[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płaszowianka Kraków 26 67 22 1 3 96-17 9 1 3 37-9 13 0 0 59-8
2.  Potok Więckowice 26 55 17 4 5 58-43 7 3 3 33-28 10 1 2 25-15
3.  Grzegórzecki KS Kraków 26 53 17 2 7 65-32 9 1 3 37-11 8 1 4 28-21
4.  Sportowiec Modlniczka 26 50 15 5 6 56-23 10 2 1 39-11 5 3 5 17-12
5.  Podgórze Kraków 26 45 13 6 7 55-40 7 3 3 29-17 6 3 4 26-23
6.  Orlęta Rudawa 26 43 13 4 9 72-51 7 0 6 42-27 6 4 3 30-24
7.  Prądniczanka II Kraków 26 40 12 4 10 79-54 6 2 5 44-31 6 2 5 35-23
8.  Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 25 34 10 4 11 57-56 6 3 4 32-18 4 1 7 25-38
9.  Borkowianka Borek Szlachecki 26 32 9 5 12 43-50 6 1 6 25-27 3 4 6 18-23
10.  KS Rybitwy (Kraków) 26 31 9 4 13 37-42 5 3 5 17-16 4 1 8 20-26
11.  Niegoszowianka Niegoszowice 26 27 7 6 13 40-52 3 3 7 17-23 4 3 6 23-29
12.  Wisła Rząska 26 25 6 7 13 33-60 3 3 7 18-28 3 4 6 15-32
13.  Bronowianka II Kraków 26 9 3 0 23 23-129 2 0 11 13-58 1 0 12 10-71
14.  KS Krowodrza (Kraków) 25 5 1 2 22 14-79 0 2 10 5-36 1 0 12 9-43
KS Krowodrza wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płaszowianka Kraków    0-1 1-2 1-0 0-1 1-1 5-0 4-0 3-0 3-0 4-3 2-1 10-0 3-0* 
 2 Potok Więckowice1-7     1-3 3-0 2-1 2-2 1-6 4-3 5-1 3-2 2-2 0-0 3-0* 6-1 
 3 Grzegórzecki KS Kraków0-1 1-3     1-0 1-1 7-1 0-4 4-0 1-0 1-0 3-1 2-0 13-0 3-0* 
 4 Sportowiec Modlniczka1-2 3-0 4-1     6-2 3-0 1-1 3-1 1-1 3-1 3-0 4-0 3-0* 4-2 
 5 Podgórze Kraków1-5 5-1 1-1 0-0     1-3 2-0 6-0 3-1 0-1 4-2 2-2 2-1 2-0 
 6 Orlęta Rudawa2-3 1-4 1-0 0-4 6-3     3-4 4-5 2-0 3-1 1-2 7-1 9-0 3-0 
 7 Prądniczanka II Kraków0-4 2-5 2-1 1-0 1-1 1-6     1-6 2-2 4-0 3-5 9-0 12-0 6-1 
 8 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)1-2 0-0 3-1 1-2 3-5 2-2 2-1     0-1 4-1 4-0 1-1 8-2 3-0* 
 9 Borkowianka Borek Szlachecki1-4 1-2 3-6 1-1 1-0 1-2 1-3 3-2     3-0 1-0 3-0 5-2 1-5 
 10 KS Rybitwy (Kraków)0-2 0-1 1-3 1-0 1-3 3-1 1-1 5-0 0-0     0-0 0-4 2-1 3-0* 
 11 Niegoszowianka Niegoszowice0-6 0-1 0-1 0-1 1-2 1-2 4-3 3-3 1-1 1-2     1-1 2-0 3-0* 
 12 Wisła Rząska0-2 1-2 3-4 2-3 1-1 2-2 2-1 0-3 1-5 1-1 0-3     2-1 3-0* 
 13 Bronowianka II Kraków1-16 1-2 0-2 1-6 0-3* 0-5 1-8 1-2 4-3 0-7 1-2 0-2     3-0* 
 14 KS Krowodrza (Kraków)0-5 0-3* 1-3 0-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-4 3-3 1-3 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Podgórze Kraków 0-1 KS Rybitwy (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Wisła Rząska
Bronowianka II Kraków 4-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Grzegórzecki KS Kraków 0-1 Płaszowianka Kraków
Potok Więckowice 2-2 Orlęta Rudawa
KS Krowodrza (Kraków) 0-0 Sportowiec Modlniczka
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-1 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Prądniczanka II Kraków 17 maja
pierwotnie mecz się nie odbył
Sportowiec Modlniczka 3-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Orlęta Rudawa 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
Płaszowianka Kraków 0-1 Potok Więckowice
Borkowianka Borek Szlachecki 3-6 Grzegórzecki KS Kraków
Wisła Rząska 2-1 Bronowianka II Kraków
Podgórze Kraków 4-2 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 3 - 3-4 września

Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 KS Rybitwy (Kraków)
Bronowianka II Kraków 0-3 Podgórze Kraków
(wo)
Grzegórzecki KS Kraków 2-0 Wisła Rząska
Potok Więckowice 5-1 Borkowianka Borek Szlachecki
KS Krowodrza (Kraków) 0-5 Płaszowianka Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-2 Orlęta Rudawa
Prądniczanka II Kraków 1-0 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 4 - 10-11 września

KS Rybitwy (Kraków) 1-0 Sportowiec Modlniczka
Orlęta Rudawa 3-4 Prądniczanka II Kraków
Płaszowianka Kraków 4-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 1-5 KS Krowodrza (Kraków)
Wisła Rząska 1-2 Potok Więckowice
Podgórze Kraków 1-1 Grzegórzecki KS Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Bronowianka II Kraków

Kolejka 5 - 17-18 września

Bronowianka II Kraków 0-7 KS Rybitwy (Kraków)
Grzegórzecki KS Kraków 3-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Potok Więckowice 2-1 Podgórze Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 1-3 Wisła Rząska
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Prądniczanka II Kraków 0-4 Płaszowianka Kraków
Sportowiec Modlniczka 3-0 Orlęta Rudawa

Kolejka 6 - 24-25 września

KS Rybitwy (Kraków) 3-1 Orlęta Rudawa
Płaszowianka Kraków 1-0 Sportowiec Modlniczka
Borkowianka Borek Szlachecki 1-3 Prądniczanka II Kraków
Wisła Rząska 0-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Podgórze Kraków 2-0 KS Krowodrza (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice 0-1 Potok Więckowice
Bronowianka II Kraków 0-2 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 7 - 1-2 października

Grzegórzecki KS Kraków 1-0 KS Rybitwy (Kraków)
Potok Więckowice 3-0 Bronowianka II Kraków
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
KS Krowodrza (Kraków) 3-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-5 Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków 9-0 Wisła Rząska
Sportowiec Modlniczka 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Orlęta Rudawa 2-3 Płaszowianka Kraków

Kolejka 8 - 8-9 października

KS Rybitwy (Kraków) 0-2 Płaszowianka Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 Orlęta Rudawa
Wisła Rząska 2-3 Sportowiec Modlniczka
Podgórze Kraków 2-0 Prądniczanka II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 3-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Bronowianka II Kraków 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
(wo)
goście nie dojechali
Grzegórzecki KS Kraków 1-3 Potok Więckowice

Kolejka 9 - 15-16 października

Potok Więckowice 3-2 KS Rybitwy (Kraków)
KS Krowodrza (Kraków) 1-3 Grzegórzecki KS Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 8-2 Bronowianka II Kraków
Sportowiec Modlniczka 6-2 Podgórze Kraków
Orlęta Rudawa 7-1 Wisła Rząska
Płaszowianka Kraków 3-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Niegoszowianka Niegoszowice 4-3 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 10 - 22-23 października

KS Rybitwy (Kraków) 0-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Wisła Rząska 0-2 Płaszowianka Kraków
Podgórze Kraków 1-3 Orlęta Rudawa
Niegoszowianka Niegoszowice 0-1 Sportowiec Modlniczka
Bronowianka II Kraków 1-8 Prądniczanka II Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 4-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Potok Więckowice 6-1 KS Krowodrza (Kraków)

Kolejka 11 - 29-30 października

KS Krowodrza (Kraków) 0-4 KS Rybitwy (Kraków)
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-0 Potok Więckowice
Sportowiec Modlniczka 3-0 Bronowianka II Kraków
(wo)
goście nie dojechali
Orlęta Rudawa 1-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Płaszowianka Kraków 0-1 Podgórze Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 3-0 Wisła Rząska
Grzegórzecki KS Kraków 0-4 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 12 - 5-6 listopada

KS Rybitwy (Kraków) 0-4 Wisła Rząska
Podgórze Kraków 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Niegoszowianka Niegoszowice 0-6 Płaszowianka Kraków
Bronowianka II Kraków 0-5 Orlęta Rudawa
Grzegórzecki KS Kraków 1-0 Sportowiec Modlniczka
Potok Więckowice 1-6 Prądniczanka II Kraków
KS Krowodrza (Kraków) - Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
nie odbył się

Kolejka 13 - 11-13 listopada

Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-1 KS Rybitwy (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 6-1 KS Krowodrza (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 3-0 Potok Więckowice
Orlęta Rudawa 1-0 Grzegórzecki KS Kraków
Płaszowianka Kraków 10-0 Bronowianka II Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Rząska 1-1 Podgórze Kraków

Kolejka 14 - 19-20 listopada

KS Rybitwy (Kraków) 1-3 Podgórze Kraków 19 kwietnia
Wisła Rząska 0-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Borkowianka Borek Szlachecki 5-2 Bronowianka II Kraków 19 kwietnia
Płaszowianka Kraków 1-2 Grzegórzecki KS Kraków 19 kwietnia
Orlęta Rudawa 1-4 Potok Więckowice 20 kwietnia
Sportowiec Modlniczka 4-2 KS Krowodrza (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-6 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 20 kwietnia

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Prądniczanka II Kraków 4-0 KS Rybitwy (Kraków)
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-2 Sportowiec Modlniczka
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Orlęta Rudawa
(wo)
mecz się nie odbył
Potok Więckowice 1-7 Płaszowianka Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 1-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Bronowianka II Kraków 0-2 Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 Podgórze Kraków 17 maja

Kolejka 16 - 15-16 kwietnia

KS Rybitwy (Kraków) 0-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Podgórze Kraków 2-1 Bronowianka II Kraków
Wisła Rząska 3-4 Grzegórzecki KS Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 Potok Więckowice
Płaszowianka Kraków 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
(wo)
Orlęta Rudawa 4-5 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 1-1 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Sportowiec Modlniczka 3-1 KS Rybitwy (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-6 Orlęta Rudawa
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-2 Płaszowianka Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Borkowianka Borek Szlachecki
(wo)
Potok Więckowice 0-0 Wisła Rząska
Grzegórzecki KS Kraków 1-1 Podgórze Kraków
Bronowianka II Kraków 1-2 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

KS Rybitwy (Kraków) 2-1 Bronowianka II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 0-1 Grzegórzecki KS Kraków
Podgórze Kraków 5-1 Potok Więckowice
Wisła Rząska 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
(wo)
Borkowianka Borek Szlachecki 3-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Płaszowianka Kraków 5-0 Prądniczanka II Kraków
Orlęta Rudawa 0-4 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 19 - 3 maja

Orlęta Rudawa 3-1 KS Rybitwy (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 1-2 Płaszowianka Kraków
Prądniczanka II Kraków 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-1 Wisła Rząska
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Podgórze Kraków
(wo)
Potok Więckowice 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Grzegórzecki KS Kraków 13-0 Bronowianka II Kraków

Kolejka 20 - 6-7 maja

KS Rybitwy (Kraków) 1-3 Grzegórzecki KS Kraków
Bronowianka II Kraków 1-2 Potok Więckowice
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
(wo)
Podgórze Kraków 6-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Wisła Rząska 2-1 Prądniczanka II Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Sportowiec Modlniczka
Płaszowianka Kraków 1-1 Orlęta Rudawa

Kolejka 21 - 13-14 maja

Płaszowianka Kraków 3-0 KS Rybitwy (Kraków)
Orlęta Rudawa 2-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Sportowiec Modlniczka 4-0 Wisła Rząska
Prądniczanka II Kraków 1-1 Podgórze Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-0 Niegoszowianka Niegoszowice
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Bronowianka II Kraków
(wo)
Potok Więckowice 1-3 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 22 - 20-21 maja

Prądniczanka II Kraków 3-5 Niegoszowianka Niegoszowice
KS Rybitwy (Kraków) 0-1 Potok Więckowice
Grzegórzecki KS Kraków 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
(wo)
Bronowianka II Kraków 1-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Podgórze Kraków 0-0 Sportowiec Modlniczka
Wisła Rząska 2-2 Orlęta Rudawa
Borkowianka Borek Szlachecki 1-4 Płaszowianka Kraków

Kolejka 23 - 27-28 maja

Borkowianka Borek Szlachecki 3-0 KS Rybitwy (Kraków)
Płaszowianka Kraków 2-1 Wisła Rząska
Orlęta Rudawa 6-3 Podgórze Kraków
Sportowiec Modlniczka 3-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Prądniczanka II Kraków 12-0 Bronowianka II Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-1 Grzegórzecki KS Kraków
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Potok Więckowice
(wo)

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Prądniczanka II Kraków 2-1 Grzegórzecki KS Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
(wo)
Potok Więckowice 4-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Bronowianka II Kraków 1-6 Sportowiec Modlniczka
Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 Orlęta Rudawa
Podgórze Kraków 1-5 Płaszowianka Kraków
Wisła Rząska 1-5 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 25 - 11 czerwca

Wisła Rząska 1-1 KS Rybitwy (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 Podgórze Kraków
Płaszowianka Kraków 4-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Orlęta Rudawa 9-0 Bronowianka II Kraków
Sportowiec Modlniczka 4-1 Grzegórzecki KS Kraków
Prądniczanka II Kraków 2-5 Potok Więckowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-0 KS Krowodrza (Kraków)
(wo)

Kolejka 26 - 17 czerwca

KS Rybitwy (Kraków) 5-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
KS Krowodrza (Kraków) 0-3 Prądniczanka II Kraków
(wo)
Potok Więckowice 3-0 Sportowiec Modlniczka
Grzegórzecki KS Kraków 7-1 Orlęta Rudawa
Bronowianka II Kraków 1-16 Płaszowianka Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Podgórze Kraków 2-2 Wisła Rząska

Klasa A 2005/2006 (Kraków II)

Klasa B 2005/2006 (Kraków II)

Klasa C 2005/2006 (Kraków I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas