1 Płomień Kostrze (Kraków) 19 kwietnia
Rzozovia Rzozów 6-2 Strzelcy/Korona Kraków 19 kwietnia
KS Tyniec (Kraków) 2-3 Kaszowianka Kaszów 19 kwietnia
Trzebol Wielkie Drogi 8-2 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
LKS Libertów 4-0 Tęcza Piekary 19 kwietnia
Strażak Rączna 7-0 Płomień II Jerzmanowice 19 kwietnia

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Strażak Rączna 2-0 Iskra Czułów
Płomień II Jerzmanowice 0-8 LKS Libertów
Tęcza Piekary 1-1 Trzebol Wielkie Drogi
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-3 KS Tyniec (Kraków)
(wo)
pierwotnie mecz się nie odbył - później Wróblowianka II wycofała się z rozgrywek
Kaszowianka Kaszów 4-0 Rzozovia Rzozów
Strzelcy/Korona Kraków 3-1 Wisła Czernichów
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Gajowianka Gaj
rozegrany w innym terminie

Kolejka 16 - 15-16 kwietnia

Iskra Czułów 0-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Gajowianka Gaj 3-2 Strzelcy/Korona Kraków
Wisła Czernichów 0-3 Kaszowianka Kaszów
Rzozovia Rzozów 3-2 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
KS Tyniec (Kraków) 1-4 Tęcza Piekary
Trzebol Wielkie Drogi 2-0 Płomień II Jerzmanowice
LKS Libertów 1-2 Strażak Rączna

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

LKS Libertów 1-1 Iskra Czułów
Strażak Rączna 2-1 Trzebol Wielkie Drogi
Płomień II Jerzmanowice 4-1 KS Tyniec (Kraków)
Tęcza Piekary 1-3 Rzozovia Rzozów
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-3 Wisła Czernichów
(wo)
Kaszowianka Kaszów 1-1 Gajowianka Gaj
Strzelcy/Korona Kraków 0-0 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Iskra Czułów 1-0 Strzelcy/Korona Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 2-4 Kaszowianka Kaszów
Gajowianka Gaj 3-0 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
(wo)
Wisła Czernichów 1-3 Tęcza Piekary
Rzozovia Rzozów 7-0 Płomień II Jerzmanowice
KS Tyniec (Kraków) 1-1 Strażak Rączna
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 LKS Libertów

Kolejka 19 - 3 maja

Trzebol Wielkie Drogi 0-2 Iskra Czułów
LKS Libertów 0-0 KS Tyniec (Kraków)
Strażak Rączna 5-0 Rzozovia Rzozów
Płomień II Jerzmanowice 1-4 Wisła Czernichów
Tęcza Piekary 2-2 Gajowianka Gaj
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-3 Płomień Kostrze (Kraków)
(wo)
Kaszowianka Kaszów 3-2 Strzelcy/Korona Kraków

Kolejka 20 - 6-7 maja

Iskra Czułów 1-3 Kaszowianka Kaszów
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
(wo)
Płomień Kostrze (Kraków) 4-2 Tęcza Piekary
Gajowianka Gaj 9-2 Płomień II Jerzmanowice
Wisła Czernichów 0-3 Strażak Rączna
Rzozovia Rzozów 0-2 LKS Libertów
KS Tyniec (Kraków) 1-0 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 21 - 13-14 maja

KS Tyniec (Kraków) 3-2 Iskra Czułów
Trzebol Wielkie Drogi 2-4 Rzozovia Rzozów
LKS Libertów 8-0 Wisła Czernichów
Strażak Rączna 3-2 Gajowianka Gaj
Płomień II Jerzmanowice 1-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Tęcza Piekary 3-2 Strzelcy/Korona Kraków
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-3 Kaszowianka Kaszów
(wo)

Kolejka 22 - 20-21 maja

Iskra Czułów 3-0 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
(wo)
Kaszowianka Kaszów 4-0 Tęcza Piekary
Strzelcy/Korona Kraków 3-2 Płomień II Jerzmanowice
Płomień Kostrze (Kraków) 1-7 Strażak Rączna
Gajowianka Gaj 0-4 LKS Libertów
Wisła Czernichów 2-0 Trzebol Wielkie Drogi
Rzozovia Rzozów 5-1 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 23 - 27-28 maja

Rzozovia Rzozów 2-0 Iskra Czułów
KS Tyniec (Kraków) 3-0 Wisła Czernichów
(wo)
nie odbył się
Trzebol Wielkie Drogi 2-2 Gajowianka Gaj
LKS Libertów 4-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Strażak Rączna 3-0 Strzelcy/Korona Kraków
Płomień II Jerzmanowice 1-4 Kaszowianka Kaszów
Tęcza Piekary 3-0 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
(wo)

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Iskra Czułów 2-4 Tęcza Piekary
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-3 Płomień II Jerzmanowice
(wo)
Kaszowianka Kaszów 2-2 Strażak Rączna
Strzelcy/Korona Kraków 0-1 LKS Libertów
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Trzebol Wielkie Drogi
Gajowianka Gaj - KS Tyniec (Kraków)
Wisła Czernichów 1-7 Rzozovia Rzozów

Kolejka 25 - 11 czerwca

Wisła Czernichów 1-0 Iskra Czułów
Rzozovia Rzozów 3-1 Gajowianka Gaj
KS Tyniec (Kraków) 1-5 Płomień Kostrze (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Strzelcy/Korona Kraków
LKS Libertów 4-0 Kaszowianka Kaszów
Strażak Rączna 3-0 Wróblowianka II Wróblowice (Kraków)
(wo)
Płomień II Jerzmanowice 4-3 Tęcza Piekary

Kolejka 26 - 17 czerwca

Iskra Czułów 2-1 Płomień II Jerzmanowice
Tęcza Piekary 3-4 Strażak Rączna
Wróblowianka II Wróblowice (Kraków) 0-3 LKS Libertów
(wo)
Kaszowianka Kaszów 6-0 Trzebol Wielkie Drogi
Strzelcy/Korona Kraków 5-2 KS Tyniec (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 3-3 Rzozovia Rzozów
Gajowianka Gaj 1-0 Wisła Czernichów

Klasa A 2005/2006 (Kraków II)

Klasa B 2005/2006 (Kraków I)

Klasa C 2005/2006 (Kraków II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas