[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szreniawa Koszyce 30 60 19 3 8 61-38 13 1 1 36-13 6 2 7 25-25 2 3 1 0 1 6-4
2.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 60 19 3 8 71-43 9 2 4 38-18 10 1 4 33-25 2 3 1 0 1 4-6
3.  Nadwiślan Kraków 30 54 16 6 8 56-36 9 2 4 34-18 7 4 4 22-18
4.  Hutnik II Kraków 30 50 15 5 10 53-36 10 2 3 36-14 5 3 7 17-22
5.  Dragon Szczyglice 30 48 14 6 10 61-44 8 4 3 30-18 6 2 7 31-26
6.  Bibiczanka Bibice 30 47 14 5 11 64-57 7 2 6 35-29 7 3 5 29-28
7.  JKS Zelków 30 45 11 12 7 69-37 7 5 3 36-16 4 7 4 33-21
8.  Grębałowianka Kraków 30 43 13 4 13 38-39 6 3 6 22-20 7 1 7 16-19
9.  Partyzant Dojazdów 30 40 12 4 14 40-49 8 2 5 26-25 4 2 9 14-24
10.  Zieleńczanka Zielonki 30 38 10 8 12 50-48 7 3 5 26-18 3 5 7 24-30
11.  Tramwaj II Kraków 30 36 9 9 12 52-58 5 4 6 34-30 4 5 6 18-28
12.  Kosynierzy Łuczyce 30 33 9 6 15 46-62 6 3 6 27-27 3 3 9 19-35
13.  Tonianka Tonie (Kraków) 30 32 8 8 14 32-47 4 5 6 19-21 4 3 8 13-26
14.  LKS Niedźwiedź 30 29 7 8 15 34-71 4 5 6 16-27 3 3 9 18-44 2 4 1 1 0 2-1
15.  Błyskawica Wyciąże (Kraków) 30 29 8 5 17 38-63 8 3 4 30-20 0 2 13 8-43 2 1 0 1 1 1-2
16.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 30 28 8 4 18 32-69 7 2 6 16-22 1 2 12 16-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Szreniawa Koszyce    4-1 3-2 2-0 0-1 1-1 3-1 1-0 2-1 6-2 2-1 2-1 1-0 3-1 4-0 2-1 
 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka3-2     4-0 0-1 2-1 0-2 3-1 1-2 0-0 3-1 1-2 2-2 4-2 7-1 3-1 5-0 
 3 Nadwiślan Kraków3-0 1-2     2-0 2-2 3-4 1-1 4-0 1-0 4-3 3-1 4-0 0-1 3-4 2-0 1-0 
 4 Hutnik II Kraków2-1 1-2 4-1     0-3 2-1 0-0 3-0 3-0 2-0 3-1 1-1 1-2 9-0 3-1 2-1 
 5 Dragon Szczyglice2-0 2-2 0-0 2-0     3-1 0-0 0-1 1-2 2-2 0-5 3-1 6-1 4-2 2-0 3-1 
 6 Bibiczanka Bibice0-3 4-5 1-0 0-4 4-3     3-3 0-1 0-2 1-1 8-0 0-3 4-2 2-0 3-0 5-2 
 7 JKS Zelków2-2 0-1 1-2 2-2 1-1 1-1     0-1 2-1 3-3 2-0 8-0 5-0 3-0 3-0 3-2 
 8 Grębałowianka Kraków0-1 0-2 1-2 2-0 1-0 6-2 1-1     2-0 2-2 0-2 0-1 0-2 2-1 4-3 1-1 
 9 Partyzant Dojazdów1-3 1-2 0-0 2-1 3-2 0-1 1-9 2-1     2-0 4-0 0-2 2-1 1-1 2-1 5-1 
 10 Zieleńczanka Zielonki1-1 2-1 0-1 0-1 3-2 1-2 1-4 2-1 2-0     0-1 2-2 2-1 0-0 4-1 6-0 
 11 Tramwaj II Kraków1-0 0-3 2-2 7-3 1-3 0-3 0-3 2-3 4-2 0-2     5-3 0-0 1-1 9-0 2-2 
 12 Kosynierzy Łuczyce1-5 1-2 0-4 2-2 2-3 1-2 2-1 2-1 1-2 3-0 1-1     0-0 4-2 3-1 4-1 
 13 Tonianka Tonie (Kraków)1-2 1-3 1-1 0-1 2-1 1-5 1-1 0-1 3-1 0-0 3-3 1-0     4-0 0-0 1-2 
 14 LKS Niedźwiedź1-2 1-0 0-3* 0-0 0-5 4-0 1-1 0-4 0-0 1-7 1-1 3-1 0-1     0-0 4-2 
 15 Błyskawica Wyciąże (Kraków)6-3 2-5 0-1 1-0 5-1 3-3 3-2 2-0 1-2 1-0 0-0 2-1 0-0 1-2     3-0 
 16 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-0 5-2 1-3 0-2 0-3* 2-1 1-5 0-0 2-1 0-1 0-0 2-1 1-0 0-3 1-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 3-1 Partyzant Dojazdów 14 sierpnia, 17:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-3 Bibiczanka Bibice 14 sierpnia, 17:00
Dragon Szczyglice 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 sierpnia, 16:00
Kosynierzy Łuczyce 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 13 sierpnia, 17:00
Szreniawa Koszyce 2-0 Hutnik II Kraków 14 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-1 JKS Zelków 14 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Nadwiślan Kraków 7 września, 17:00
LKS Niedźwiedź 1-1 Tramwaj II Kraków 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Partyzant Dojazdów 1-9 JKS Zelków 21 sierpnia, 17:00
LKS Niedźwiedź 0-4 Grębałowianka Kraków 21 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Tramwaj II Kraków 21 sierpnia, 17:00
Hutnik II Kraków 4-1 Nadwiślan Kraków 21 sierpnia, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Szreniawa Koszyce 20 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 Kosynierzy Łuczyce 20 sierpnia, 15:00
Bibiczanka Bibice 4-3 Dragon Szczyglice 21 sierpnia, 17:00
Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-2 Partyzant Dojazdów 28 sierpnia, 17:00
Dragon Szczyglice 6-1 Tonianka Tonie (Kraków) 27 sierpnia, 17:00
Kosynierzy Łuczyce 1-2 Bibiczanka Bibice 28 sierpnia, 17:00
Szreniawa Koszyce 4-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 28 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Kraków 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 28 sierpnia, 17:00
Tramwaj II Kraków 7-3 Hutnik II Kraków 28 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 2-2 Zieleńczanka Zielonki 27 sierpnia, 17:00
JKS Zelków 3-0 LKS Niedźwiedź 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Partyzant Dojazdów 1-1 LKS Niedźwiedź 4 września, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 1-4 JKS Zelków 4 września, 17:00
Hutnik II Kraków 3-0 Grębałowianka Kraków 4 września, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Tramwaj II Kraków 3 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 Nadwiślan Kraków 4 września, 17:00
Bibiczanka Bibice 0-3 Szreniawa Koszyce 4 września, 17:00
Tonianka Tonie (Kraków) 1-0 Kosynierzy Łuczyce 4 września, 17:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 5-1 Dragon Szczyglice 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Dragon Szczyglice 1-2 Partyzant Dojazdów 10 września, 16:45
Kosynierzy Łuczyce 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 11 września, 16:30
Szreniawa Koszyce 1-0 Tonianka Tonie (Kraków) 11 września, 16:00
Nadwiślan Kraków 3-4 Bibiczanka Bibice 11 września, 11:00
Tramwaj II Kraków 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 11 września, 16:30
Grębałowianka Kraków 1-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 10 września, 16:00
JKS Zelków 2-2 Hutnik II Kraków 11 września, 16:00
LKS Niedźwiedź 1-7 Zieleńczanka Zielonki 11 września, 16:30

Kolejka 6 - 14 września

Partyzant Dojazdów 2-0 Zieleńczanka Zielonki 14 września, 16:45
Hutnik II Kraków 9-0 LKS Niedźwiedź 14 września, 16:45
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-5 JKS Zelków 14 września, 16:45
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Grębałowianka Kraków 14 września, 16:45
Bibiczanka Bibice 8-0 Tramwaj II Kraków 14 września, 16:45
Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Nadwiślan Kraków 14 września, 16:45
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 6-3 Szreniawa Koszyce 14 września, 16:45
Dragon Szczyglice 3-1 Kosynierzy Łuczyce 14 września, 16:45

Kolejka 7 - 17-18 września

Kosynierzy Łuczyce 1-2 Partyzant Dojazdów 17 września, 16:00
Szreniawa Koszyce 0-1 Dragon Szczyglice 18 września, 16:00
Nadwiślan Kraków 2-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 18 września, 11:00
Tramwaj II Kraków 0-0 Tonianka Tonie (Kraków) 18 września, 16:30
Grębałowianka Kraków 6-2 Bibiczanka Bibice 18 września, 16:00
JKS Zelków 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 18 września, 14:00
LKS Niedźwiedź 4-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 września, 16:30
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Hutnik II Kraków 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Partyzant Dojazdów 2-1 Hutnik II Kraków 25 września, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Zieleńczanka Zielonki 24 września, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-1 LKS Niedźwiedź 25 września, 16:00
Bibiczanka Bibice 3-3 JKS Zelków 25 września, 16:00
Tonianka Tonie (Kraków) 0-1 Grębałowianka Kraków 25 września, 16:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-0 Tramwaj II Kraków 25 września, 16:00
Dragon Szczyglice 0-0 Nadwiślan Kraków 24 września, 16:30
Kosynierzy Łuczyce 1-5 Szreniawa Koszyce 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Szreniawa Koszyce 2-1 Partyzant Dojazdów 2 października, 16:00
Nadwiślan Kraków 4-0 Kosynierzy Łuczyce 2 października, 11:00
Tramwaj II Kraków 1-3 Dragon Szczyglice 2 października, 16:00
Grębałowianka Kraków 4-3 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1 października, 16:00
JKS Zelków 5-0 Tonianka Tonie (Kraków) 2 października, 13:00
LKS Niedźwiedź 4-0 Bibiczanka Bibice 2 października, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 października, 16:00
Hutnik II Kraków 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Partyzant Dojazdów 5-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Hutnik II Kraków 9 października, 15:00
Bibiczanka Bibice 1-1 Zieleńczanka Zielonki 9 października, 15:00
Tonianka Tonie (Kraków) 4-0 LKS Niedźwiedź 8 października, 16:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-2 JKS Zelków 9 października, 16:00
Dragon Szczyglice 0-1 Grębałowianka Kraków 8 października, 16:00
Kosynierzy Łuczyce 1-1 Tramwaj II Kraków 8 października, 16:00
Szreniawa Koszyce 3-2 Nadwiślan Kraków 9 października, 16:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Nadwiślan Kraków 1-0 Partyzant Dojazdów 16 października, 11:00
Tramwaj II Kraków 1-0 Szreniawa Koszyce 16 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 0-1 Kosynierzy Łuczyce 15 października, 15:30
JKS Zelków 1-1 Dragon Szczyglice 16 października, 15:00
LKS Niedźwiedź 0-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 16 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Tonianka Tonie (Kraków) 16 października, 15:00
Hutnik II Kraków 2-1 Bibiczanka Bibice 16 października, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 5-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Partyzant Dojazdów 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 października, 15:00
Bibiczanka Bibice 5-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 października, 15:00
Tonianka Tonie (Kraków) 0-1 Hutnik II Kraków 23 października, 14:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-0 Zieleńczanka Zielonki 23 października, 15:00
Dragon Szczyglice 4-2 LKS Niedźwiedź 22 października, 15:00
Kosynierzy Łuczyce 2-1 JKS Zelków 22 października, 15:00
Szreniawa Koszyce 1-0 Grębałowianka Kraków 23 października, 15:00
Nadwiślan Kraków 3-1 Tramwaj II Kraków 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Tramwaj II Kraków 4-2 Partyzant Dojazdów 30 października, 14:00
Grębałowianka Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 29 października, 14:00
JKS Zelków 2-2 Szreniawa Koszyce 30 października, 12:00
LKS Niedźwiedź 3-1 Kosynierzy Łuczyce 30 października, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 3-2 Dragon Szczyglice 30 października, 14:00
Hutnik II Kraków 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 30 października, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Tonianka Tonie (Kraków) 29 października, 14:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Bibiczanka Bibice 30 października, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Partyzant Dojazdów 0-1 Bibiczanka Bibice
Tonianka Tonie (Kraków) 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Dragon Szczyglice 2-0 Hutnik II Kraków
Kosynierzy Łuczyce 3-0 Zieleńczanka Zielonki
Szreniawa Koszyce 3-1 LKS Niedźwiedź
Nadwiślan Kraków 1-1 JKS Zelków
Tramwaj II Kraków 2-3 Grębałowianka Kraków

Kolejka 15 - 11 listopada

Grębałowianka Kraków 2-0 Partyzant Dojazdów
JKS Zelków 2-0 Tramwaj II Kraków
LKS Niedźwiedź 0-3 Nadwiślan Kraków
(wo)
na boisku 2-0 - w drużynie Niedźwiedzia grał nieuprawniony zawodnik
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Szreniawa Koszyce
Hutnik II Kraków 1-1 Kosynierzy Łuczyce 12 listopada
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Dragon Szczyglice
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3-1 - jeden z zawodników Wandy uderzył arbitra zawodów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 12 listopada
Bibiczanka Bibice 4-2 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Nadwiślan Kraków 4-3 Zieleńczanka Zielonki 26 kwietnia, 17:00
Tramwaj II Kraków 1-1 LKS Niedźwiedź 27 kwietnia, 17:00
Partyzant Dojazdów 2-1 Tonianka Tonie (Kraków) 26 kwietnia, 17:00
Bibiczanka Bibice 3-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 20 listopada, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Dragon Szczyglice 19 listopada, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Kosynierzy Łuczyce 19 listopada, 13:00
Hutnik II Kraków 2-1 Szreniawa Koszyce 26 kwietnia, 17:00
JKS Zelków 0-1 Grębałowianka Kraków 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 17 maja

JKS Zelków 2-1 Partyzant Dojazdów 17 maja, 17:30
Grębałowianka Kraków 2-1 LKS Niedźwiedź 17 maja, 17:30
Tramwaj II Kraków 0-2 Zieleńczanka Zielonki 18 maja, 17:30
Nadwiślan Kraków 2-0 Hutnik II Kraków 17 maja, 17:30
Szreniawa Koszyce 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 17 maja, 17:30
Kosynierzy Łuczyce 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 maja, 17:30
Dragon Szczyglice 3-1 Bibiczanka Bibice 17 maja, 17:30
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-0 Tonianka Tonie (Kraków) 17 maja, 17:30

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Partyzant Dojazdów 2-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 9 kwietnia, 15:00
Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 Dragon Szczyglice 9 kwietnia, 16:00
Bibiczanka Bibice 0-3 Kosynierzy Łuczyce 9 kwietnia, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Szreniawa Koszyce 9 kwietnia, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Nadwiślan Kraków 8 kwietnia, 17:00
Hutnik II Kraków 3-1 Tramwaj II Kraków 10 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Grębałowianka Kraków 9 kwietnia, 17:00
LKS Niedźwiedź 1-1 JKS Zelków 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 15-16 kwietnia

LKS Niedźwiedź 0-0 Partyzant Dojazdów 15 kwietnia, 14:00
JKS Zelków 3-3 Zieleńczanka Zielonki 15 kwietnia, 16:00
Grębałowianka Kraków 2-0 Hutnik II Kraków 15 kwietnia, 16:00
Tramwaj II Kraków 2-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 15 kwietnia, 15:00
Nadwiślan Kraków 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 kwietnia, 11:00
Szreniawa Koszyce 1-1 Bibiczanka Bibice 15 kwietnia, 16:00
Kosynierzy Łuczyce 0-0 Tonianka Tonie (Kraków) 15 kwietnia, 16:00
Dragon Szczyglice 2-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Partyzant Dojazdów 3-2 Dragon Szczyglice 23 kwietnia, 16:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-1 Kosynierzy Łuczyce 23 kwietnia, 16:00
Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Szreniawa Koszyce 23 kwietnia, 16:00
Bibiczanka Bibice 1-0 Nadwiślan Kraków 23 kwietnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Tramwaj II Kraków 23 kwietnia, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Grębałowianka Kraków 22 kwietnia, 16:00
lub 17:00
Hutnik II Kraków 0-0 JKS Zelków 23 kwietnia, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 0-0 LKS Niedźwiedź 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Zieleńczanka Zielonki 2-0 Partyzant Dojazdów 30 kwietnia, 11:00
LKS Niedźwiedź 0-0 Hutnik II Kraków 30 kwietnia, 17:00
JKS Zelków 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 30 kwietnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 kwietnia, 17:00
w Dojazdowie
Tramwaj II Kraków 0-3 Bibiczanka Bibice 30 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Kraków 0-1 Tonianka Tonie (Kraków) 30 kwietnia, 17:00
Szreniawa Koszyce 4-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 30 kwietnia, 17:00
Kosynierzy Łuczyce 2-3 Dragon Szczyglice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Partyzant Dojazdów 0-2 Kosynierzy Łuczyce
Dragon Szczyglice 2-0 Szreniawa Koszyce
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-1 Nadwiślan Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 3-3 Tramwaj II Kraków
Bibiczanka Bibice 0-1 Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 JKS Zelków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 LKS Niedźwiedź
Hutnik II Kraków 2-0 Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 23 - 6-7 maja

Hutnik II Kraków 3-0 Partyzant Dojazdów 7 maja, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 6-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 7 maja, 17:00
LKS Niedźwiedź 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 maja, 17:00
JKS Zelków 1-1 Bibiczanka Bibice 7 maja, 17:00
Grębałowianka Kraków 0-2 Tonianka Tonie (Kraków) 6 maja, 17:00
Tramwaj II Kraków 9-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 7 maja, 17:00
Nadwiślan Kraków 2-2 Dragon Szczyglice 7 maja, 11:00
Szreniawa Koszyce 2-1 Kosynierzy Łuczyce 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Partyzant Dojazdów 1-3 Szreniawa Koszyce 14 maja, 17:00
Kosynierzy Łuczyce 0-4 Nadwiślan Kraków 13 maja, 17:00
Dragon Szczyglice 0-5 Tramwaj II Kraków 13 maja, 17:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-0 Grębałowianka Kraków 14 maja, 17:00
po zakończeniu sezonu zweryfikowano wynik meczu jako walkower 0-3 (w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik) - w wyniku procedury odwoławczej walkower jednak anulowano
Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 JKS Zelków 14 maja, 16:00
Bibiczanka Bibice 2-0 LKS Niedźwiedź 14 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Zieleńczanka Zielonki 13 maja, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Hutnik II Kraków 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Partyzant Dojazdów 20 maja, 18:00
Hutnik II Kraków 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 maja, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 1-2 Bibiczanka Bibice 21 maja, 18:00
LKS Niedźwiedź 0-1 Tonianka Tonie (Kraków) 21 maja, 17:00
JKS Zelków 3-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 21 maja, 18:00
Grębałowianka Kraków 1-0 Dragon Szczyglice 20 maja, 17:00
Tramwaj II Kraków 5-3 Kosynierzy Łuczyce 21 maja, 17:00
Nadwiślan Kraków 3-0 Szreniawa Koszyce 21 maja, 11:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Partyzant Dojazdów 0-0 Nadwiślan Kraków 28 maja, 18:00 (50)
Szreniawa Koszyce 2-1 Tramwaj II Kraków 28 maja, 16:00 (150)
Kosynierzy Łuczyce 2-1 Grębałowianka Kraków 27 maja, 18:00 (200)
Dragon Szczyglice 0-0 JKS Zelków 27 maja, 18:00 (250)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-2 LKS Niedźwiedź 28 maja, 18:00 (150)
Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Zieleńczanka Zielonki 31 maja, 18:00
Bibiczanka Bibice 0-4 Hutnik II Kraków 27 maja, 18:00 (100)
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 27 maja, 17:00 (150)

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-0 Partyzant Dojazdów 4 czerwca, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Bibiczanka Bibice 3 czerwca, 18:00
Hutnik II Kraków 1-2 Tonianka Tonie (Kraków) 4 czerwca, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 4-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 4 czerwca, 18:00
LKS Niedźwiedź 0-5 Dragon Szczyglice 4 czerwca, 17:00
JKS Zelków 8-0 Kosynierzy Łuczyce 4 czerwca, 18:00
Grębałowianka Kraków 0-1 Szreniawa Koszyce 3 czerwca, 17:00
Tramwaj II Kraków 2-2 Nadwiślan Kraków 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Partyzant Dojazdów 4-0 Tramwaj II Kraków 11 czerwca, 16:00
Nadwiślan Kraków 4-0 Grębałowianka Kraków 11 czerwca, 11:00
Szreniawa Koszyce 3-1 JKS Zelków 11 czerwca, 17:00
Kosynierzy Łuczyce 4-2 LKS Niedźwiedź 10 czerwca, 18:00
Dragon Szczyglice 2-2 Zieleńczanka Zielonki 10 czerwca, 18:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-0 Hutnik II Kraków 11 czerwca, 16:00
Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 czerwca, 16:00
Bibiczanka Bibice 4-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Bibiczanka Bibice 0-2 Partyzant Dojazdów 14 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-2 Tonianka Tonie (Kraków) 14 czerwca, 18:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 14 czerwca, 18:00
Hutnik II Kraków 0-3 Dragon Szczyglice 14 czerwca, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Kosynierzy Łuczyce 14 czerwca, 18:00
LKS Niedźwiedź 1-2 Szreniawa Koszyce 14 czerwca, 18:00
JKS Zelków 1-2 Nadwiślan Kraków 14 czerwca, 18:00
Grębałowianka Kraków 0-2 Tramwaj II Kraków 14 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Partyzant Dojazdów 2-1 Grębałowianka Kraków 17 czerwca, 18:00
Tramwaj II Kraków 0-3 JKS Zelków 17 czerwca, 18:00
Nadwiślan Kraków 3-4 LKS Niedźwiedź 17 czerwca, 18:00
Szreniawa Koszyce 6-2 Zieleńczanka Zielonki 17 czerwca, 18:00
Kosynierzy Łuczyce 2-2 Hutnik II Kraków 17 czerwca, 18:00
Dragon Szczyglice 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 17 czerwca, 18:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 czerwca, 18:00
Tonianka Tonie (Kraków) 1-5 Bibiczanka Bibice 17 czerwca, 18:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)
Baraże o udział w klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2005/2006 (Kraków)

Klasa A 2005/2006 (Kraków II)
Klasa A 2005/2006 (Kraków III (Wieliczka))
Klasa A 2005/2006 (Kraków IV (Myślenice))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas