[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Kraków III (Wieliczka)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiarusy Igołomia 26 50 15 5 6 65-27 9 2 2 35-10 6 3 4 30-17
2.  LKS Śledziejowice 26 47 13 8 5 58-35 7 5 1 29-13 6 3 4 29-22 2 3 1 0 1 3-1
3.  Wawrzynianka Wawrzeńczyce 26 47 15 2 9 49-42 9 1 3 27-18 6 1 6 22-24 2 3 1 0 1 1-3
4.  Wiślanka Grabie 26 46 13 7 6 48-28 10 2 1 33-10 3 5 5 15-18
5.  Piłkarz Podłęże 26 42 12 6 8 55-46 7 2 4 31-24 5 4 4 24-22
6.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 26 40 10 10 6 35-35 5 6 2 18-18 5 4 4 17-17
7.  Nadwiślanka Nowe Brzesko 26 37 11 4 11 45-34 5 2 6 24-17 6 2 5 21-17
8.  Promień Zakrzowiec 26 34 10 4 12 44-45 6 2 5 27-21 4 2 7 17-24
9.  Strażak Kokotów 26 32 8 8 10 34-35 4 6 3 21-15 4 2 7 13-20
10.  Legion Pierzchów 26 31 8 7 11 43-52 6 4 3 28-24 2 3 8 15-28 2 6 2 0 0 9-3
11.  Czarni Staniątki 26 31 10 1 15 47-74 6 0 7 20-26 4 1 8 27-48 2 0 0 0 2 3-9
12.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 30 8 6 12 36-41 5 3 5 22-19 3 3 7 14-22
13.  LZS Czarnochowice 26 21 6 3 17 26-59 4 1 8 17-30 2 2 9 9-29
14.  Wolni Kłaj 26 18 3 9 14 28-60 3 4 6 14-22 0 5 8 14-38
LZS Czarnochowice wycofał się z rozgrywek po 18. kolejce spotkań.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wiarusy Igołomia    1-0 2-0 1-2 3-2 0-0 1-3 5-1 6-1 2-0 9-1 3-0 2-0 0-0 
 2 LKS Śledziejowice3-3     3-0 0-0 2-0 0-2 1-1 3-1 1-1 2-1 2-1 4-0 2-2 6-1 
 3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce2-4 1-0     3-2 1-4 0-1 3-1 0-0 4-2 3-1 3-1 1-0 3-0* 3-2 
 4 Wiślanka Grabie1-0 2-2 2-1     6-0 2-0 1-3 3-0 2-1 4-1 5-1 1-1 3-0* 1-0 
 5 Piłkarz Podłęże0-1 2-3 4-3 4-2     2-2 0-3 2-1 0-1 2-2 5-1 2-1 4-1 4-3 
 6 Zjednoczeni Branice (Kraków)0-0 1-5 1-3 1-1 1-1     2-1 2-1 0-0 2-1 2-2 2-2 1-0 3-1 
 7 Nadwiślanka Nowe Brzesko1-3 4-2 0-2 2-0 0-0 0-0     0-1 1-0 1-2 1-4 0-1 5-1 9-1 
 8 Promień Zakrzowiec2-1 1-2 1-2 1-2 2-3 2-1 0-3     2-1 2-0 7-2 3-3 3-0* 1-1 
 9 Strażak Kokotów2-2 1-0 1-1 1-1 1-1 1-2 0-1 4-1     1-1 4-2 1-2 3-0* 1-1 
 10 Legion Pierzchów0-5 3-3 0-5 1-1 2-3 2-0 4-0 2-2 1-0     7-2 2-0 2-1 2-2 
 11 Czarni Staniątki4-3 1-3 3-0 1-0 0-4 0-5 3-1 1-3 1-3 1-2     2-1 0-1 3-0 
 12 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1-0 3-4 5-0 2-0 2-1 2-2 0-0 0-3 0-1 3-1 2-3     1-3 1-1 
 13 LZS Czarnochowice0-3* 0-3* 1-3 0-3 0-3* 6-0 0-3* 2-1 1-0 2-2 1-5 0-3*     4-1 
 14 Wolni Kłaj1-5 2-2 1-2 1-1 2-2 0-2 2-1 0-2 1-2 3-1 0-2 1-0 0-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Czarni Staniątki 0-5 Zjednoczeni Branice (Kraków) 21 sierpnia, 17:00
LZS Czarnochowice 4-1 Wolni Kłaj 21 sierpnia, 14:30
Legion Pierzchów 0-5 Wiarusy Igołomia 21 sierpnia, 16:00
Piłkarz Podłęże 4-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 20 sierpnia, 17:00
Wiślanka Grabie 1-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 21 sierpnia, 16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-3 Promień Zakrzowiec 20 sierpnia, 16:30
Strażak Kokotów 1-0 LKS Śledziejowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-5 LKS Śledziejowice 28 sierpnia, 16:30
Promień Zakrzowiec 2-1 Strażak Kokotów 28 sierpnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 sierpnia, 17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-2 Wiślanka Grabie 28 sierpnia, 14:00
Wiarusy Igołomia 3-2 Piłkarz Podłęże 28 sierpnia, 17:00
Wolni Kłaj 3-1 Legion Pierzchów 14 sierpnia, 17:00
Czarni Staniątki 0-1 LZS Czarnochowice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

LZS Czarnochowice 6-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 31 sierpnia, 17:30
Legion Pierzchów 7-2 Czarni Staniątki 31 sierpnia, 17:30
Piłkarz Podłęże 4-3 Wolni Kłaj 31 sierpnia, 17:30
Wiślanka Grabie 1-0 Wiarusy Igołomia 31 sierpnia, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 31 sierpnia, 17:30
Strażak Kokotów 0-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 31 sierpnia, 17:30
LKS Śledziejowice 3-1 Promień Zakrzowiec 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Promień Zakrzowiec 4 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 4-2 LKS Śledziejowice 4 września, 17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 4-2 Strażak Kokotów 4 września, 17:00
jednocześnie mecz III rundy Pucharu Polski - Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka
Wolni Kłaj 1-1 Wiślanka Grabie 3 września, 17:00
Czarni Staniątki 0-4 Piłkarz Podłęże 4 września, 16:30
LZS Czarnochowice 2-2 Legion Pierzchów 4 września, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Wiarusy Igołomia 4 września, 16:30

Kolejka 5 - 10-11 września

Legion Pierzchów 2-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 11 września, 16:00
Piłkarz Podłęże 4-1 LZS Czarnochowice 11 września, 16:30
Wiślanka Grabie 5-1 Czarni Staniątki 11 września, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Wolni Kłaj 11 września, 16:00
Strażak Kokotów 2-2 Wiarusy Igołomia 11 września, 16:30
LKS Śledziejowice 3-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 10 września, 16:30
Promień Zakrzowiec 0-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 18 września, 16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-0 Promień Zakrzowiec 18 września, 11:00
Wiarusy Igołomia 1-0 LKS Śledziejowice 18 września, 16:00
Wolni Kłaj 1-2 Strażak Kokotów 17 września, 16:00
Czarni Staniątki 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 18 września, 16:00
LZS Czarnochowice 0-3 Wiślanka Grabie 17 września, 16:00
Legion Pierzchów 2-3 Piłkarz Podłęże 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Piłkarz Podłęże 2-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 25 września, 16:00
Wiślanka Grabie 4-1 Legion Pierzchów 25 września, 14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 LZS Czarnochowice 25 września, 16:00
Strażak Kokotów 4-2 Czarni Staniątki 25 września, 16:00
LKS Śledziejowice 6-1 Wolni Kłaj 24 września, 16:00
Promień Zakrzowiec 2-1 Wiarusy Igołomia 24 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2 października, 15:00
Wiarusy Igołomia 1-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2 października, 11:00
Wolni Kłaj 0-2 Promień Zakrzowiec 1 października, 15:00
Czarni Staniątki 1-3 LKS Śledziejowice 2 października, 14:30
LZS Czarnochowice 1-0 Strażak Kokotów 2 października, 12:00
Piłkarz Podłęże 4-2 Wiślanka Grabie 2 października, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Legion Pierzchów 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9 października

Wiślanka Grabie 2-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 9 października, 14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-1 Piłkarz Podłęże 9 października, 15:00
Strażak Kokotów 1-1 Legion Pierzchów 9 października, 15:00
LKS Śledziejowice 2-2 LZS Czarnochowice 9 października, 12:00
Promień Zakrzowiec 7-2 Czarni Staniątki 9 października, 14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 9-1 Wolni Kłaj 9 października, 15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-4 Wiarusy Igołomia 9 października, 11:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-0 Wiarusy Igołomia 16 października, 15:00
Wolni Kłaj 1-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 15 października, 15:00
Czarni Staniątki 3-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 16 października, 14:30
LZS Czarnochowice 2-1 Promień Zakrzowiec 15 października, 15:00
Legion Pierzchów 3-3 LKS Śledziejowice 16 października, 15:00
Piłkarz Podłęże 0-1 Strażak Kokotów 16 października, 15:00
Wiślanka Grabie 1-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 16 października, 13:30

Kolejka 11 - 22-23 października

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 23 października, 15:00
Strażak Kokotów 1-1 Wiślanka Grabie 23 października, 13:00
LKS Śledziejowice 2-0 Piłkarz Podłęże 22 października, 15:00
Promień Zakrzowiec 2-0 Legion Pierzchów 23 października, 14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 5-1 LZS Czarnochowice 23 października, 15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Czarni Staniątki 23 października, 15:00
Wiarusy Igołomia 0-0 Wolni Kłaj 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Czarni Staniątki 4-3 Wiarusy Igołomia 30 października, 14:00
LZS Czarnochowice 1-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 30 października, 12:00
Legion Pierzchów 4-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 30 października, 14:00
Piłkarz Podłęże 2-1 Promień Zakrzowiec 30 października, 14:00
Wiślanka Grabie 2-2 LKS Śledziejowice 30 października, 12:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-1 Strażak Kokotów 30 października, 14:00
Wolni Kłaj 0-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Strażak Kokotów 1-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
LKS Śledziejowice 4-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Promień Zakrzowiec 1-2 Wiślanka Grabie
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-0 Piłkarz Podłęże
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Legion Pierzchów
Wiarusy Igołomia 2-0 LZS Czarnochowice
Wolni Kłaj 0-2 Czarni Staniątki

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-2 Czarni Staniątki
Wolni Kłaj 0-0 LZS Czarnochowice
Wiarusy Igołomia 2-0 Legion Pierzchów 19 kwietnia
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-4 Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-0 Wiślanka Grabie
Promień Zakrzowiec 3-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Śledziejowice 1-1 Strażak Kokotów

Kolejka 15 - 12 kwietnia

LKS Śledziejowice 0-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 12 kwietnia, 16:30
Strażak Kokotów 4-1 Promień Zakrzowiec 12 kwietnia, 16:30
dokończony od 46. minuty - pierwotnie (19 listopada, 13:00) przerwany po I połowie meczu przy stanie 0-0 z powodu śnieżycy
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 12 kwietnia, 16:30
Wiślanka Grabie 2-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 12 kwietnia, 16:30
Piłkarz Podłęże 0-1 Wiarusy Igołomia 12 kwietnia, 16:30
Legion Pierzchów 2-2 Wolni Kłaj 12 kwietnia, 16:30
LZS Czarnochowice 1-5 Czarni Staniątki 12 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-0 LZS Czarnochowice 9 kwietnia, 16:00
Czarni Staniątki 1-2 Legion Pierzchów 9 kwietnia, 16:30
Wolni Kłaj 2-2 Piłkarz Podłęże 9 kwietnia, 16:30
Wiarusy Igołomia 1-2 Wiślanka Grabie 9 kwietnia, 13:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 9 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-0 Strażak Kokotów 9 kwietnia, 16:00
Promień Zakrzowiec 1-2 LKS Śledziejowice 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 15-16 kwietnia

Wiarusy Igołomia 3-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 kwietnia, 15:00
Promień Zakrzowiec 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 15 kwietnia, 16:00
LKS Śledziejowice 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 15 kwietnia, 17:00
Strażak Kokotów 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 15 kwietnia, 15:00
Wiślanka Grabie 1-0 Wolni Kłaj 15 kwietnia, 15:00
Piłkarz Podłęże 5-1 Czarni Staniątki 15 kwietnia, 15:00
Legion Pierzchów 2-1 LZS Czarnochowice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Legion Pierzchów 23 kwietnia, 16:00
LZS Czarnochowice 0-3 Piłkarz Podłęże 23 kwietnia, 12:00
(wo)
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 0-2 z powodu wtargnięcia kibica na boisko
Czarni Staniątki 1-0 Wiślanka Grabie 23 kwietnia, 16:30
Wolni Kłaj 1-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 23 kwietnia, 17:00
Wiarusy Igołomia 6-1 Strażak Kokotów 23 kwietnia, 15:00
na stadionie Wandy
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-0 LKS Śledziejowice 23 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-1 Promień Zakrzowiec 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 30 kwietnia, 17:00
Promień Zakrzowiec 1-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 30 kwietnia, 17:00
LKS Śledziejowice 3-3 Wiarusy Igołomia 30 kwietnia, 15:00
Strażak Kokotów 1-1 Wolni Kłaj 30 kwietnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-3 Czarni Staniątki 29 kwietnia, 17:00
Wiślanka Grabie 3-0 LZS Czarnochowice
(wo)
Piłkarz Podłęże 2-2 Legion Pierzchów 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 3 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-1 Piłkarz Podłęże
Legion Pierzchów 1-1 Wiślanka Grabie
LZS Czarnochowice 0-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
(wo)
Czarni Staniątki 1-3 Strażak Kokotów
Wolni Kłaj 2-2 LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia 5-1 Promień Zakrzowiec
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko

Kolejka 21 - 6-7 maja

Legion Pierzchów 2-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 7 maja, 17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 7 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-3 Wiarusy Igołomia 7 maja, 17:00
Promień Zakrzowiec 1-1 Wolni Kłaj 6 maja, 17:00
LKS Śledziejowice 2-1 Czarni Staniątki 7 maja, 17:00
Strażak Kokotów 3-0 LZS Czarnochowice
(wo)
Wiślanka Grabie 6-0 Piłkarz Podłęże 7 maja, 17:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-1 Wiślanka Grabie 14 maja, 17:00
Piłkarz Podłęże 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 14 maja, 16:00
Legion Pierzchów 1-0 Strażak Kokotów 14 maja, 17:00
LZS Czarnochowice 0-3 LKS Śledziejowice
(wo)
Czarni Staniątki 1-3 Promień Zakrzowiec 14 maja, 17:00
Wolni Kłaj 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 14 maja, 17:00
Wiarusy Igołomia 2-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 14 maja, 16:30
na boisku Wandy Nowa Huta

Kolejka 23 - 20-21 maja

Wiarusy Igołomia 0-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 21 maja, 16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-2 Wolni Kłaj 21 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-4 Czarni Staniątki 21 maja, 17:30
Promień Zakrzowiec 3-0 LZS Czarnochowice
(wo)
LKS Śledziejowice 2-1 Legion Pierzchów 20 maja, 17:30
Strażak Kokotów 1-1 Piłkarz Podłęże 21 maja, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-0 Wiślanka Grabie 20 maja, 17:30

Kolejka 24 - 27-28 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 maja, 17:30 (100)
Wiślanka Grabie 2-1 Strażak Kokotów 28 maja, 17:30 (100)
Piłkarz Podłęże 2-3 LKS Śledziejowice 28 maja, 17:30 (100)
Legion Pierzchów 2-2 Promień Zakrzowiec 28 maja, 17:30 (150)
LZS Czarnochowice 0-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko
(wo)
Czarni Staniątki 3-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 28 maja, 18:00 (100)
Wolni Kłaj 1-5 Wiarusy Igołomia 28 maja, 17:30 (100)

Kolejka 25 - 4 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-1 Wolni Kłaj 4 czerwca, 17:00
Wiarusy Igołomia 9-1 Czarni Staniątki 4 czerwca, 17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-0 LZS Czarnochowice
(wo)
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-2 Legion Pierzchów 4 czerwca, 17:00
Promień Zakrzowiec 2-3 Piłkarz Podłęże 4 czerwca, 17:00
LKS Śledziejowice 0-0 Wiślanka Grabie 4 czerwca, 17:00
Strażak Kokotów 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-0 Strażak Kokotów 10 czerwca, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-4 LKS Śledziejowice 10 czerwca, 17:00
Wiślanka Grabie 3-0 Promień Zakrzowiec 10 czerwca, 17:00
Piłkarz Podłęże 0-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 10 czerwca, 17:00
Legion Pierzchów 0-5 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 10 czerwca, 17:00
LZS Czarnochowice 0-3 Wiarusy Igołomia
(wo)
Czarni Staniątki 3-0 Wolni Kłaj 10 czerwca, 17:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)
Baraże o udział w Klasie A (Myślenice)

Liga okręgowa 2005/2006 (Kraków)

Klasa A 2005/2006 (Kraków I)
Klasa A 2005/2006 (Kraków II)
Klasa A 2005/2006 (Kraków IV (Myślenice))

Klasa B 2005/2006 (Kraków III)
Klasa B 2005/2006 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas