[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Borek (Kraków) 30 74 24 2 4 79-28 12 2 1 38-13 12 0 3 41-15
2.  Lotnik Kryspinów 30 63 19 6 5 95-51 10 3 2 55-29 9 3 3 40-22
3.  Wiślanie Jaśkowice 30 60 17 9 4 82-35 9 3 3 52-20 8 6 1 30-15
4.  Bieżanowianka Kraków 30 59 18 5 7 61-36 9 1 5 33-20 9 4 2 28-16
5.  Garbarnia II Kraków 30 50 14 8 8 78-52 8 4 3 42-17 6 4 5 36-35 2 4 1 1 0 5-2
6.  Cedronka Wola Radziszowska 30 50 15 5 10 52-37 10 2 3 38-13 5 3 7 14-24 2 1 0 1 1 2-5
7.  Pozowianka Pozowice 30 43 13 4 13 55-55 10 2 3 37-19 3 2 10 18-36
8.  Victoria Kraków 30 39 11 6 13 55-66 6 3 6 26-28 5 3 7 29-38
9.  Piast Wołowice 30 38 12 2 16 53-68 8 0 7 34-29 4 2 9 19-39
10.  Armatura Kraków 30 37 9 10 11 48-56 5 6 4 23-25 4 4 7 25-31 2 4 1 1 0 4-3
11.  Zwierzyniecki KS Kraków 30 37 10 7 13 51-52 4 4 7 24-29 6 3 6 27-23 2 1 0 1 1 3-4
12.  Prokocim Kraków 30 33 8 9 13 40-53 3 7 5 17-21 5 2 8 23-32
13.  Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 30 31 9 4 17 45-68 6 3 6 26-27 3 1 11 19-41
14.  Dąbski KS Kraków 30 28 8 4 18 52-67 6 1 8 28-23 2 3 10 24-44
15.  Liszczanka Liszki 30 24 7 3 20 39-75 5 0 10 30-38 2 3 10 9-37
16.  Wisła Jeziorzany 30 10 2 4 24 37-123 2 3 10 17-51 0 1 14 20-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Borek (Kraków)    1-1 3-0 2-1 5-2 1-0 3-0* 1-1 4-1 3-0 2-1 0-2 3-0 3-2 3-0 4-2 
 2 Lotnik Kryspinów1-2     1-1 1-2 4-1 3-0 4-2 5-2 2-2 4-3 3-3 5-4 6-2 5-2 4-1 7-2 
 3 Wiślanie Jaśkowice1-2 7-1     1-2 3-3 3-1 2-0 6-1 4-1 3-0* 1-2 1-1 4-1 5-0 2-2 9-3 
 4 Bieżanowianka Kraków1-0 2-3 1-2     0-3 1-1 2-0 1-2 1-2 3-1 2-0 5-3 3-1 3-1 3-0 5-1 
 5 Garbarnia II Kraków1-2 1-1 1-1 0-1     3-0 3-0 0-0 7-1 3-3 0-2 5-1 2-1 5-3 5-0 6-1 
 6 Cedronka Wola Radziszowska1-2 2-0 0-0 2-1 2-2     2-1 2-0 4-1 4-0 4-1 1-0 4-0 1-3 0-1 9-1 
 7 Pozowianka Pozowice4-1 1-4 2-2 2-5 2-0 2-1     2-1 1-0 4-1 1-0 0-1 6-1 1-1 4-0 5-1 
 8 Victoria Kraków4-2 1-5 2-3 1-1 0-2 0-0 0-2     6-0 1-5 0-3 2-1 3-2 2-1 0-0 4-1 
 9 Piast Wołowice0-4 0-3 0-1 1-2 2-0 0-2 5-1 4-6     1-0 3-2 4-1 1-2 6-2 3-1 4-2 
 10 Armatura Kraków0-3 2-1 0-3 1-1 0-0 1-3 3-1 4-4 1-0     1-1 1-1 0-4 1-1 5-1 3-1 
 11 Zwierzyniecki KS Kraków1-5 1-3 1-1 1-2 2-2 0-2 1-1 3-0 3-1 2-3     0-2 1-0 4-2 1-2 3-3 
 12 Prokocim Kraków0-1 2-2 1-5 1-1 2-3 0-0 1-2 0-3 1-1 0-0 2-2     2-1 0-0 1-0 4-0 
 13 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)0-2 0-5 0-0 0-2 9-1 3-1 2-3 2-1 2-1 2-2 1-6 0-1     3-2 0-0 2-0 
 14 Dąbski KS Kraków1-4 1-2 1-3 0-0 1-3 6-0 2-0 2-3 1-2 0-3 2-0 3-0 0-1     4-0 4-2 
 15 Liszczanka Liszki0-6 1-2 1-6 2-3 1-2 1-2 3-2 3-5 2-3 0-3 1-2 4-0 4-1 4-1     3-0 
 16 Wisła Jeziorzany0-5 0-7 1-2 1-4 2-12 0-1 3-3 3-0* 0-3 1-1 0-2 1-5 2-2 1-3 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Lotnik Kryspinów 6-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 20 sierpnia, 17:00
Prokocim Kraków 1-0 Liszczanka Liszki 20 sierpnia, 17:30
Pozowianka Pozowice 2-0 Garbarnia II Kraków 21 sierpnia, 17:30
Zwierzyniecki KS Kraków 4-2 Dąbski KS Kraków 7 września, 17:00
Victoria Kraków 4-2 KS Borek (Kraków) 20 sierpnia, 17:30
Wisła Jeziorzany 1-4 Bieżanowianka Kraków 21 sierpnia, 17:30
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Piast Wołowice 20 sierpnia, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 4-0 Armatura Kraków 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Lotnik Kryspinów 28 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 1-0 Armatura Kraków 28 sierpnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-2 Wiślanie Jaśkowice 27 sierpnia, 17:30
KS Borek (Kraków) 4-2 Wisła Jeziorzany 27 sierpnia, 17:30
Dąbski KS Kraków 2-3 Victoria Kraków 27 sierpnia, 17:30
Garbarnia II Kraków 0-2 Zwierzyniecki KS Kraków 28 sierpnia, 11:00
Liszczanka Liszki 3-2 Pozowianka Pozowice 28 sierpnia, 11:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-1 Prokocim Kraków 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Wiślanie Jaśkowice 31 sierpnia, 17:30
Piast Wołowice 4-2 Wisła Jeziorzany 31 sierpnia, 17:30
Bieżanowianka Kraków 1-2 Victoria Kraków 31 sierpnia, 17:30
KS Borek (Kraków) 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 31 sierpnia, 17:30
Dąbski KS Kraków 2-0 Pozowianka Pozowice 31 sierpnia, 17:30
Garbarnia II Kraków 5-1 Prokocim Kraków 31 sierpnia, 17:30
Liszczanka Liszki 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 31 sierpnia, 17:30
Lotnik Kryspinów 4-3 Armatura Kraków 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Lotnik Kryspinów 5-4 Prokocim Kraków 3 września, 16:00
Pozowianka Pozowice 6-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4 września, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Liszczanka Liszki 3 września, 17:00
Victoria Kraków 0-2 Garbarnia II Kraków 3 września, 16:30
Wisła Jeziorzany 1-3 Dąbski KS Kraków 4 września, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 1-2 KS Borek (Kraków) 3 września, 17:00
Armatura Kraków 1-1 Bieżanowianka Kraków 3 września, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Piast Wołowice 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Piast Wołowice 0-3 Lotnik Kryspinów 11 września, 16:30
Bieżanowianka Kraków 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 10 września, 16:30
KS Borek (Kraków) 3-0 Armatura Kraków 10 września, 16:30
Dąbski KS Kraków 1-3 Wiślanie Jaśkowice 10 września, 16:30
Garbarnia II Kraków 6-1 Wisła Jeziorzany 11 września, 11:00
Liszczanka Liszki 3-5 Victoria Kraków 11 września, 11:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-6 Zwierzyniecki KS Kraków 10 września, 16:30
Prokocim Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 14 września

Lotnik Kryspinów 4-2 Pozowianka Pozowice 14 września, 16:30
Zwierzyniecki KS Kraków 0-2 Prokocim Kraków 14 września, 16:30
Victoria Kraków 3-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 14 września, 16:30
Wisła Jeziorzany 2-1 Liszczanka Liszki 14 września, 16:30
Wiślanie Jaśkowice 3-3 Garbarnia II Kraków 14 września, 16:30
Armatura Kraków 1-1 Dąbski KS Kraków 14 września, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 1-2 KS Borek (Kraków) 14 września, 16:30
Piast Wołowice 1-2 Bieżanowianka Kraków 14 września, 16:30

Kolejka 7 - 17-18 września

Bieżanowianka Kraków 2-3 Lotnik Kryspinów 18 września, 16:30
KS Borek (Kraków) 4-1 Piast Wołowice 17 września, 16:30
Dąbski KS Kraków 6-0 Cedronka Wola Radziszowska 17 września, 16:30
Garbarnia II Kraków 3-3 Armatura Kraków 18 września, 11:00
Liszczanka Liszki 1-6 Wiślanie Jaśkowice 18 września, 11:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-0 Wisła Jeziorzany 17 września, 16:30
Prokocim Kraków 0-3 Victoria Kraków 17 września, 16:30
Pozowianka Pozowice 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków 18 września, 16:30

Kolejka 8 - 24-25 września

Lotnik Kryspinów 3-3 Zwierzyniecki KS Kraków 24 września, 16:00
Victoria Kraków 0-2 Pozowianka Pozowice 24 września, 16:30
Wisła Jeziorzany 1-5 Prokocim Kraków 25 września, 16:00
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 24 września, 16:00
Armatura Kraków 5-1 Liszczanka Liszki 24 września, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Garbarnia II Kraków 25 września, 16:30
Piast Wołowice 6-2 Dąbski KS Kraków 25 września, 16:00
Bieżanowianka Kraków 1-0 KS Borek (Kraków) 24 września, 16:30

Kolejka 9 - 1-2 października

KS Borek (Kraków) 1-1 Lotnik Kryspinów 1 października, 16:00
Dąbski KS Kraków 0-0 Bieżanowianka Kraków 1 października, 16:00
Garbarnia II Kraków 7-1 Piast Wołowice 2 października, 11:00
Liszczanka Liszki 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 2 października, 11:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-2 Armatura Kraków 1 października, 16:00
Prokocim Kraków 1-5 Wiślanie Jaśkowice 1 października, 16:00
Pozowianka Pozowice 5-1 Wisła Jeziorzany 2 października, 16:00
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Victoria Kraków 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Lotnik Kryspinów 5-2 Victoria Kraków 8 października, 16:00
Wisła Jeziorzany 0-2 Zwierzyniecki KS Kraków 9 października, 16:00
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Pozowianka Pozowice 9 października, 15:00
Armatura Kraków 1-1 Prokocim Kraków 8 października, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 4-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 9 października, 16:00
Piast Wołowice 3-1 Liszczanka Liszki 9 października, 16:00
Bieżanowianka Kraków 0-3 Garbarnia II Kraków 8 października, 12:00
KS Borek (Kraków) 3-2 Dąbski KS Kraków 8 października, 16:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Dąbski KS Kraków 1-2 Lotnik Kryspinów 15 października, 15:30
Garbarnia II Kraków 1-2 KS Borek (Kraków) 16 października, 11:00
Liszczanka Liszki 2-3 Bieżanowianka Kraków 16 października, 11:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 Piast Wołowice 15 października, 15:30
Prokocim Kraków 0-0 Cedronka Wola Radziszowska 15 października, 15:30
Pozowianka Pozowice 4-1 Armatura Kraków 16 października, 15:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Wiślanie Jaśkowice 15 października, 15:00
Victoria Kraków 4-1 Wisła Jeziorzany 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Lotnik Kryspinów 7-2 Wisła Jeziorzany 22 października, 15:00
Wiślanie Jaśkowice 6-1 Victoria Kraków 22 października, 15:00
Armatura Kraków 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków 22 października, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-1 Pozowianka Pozowice 23 października, 15:00
Piast Wołowice 4-1 Prokocim Kraków 23 października, 15:00
Bieżanowianka Kraków 3-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 22 października, 15:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Liszczanka Liszki 22 października, 15:00
Dąbski KS Kraków 1-3 Garbarnia II Kraków 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Garbarnia II Kraków 1-1 Lotnik Kryspinów 30 października, 11:00
Liszczanka Liszki 4-1 Dąbski KS Kraków 30 października, 11:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-2 KS Borek (Kraków) 29 października, 14:00
Prokocim Kraków 1-1 Bieżanowianka Kraków 29 października, 14:00
Pozowianka Pozowice 1-0 Piast Wołowice 30 października, 13:00
Zwierzyniecki KS Kraków 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 29 października, 14:00
Victoria Kraków 1-5 Armatura Kraków 29 października, 14:00
Wisła Jeziorzany 1-2 Wiślanie Jaśkowice 30 października, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Lotnik Kryspinów 1-1 Wiślanie Jaśkowice
Armatura Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany
Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Victoria Kraków
Piast Wołowice 3-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Bieżanowianka Kraków 2-0 Pozowianka Pozowice
KS Borek (Kraków) 0-2 Prokocim Kraków
Dąbski KS Kraków 0-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Garbarnia II Kraków 5-0 Liszczanka Liszki

Kolejka 15 - 11 listopada

Liszczanka Liszki 1-2 Lotnik Kryspinów
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 9-1 Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków 0-0 Dąbski KS Kraków
Pozowianka Pozowice 4-1 KS Borek (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Bieżanowianka Kraków
Victoria Kraków 6-0 Piast Wołowice
Wisła Jeziorzany 0-1 Cedronka Wola Radziszowska
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Armatura Kraków
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Armatura Kraków 1-3 Cedronka Wola Radziszowska 20 listopada, 11:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-5 Lotnik Kryspinów 20 listopada, 11:00
Liszczanka Liszki 4-0 Prokocim Kraków 26 kwietnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 3-0 Pozowianka Pozowice 27 kwietnia
Dąbski KS Kraków 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków 26 kwietnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-1 Victoria Kraków 20 listopada, 11:00
Bieżanowianka Kraków 5-1 Wisła Jeziorzany 26 kwietnia, 17:00
Piast Wołowice 0-1 Wiślanie Jaśkowice 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 17 maja

Lotnik Kryspinów 3-0 Cedronka Wola Radziszowska 17 maja, 17:30
Armatura Kraków 1-0 Piast Wołowice 17 maja, 17:30
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Bieżanowianka Kraków 17 maja, 17:30
Wisła Jeziorzany 0-5 KS Borek (Kraków) 17 maja, 17:30
Victoria Kraków 2-1 Dąbski KS Kraków 17 maja, 17:30
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Garbarnia II Kraków 17 maja, 17:30
Pozowianka Pozowice 4-0 Liszczanka Liszki 17 maja, 17:30
Prokocim Kraków 2-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 17 maja, 17:30

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Armatura Kraków 2-1 Lotnik Kryspinów 8 kwietnia, 15:00
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Cedronka Wola Radziszowska 9 kwietnia, 16:00
Wisła Jeziorzany 0-3 Piast Wołowice 9 kwietnia, 16:00
Victoria Kraków 1-1 Bieżanowianka Kraków 8 kwietnia, 16:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-5 KS Borek (Kraków) 10 maja, 18:00
Pozowianka Pozowice 1-1 Dąbski KS Kraków 9 kwietnia, 15:00
Prokocim Kraków 2-3 Garbarnia II Kraków 8 kwietnia, 16:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-0 Liszczanka Liszki 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 15-16 kwietnia

Prokocim Kraków 2-2 Lotnik Kryspinów 15 kwietnia, 16:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-3 Pozowianka Pozowice 15 kwietnia, 16:00
Liszczanka Liszki 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków 15 kwietnia, 11:00
Garbarnia II Kraków 0-0 Victoria Kraków 15 kwietnia, 15:00
Dąbski KS Kraków 4-2 Wisła Jeziorzany 15 kwietnia, 12:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Wiślanie Jaśkowice 31 maja, 18:00
Bieżanowianka Kraków 3-1 Armatura Kraków 15 kwietnia, 12:00
Piast Wołowice 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Lotnik Kryspinów 2-2 Piast Wołowice 22 kwietnia, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-1 Bieżanowianka Kraków 23 kwietnia, 17:00
Armatura Kraków 0-3 KS Borek (Kraków) 22 kwietnia, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 5-0 Dąbski KS Kraków 22 kwietnia, 17:00
Wisła Jeziorzany 2-12 Garbarnia II Kraków 23 kwietnia, 17:00
Victoria Kraków 0-0 Liszczanka Liszki 22 kwietnia, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 22 kwietnia, 17:00
Pozowianka Pozowice 0-1 Prokocim Kraków 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Pozowianka Pozowice 1-4 Lotnik Kryspinów 30 kwietnia, 17:00
Prokocim Kraków 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków 29 kwietnia, 17:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 Victoria Kraków 29 kwietnia, 17:00
Liszczanka Liszki 3-0 Wisła Jeziorzany 30 kwietnia, 11:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Wiślanie Jaśkowice 30 kwietnia, 11:00
Dąbski KS Kraków 0-3 Armatura Kraków 29 kwietnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Cedronka Wola Radziszowska 29 kwietnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-2 Piast Wołowice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Lotnik Kryspinów 1-2 Bieżanowianka Kraków
Piast Wołowice 0-4 KS Borek (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Dąbski KS Kraków
Armatura Kraków 0-0 Garbarnia II Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-2 Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany 2-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Victoria Kraków 2-1 Prokocim Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Pozowianka Pozowice

Kolejka 23 - 6-7 maja

Zwierzyniecki KS Kraków 1-3 Lotnik Kryspinów 6 maja, 17:30
Pozowianka Pozowice 2-1 Victoria Kraków 6 maja, 17:00
Prokocim Kraków 4-0 Wisła Jeziorzany 6 maja, 17:30
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-0 Wiślanie Jaśkowice 6 maja, 17:30
Liszczanka Liszki 0-3 Armatura Kraków 7 maja, 11:00
Garbarnia II Kraków 3-0 Cedronka Wola Radziszowska 7 maja, 11:00
Dąbski KS Kraków 1-2 Piast Wołowice 7 maja, 17:30
KS Borek (Kraków) 2-1 Bieżanowianka Kraków 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Lotnik Kryspinów 1-2 KS Borek (Kraków) 13 maja, 17:30
Bieżanowianka Kraków 3-1 Dąbski KS Kraków 13 maja, 17:30
Piast Wołowice 2-0 Garbarnia II Kraków 13 maja, 17:30
Cedronka Wola Radziszowska 0-1 Liszczanka Liszki 14 maja, 17:00
Armatura Kraków 0-4 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 13 maja, 17:30
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Prokocim Kraków 13 maja, 17:30
Wisła Jeziorzany 3-3 Pozowianka Pozowice 14 maja, 17:00
Victoria Kraków 0-3 Zwierzyniecki KS Kraków 13 maja, 17:30

Kolejka 25 - 20-21 maja

Victoria Kraków 1-5 Lotnik Kryspinów 20 maja, 18:00
Zwierzyniecki KS Kraków 3-3 Wisła Jeziorzany 20 maja, 18:00
Pozowianka Pozowice 2-2 Wiślanie Jaśkowice 20 maja, 17:30
Prokocim Kraków 0-0 Armatura Kraków 20 maja, 18:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-1 Cedronka Wola Radziszowska 20 maja, 16:00
Liszczanka Liszki 2-3 Piast Wołowice 21 maja, 11:00
Garbarnia II Kraków 0-1 Bieżanowianka Kraków 21 maja, 11:00
Dąbski KS Kraków 1-4 KS Borek (Kraków) 20 maja, 18:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Lotnik Kryspinów 5-2 Dąbski KS Kraków 27 maja, 18:00
KS Borek (Kraków) 5-2 Garbarnia II Kraków 27 maja, 11:00 (150)
Bieżanowianka Kraków 3-0 Liszczanka Liszki 27 maja, 18:00 (50)
Piast Wołowice 1-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 28 maja, 18:00 (100)
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Prokocim Kraków 28 maja, 17:00 (300)
Armatura Kraków 3-1 Pozowianka Pozowice 27 maja, 18:00 (150)
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków 27 maja, 18:00 (70)
Wisła Jeziorzany 3-0 Victoria Kraków 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali na mecz

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Wisła Jeziorzany 0-7 Lotnik Kryspinów 4 czerwca, 18:00
Victoria Kraków 2-3 Wiślanie Jaśkowice 3 czerwca, 18:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-3 Armatura Kraków 3 czerwca, 18:00
Pozowianka Pozowice 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 4 czerwca, 18:00
Prokocim Kraków 1-1 Piast Wołowice 3 czerwca, 18:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-2 Bieżanowianka Kraków 3 czerwca, 18:00
Liszczanka Liszki 0-6 KS Borek (Kraków) 4 czerwca, 11:00
Garbarnia II Kraków 5-3 Dąbski KS Kraków 4 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Lotnik Kryspinów 4-1 Garbarnia II Kraków 10 czerwca, 18:00
Dąbski KS Kraków 4-0 Liszczanka Liszki 10 czerwca, 18:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 10 czerwca, 18:00
Bieżanowianka Kraków 5-3 Prokocim Kraków 10 czerwca, 18:00
Piast Wołowice 5-1 Pozowianka Pozowice 11 czerwca, 18:00
Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Zwierzyniecki KS Kraków 11 czerwca, 18:00
Armatura Kraków 4-4 Victoria Kraków 10 czerwca, 18:00
Wiślanie Jaśkowice 9-3 Wisła Jeziorzany 10 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Wiślanie Jaśkowice 7-1 Lotnik Kryspinów 14 czerwca, 18:00
Wisła Jeziorzany 1-1 Armatura Kraków 14 czerwca, 18:00
Victoria Kraków 0-0 Cedronka Wola Radziszowska 14 czerwca, 18:00
Zwierzyniecki KS Kraków 3-1 Piast Wołowice 14 czerwca, 18:00
Pozowianka Pozowice 2-5 Bieżanowianka Kraków 14 czerwca, 18:00
Prokocim Kraków 0-1 KS Borek (Kraków) 14 czerwca, 18:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-2 Dąbski KS Kraków 14 czerwca, 18:00
Liszczanka Liszki 1-2 Garbarnia II Kraków 14 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Lotnik Kryspinów 4-1 Liszczanka Liszki 17 czerwca, 18:00
Garbarnia II Kraków 2-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 17 czerwca, 18:00
Dąbski KS Kraków 3-0 Prokocim Kraków 17 czerwca, 18:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Pozowianka Pozowice 17 czerwca, 18:00
(wo)
Bieżanowianka Kraków 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków 17 czerwca, 18:00
Piast Wołowice 4-6 Victoria Kraków 17 czerwca, 18:00
Cedronka Wola Radziszowska 9-1 Wisła Jeziorzany 17 czerwca, 18:00
Armatura Kraków 0-3 Wiślanie Jaśkowice 17 czerwca, 18:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)

Liga okręgowa 2005/2006 (Kraków)

Klasa A 2005/2006 (Kraków I)
Klasa A 2005/2006 (Kraków III (Wieliczka))
Klasa A 2005/2006 (Kraków IV (Myślenice))

Klasa B 2005/2006 (Kraków I)
Klasa B 2005/2006 (Kraków II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas