[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2005/2006, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FKR Tychy 18 42 13 3 2 89-52 8 1 0 55-22 5 2 2 34-30 2 4 1 1 0 6-4
2.  UPOS System Knurów 18 42 13 3 2 133-75 8 0 1 65-34 5 3 1 68-41 2 1 0 1 1 4-6
3.  TPC Komputery Legnica 18 33 10 3 5 94-75 6 2 1 43-27 4 1 4 51-48
4.  WSB Chorzów 18 30 9 3 6 79-65 5 2 2 32-27 4 1 4 47-38
5.  Otmęt Krapkowice 18 27 8 3 7 104-94 4 2 3 57-39 4 1 4 47-55
6.  Strzelec Gorzyczki 18 26 8 2 8 111-82 5 0 4 74-43 3 2 4 37-39
7.  Rodakowski Tychy 18 25 7 4 7 97-99 3 3 3 49-43 4 1 4 48-56
8.  Centrum Nowa Ruda 18 19 6 1 11 88-94 4 1 4 45-36 2 0 7 43-58
9.  Futsal Pawłowice 18 15 5 0 13 87-96 3 0 6 53-52 2 0 7 34-44
10.  Dąbrovia 2003 Jaworzno 18 0 0 0 18 57-207 0 0 9 37-106 0 0 9 20-101

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 FKR Tychy    3-3 4-1 8-5 7-0 5-2 4-3 8-4 5-4 11-0 
 2 UPOS System Knurów1-3     7-4 4-3 9-7 8-3 13-3 6-2 7-6 10-3 
 3 TPC Komputery Legnica1-1 3-7     3-2 9-2 3-3 6-5 4-3 5-0* 9-4 
 4 WSB Chorzów5-2 2-2 5-4     1-6 3-4 3-3 5-4 3-2 5-0* 
 5 Otmęt Krapkowice4-5 7-8 2-2 5-5     5-3 2-4 8-4 8-4 16-4 
 6 Strzelec Gorzyczki8-4 9-11 4-5 5-2 10-2     4-7 10-5 4-7 20-0 
 7 Rodakowski Tychy3-3 3-3 5-8 5-6 9-9 5-3     5-8 2-1 12-2 
 8 Centrum Nowa Ruda1-2 5-4 15-2 1-6 2-6 5-5 4-8     3-0 9-3 
 9 Futsal Pawłowice5-8 6-7 2-8 4-9 3-5 3-7 15-1 6-3     9-4 
 10 Dąbrovia 2003 Jaworzno2-6 3-23 4-17 3-9 5-10 2-7 5-14 6-10 7-10     

Kolejka 1 - 16 października

Dąbrovia 2003 Jaworzno 3-23 UPOS System Knurów
Centrum Nowa Ruda 3-0 Futsal Pawłowice
WSB Chorzów 5-4 TPC Komputery Legnica
FKR Tychy 4-3 Rodakowski Tychy
Strzelec Gorzyczki 10-2 Otmęt Krapkowice 7 grudnia

Kolejka 2 - 22-23 października

Rodakowski Tychy 5-3 Strzelec Gorzyczki
Futsal Pawłowice 4-9 WSB Chorzów
TPC Komputery Legnica 9-4 Dąbrovia 2003 Jaworzno
Otmęt Krapkowice 4-5 FKR Tychy
UPOS System Knurów 6-2 Centrum Nowa Ruda

Kolejka 3 - 30 października

Centrum Nowa Ruda 2-6 Otmęt Krapkowice
FKR Tychy 4-1 TPC Komputery Legnica
WSB Chorzów 3-3 Rodakowski Tychy
Strzelec Gorzyczki 9-11 UPOS System Knurów
Dąbrovia 2003 Jaworzno 7-10 Futsal Pawłowice

Kolejka 4 - 5-6 listopada

Futsal Pawłowice 3-7 Strzelec Gorzyczki
Otmęt Krapkowice 5-5 WSB Chorzów
Dąbrovia 2003 Jaworzno 6-10 Centrum Nowa Ruda
Rodakowski Tychy 5-8 TPC Komputery Legnica
UPOS System Knurów 1-3 FKR Tychy

Kolejka 5 - 13 listopada

Strzelec Gorzyczki 20-0 Dąbrovia 2003 Jaworzno
Centrum Nowa Ruda 4-8 Rodakowski Tychy
WSB Chorzów 2-2 UPOS System Knurów
FKR Tychy 5-4 Futsal Pawłowice
TPC Komputery Legnica 9-2 Otmęt Krapkowice

Kolejka 6 - 19-20 listopada

Otmęt Krapkowice 7-8 UPOS System Knurów
FKR Tychy 8-4 Centrum Nowa Ruda
TPC Komputery Legnica 3-3 Strzelec Gorzyczki 18 listopada
Dąbrovia 2003 Jaworzno 3-9 WSB Chorzów
Futsal Pawłowice 15-1 Rodakowski Tychy

Kolejka 7 - 26-27 listopada

Strzelec Gorzyczki 8-4 FKR Tychy
Futsal Pawłowice 3-5 Otmęt Krapkowice
TPC Komputery Legnica 3-7 UPOS System Knurów
Rodakowski Tychy 12-2 Dąbrovia 2003 Jaworzno
Centrum Nowa Ruda 1-6 WSB Chorzów

Kolejka 8 - 3-4 grudnia

Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-6 FKR Tychy
UPOS System Knurów 7-6 Futsal Pawłowice
WSB Chorzów 3-4 Strzelec Gorzyczki
Otmęt Krapkowice 2-4 Rodakowski Tychy
TPC Komputery Legnica 4-3 Centrum Nowa Ruda

Kolejka 9 - 10-11 grudnia

Otmęt Krapkowice 16-4 Dąbrovia 2003 Jaworzno
Rodakowski Tychy 3-3 UPOS System Knurów
FKR Tychy 8-5 WSB Chorzów
Futsal Pawłowice 2-8 TPC Komputery Legnica
Centrum Nowa Ruda 5-5 Strzelec Gorzyczki

Kolejka 10 - 14-15 stycznia

Otmęt Krapkowice 5-3 Strzelec Gorzyczki
UPOS System Knurów 10-3 Dąbrovia 2003 Jaworzno
Futsal Pawłowice 6-3 Centrum Nowa Ruda
TPC Komputery Legnica 3-2 WSB Chorzów
Rodakowski Tychy 3-3 FKR Tychy

Kolejka 11 - 22 stycznia

Dąbrovia 2003 Jaworzno 4-17 TPC Komputery Legnica
FKR Tychy 7-0 Otmęt Krapkowice
Centrum Nowa Ruda 5-4 UPOS System Knurów
Strzelec Gorzyczki 4-7 Rodakowski Tychy
WSB Chorzów 3-2 Futsal Pawłowice

Kolejka 12 - 28-29 stycznia

Rodakowski Tychy 5-6 WSB Chorzów 15 lutego
UPOS System Knurów 8-3 Strzelec Gorzyczki
przełożony z powodu żałoby narodowej
Futsal Pawłowice 9-4 Dąbrovia 2003 Jaworzno 15 lutego
Otmęt Krapkowice 8-4 Centrum Nowa Ruda 16 lutego
przełożony z powodu żałoby narodowej
TPC Komputery Legnica 1-1 FKR Tychy
przełożony z powodu żałoby narodowej

Kolejka 13 - 5 lutego

TPC Komputery Legnica 6-5 Rodakowski Tychy
FKR Tychy 3-3 UPOS System Knurów
Strzelec Gorzyczki 4-7 Futsal Pawłowice
WSB Chorzów 1-6 Otmęt Krapkowice
Centrum Nowa Ruda 9-3 Dąbrovia 2003 Jaworzno

Kolejka 14 - 11 lutego

UPOS System Knurów 4-3 WSB Chorzów
Futsal Pawłowice 5-8 FKR Tychy
Otmęt Krapkowice 2-2 TPC Komputery Legnica
Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-7 Strzelec Gorzyczki
Rodakowski Tychy 5-8 Centrum Nowa Ruda

Kolejka 15 - 26 lutego

WSB Chorzów 5-0 Dąbrovia 2003 Jaworzno
(wo)
mecz się nie odbył, goście nie posiadali badań lekarskich
Rodakowski Tychy 2-1 Futsal Pawłowice
UPOS System Knurów 9-7 Otmęt Krapkowice
Centrum Nowa Ruda 1-2 FKR Tychy
Strzelec Gorzyczki 4-5 TPC Komputery Legnica

Kolejka 16 - 5 marca

WSB Chorzów 5-4 Centrum Nowa Ruda
FKR Tychy 5-2 Strzelec Gorzyczki
Otmęt Krapkowice 8-4 Futsal Pawłowice
UPOS System Knurów 7-4 TPC Komputery Legnica
Dąbrovia 2003 Jaworzno 5-14 Rodakowski Tychy

Kolejka 17 - 11-12 marca

Strzelec Gorzyczki 5-2 WSB Chorzów
Rodakowski Tychy 9-9 Otmęt Krapkowice
Centrum Nowa Ruda 15-2 TPC Komputery Legnica
FKR Tychy 11-0 Dąbrovia 2003 Jaworzno
Futsal Pawłowice 6-7 UPOS System Knurów

Kolejka 18 - 19 marca

Dąbrovia 2003 Jaworzno 5-10 Otmęt Krapkowice
UPOS System Knurów 13-3 Rodakowski Tychy
WSB Chorzów 5-2 FKR Tychy
TPC Komputery Legnica 5-0 Futsal Pawłowice
(wo)
nie odbył się
Strzelec Gorzyczki 10-5 Centrum Nowa Ruda

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2005/2006

II liga futsalu 2005/2006 (północna)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas